RANKING POLKIEJ LIGI JEŹDZIEWCKIEJ 2021
Runda Złota 2021 - 1m. Arkadiusz Fimmel KJ Fimmel Team
Runda Srebrna 2021 - 1m. Andrzej Głoskowski KJ Agro Handel
Runda Brązowa 2021 - 1m. Anna Piwońska KJ Profil
Drużynowy Puchar Polski 2021 - 1m. Śląski Związek Jeździecki
RANKING POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po VII etapie 05/09/21
RUNDA ZŁOTA 1m. Maksymilian Wechta KJ Wechta Rosnówko 69 pkt
RUNDA SREBRNA 1m. Leszek Nieużyła BPK 56 pkt
RUNDA BRĄZOWA 1m. Ewa Macieszczak KJ infernal Team 75 pkt
DPP 1m. Śląski Związek Jeździecki i KJ Strzała Krubiczew - 18 pkt
RANKINGI POLSKIJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po VI etapie 29/08/21
RUNDA ZŁOTA 1m. Maksymilian Wechta KJ Wechta Rosnówko 69 pkt
RUNDA SREBRNA 1m. Andrzej Głoskowski KJ Agro Handel Śrem 50 pkt
RUNDA BRĄZOWA 1m. Ewa Macieszczak KJ infernal Team 75 pkt
DPP 1m. Śląski Związek Jeździecki i KJ Strzała Krubiczew - 18 pkt
RANKINGI POLSKIJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po V etapie 08/08/21
RUNDA ZŁOTA 1m. Anna Seroka SKJ Bajardo 55 pkt
RUNDA SREBRNA 1m. Marianna Stawicka KJ Fimmel Team 43,5 pkt
RUNDA BRĄZOWA 1m. Zofia Michalak KS Garo 80 pktDPP - 1m. Śląski Związek Jeździecki 14 pkt
RANKINGI POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po VI etapach 11/07/21
Runda Złota 1m. Anna Seroka SKJ Bajardo 45 pkt
Runda Srebrna 1m. Leszek Nieużyła BPK MAZ 37 pkt
Runda Brązowa 1m. Zofia Michalak KS Garo 63 pkt
DPP 1m. Śląski Związek Jeździecki 14 pkt
RANKINGI POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po III etapach 27/06/21
Runda Złota - 1m. Kamil Grzelczyk KJ Agri 31 pkt
Runda Srebrna - 1m. Natalia Palmowska / Leszek Nieużyła 30 pkt
Runda Brązowa - 1m. Ewa Maciaszczak KJ Infernal Team 52 pkt
DPP - 1m. Śląski Związek Jeździecki 9pkt
POLSKA LIGA JEŹDZIECKA 23-26 września 2021 - zwycięzcy finałów 26/09/21
RUNDA ZŁOTA GRAND PRIX - 1m. Antoni Stzałkowski U2 KJ Strzała Krubiczew
RUNDA SREBRNA 1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE KJ Wechta Rosnówko
RUNDA BRĄZOWA 1m. Weronika Czarnecka JALANDAHAR SCSJ Coval Pogórze
DPP 1m. KJ Fimmel Team
POLSKA LIGA JEŹDZIECKA VII etap 3-5 września 2021
Finał RZ Grand Prix - 1m. Arkadiusz Fimmel ELASTIQA KJ Fimmel Team
Finał Rundy Srebrnej - 1m. Lena Maruszak CANJER HST AZS UWM Olsztyn
Finał Rundy Brązowej - 1m. Amelia Krywult QUALITO Z KJ Infernal Team
DPP - 1m. KS Verso La Natura
foto Photo Monskoo
POLSKA LIGA JEŹDZIECKA VI etap 27-29 sierpnia 2021
Finał RZ Grand Prix - 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP - KJ Agro Handel
Finał Rundy Srebrnej - 1m. Jarosław Skrzyczyński DIARADOS DREAM KJ Agro Handel
Finał Rundy Brązowej - 1m. Ewa Macieszczak CALOTTA KJ Infernal Team
DPP - 1m. KJ Strzała Krubiczew
POLSKA LIGA JEŹDZIECKA V etap Sopot 5-8 sierpnia 2021
Finał RZ Grand Prix 1m. Konrad Pawłowski COMET 235 KJ Arpav - na zdjęciu
Finał Rundy Srebrnej 1m. Jakub Krzyżosiak FIDELIO'S SON KS Small Cherry Trzebnica
Finał Rundy Brązowej 1m. Michał Mordzelewski LATISSIMUS Stajnia Podolszyn
V etap DDP - 1m. KJ Strzała Krubiczew
POLSKA LIGA JEŹDZIECKA IV etap Jakubowice 8-11 lipca 2021
Grand Prix Finał Rundy Złotej 1m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA KJ Wechta
Finał Rundy Srebrnej 130 1m. Marek Wacławik KATHMANDU Largo
Finał Rundy Brązowej 120 1m. Paulina Biskup SISI SZA JKS Equi Verso
DPP - 1m Śląski Związek Jeździecki
POLSKA LIGA JEŹDZIECKA III etap Dąbrówka Mała 25-27 czerwca 2021
Finał Rundy Złotej GP PLJ 1m. Aleksander Lewandowski CANWERO KS Verso La Natura
Finał Rundy Srebrnej PLJ 1m. Grzegorz Psiuk CINCINATTI Sobieski JT
Finał Rundy Brązowej PLJ 1m. Cezary Kalinowski RAF LIDER KJ Strzała
DPP - 1m. KJ Preria Wilkowice - na zdjęciu / Oliwier Bule, Paulina Bule, Oliwia Kosmol, Natalia Kluska/
POLSKA LIGA JEŹDZIECKA II etap 28-30 maja 2021 JKS Przybyszewo Leszno
Runda Złota Gramd Prix 1m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
Runda Srebrna - 1m. Jakub Krzyżosiak CALERO Z KS Small Cherry
Runda Brązowa 1m. Mściwoj Kiecoń POMMERY V O V KJ Agro Handel
DPP - FIMMEL TEAM Marianna Stawicka, Maja Hendrys, Arkadiusz Fimmel
fot Paula Bartkowiak
POLSKA LIGA JEŹDZIECKA I etap 6-9 maja 2021 SO Łąck
W pierwszych finałach PLJ w Łącku triumfowali:
FINAŁ Rundy Złotej GP - Łukasz Jończyk GINO N.D. KJ Sielanka Warka - na zdjęciu
Finał Rundy Srebrnej - Natalia Palmowska LVIV PKZ KJ Lotar Biskupiec
Finał Rundy Brązowej - Cezary Kalinowski KATNIS KJ Strzała Krubiczew
DPP - Śląski Związek Jeździecki
fot. Wiktoria Milczarczyk
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |