PLJ Leśna Wola 26-29 maja 2022

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Rankingi PLJ po II etapach: 

RANKING PLJ Runda Złota  1m. Jarosław Skrzyczyński i Magda Kamińska Kumorek  20 pkt 

RANKING PLJ Runda Srebrna  1m.  Andrzej Głoskowski 21 pkt 

RANKING PLJ Runda Brązowa 1m.  Marta Szrajer 33 pkt 

RANKING PLJ Runda Młodzieżowa 1m. Wiktoria Kaźmierska 29 pkt 

DPP 1m. KJ Leśna Wola 10 pkt 

 

Magda Kamińska Kumorek fot. Monika Paśko Photography Monapphoto

 

 

Zawodniczka KJ Preria Wilkowice Magda Kamińska - Kumorek wygrała Finał Rundy Złotej Polski Ligi Jeździeckiej podczas ZO w Leśnej Woli na koniu BRANDY / Burberry x Castiglione L/.

 

 

VIDEO rozgrywka      VIDEO przejazd podstawowy       WYNIKI GP Finał Rundy ZŁotej  PLJ      

  

Ewa Kut - 1 miejsce Finał Rundy Srebrnej                                  Sławomir Uchwat - 1 miejsce Finał Rundy Brązowej

fot. Monika Paśko Photography Monapphoto

Finał Rundy Młodzieżowej PLJ 

 

 

Jagoda Data - 1 miejsce i Hanna Stefanowicz - 2 miejsce Finału Rundy Młodzieżowej PLJ

fot. Monika Paśko Photography Monapphoto

Reprezentacja gospodarzy wygrywa I etap Drużynowego Pucharu Polski - 1 miejsce KJ Leśna Wola 

 

 

Ewa Walas - Tomasz Plewa - Joanna Cebulak - Olga Pawłowska  fot. Monika Paśko Photography Monapphoto

Powiązane linki : 

PLJ 2022

ZOB1* Polska Liga Jeździecka - II etap oraz ZR-B Leśna Wola, 26-29.05.2022r.

 

WYNIKI KOŃCOWE  PDF


 

1R - L - Regionalny - zwykły art. 238.2.1 (26-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 57,44  
2 DAFNE Sas Eliza (J.2004) Klub Jeździecki Global 0 58,07  
3 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stow. KJ Legia Kozielska 0 61,96  
4 KENSINGTON RV Kowalewska Kamila (MJ.2002) Klub Sportowy Jumping Team 0 62,63  
5 NERON Kula Maja (J.2006) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 62,84  
6 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 63,32  
7 WIVO Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 0 63,65  
8 EMRUN Leda Alexander (MJ.2003) KJ Global Świętochowice 0 66,44  
9 CALIA "M" Puto Zuzanna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 67,24  
10 COYOTE UGLY V Pięta Bianka (J.2005) WLKS Krakus 0 68,56  
11 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 68,82  
12 KALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 69,74  
13 FAMATA-B Jemioło Małgorzata (MJ.2002) KJ Leśna Wola 0 70,07  
14 ERYTREA Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 0 70,23  
15 KANTATA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 70,27  
16 PARIS D'OR Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 70,47  
17 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 70,90  
18 MIRABELA Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 0 71,09  
19 MUZE ALLA DE BAKKER Kula Maja (J.2006) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 71,43  
20 ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 0 72,52  
20 SACHARINE Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 72,52  
22 LOOKALIKE Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 73,15  
23 TALANO M Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 73,24  
24 CHAMPERELLE "M" Benska Antonina (JM.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 73,40  
25 INCREDIBLE Pierz Barbara (MJ.2001) Soymax Lublin Team 0 74,49  
26 QUASIMODO VAN DE BACKERSHOEVE Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 74,58  
27 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 0 74,75  
28 FLORENCJA KG Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 76,38  
29 LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 76,53  
30 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 77,77  
31 MORIA Borowiec Emilia (MJ.2003) UKJ Lalin 4 66,84  
32 DIAMANDER KNT Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 72,65  
33 DRIVE ME CRAZY Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 75,87  
34 MILLLIE V.H HARINGVLIET Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 4 82,18  
35 MILTON Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 5 79,14  
36 BACO Pomiankowska Julia (Mł.2010) Klub Sportowy Jumping Team Wiercany 6 80,69  
37 LEONIDAS Węgrzyn Martyna (J.2005) UKJ Lalin 7 81,66  
38 DANZA II Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 7 85,71  
39 ELBRUS Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team 8 71,07  
40 SAMIRA Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 72,41  
41 BONA Szrajer Anna KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI 8 75,01  
42 BELINDA Profic Robert WLKS Krakus 8 76,80  
43 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 13 83,99  
44 KAS VDL Nabagło Zuzanna (J.2006) LKJ Ochaby 28 102,94  
45 BELLA Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 37 103,48  
  GANDINI Juszkiewicz Zofia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego ELI    
  DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus ELI    
  CANDY GIRL Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ    
T BACO Pomiankowska Julia (Mł.2010) Klub Sportowy Jumping Team Wiercany 0 67,53  
T WIVO Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 0 68,99  
T ELBRUS Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team 0 71,24  
T KENSINGTON RV Kowalewska Kamila (MJ.2002) Klub Sportowy Jumping Team 0 71,32  
T DIAMANDER KNT Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 71,37  
T LOOKALIKE Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 72,13  
T KANTATA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 72,88  
T KALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 74,76  
T LEONIDAS Węgrzyn Martyna (J.2005) UKJ Lalin 0 75,03  
T MUZE ALLA DE BAKKER Kula Maja (J.2006) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 75,53  
T DANZA II Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 78,25  
T EMRUN Leda Alexander (MJ.2003) KJ Global Świętochowice 4 66,79  
T MORIA Borowiec Emilia (MJ.2003) UKJ Lalin 4 71,08  
T ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 4 72,02  
T MIRABELA Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 4 73,81  
T LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 77,05  
T CANDY GIRL Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 77,32  
T BELLA Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 4 77,87  
T PARIS D'OR Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 4 78,14  
T MILTON Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 5 79,01  
T MILLLIE V.H HARINGVLIET Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 6 80,89  
T BONA Szrajer Anna KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI 8 72,67  
T CHAMPERELLE "M" Benska Antonina (JM.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 8 78,41  
T BELINDA Profic Robert WLKS Krakus 9 83,07  
T GANDINI Juszkiewicz Zofia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego ELI    


 

2R - P - Regionalny - zwykły art. 238.2.1 (26-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 52,94 150 PLN
2 CBR FIREBLADE Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 57,18 100 PLN
3 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 59,48 50 PLN
4 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 59,82  
5 BAJER Kotarba Filip (J.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 62,23  
6 DENDY Pracel Marianna (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 62,32  
7 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 64,12  
8 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 64,55  
9 LARUM Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 64,68  
10 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 67,55  
11 CONLOU Gorczyńska Anna (J.2004) UKJ Lalin 0 68,20  
12 NEMEZIS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 68,24  
13 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 68,58  
14 HALLE BERRY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 69,12  
15 LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 0 69,44  
16 ERYTREA Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 0 69,91  
17 FARYS P Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 0 69,97  
18 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 70,04  
19 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 70,27  
20 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 70,49  
21 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 71,07  
22 LIBONACCI Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 71,35  
23 CAPUERA Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 0 71,72  
24 CON SANG Onyshchuk Aleksandra (J.2004) KJ Leśna Wola 0 71,74  
25 INCREDIBLE Pierz Barbara (MJ.2001) Soymax Lublin Team 0 71,81  
26 KAS VDL Nabagło Zuzanna (J.2006) LKJ Ochaby 0 72,01  
27 FLORENCJA KG Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 72,17  
28 ALHAMBRA Nowak Karolina (J.2005) WLKS Krakus 0 72,30  
29 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 72,31  
30 QUINTA ZWARTEPANNENHOF Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 1 78,14  
31 NERON Kula Maja (J.2006) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 4 60,26  
32 SZTORM Leda Karolina (J.2004) Klub Jeździecki Global 4 66,30  
33 TALANO M Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 67,83  
34 SAMIRA Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 70,31  
35 SACHARINE Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 70,70  
36 MICENTO Walas Ewa KJ Lesna Wola 4 71,58  
37 CORNEL Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 73,60  
38 AMARETTO SBK Z Pierz Barbara (MJ.2001) Soymax Lublin Team 4 73,61  
39 DRIVE ME CRAZY Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 76,61  
40 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 5 78,09  
41 RAMONA VDH Szrajer Herbert Kielecki Klub Jeździecki 5 78,68  
42 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stow. KJ Legia Kozielska 8 64,33  
43 SHELBY I Idzik Teresa BPK 8 71,63  
44 VHS FLEUR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 8 73,29  
45 BUNGA BUNGA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 74,18  
46 COUPANASA Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 8 81,58  
47 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 11 80,08  
48 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 12 64,25  
49 DAFNE Sas Eliza (J.2004) Klub Jeździecki Global 25 94,45  
50 FAMATA-B Jemioło Małgorzata (MJ.2002) KJ Leśna Wola 60 125,29  
  VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego ELI    
  CALIA "M" Puto Zuzanna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice ELI    
  MACHO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice REZ    


 

1 - P - dla zawodników do 15 r. ż. - dwufazowy art. 274.1.5.3 (26-05-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BOLIVIA Trelińska Amelia (JM.2007) Kielecki KJ 0 51,75 0 23,14 250 PLN
2 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 50,88 0 26,51 200 PLN
3 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 51,42 0 28,22 160 PLN
4 ANABELLA (ALPAGA) Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 4 49,00     130 PLN
5 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 4 51,46     100 PLN
6 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 8 49,12     80 PLN
7 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus 43 86,32     40 PLN
  MEDEA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus REZ        
  COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ REZ        


 

2 - N - Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 (26-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CALISTO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 0 62,49 250 PLN
2 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 64,52 200 PLN
3 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 66,89 160 PLN
4 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 69,26 130 PLN
5 GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 69,82 100 PLN
6 KOBE DE LEAU Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 0 71,45 80 PLN
7 GULLIT H Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 71,79 40 PLN
8 CHICO HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 72,31 40 PLN
9 OPIUM Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice 0 73,45 10 PLN
10 MARLON VD HEFFINCK Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 73,94 10 PLN
11 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 73,97 10 PLN
12 ALEBASTR Kościarz Kinga (MJ.2003) WLKS Krakus 0 74,11 10 PLN
13 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 74,96 10 PLN
14 FARYS P Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 0 76,62 10 PLN
15 LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 0 77,20 10 PLN
16 FOR FUN 7 Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 0 77,96  
17 LIBONACCI Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 78,55  
18 ZIZOU Z Gałas Amelia (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 78,60  
19 ZORAN Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 0 78,83  
20 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 79,54  
21 CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 79,62  
21 DARIOS DE VESQUERIE Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 79,62  
23 KING SALVADOR Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 79,70  
24 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 80,34  
25 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 3 83,12  
26 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 4 65,32  
27 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 4 66,14  
28 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) Stow. KJ Legia Kozielska 4 66,66  
29 CORNEL Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 69,21  
30 BAKŁAJ Kaim Magdalena (J.2004) KJK pod Żubrem Niepołomice 4 69,23  
31 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 4 69,92  
32 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 70,48  
33 DENDY Pracel Marianna (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 71,38  
34 QUINCY Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 4 71,99  
35 JUPITER Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 4 72,72  
36 CINDERELLA Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 4 76,03  
37 SZTORM Leda Karolina (J.2004) Klub Jeździecki Global 4 77,21  
38 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 78,57  
39 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 79,56  
40 LARUM Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 80,13  
41 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 80,19  
42 VHS FLEUR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 5 81,22  
43 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 5 85,26  
44 BAJER Kotarba Filip (J.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 8 67,49  
45 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 8 75,03  
46 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 77,63  
47 NEMEZIS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 8 78,64  
48 CAPUERA Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 8 79,71  
49 KANDAGAR Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 8 79,89  
50 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 9 81,94  
51 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 12 79,91  
52 COUPANASA Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 15 87,63  
53 MACHO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 17 89,17  
54 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 24 92,40  
55 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 60 124,66  
  LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice ELI    
  CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice ELI    
  Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice ELI    
  CHAMANII Matuła Aleksandra (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice REZ    
  CBR FIREBLADE Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice REZ    


 

3 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (26-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 64,36 750 PLN
2 OSMAN Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 65,87 600 PLN
3 BALISTO ZOETENDAELE Z Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 70,30 480 PLN
4 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 0 70,32 390 PLN
5 LAOS KG Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 78,87 300 PLN
6 BRANDY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 64,25 240 PLN
7 JETOULON PK Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 65,81 120 PLN
8 WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 67,46 120 PLN
9 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 68,96  
10 KETAN VAN'T OOSTEINDEKEN Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 4 73,26  
11 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 4 76,42  
12 CICERO Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 80,16  
13 AISHA Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 8 72,98  
14 IMAGO Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 8 73,44  
15 INDIGO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 12 68,88  
16 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 12 71,05  
17 JUPITER Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 12 78,01  
18 HEVANTOS Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 21 87,93  
19 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BP 22 100,99  
20 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 23 93,75  
  KORINA Kufel Artur WKJ Lublin ELI    
  QUICKY B Z Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice REZ    


 

3R - LL-80 - Regionalny - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (27-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COMMON LIBERTY Z Walas Ewa KJ Lesna Wola 0 60,80  
1 BOLTER Piętka Amelia (JM.2007) WLKS KRAKUS 0 62,59  
1 CARMEN Kowalska Michalina (JM.2008) WLKS Krakus Swoszowice 0 54,53  
1 HICKSTEAD QUEEN Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 62,07  
1 CARMEN Kowalska Michalina (JM.2008) WLKS Krakus Swoszowice 0 54,23  
1 PASSO Balcerzak Agata (MJ.2002) Kielecki Klub Jeździecki 0 54,60  
1 PASSO Balcerzak Agata (MJ.2002) Kielecki Klub Jeździecki 0 57,24  
1 KANNQUALITY Kut Ewa UKJ Lalin 0 60,19  
1 CHATROULETTE M Kawa Julia (J.2006) KJK Szary Michałowice 0 53,67  
1 KARDENIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 58,60  
1 CHATROULETTE M Kawa Julia (J.2006) KJK Szary Michałowice 0 58,64  
1 CINDORIJKE DU VLIST Z Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 59,58  
1 BERBERYS Baron Joanna LKJ Ochaby 0 60,45  
1 QUINTINO Rzeszutek Aleksandra Uczniowski klub jezdziecki lalin 0 61,61  
1 BERBERYS Baron Joanna LKJ Ochaby 0 58,38  
1 BONA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 0 55,53  
1 QUATTRO HIPPICA Behen Michalina (J.2004) AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 0 59,73  
1 REVIRADA Zhul Alona Ukraina 0 54,88  
1 REVIRADA Zhul Alona Ukraina 0 54,70  
1 AI AI VAN'T KONINGSHOF Z Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 61,54  
1 AI AI VAN'T KONINGSHOF Z Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 60,79  
1 BELINDA Profic Robert WLKS Krakus 0 61,88  
23 DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus 1 64,09  
23 DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus 1 64,83  
23 CLARKSON Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 1 64,08  
26 CLARKSON Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 2 65,41  
27 NAOMI BLH Kut Łukasz UKJ Lalin 3 66,65  
28 SHADOW Kapusta Anna (MJ.2003) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 53,61  
28 OKLAHOMA Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 58,14  
28 OKLAHOMA Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 58,72  
28 COMMON LIBERTY Z Walas Ewa KJ Lesna Wola 4 60,18  
28 HICKSTEAD QUEEN Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 61,67  
28 BONA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 4 54,36  
28 NAOMI BLH Kut Łukasz UKJ Lalin 4 62,55  
35 KARDENIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 8 58,95  
35 CHACCO Z Różańska Liliana (JM.2007) Dubiel team 8 60,87  
37 BOLTER Piętka Amelia (JM.2007) WLKS KRAKUS 9 72,29  
37 CHACCO-BOY Trawiński Przemysław Jurajski LKJ w Udorzu 9 72,78  
39 CHERUBIN Kut Łukasz UKJ Lalin 12 71,55  
39 CHACCO-BOY Trawiński Przemysław Jurajski LKJ w Udorzu 12 75,34  
41 SHADOW Kapusta Anna (MJ.2003) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 16 75,32  
42 CHACCO Z Różańska Liliana (JM.2007) Dubiel team 17 68,94  
43 QUATTRO HIPPICA Behen Michalina (J.2004) AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 19 78,85  
44 CINDORIJKE DU VLIST Z Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 20 79,17  
44 QUINTINO Rzeszutek Aleksandra Uczniowski klub jezdziecki lalin 20 79,96  
46 KANNQUALITY Kut Ewa UKJ Lalin 31 90,54  
47 CHERUBIN Kut Łukasz UKJ Lalin 60 107,02  


 

4R - P - Regionalny - zwykły, art.238.2.1 (27-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 56,41 150 PLN
2 NERON Kula Maja (J.2006) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 62,56 100 PLN
3 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stow. KJ Legia Kozielska 0 62,81 50 PLN
4 DENDY Pracel Marianna (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 64,40  
5 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 64,68  
6 CON SANG Onyshchuk Aleksandra (J.2004) KJ Leśna Wola 0 65,20  
7 CONLOU Gorczyńska Anna (J.2004) UKJ Lalin 0 66,10  
8 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 66,79  
9 KANTATA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 67,18  
10 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 67,76  
11 INCREDIBLE Pierz Barbara (MJ.2001) Soymax Lublin Team 0 68,12  
12 ERYTREA Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 0 68,72  
13 JAY BLOOBIDAY Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 0 68,80  
14 HALLE BERRY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 69,09  
15 WIVO Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 0 70,18  
16 DANZA II Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 70,23  
17 ALHAMBRA Nowak Karolina (J.2005) WLKS Krakus 0 70,76  
18 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 71,96  
19 LOOKALIKE Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 72,11  
20 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 72,96  
21 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 73,55  
22 TALANO M Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 73,56  
23 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 73,92  
24 CBR FIREBLADE Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 62,54  
25 CALIA "M" Puto Zuzanna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 64,88  
26 DAFNE Sas Eliza (J.2004) Klub Jeździecki Global 4 65,90  
27 VHS FLEUR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 67,18  
28 SZTORM Leda Karolina (J.2004) Klub Jeździecki Global 4 68,62  
29 LARUM Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 69,05  
30 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 69,26  
31 MIRABELA Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 4 69,38  
32 NEMEZIS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 70,72  
33 KALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 70,74  
34 KENSINGTON RV Kowalewska Kamila (MJ.2002) Klub Sportowy Jumping Team 4 71,69  
34 FLORENCJA KG Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 71,69  
36 LINDE KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 4 72,61  
37 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 74,17  
38 MAGICKAAT Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 4 75,36  
39 COUPANASA Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 79,34  
40 IVO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 4 80,00  
41 RAMONA VDH Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 7 78,19  
42 SAMIRA Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 65,63  
43 JAY JAY M Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 8 69,85  
44 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 8 73,32  
45 DRIVE ME CRAZY Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 8 75,08  
46 CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 10 81,87  
47 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 13 85,00  
48 BUNGA BUNGA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 14 77,68  
49 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 18 85,48  
50 AMARETTO SBK Z Pierz Barbara (MJ.2001) Soymax Lublin Team 25 96,26  
51 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 25 96,35  
52 MILTON Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 28 99,37  
  FAMATA-B Jemioło Małgorzata (MJ.2002) KJ Leśna Wola ELI    
  UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ ELI    
  Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice ELI    
  KAS VDL Nabagło Zuzanna (J.2006) LKJ Ochaby ELI    


