Polska Liga Jeździecka - 6 etap Drzonków 2021

27-29 sierpnia 2021

 WYNIKI ZAWODÓW   

RANKING PLJ 

Jarosław Skrzyczński pierwszy i trzeci w finale Rundy Złotej PLJ w Drzonkowie 29/08/21

 

Podium Finału Rundy Złotej PLJ - Grand Prix

1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP KJ Agro Handel Śrem 0/0 40,74s 

2m.  Zuzanna Januszewska IRONIA KJ Small Cherry Trzebnica 0/0 40,78s 

3m. Jarosław Skrzyczyński EXIT REMO KJ Agro Handel Śrem 0/0 40,82s 

 

Finał Rundy Srebrnej  - 1m.  Jarosław Skrzyczyński DIARADOS DREAM KJ Agro Handel Śrem

Finał Rundy Brązowej -  1m.  Ewa Macieszczak CALOTTA KJ Infernal Team Golesze

DPP -  1m. KJ Strzała Krubiczew

 

 

WYNIKI  GP     WYNIKI ZAWODÓW     WYNIKI PDF

RANKING PLJ 

RANKING PLJ po 6 etapach  29/08/21

 

RUNDA ZŁOTA  1m. Maksymilian Wechta KJ Wechta Rosnówko 69 pkt 

RUNDA SREBRNA  1m. Andrzej Głoskowski KJ Agro Handel Śrem 50 pkt 

RUNDA BRĄZOWA  1m. Ewa Macieszczak KJ infernal Team 75 pkt 

DPP 1m. Śląski Związek Jeździecki i KJ Strzała Krubiczew - 18 pkt 

ZO 1* - VI etap eliminacji Polskiej Ligi Jeździeckiej
Zielona Góra - Drzonków, 27-29.08.2021

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - N - Runda Brązowa (27-08-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 STAR LADY Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 0 53,18 0 23,57 400 PLN
2 ANTARI Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 47,01 0 24,35 300 PLN
3 TYPIER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 0 46,08 0 24,96 150 PLN
4 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 50,06 0 25,62 100 PLN
5 FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 0 48,47 0 25,67 100 PLN
6 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk KS Verso La Natura 0 50,54 0 25,83 50 PLN
7 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 51,83 0 25,99 50 PLN
8 CALVANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 50,09 0 26,79 50 PLN
9 NIXON JS Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa 0 52,53 0 27,28 7 PLN
10 OUTLANDER Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 0 50,24 0 27,31 7 PLN
11 OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 0 54,23 0 27,57 7 PLN
12 DININA Pietrzak Piotr (J.2005) Abakus kaczyna 0 51,10 0 28,52 7 PLN
13 FARAMEE M Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 50,91 0 28,72 7 PLN
14 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 53,27 0 29,02 7 PLN
15 CZUMI GR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 51,83 0 29,63 7 PLN
16 COLESTRA Hoffmann Lisa Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf 0 49,48 0 31,02 7 PLN
17 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 0 47,92 0 31,52  
18 IMAR Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 0 49,39 0 32,27  
19 CORONA KR Patora Nikol (J.2005) MUKJ Kosówka 0 48,49 0 34,84  
20 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 56,75 0 35,82  
21 CENTO BLUE Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 0 51,56 0 36,78  
22 CASTIGO DE AMOR Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 54,84 0 37,27  
23 VILLENA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 53,12 0 40,20  
24 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) KJ Partynice 0 55,80 0 41,76  
25 CARLOTTA L Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 51,60 4 26,55  
26 BARCELONA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 52,04 4 35,30  
27 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 0 55,18 4 36,08  
28 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 0 53,28 8 38,27  
29 KAPSONES W Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 1 60,66      
30 TIRAMISU Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica 4 43,89      
31 GOLD QUESTER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 4 47,30      
32 EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew 4 47,98      
33 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 4 49,45      
34 NAPOLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 50,32      
35 NEFRYT Kowalczyk Ewelina bpk 4 50,63      
36 OZZY OSBOURNE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 50,72      
37 KELTIC CATMAN Dietzsch Nicolina Linnea   4 51,24      
38 CATINA Elbl Anna bkp 4 51,37      
39 CARLOS BOJOU B Nieużyła Leszek bpk 4 52,14      
40 ARIBA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 52,35      
41 LORETTA Pelc Nikola (J.2005) LKJ Hippologia Strzegom 4 53,82      
42 GAJA Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 53,85      
43 LE MATINE II Nieużyła Leszek bpk 4 54,77      
44 ZADAR Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 57,82      
45 POMMERY VAN'T OUT VIEGVELD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 6 64,85      
46 JUMPING JACK FLASH Z Matla Łukasz Klub jezezdziecki global 8 41,13      
47 WODKA-POLKA Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8 45,15      
48 CHANTALL VAN DE CALIDRIO Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 48,44      
49 ZIBELINE Z Kowalczyk Ewelina bpk 8 51,77      
50 CAMPARI 294 Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 8 52,56      
51 NATAL Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 8 52,91      
52 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 8 53,74      
53 AFRYKA BH Greniuk Karolina (J.2003) KS Cortina Kaczenice 9 62,38      
54 SILVER OBOLENSKY Z Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew 12 52,25      
55 ILANIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 12 55,18      
  ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty ELI        
  JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team REZ        
  ARAGOR Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze REZ        
  AVIATOR Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin REZ        


