RANKING POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po VII etapie 05/09/21

RUNDA ZŁOTA 1m. Maksymilian Wechta KJ Wechta Rosnówko 69 pkt 

RUNDA SREBRNA 1m. Leszek Nieużyła BPK 56 pkt 

RUNDA BRĄZOWA 1m. Ewa Macieszczak KJ infernal Team 75 pkt  

DPP 1m. Śląski Związek Jeździecki i KJ Strzała Krubiczew - 18 pkt  

 

 

RANKINGI POLSKIJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po VI etapie  29/08/21

RUNDA ZŁOTA  1m. Maksymilian Wechta KJ Wechta Rosnówko 69 pkt 

RUNDA SREBRNA  1m. Andrzej Głoskowski KJ Agro Handel Śrem 50 pkt 

RUNDA BRĄZOWA  1m. Ewa Macieszczak KJ infernal Team 75 pkt 

DPP 1m. Śląski Związek Jeździecki i KJ Strzała Krubiczew - 18 pkt 

 

 

RANKINGI POLSKIJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po V etapie 08/08/21

RUNDA ZŁOTA 1m. Anna Seroka SKJ Bajardo 55 pkt 

RUNDA SREBRNA  1m. Marianna Stawicka KJ Fimmel Team 43,5 pkt 

RUNDA BRĄZOWA  1m. Zofia Michalak KS Garo 80 pkt

DPP - 1m. Śląski Związek Jeździecki  14 pkt 

 

 

RANKINGI POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po VI etapach  11/07/21

Runda Złota  1m. Anna Seroka  SKJ Bajardo 45 pkt

Runda Srebrna   1m. Leszek Nieużyła BPK MAZ   37 pkt 

Runda Brązowa   1m. Zofia Michalak  KS Garo 63 pkt 

DPP 1m. Śląski Związek Jeździecki  14 pkt  

 

 

RANKINGI POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po III etapach  27/06/21

Runda Złota - 1m. Kamil Grzelczyk KJ Agri 31 pkt 

Runda Srebrna - 1m. Natalia Palmowska / Leszek Nieużyła 30 pkt

Runda Brązowa - 1m. Ewa Maciaszczak KJ Infernal Team  52 pkt 

DPP - 1m. Śląski Związek Jeździecki  9pkt  

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA VII etap 3-5 września 2021 

 

Finał RZ Grand Prix - 1m. Arkadiusz Fimmel ELASTIQA KJ Fimmel Team 

 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Lena Maruszak CANJER HST AZS UWM Olsztyn

 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Amelia Krywult   QUALITO Z KJ Infernal Team 

 

DPP - 1m. KS Verso La Natura 

foto Photo Monskoo 

 

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA VI etap 27-29 sierpnia 2021

 

Finał  RZ Grand Prix - 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP - KJ Agro Handel 

 

Finał Rundy Srebrnej  - 1m.  Jarosław Skrzyczyński DIARADOS DREAM KJ Agro Handel  

 

Finał Rundy Brązowej -  1m.  Ewa Macieszczak CALOTTA KJ Infernal Team  

 

DPP -  1m. KJ Strzała Krubiczew

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA V etap Sopot 5-8 sierpnia 2021

 

Finał RZ Grand Prix  1m. Konrad Pawłowski COMET 235 KJ Arpav - na zdjęciu 

 

Finał Rundy Srebrnej  1m. Jakub Krzyżosiak FIDELIO'S SON KS Small Cherry Trzebnica

 

 

Finał Rundy Brązowej  1m. Michał Mordzelewski LATISSIMUS Stajnia Podolszyn

 

V etap DDP - 1m. KJ Strzała Krubiczew

 

fot. Aleksandra Ziętak  

 

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA IV etap Jakubowice 8-11 lipca 2021

 

Grand Prix Finał Rundy Złotej  1m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA KJ Wechta 

 

Finał Rundy Srebrnej 130  1m. Marek Wacławik KATHMANDU Largo

 

Finał Rundy Brązowej 120 1m. Paulina Biskup SISI SZA JKS Equi Verso 

 

DPP - 1m Śląski Związek Jeździecki

 

fot. Kamila Frąckowiak 

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA III etap Dąbrówka Mała 25-27 czerwca 2021 

 

Finał Rundy Złotej GP PLJ 1m.  Aleksander Lewandowski CANWERO  KS Verso La Natura

Finał Rundy Srebrnej PLJ  1m. Grzegorz Psiuk CINCINATTI Sobieski JT

Finał Rundy Brązowej PLJ  1m. Cezary Kalinowski RAF LIDER KJ Strzała

DPP - 1m. KJ Preria Wilkowice  - na zdjęciu / Oliwier Bule, Paulina Bule, Oliwia Kosmol, Natalia Kluska/ 

 

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA II etap 28-30 maja 2021 JKS Przybyszewo Leszno 

 

Runda Złota Gramd Prix 1m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA  

Runda Srebrna -  1m. Jakub Krzyżosiak CALERO Z KS Small Cherry   

Runda Brązowa  1m. Mściwoj Kiecoń POMMERY V O V KJ Agro Handel  

DPP - FIMMEL TEAM Marianna Stawicka, Maja Hendrys, Arkadiusz Fimmel 

fot Paula Bartkowiak 

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA I etap 6-9 maja 2021 SO Łąck 

 

W pierwszych finałach PLJ w Łącku triumfowali:

 

FINAŁ Rundy Złotej GP  - Łukasz Jończyk GINO N.D. KJ Sielanka Warka - na zdjęciu 

Finał Rundy Srebrnej Natalia Palmowska LVIV PKZ KJ Lotar Biskupiec 

Finał Rundy Brązowej - Cezary Kalinowski KATNIS KJ Strzała Krubiczew 

DPP - Śląski Związek Jeździecki 

 

fot. Wiktoria Milczarczyk 

 

 

 

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA  2021

www.plj.pzj.pl  REGULAMINY / RANKINGI / PROGRAM / WYNIKI 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21