 

4 - P - dla zawodników do 15 r. ż. - zwykły art. 238.2.1 (27-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ANABELLA (ALPAGA) Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 0 58,68 250 PLN
2 BOLIVIA Trelińska Amelia (JM.2007) Kielecki KJ 0 61,56 200 PLN
3 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 62,09 160 PLN
4 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 64,76 130 PLN
5 CHAMANII Matuła Aleksandra (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 64,78 100 PLN
6 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 65,77 80 PLN
7 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 65,99 40 PLN
8 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 66,06 40 PLN
9 REXONEA-P Barszczewska Laura (JM.2008) BPK podkarpackie 0 67,15  
10 MEDEA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 0 68,21  
11 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 68,82  
12 JAY JAY M Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 12 68,92  
13 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus 15 82,87  
14 RAMONA VDH Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 16 65,60  


 

5 - N - Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (27-05-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CALISTO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 0 58,60 0 27,27 250 PLN
2 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 56,95 0 28,04 200 PLN
3 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 54,87 0 28,20 160 PLN
4 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 60,81 0 29,62 130 PLN
5 CRYSTAL SKY Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 58,62 0 29,77 100 PLN
6 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 0 56,22 0 29,88 80 PLN
7 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 0 55,48 0 30,11 40 PLN
8 MAKE MY DAY PICOBELLO Z Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 60,87 0 30,16 40 PLN
9 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 60,64 0 32,72 10 PLN
10 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 0 54,44 0 32,89 10 PLN
11 COENTRAO A Stankiewicz Oliwia (J.2005) WKJ Lublin 0 56,44 0 33,10 10 PLN
12 ALEBASTR Kościarz Kinga (MJ.2003) WLKS Krakus 0 57,78 0 33,36 10 PLN
13 CANTUCCINI Rudzka Paulina Kielecki KJ 0 54,91 0 34,05 10 PLN
14 OPIUM Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice 0 57,20 0 34,21 10 PLN
15 CAPUERA Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 0 53,89 0 34,30  
16 FARYS P Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 0 56,89 0 34,56  
17 NEMEZIS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 59,37 0 34,63  
18 CONLOU Gorczyńska Anna (J.2004) UKJ Lalin 0 55,59 0 34,93  
19 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 62,11 0 35,17  
20 QUINTA ZWARTEPANNENHOF Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 61,42 0 35,42  
21 HEVANTOS Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 0 62,01 0 35,64  
22 MICENTO Walas Ewa KJ Lesna Wola 0 59,28 0 36,06  
23 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 0 60,95 0 38,94  
24 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 60,82 0 39,12  
25 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 51,39 4 29,95  
26 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) Stow. KJ Legia Kozielska 0 55,60 4 30,83  
27 VHS FLEUR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 59,51 4 32,74  
28 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 57,32 4 33,10  
29 JAY BLOOBIDAY Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 0 55,84 4 33,97  
30 ZIZOU Z Gałas Amelia (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 57,97 4 34,33  
31 LIBONACCI Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 58,93 4 34,96  
32 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 55,37 4 35,90  
33 FOR FUN 7 Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 0 60,45 4 36,17  
34 KOBE DE LEAU Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 0 58,95 8 35,37  
35 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 58,63 14 51,24  
36 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 59,36 REZ    
37 BAJER Kotarba Filip (J.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 54,75      
38 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 52,50      
39 SZTORM Leda Karolina (J.2004) Klub Jeździecki Global 4 53,03      
40 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 4 55,39      
41 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 56,33      
42 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 56,98      
43 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki KJ 4 58,23      
44 CORNEL Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 58,30      
45 CBR FIREBLADE Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 60,51      
46 MACHO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 4 60,70      
47 LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 4 61,08      
48 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 61,52      
49 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 61,84      
50 CHAMANII Matuła Aleksandra (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 4 62,57      
51 LARUM Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 63,62      
52 ZORAN Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 6 65,85      
53 COUPANASA Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 8 61,68      
54 DENDY Pracel Marianna (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 15 70,20      
55 OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 20 79,78      


 

6 - C - Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (27-05-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 QUILOTTA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 61,30 0 28,88 500 PLN
2 HIGHFORCE ONE Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 0 60,75 0 29,40 400 PLN
3 GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 52,40 0 30,30 320 PLN
4 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki KJ 0 58,42 0 31,57 260 PLN
5 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 0 53,83 0 32,19 200 PLN
6 GULLIT H Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 59,06 0 32,22 160 PLN
7 CANTUCCINI Rudzka Paulina Kielecki KJ 0 55,76 0 33,06 80 PLN
8 CINDERELLA Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 58,79 0 33,26 80 PLN
9 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 57,95 0 34,54 20 PLN
10 INDIGO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 0 58,82 4 28,86 20 PLN
11 QUICKY B Z Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 0 60,60 4 30,39 20 PLN
12 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 54,83 4 32,28  
13 QUINCY Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 0 57,95 4 33,10  
14 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 0 57,01 4 34,11  
15 FARYS P Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 0 56,87 4 35,06  
16 DARIOS DE VESQUERIE Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 59,00 4 36,78  
17 JUPITER Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 0 57,98 4 39,81  
18 REBELIANT Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 59,46 17 48,07  
19 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 61,53 REZ    
20 CLARK Korek Dorota (J.2004) Stow. KS KJK Szary Michałowice 1 62,52      
21 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 54,86      
22 COENTRAO A Stankiewicz Oliwia (J.2005) WKJ Lublin 4 55,76      
23 BAKŁAJ Kaim Magdalena (J.2004) KJK pod Żubrem Niepołomice 4 56,33      
24 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 57,21      
25 OPIUM Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice 4 58,69      
26 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 59,95      
27 HEVANTOS Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 4 61,18      
28 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 5 62,30      
29 CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 6 63,08      
30 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 8 56,95      
31 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 8 57,09      
32 KENZO V/D ZWINKHOEVE Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 9 62,78      
33 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 11 68,43      
34 BAJER Kotarba Filip (J.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 12 55,16      
35 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 12 55,87      
36 D’ARTAGNAN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 14 67,66      
37 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 21 78,70      
38 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 22 79,17      
  GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik ELI        
  KING SALVADOR Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola ELI        
  JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice ELI        
  CHICO HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty REZ        
  OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój REZ        


 

7 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (27-05-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LAOS KG Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 58,65 0 29,92 750 PLN
2 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 55,29 0 31,27 600 PLN
3 QUICKY B Z Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 0 58,53 0 32,07 480 PLN
4 JETOULON PK Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 57,22 0 32,58 390 PLN
5 CICERO Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 59,37 0 34,99 300 PLN
6 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 55,13 0 36,07 240 PLN
7 IMAGO Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 0 56,37 0 36,27 120 PLN
8 MARLON VD HEFFINCK Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 57,20 0 38,94 120 PLN
9 AISHA Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 56,90 4 31,81  
10 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 0 56,36 4 34,37  
11 BRANDY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 56,98 4 35,18  
12 WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 53,48 8 35,76  
13 KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 0 53,02 12 42,97  
14 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 4 52,47      
15 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 4 54,10      
16 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 55,16      
17 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 55,72      
18 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 56,93      
19 INFERNAPE VD CAATSHOEVE Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 4 57,18      
20 INDIGO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 8 54,68      
  GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BP ELI        
  AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem REZ        
  CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty REZ        


 

5R - LL-80 - Regionalny - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (28-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BOLTER Piętka Amelia (JM.2007) WLKS KRAKUS 0 63,12  
1 CARMEN Kowalska Michalina (JM.2008) WLKS Krakus Swoszowice 0 61,88  
1 CARMEN Kowalska Michalina (JM.2008) WLKS Krakus Swoszowice 0 62,59  
1 HICKSTEAD QUEEN Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 68,61  
1 KARDENIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 64,81  
1 HICKSTEAD QUEEN Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 61,77  
1 QUATTRO HIPPICA Behen Michalina (J.2004) AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 0 65,56  
1 KANNQUALITY Kut Ewa UKJ Lalin 0 70,01  
1 QUATTRO HIPPICA Behen Michalina (J.2004) AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 0 66,22  
1 ENIGMA Nalepa Julia (JM.2009) Kielecki KJ 0 52,48  
1 BENFIKA Kosowska Maja (Mł.2011) Kielecki KJ 0 64,04  
1 OKLAHOMA Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 65,61  
1 COMMON LIBERTY Z Walas Ewa KJ Lesna Wola 0 68,96  
1 NAOMI BLH Kut Łukasz UKJ Lalin 0 68,83  
1 BIANKO Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 0 69,85  
16 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) Niezrzeszony 1 71,55  
17 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) Niezrzeszony 2 72,58  
17 KANNQUALITY Kut Ewa UKJ Lalin 2 72,35  
17 COMMON LIBERTY Z Walas Ewa KJ Lesna Wola 2 72,50  
20 SHADOW Kapusta Anna (MJ.2003) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 62,51  
20 KARDENIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 69,54  
20 OKLAHOMA Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 66,12  
20 NAOMI BLH Kut Łukasz UKJ Lalin 4 69,73  
20 CHACCO Z Różańska Liliana (JM.2007) Dubiel team 4 61,60  
25 BOLTER Piętka Amelia (JM.2007) WLKS KRAKUS 5 75,73  
26 DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus 6 76,36  
26 CLARKSON Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 6 76,70  
28 DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus 7 77,36  
29 CHERUBIN Kut Łukasz UKJ Lalin 12 57,68  
30 GANDINI Juszkiewicz Zofia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 24 86,08  
31 GANDINI Juszkiewicz Zofia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 38 104,27  
32 CHERUBIN Kut Łukasz UKJ Lalin 42 96,96  
32 QUINTINO Rzeszutek Aleksandra Uczniowski klub jezdziecki lalin 42 100,36  
  SHADOW Kapusta Anna (MJ.2003) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego ELI    
  CHACCO Z Różańska Liliana (JM.2007) Dubiel team ELI    


 