 

2 - C - Runda Srebrna (27-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 59,72 600 PLN
2 WENECJA Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 61,52 450 PLN
3 SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 63,12 350 PLN
4 IRONIA Januszewska Zuzanna (MJ.2000) KS Small Cherry Trzebnica 0 64,17 200 PLN
5 ROMERO 118 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 65,24 150 PLN
6 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 66,84 100 PLN
7 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 67,35 100 PLN
8 CONTANGO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 67,40 100 PLN
9 HASALA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 68,42 10 PLN
10 H.S. MONT BLANC Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 69,01 10 PLN
11 FIORA SUNRISE Matla Łukasz Klub jezezdziecki global 0 69,72 10 PLN
12 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 0 70,44 10 PLN
13 CHACCOS BOY Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 0 71,95 10 PLN
14 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 1 72,60  
15 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 1 74,63  
16 BALTAZAR DU ROUET Elbl Anna bkp 1 75,03  
17 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) KJ Partynice 2 77,43  
18 QUICK STEP Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 62,05  
19 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 65,15  
20 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 68,89  
21 NEMEZIS Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 4 70,27  
22 IMAR Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 4 70,46  
23 FIDELIO'S SON Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 70,56  
24 LIBELIUS Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 4 70,78  
25 CANOSSA Sitowska Iwona JKS FER Więckowice 4 71,94  
26 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 5 73,02  
27 CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 5 73,16  
28 CISALL FS Skąpska Aleksandra (MJ.2000) OSK Michalscy Trzebnica 5 73,64  
29 ARONIA Głowacka Wiktoria (MJ.2001) JKS Salio 5 74,32  
30 WARS Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 5 74,64  
31 JANNEMAN Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 5 74,66  
32 OLE Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 5 74,99  
33 NORTON Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 6 77,54  
34 BAGHERA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 6 77,82  
35 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 6 78,13  
36 BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 6 78,63  
37 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 7 80,37  
38 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 62,69  
39 POMMERY VAN'T OUT VIEGVELD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 67,71  
40 EULVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 8 70,06  
41 KAPSONES W Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 8 84,58  
42 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 9 72,71  
43 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk KS Verso La Natura 9 72,79  
44 STAR LADY Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 12 68,06  
45 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 16 67,87  
46 OUTLANDER Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 16 68,10  
  MY POWER OF LIFE GT Sobótka Maciej JKS BALOTADE ELI    
  DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna (MJ.2000) KS Small Cherry Trzebnica ELI    
  BARCELONA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem REZ    
  FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice REZ    


 

3 - CC - Runda Złota (27-08-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 54,38 0 23,81 900 PLN
2 NUMBER ONE 28 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 54,05 0 24,16 650 PLN
3 BAIKA COT CHAT Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 50,68 0 25,36 450 PLN
4 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 53,39 0 26,66 300 PLN
5 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 51,21 0 27,71 200 PLN
6 EXIT REMO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 52,87 0 29,74 200 PLN
7 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 54,71 0 31,96 200 PLN
8 CHACCOS BOY Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 0 50,42 0 32,66 100 PLN
9 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 51,73 4 27,19  
10 CHACORNETO Nieużyła Leszek bpk 0 59,89 4 28,34  
11 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 55,16 4 32,26  
12 GIRALDO L Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 53,87 REZ    
13 CANOSSA Sitowska Iwona JKS FER Więckowice 4 52,49      
14 CHAMPION 127 Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 52,88      
15 INDIVAR Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 55,46      
16 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna (MJ.2000) KS Small Cherry Trzebnica 4 55,53      
17 CISALL FS Skąpska Aleksandra (MJ.2000) OSK Michalscy Trzebnica 4 56,74      
18 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 58,95      
19 NORTON Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 8 51,53      
20 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 56,50      
21 WENECJA Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 11 68,09      
22 DA VINCI Nieużyła Leszek bpk 12 56,79      
23 EULVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 14 64,23      
24 BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 17 60,71      
  CASSINA ROYALE Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa REZ        
  QUICKY B Z Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice REZ        


 

4 - C - drużynowy (27-08-2021)
        Zespół     Szef Wynik Wynik Liczy Wynik Czas II Nawrót II Nawrót Liczy Wynik Czas   Rozgrywka Rozgrywka Liczy Wynik Czas    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub ID Kolejność Pozycja ekipy Pkt. Czas się Po I Naw. Po I Naw. Pkt. Czas się Po II Naw. Po II Naw. Wynik zesp. Punkty Czas się Po rozgr. Po rozgr. Razem Nagroda
1 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 1 1 1   0 63,63 1 9 203,54     0           0     9 2600 PLN
1 AISHA OF HERITAGE Z Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 1 1 2   REZ   0 9 203,54     0           0     9  
1 EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew 1 1 3   9 72,00 1 9 203,54     0           0     9  
1 U2 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 1 1 4   0 67,91 1 9 203,54     0           0     9  
2 QUICKY B Z Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 2 2 1   8 66,99 1 21 196,17     0           0     21 1500 PLN
2 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 2 2 2   4 59,10 1 21 196,17     0           0     21  
2 JUMPING JACK FLASH Z Matla Łukasz Klub jezezdziecki global 2 2 3   9 70,08 1 21 196,17     0           0     21  


 