6R - L - Regionalny - zwykły, art.238.2.1. (28-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DAFNE Sas Eliza (J.2004) Klub Jeździecki Global 0 57,27  
2 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 59,63  
3 BELLA Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 64,74  
4 KALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 65,10  
5 JAY JAY M Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 0 65,59  
6 EMRUN Leda Alexander (MJ.2003) KJ Global Świętochowice 0 66,79  
7 MORIA Borowiec Emilia (MJ.2003) UKJ Lalin 0 68,82  
8 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 68,86  
9 WIVO Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 0 69,12  
10 SACHARINE Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 70,33  
11 LEONIDAS Węgrzyn Martyna (J.2005) UKJ Lalin 0 71,06  
12 ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 0 71,16  
13 CINDORIJKE DU VLIST Z Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 72,33  
14 DIAMANDER KNT Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 73,18  
15 KING SALVADOR Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 74,32  
16 LINDE KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 74,55  
17 HICKSTEAD DARK Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 0 75,30  
18 MACHO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 0 75,44  
19 QUASIMODO VAN DE BACKERSHOEVE Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 77,49  
20 LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 77,52  
21 MILLLIE V.H HARINGVLIET Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 1 79,32  
22 CALIA "M" Puto Zuzanna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 63,52  
23 MIRABELA Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 4 64,47  
24 KANTATA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 66,74  
25 PASSO Balcerzak Agata (MJ.2002) Kielecki Klub Jeździecki 4 67,06  
26 CHAMPERELLE "M" Benska Antonina (JM.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 69,38  
27 COYOTE UGLY V Pięta Bianka (J.2005) WLKS Krakus 4 72,10  
28 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 76,10  
29 AI AI VAN'T KONINGSHOF Z Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 76,79  
30 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 5 79,69  
31 CHACCO-BOY Trawiński Przemysław Jurajski LKJ w Udorzu 5 83,18  
32 BENFIKA Kosowska Maja (Mł.2011) Kielecki KJ 8 63,57  
33 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 8 63,96  
34 REVIRADA Zhul Alona Ukraina 8 68,47  
35 QUINTINO Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 8 69,29  
36 CANDY GIRL Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 19 93,75  
37 BELINDA Profic Robert WLKS Krakus 21 87,51  
38 BACO Pomiankowska Julia (Mł.2010) Klub Sportowy Jumping Team Wiercany 21 95,21  
39 MUZE ALLA DE BAKKER Kula Maja (J.2006) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 43 109,41  
  BERBERYS Baron Joanna LKJ Ochaby ELI    
  FAMATA-B Jemioło Małgorzata (MJ.2002) KJ Leśna Wola ELI    
  CLARKSON Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. REZ    
  CHATROULETTE M Kawa Julia (J.2006) KJK Szary Michałowice REZ    
  ENIGMA Nalepa Julia (JM.2009) Kielecki KJ DYS    
T COYOTE UGLY V Pięta Bianka (J.2005) WLKS Krakus 0 68,60  
T CINDORIJKE DU VLIST Z Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 70,81  
T EMRUN Leda Alexander (MJ.2003) KJ Global Świętochowice 0 72,34  
T PASSO Balcerzak Agata (MJ.2002) Kielecki Klub Jeździecki 0 73,06  
T BELINDA Profic Robert WLKS Krakus 0 73,18  
T DIAMANDER KNT Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 73,73  
T BELLA Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 74,01  
T CANDY GIRL Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 74,59  
T CHACCO-BOY Trawiński Przemysław Jurajski LKJ w Udorzu 0 75,55  
T BACO Pomiankowska Julia (Mł.2010) Klub Sportowy Jumping Team Wiercany 0 78,22  
T CHAMPERELLE "M" Benska Antonina (JM.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 68,75  
T ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 4 68,89  
T MORIA Borowiec Emilia (MJ.2003) UKJ Lalin 4 69,92  
T REVIRADA Zhul Alona Ukraina 4 70,46  
T CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 4 73,30  
T SACHARINE Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 74,07  
T AI AI VAN'T KONINGSHOF Z Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 76,31  
T LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 77,15  
T SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 4 78,00  
T HICKSTEAD DARK Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 4 78,07  
T LEONIDAS Węgrzyn Martyna (J.2005) UKJ Lalin 25 95,94  
T CHATROULETTE M Kawa Julia (J.2006) KJK Szary Michałowice 44 110,04  
T MUZE ALLA DE BAKKER Kula Maja (J.2006) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice ELI    
T BERBERYS Baron Joanna LKJ Ochaby ELI    


 

9 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (28-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUICKY B Z Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 0 66,81 500 PLN
2 KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 0 73,09 400 PLN
3 MAKE MY DAY PICOBELLO Z Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 74,15 320 PLN
4 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 0 74,47 260 PLN
5 CANTUCCINI Rudzka Paulina Kielecki KJ 0 76,30 200 PLN
6 FARYS P Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 0 76,80 160 PLN
7 QUILOTTA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 77,52 80 PLN
7 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 77,52 80 PLN
9 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 77,92  
10 HIGHFORCE ONE Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 4 65,05  
11 GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 68,49  
12 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 4 70,91  
13 CRYSTAL SKY Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 4 73,52  
14 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 4 73,62  
15 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 4 73,81  
16 KANDAGAR Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 4 77,64  
17 CLARK Korek Dorota (J.2004) Stow. KS KJK Szary Michałowice 6 82,34  
18 BAKŁAJ Kaim Magdalena (J.2004) KJK pod Żubrem Niepołomice 8 76,04  
19 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 8 79,15  
20 INDIGO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 12 68,19  
21 CHICO HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 16 88,40  
  BAJER Kotarba Filip (J.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego ELI    
  COENTRAO A Stankiewicz Oliwia (J.2005) WKJ Lublin ELI    
  CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka REZ    


 

10 - N - Drużynowy Puchar Polski - art. 238.2.2 wg Regulaminu PLJ (28-05-2022)
        Zespół     Szef Wynik Wynik Liczy Wynik Czas II Nawrót II Nawrót Liczy Wynik Czas   Rozgrywka Rozgrywka Liczy Wynik Czas    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub ID Kolejność Pozycja ekipy Pkt. Czas się Po I Naw. Po I Naw. Pkt. Czas się Po II Naw. Po II Naw. Wynik zesp. Punkty Czas się Po rozgr. Po rozgr. Razem Nagroda
1 REBELIANT Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. KJ Leśna Wola 1 1   0 77,12 1 4 228,47     0       0 43,08 1 0 43,08 4 1000 PLN
1 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp KJ Leśna Wola 1 2   14 90,61 0 4 228,47     0           0 0 43,08 4  
1 MICENTO Walas Ewa KJ Lesna Wola KJ Leśna Wola 1 3   4 78,14 1 4 228,47     0           0 0 43,08 4  
1 CAPUERA Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola KJ Leśna Wola 1 4   0 73,21 1 4 228,47     0           0 0 43,08 4  
2 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław KJ Ślęża Wrocław 2 1   0 72,22 1 4 210,93     0       0 46,54 1 0 46,54 4 800 PLN
2 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław KJ Ślęża Wrocław 2 2   0 70,52 1 4 210,93     0           0 0 46,54 4  
2 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław KJ Ślęża Wrocław 2 3   4 68,19 1 4 210,93     0           0 0 46,54 4  
3 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ Kielecki KJ 4 1   4 67,97 1 8 214,24     0           0     8 640 PLN
3 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki KJ Kielecki KJ 4 2   4 75,29 1 8 214,24     0           0     8  
3 CANTUCCINI Rudzka Paulina Kielecki KJ Kielecki KJ 4 3   0 70,98 1 8 214,24     0           0     8  
4 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice Małopolski ZJ 6 1   0 71,38 1 8 219,22     0           0     8 520 PLN
4 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty Małopolski ZJ 6 2   4 70,12 1 8 219,22     0           0     8  
4 KENZO V/D ZWINKHOEVE Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice Małopolski ZJ 6 3   4 77,72 1 8 219,22     0           0     8  
5 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice WLKS Krakus Swoszowice 3 1   0 73,18 1 12 217,39     0           0     12 400 PLN
5 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice WLKS Krakus Swoszowice 3 2   8 70,97 1 12 217,39     0           0     12  
5 ALEBASTR Kościarz Kinga (MJ.2003) WLKS Krakus WLKS Krakus Swoszowice 3 3   4 73,24 1 12 217,39     0           0     12  
5 LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus WLKS Krakus Swoszowice 3 4   12 77,92 0 12 217,39     0           0     12  
6 CALISTO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice Śląski ZJ 5 1   8 71,89 1 12 218,14     0           0     12 320 PLN
6 OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój Śląski ZJ 5 2   ELI   0 12 218,14     0           0     12  
6 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Śląski ZJ 5 3   4 66,12 1 12 218,14     0           0     12  
6 AMARETTO SBK Z Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice Śląski ZJ 5 4   0 80,13 1 12 218,14     0           0     12  
7 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze KJ Infernal Team 7 1   0 70,23 1 12 218,63     0           0     12 160 PLN
7 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze KJ Infernal Team 7 2   12 75,71 1 12 218,63     0           0     12  
7 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze KJ Infernal Team 7 3   0 72,69 1 12 218,63     0           0     12  