5 - N - Runda Brązowa (28-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TYPIER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 0 46,73 400 PLN
2 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 49,65 300 PLN
3 WODKA-POLKA Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 49,91 150 PLN
4 FAREZZO B Piwońska Anna KJ Profil Piła 0 51,31 100 PLN
5 MY POWER OF LIFE GT Sobótka Maciej JKS BALOTADE 0 51,78 100 PLN
6 EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew 0 52,97 50 PLN
7 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 53,95 50 PLN
8 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 55,02 50 PLN
9 LE MATINE II Nieużyła Leszek bpk 0 55,36 8 PLN
10 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 55,69 8 PLN
11 NEFRYT Kowalczyk Ewelina bpk 0 57,63 8 PLN
12 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 0 58,22 8 PLN
13 COLESTRA Hoffmann Lisa Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf 0 58,28 8 PLN
14 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 58,30 8 PLN
15 KELTIC CATMAN Dietzsch Nicolina Linnea   0 58,50 8 PLN
16 CZUMI GR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 58,86  
17 CASTIGO DE AMOR Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 58,89  
18 WIMSTER Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 59,30  
19 ARIBA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 59,35  
20 CHANTALL VAN DE CALIDRIO Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 59,99  
21 ELDORADO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 60,18  
22 DININA Pietrzak Piotr (J.2005) Abakus kaczyna 0 61,07  
23 VILLENA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 61,60  
24 GAJA Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 61,93  
25 CATINA Elbl Anna bkp 0 62,44  
26 CAMPARI 294 Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 0 62,50  
27 AISHA OF HERITAGE Z Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 62,63  
28 ILANIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 63,78  
29 CENTO BLUE Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 0 65,18  
30 JUMPING JACK FLASH Z Matla Łukasz Klub jezezdziecki global 0 65,68  
31 OZZY OSBOURNE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 51,21  
32 INVORIO Piwońska Anna KJ Profil Piła 4 51,83  
33 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 4 52,32  
34 FARAMEE M Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 4 53,64  
35 DONJA Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne 4 54,14  
36 SCHIROCCO DES CHAINES Gawałek Julia (MJ.2001) KJK Elizar Jejkowice 4 54,53  
37 POMMERY VAN'T OUT VIEGVELD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 55,82  
38 OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 4 57,05  
39 ZIBELINE Z Kowalczyk Ewelina bpk 4 57,29  
40 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team 4 58,31  
41 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 4 59,71  
42 JANGCY L Maciejewska Paulina ZKS Drzonków 4 61,65  
43 NAPOLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 62,32  
44 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 4 62,71  
45 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 67,32  
46 ZADAR Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 68,41  
47 LORETTA Pelc Nikola (J.2005) LKJ Hippologia Strzegom 4 68,49  
48 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 6 73,95  
49 ANTARI Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 50,84  
50 CARLOS BOJOU B Nieużyła Leszek bpk 9 70,95  
51 ARAGOR Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 11 78,38  
52 GOLD QUESTER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 13 72,25  
  AFRYKA BH Greniuk Karolina (J.2003) KS Cortina Kaczenice ELI    
  CORONA KR Patora Nikol (J.2005) MUKJ Kosówka REZ    
  NATAL Bobik Jan LKS Dragon Nowielice REZ    


 

6 - C - Runda Srebrna (28-08-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HASALA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 53,52 0 25,41 600 PLN
2 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 51,54 0 27,34 450 PLN
3 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 50,38 0 27,74 350 PLN
4 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 0 53,51 0 28,22 200 PLN
5 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 56,23 0 28,58 150 PLN
6 NEMEZIS Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 0 53,48 0 28,81 100 PLN
7 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) KJ Partynice 0 55,51 0 29,03 100 PLN
8 WARS Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 58,34 0 29,15 100 PLN
9 CARLOTTA L Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 55,14 0 29,85 17 PLN
10 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 53,40 0 30,82 17 PLN
11 CASSINA ROYALE Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa 0 50,50 0 32,57 17 PLN
12 OLE Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 54,47 4 24,70  
13 CALVANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 53,26 4 27,21  
14 QUICKY B Z Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 0 58,67 4 27,38  
15 FIORA SUNRISE Matla Łukasz Klub jezezdziecki global 0 50,78 4 28,39  
16 BALTAZAR DU ROUET Elbl Anna bkp 0 55,31 4 30,96  
17 POMMERY VAN'T OUT VIEGVELD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 53,90 4 31,78  
18 ARONIA Głowacka Wiktoria (MJ.2001) JKS Salio 0 54,25 9 42,20  
19 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 57,70 REZ    
20 MY POWER OF LIFE GT Sobótka Maciej JKS BALOTADE 4 50,84      
21 IMAR Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 4 53,51      
22 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 53,85      
23 FARAMEE M Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 4 54,25      
24 OUTLANDER Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 4 54,74      
25 NIXON JS Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa 4 55,18      
26 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 55,60      
27 CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 55,62      
28 STAR LADY Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 4 55,67      
29 BAGHERA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 57,48      
30 NORTON Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 5 60,26      
31 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 8 50,58      
32 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 8 54,86      
33 JUMPING JACK FLASH Z Matla Łukasz Klub jezezdziecki global 8 57,44      
34 LIBELIUS Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 8 73,19      
35 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 9 78,09      
36 KAPSONES W Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 9 78,21      
37 FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 11 69,11      
38 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk KS Verso La Natura 12 52,84      
  JANNEMAN Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem ELI        
  C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin ELI        
  JANGCY L Maciejewska Paulina ZKS Drzonków ELI        