 

8 - P - Runda Młodzieżowa PLJ - dwufazowy art. 274.1.5.3 (28-05-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 48,77 0 22,09 500 PLN
2 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 54,22 0 23,60 400 PLN
3 BOLIVIA Trelińska Amelia (JM.2007) Kielecki KJ 0 49,98 0 23,76 320 PLN
4 CHAMANII Matuła Aleksandra (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 52,68 0 25,75 260 PLN
5 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 53,23 4 23,79 200 PLN
6 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 51,01 ELI   160 PLN
7 MEDEA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 4 45,24     80 PLN
8 RAMONA VDH Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 4 53,89     80 PLN
9 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus 4 54,84      
10 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 4 55,11      
11 ANABELLA (ALPAGA) Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 8 56,60      
12 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 12 67,02      
13 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 12 67,71      
14 REXONEA-P Barszczewska Laura (JM.2008) BPK podkarpackie 64 111,97      
  JAY JAY M Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet REZ        


 

7R - LL80 - Regionalny - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (29-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARMEN Kowalska Michalina (JM.2008) WLKS Krakus Swoszowice 0 61,03  
1 QUINTINO Rzeszutek Aleksandra Uczniowski klub jezdziecki lalin 0 68,14  
1 CHACCO Z Różańska Liliana (JM.2007) Dubiel team 0 66,42  
1 KARDENIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 67,87  
5 HICKSTEAD QUEEN Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 1 71,42  
6 BIANKO Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 4 70,87  
7 DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus 5 75,78  
8 NAOMI BLH Kut Łukasz UKJ Lalin 7 73,71  
9 BOLTER Piętka Amelia (JM.2007) WLKS KRAKUS 8 55,76  
10 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) Niezrzeszony 14 80,56  
11 SHADOW Kapusta Anna (MJ.2003) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 19 85,06  
12 BERBERYS Baron Joanna LKJ Ochaby 24 90,96  
13 QUATTRO HIPPICA Behen Michalina (J.2004) AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 27 93,49  
  KANNQUALITY Kut Ewa UKJ Lalin ELI    


 

8R - L - Regionalny - zwykły, art.238.2.1. (29-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ANABELLA (ALPAGA) Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 0 56,71  
2 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 58,38  
3 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 61,14  
4 CHAMPERELLE "M" Benska Antonina (JM.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 62,51  
5 BENFIKA Kosowska Maja (Mł.2011) Kielecki KJ 0 62,90  
6 CALIA "M" Puto Zuzanna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 63,34  
7 KAS VDL Nabagło Zuzanna (J.2006) LKJ Ochaby 0 68,56  
8 CHATROULETTE M Kawa Julia (J.2006) KJK Szary Michałowice 0 69,64  
9 CINDORIJKE DU VLIST Z Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 71,62  
10 KANTATA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 71,72  
11 LOOKALIKE Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 74,17  
12 LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 76,72  
13 BACO Pomiankowska Julia (Mł.2010) Klub Sportowy Jumping Team Wiercany 0 76,97  
14 LEONIDAS Węgrzyn Martyna (J.2005) UKJ Lalin 0 77,08  
15 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 0 77,80  
16 BONA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 4 59,52  
17 ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 4 66,79  
18 EMRUN Leda Alexander (MJ.2003) KJ Global Świętochowice 4 69,16  
19 MORIA Borowiec Emilia (MJ.2003) UKJ Lalin 4 71,12  
20 CANDY GIRL Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 71,45  
21 COYOTE UGLY V Pięta Bianka (J.2005) WLKS Krakus 4 71,89  
22 MIRABELA Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 4 72,97  
23 DIAMANDER KNT Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 7 80,21  
24 REVIRADA Zhul Alona Ukraina 8 74,49  
25 AI AI VAN'T KONINGSHOF Z Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 8 76,67  
26 BELINDA Profic Robert WLKS Krakus 9 78,59  
27 CHACCO-BOY Trawiński Przemysław Jurajski LKJ w Udorzu 9 86,44  
28 GANDINI Juszkiewicz Zofia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 44 109,37  
29 PASSO Balcerzak Agata (MJ.2002) Kielecki Klub Jeździecki 59 116,56  
  CLARKSON Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. ELI    
  ENIGMA Nalepa Julia (JM.2009) Kielecki KJ ELI    
  KALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty REZ    


 