 

7 - CC - Runda Złota (28-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 EXIT REMO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 60,55 900 PLN
2 CHAMPION 127 Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 63,20 650 PLN
3 CHACCOS BOY Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 0 64,36 450 PLN
4 GIRALDO L Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 64,43 300 PLN
5 EULVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 65,18 200 PLN
6 INDIVAR Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 66,43 200 PLN
7 CANOSSA Sitowska Iwona JKS FER Więckowice 1 73,51 200 PLN
8 BAGHERA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 1 74,53 100 PLN
9 QUICK STEP Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 60,88  
10 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 4 62,18  
11 IRONIA Januszewska Zuzanna (MJ.2000) KS Small Cherry Trzebnica 4 63,46  
12 SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 65,19  
13 NORTON Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 4 66,17  
14 CISALL FS Skąpska Aleksandra (MJ.2000) OSK Michalscy Trzebnica 4 67,82  
15 IMAR Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 4 70,98  
16 WENECJA Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 4 71,49  
17 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna (MJ.2000) KS Small Cherry Trzebnica 5 73,37  
18 FIDELIO'S SON Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 6 79,25  
19 U2 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 9 73,28  
20 CONTANGO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 9 75,46  
21 QUICKY B Z Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 10 79,61  
22 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 12 63,82  
23 BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 14 76,66  
24 ROMERO 118 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 24 103,72  
  ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole ELI    
  CASSINA ROYALE Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa REZ    
  H.S. MONT BLANC Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice REZ    


 

8 - N - Finał Rundy Brązowej PLJ (29-08-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 44,60 0 28,02 1000 PLN
2 POMMERY VAN'T OUT VIEGVELD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 46,28 0 28,29 600 PLN
3 CASTIGO DE AMOR Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 48,59 0 30,07 400 PLN
4 CALVANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 47,14 0 30,37 300 PLN
5 FAREZZO B Piwońska Anna KJ Profil Piła 0 45,43 0 30,63 200 PLN
6 DONJA Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne 0 49,99 0 31,26 200 PLN
7 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 47,45 0 31,64 150 PLN
8 ARAGOR Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 43,97 0 32,82 100 PLN
9 KAPSONES W Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 0 53,58 0 33,35 5 PLN
10 WIMSTER Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 47,30 0 36,93 5 PLN
11 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 50,19 0 41,59 5 PLN
12 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 0 48,42 0 41,80 5 PLN
13 DININA Pietrzak Piotr (J.2005) Abakus kaczyna 0 49,48 0 41,90  
14 JUMPING JACK FLASH Z Matla Łukasz Klub jezezdziecki global 0 50,57 1 42,18  
15 ANTARI Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 45,28 4 26,25  
16 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 48,87 4 32,59  
17 FARAMEE M Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 47,30 4 33,23  
18 AISHA OF HERITAGE Z Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 46,83 4 41,60  
19 CARLOS BOJOU B Nieużyła Leszek bpk 0 48,81 5 42,34  
20 INVORIO Piwońska Anna KJ Profil Piła 0 40,13 8 32,42  
21 SCHIROCCO DES CHAINES Gawałek Julia (MJ.2001) KJK Elizar Jejkowice 0 43,77 12 38,91  
22 EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew 0 44,12 ELI    
23 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 4 41,07      
24 TIRAMISU Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica 4 41,52      
25 WODKA-POLKA Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 44,89      
26 NEFRYT Kowalczyk Ewelina bpk 4 45,03      
27 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team 4 45,93      
28 COLESTRA Hoffmann Lisa Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf 4 46,54      
29 ZIBELINE Z Kowalczyk Ewelina bpk 4 46,63      
30 CATINA Elbl Anna bkp 4 47,09      
31 SILVER OBOLENSKY Z Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew 4 47,36      
32 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 47,70      
33 NAPOLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 48,03      
34 GAJA Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 49,75      
35 STAR LADY Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 4 50,12      
36 CENTO BLUE Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 4 50,68      
37 VILLENA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 51,76      
38 CAMPARI 294 Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 4 52,33      
39 ELDORADO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 5 62,27      
40 LORETTA Pelc Nikola (J.2005) LKJ Hippologia Strzegom 8 44,15      
41 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 8 45,72      
42 OZZY OSBOURNE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 47,52      
43 CZUMI GR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 8 47,62      
44 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 8 50,49      
45 ZADAR Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 52,43      
46 JANGCY L Maciejewska Paulina ZKS Drzonków 8 57,51      
47 OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 12 53,36      
  AFRYKA BH Greniuk Karolina (J.2003) KS Cortina Kaczenice ELI        
  CHANTALL VAN DE CALIDRIO Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa ELI        
  ILANIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice REZ        


 

9 - C - Finał Rundy Srebrnej PLJ (29-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 81,87 0 35,88 1500 PLN
2 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 77,61 0 37,01 1000 PLN
3 CONTANGO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 78,78 0 37,04 700 PLN
4 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 74,84 0 37,59 600 PLN
5 CARLOTTA L Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 79,98 0 38,96 500 PLN
6 WARS Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 79,19 0 39,14 300 PLN
7 OLE Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 77,42 4 34,83 200 PLN
8 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 77,14 4 36,31 100 PLN
9 ARONIA Głowacka Wiktoria (MJ.2001) JKS Salio 0 75,38 4 36,86 100 PLN
10 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 79,56 4 38,23  
11 FIORA SUNRISE Matla Łukasz Klub jezezdziecki global 0 76,17 4 39,88  
12 NIXON JS Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa 0 77,90 10 43,76  
13 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 77,02 14 51,66  
14 CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 74,27      
15 MY POWER OF LIFE GT Sobótka Maciej JKS BALOTADE 4 74,87      
16 CASSINA ROYALE Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa 4 77,87      
17 NEMEZIS Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 4 78,47      
18 FIDELIO'S SON Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 79,01      
19 ROMERO 118 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 79,06      
20 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 80,25      
21 BAGHERA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 5 82,27      
22 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) KJ Partynice 5 82,47      
23 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 8 73,67      
24 FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 8 74,52      
25 CISALL FS Skąpska Aleksandra (MJ.2000) OSK Michalscy Trzebnica 8 78,37      
26 HASALA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 8 78,90      
27 JANNEMAN Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 8 80,15      
28 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk KS Verso La Natura 9 83,99      
29 LIBELIUS Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 10 102,34      
30 OUTLANDER Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 12 76,69      
31 BALTAZAR DU ROUET Elbl Anna bkp 12 77,98      
32 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 20 78,48      
  GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole ELI        


 

10 - CC - Finał Rundy Złotej PLJ - Grand Prix (29-08-2021)
        I Nawrót I Nawrót II Nawrót II Nawrót    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Razem Nagroda
1 QUICK STEP Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 76,60 0 40,74 0 3500 PLN
2 IRONIA Januszewska Zuzanna (MJ.2000) KS Small Cherry Trzebnica 0 75,88 0 40,78 0 2000 PLN
3 EXIT REMO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 75,54 0 40,82 0 1000 PLN
4 CHACCOS BOY Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 0 76,00 0 43,10 0 800 PLN
5 SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 77,55 0 44,46 0 550 PLN
6 NUMBER ONE 28 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 76,50 4 41,92 4 500 PLN
7 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 78,26 4 42,88 4 300 PLN
8 GIRALDO L Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 78,45 4 43,62 4 200 PLN
9 U2 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 78,94 4 60,61 4  
10 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 72,36 REZ      
11 CHAMPION 127 Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 1 80,08        
12 DA VINCI Nieużyła Leszek bpk 1 80,24        
13 INDIVAR Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 1 81,47        
14 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 73,52        
15 BAIKA COT CHAT Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 74,17        
16 WENECJA Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 4 78,33        
17 EULVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 4 79,28        
18 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 5 80,26        
19 QUICKY B Z Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice 5 82,82        
20 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna (MJ.2000) KS Small Cherry Trzebnica 8 75,19        
21 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 76,83        
22 NORTON Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 10 87,50        
23 CHACORNETO Nieużyła Leszek bpk 17 82,74        
  CANOSSA Sitowska Iwona JKS FER Więckowice REZ          
  BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow REZ          
  IMAR Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek REZ          