11 - N - Runda Brązowa PLJ - dwufazowy art. 274.1.5.3 (29-05-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 52,32 0 27,49   750 PLN
2 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 55,79 0 29,19 PLJ 600 PLN
3 FOR FUN 7 Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 0 56,37 0 29,40   480 PLN
4 CORNEL Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 54,71 0 29,63   390 PLN
5 CRYSTAL SKY Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 52,91 0 29,79   300 PLN
6 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 0 54,59 0 30,77   240 PLN
7 GULLIT H Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 56,00 0 30,92   120 PLN
8 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 55,64 0 31,12   120 PLN
9 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki KJ 0 54,66 0 31,14   30 PLN
10 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 0 52,69 0 32,46   30 PLN
11 NEMEZIS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 56,57 0 35,19   30 PLN
12 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 54,92 0 35,95    
13 QUINTA ZWARTEPANNENHOF Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 59,91 0 36,46    
14 KING SALVADOR Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 58,64 0 36,95    
15 LIBONACCI Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 55,24 0 37,68    
16 ZIZOU Z Gałas Amelia (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 53,85 0 37,78    
17 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 51,54 4 29,84    
18 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 54,41 4 31,32    
19 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 55,46 4 35,10    
20 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) Stow. KJ Legia Kozielska 4 51,01        
21 SZTORM Leda Karolina (J.2004) Klub Jeździecki Global 4 52,53        
22 JAY BLOOBIDAY Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 4 53,13        
23 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 53,47        
24 OPIUM Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice 4 53,71        
25 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 4 53,78        
26 KOBE DE LEAU Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 4 53,91        
27 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 54,20        
28 VHS FLEUR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 55,36        
28 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 55,36        
30 CALISTO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 4 56,05        
31 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 58,54     PLJ  
32 COUPANASA Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 6 63,57        
33 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 6 63,94        
34 MEDEA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 8 48,06        
35 BAKŁAJ Kaim Magdalena (J.2004) KJK pod Żubrem Niepołomice 8 50,33        
36 ZORAN Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 8 60,45        
37 DENDY Pracel Marianna (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 11 68,75        
38 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 34 83,83        
39 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 50 87,17        
  OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój ELI          
  JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice REZ          
  LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus REZ          


 

12 - C - Runda Srebrna PLJ - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (29-05-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 0 73,11 0 36,35 1000 PLN
2 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 72,93 0 36,71 800 PLN
3 D’ARTAGNAN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 78,58 0 37,61 640 PLN
4 QUILOTTA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 78,58 0 37,72 520 PLN
5 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 74,58 0 38,17 400 PLN
6 HEVANTOS Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 0 80,39 0 38,46 320 PLN
7 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 75,30 0 40,62 160 PLN
8 CANTUCCINI Rudzka Paulina Kielecki KJ 0 79,89 0 41,68 160 PLN
9 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 78,72 0 44,80  
10 INDIGO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 0 75,23 4 35,68  
11 KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 0 75,01 4 37,20  
12 GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 71,43 4 39,53  
13 CINDERELLA Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 78,92 WYC    
14 DARIOS DE VESQUERIE Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 79,17 WYC    
15 BALISTO ZOETENDAELE Z Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 80,28 WYC    
16 KENZO V/D ZWINKHOEVE Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice 1 81,01      
17 CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 1 81,66      
18 REBELIANT Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 1 81,86      
19 HIGHFORCE ONE Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 4 73,11      
20 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 73,49      
21 CHICO HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 76,39      
22 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 4 76,68      
23 QUINCY Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 4 77,50      
24 CLARK Korek Dorota (J.2004) Stow. KS KJK Szary Michałowice 6 86,75      
25 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 7 83,84      
26 JUPITER Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 8 79,76      
27 INFERNAPE VD CAATSHOEVE Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 12 84,23      
  COENTRAO A Stankiewicz Oliwia (J.2005) WKJ Lublin ELI        
  ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team REZ        


 

13 - CC - Runda Złota PLJ Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (29-05-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BRANDY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 79,95 0 41,57 2000 PLN
2 JETOULON PK Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 79,42 4 42,12 1600 PLN
3 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 81,14 8 43,59 1280 PLN
4 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 0 78,29 REZ   1040 PLN
5 MARLON VD HEFFINCK Yershova Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 1 82,07     800 PLN
6 QUICKY B Z Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 1 82,34     640 PLN
7 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 1 82,48     320 PLN
8 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 4 75,73     320 PLN
9 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 78,17      
10 WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 80,46      
11 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BP 5 82,01      
12 AISHA Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 5 82,12      
13 LAOS KG Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 6 83,27      
14 IMAGO Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 6 83,89      
15 CICERO Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 7 84,60      
16 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 8 79,26      
17 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 80,76      
18 KETAN VAN'T OOSTEINDEKEN Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 8 81,09      
  LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus ELI        
  CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice REZ        


 

9R - P - Regionalny - zwykły, art.238.2.1. (29-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CON SANG Onyshchuk Aleksandra (J.2004) KJ Leśna Wola 0 51,93 150 PLN
2 CBR FIREBLADE Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 57,61 100 PLN
3 DAFNE Sas Eliza (J.2004) Klub Jeździecki Global 0 57,68 50 PLN
4 ALHAMBRA Nowak Karolina (J.2005) WLKS Krakus 0 61,54  
5 IVO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 63,99  
6 ERYTREA Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 0 64,30  
7 BELLA Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 64,86  
8 LARUM Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 66,36  
9 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 0 67,23  
10 INCREDIBLE Pierz Barbara (MJ.2001) Soymax Lublin Team 0 67,36  
11 HALLE BERRY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 67,85  
12 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 68,63  
13 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 68,64  
13 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus 0 68,64  
15 KENSINGTON RV Kowalewska Kamila (MJ.2002) Klub Sportowy Jumping Team 0 68,94  
16 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 70,05  
17 CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 70,44  
18 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 71,74  
19 MACHO Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 0 72,86  
20 QUASIMODO VAN DE BACKERSHOEVE Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 73,16  
21 REXONEA-P Barszczewska Laura (JM.2008) BPK podkarpackie 0 73,44  
22 JAY JAY M Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 0 73,53  
23 MAGICKAAT Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 73,59  
24 BUNGA BUNGA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 75,07  
25 DANZA II Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 76,75  
26 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 51,11  
27 CONLOU Gorczyńska Anna (J.2004) UKJ Lalin 4 59,19  
28 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stow. KJ Legia Kozielska 4 59,34  
29 AMARETTO SBK Z Pierz Barbara (MJ.2001) Soymax Lublin Team 4 68,57  
30 WIVO Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 4 68,59  
31 FLORENCJA KG Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 71,44  
32 SHELBY I Idzik Teresa BPK 8 61,34  
33 TALANO M Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 9 77,97  
34 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 17 89,21  
35 HICKSTEAD DARK Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 18 78,43  
  MILTON Koziarowski Jarosław WLKS Krakus REZ    
  Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice REZ    



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (HIPPOSERWIS, P2-052014-3)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22