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (ZKJ, H2-062019-2)

Zawody Regionalne
Zielona Góra - Drzonków, 26-28.08.2021

WYNIKI KOŃCOWE    WYNIKI PDF
 

11 - L - zwykły (26-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PATOS Bamber Aleksndra (J.2003) JKS Patos 0 51,87 80 PLN
2 DJINGIZ-TAR Leśkiewicz Hanna (J.2003) niezrzeszona 0 55,55 60 PLN
3 SPIRIT Drabsch Fritzi (Mł.2010) RV Lieberose 0 56,20 40 PLN
4 CHARMEURS DREAM Dietzsch Nicolina Linnea   0 57,72 30 PLN
5 MOKKA CAFFEE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 0 60,61 20 PLN
6 CHE LUGAR Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 61,53 4 PLN
7 WIWIANA Migdalska Zofia (JM.2008) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 63,65 4 PLN
8 ENINYON W Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin 0 63,81 4 PLN
9 PIANO Drabsch Fritzi (Mł.2010) RV Lieberose 0 65,44 4 PLN
10 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 0 65,56 4 PLN
11 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 65,93 4 PLN
12 DAKOTA Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom 0 66,30 4 PLN
13 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 0 67,69 4 PLN
14 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 0 70,04 4 PLN
15 TREE OF CORVUS Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 70,95 4 PLN
16 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 71,62 4 PLN
17 LUMIERE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 71,94 4 PLN
18 NEKTA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 1 73,57  
19 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 1 75,92  
20 DIAMOND Z Matusevich Nadzeya Klub Sportowy Centaurus 2 76,60  
21 BAŚKA Gnach Szymon (MJ.2002) SKJ Stajnia Czarna Perła 4 54,55  
22 GWIAZDA Janusz Małgorzata (MJ.2001) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 57,15  
23 LEXUS Jaranowska Pola (JM.2007) Zielonogórski Klub Sportowy 4 57,55  
24 LARRON'S SON Sołtysiak Milena (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice 4 59,19  
25 CALGARY Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko 4 62,13  
26 MACEDONIA Kobiernik Daria (Mł.2021) Kj Przylep Lotnisko 4 65,72  
27 INEZA W Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 4 66,43  
28 COMPANERO Sobańska Zofia (JM.2007) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 4 66,72  
29 DIEGO Hanke Gabor RFV Altranft 4 67,31  
30 KADENCE MC Czajkowska Magdalena (J.2003) ZKS Drzonków 4 68,42  
31 LALME Dietzsch Nicolina Linnea   4 68,68  
32 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 4 69,17  
33 GRANDO Reinhold Julia KJ Lansada Milsko 4 69,59  
34 COLUMBIA G Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 4 70,86  
35 GIGOLO Stępniak Martyna (JM.2006) Zielonogórski Klub Sportowy 4 71,54  
36 DIARADOS Budzynska Zofia (MJ.2002) SkjGronowka 4 71,83  
37 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 5 72,08  
38 PHIDDICH VAN HET HERTENROOI Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 5 74,13  
39 QUO VADIS Bamber Aleksndra (J.2003) JKS Patos 5 74,39  
40 CYNTHIA Jazienicki Dominik (J.2003) bpk 5 74,50  
41 WULKAN Maćkowiak Martyna (J.2004) Zielonogórski Klub Sportowy 6 79,22  
42 MILLIONAER Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 64,79  
43 ALCANTO Vitkouski Yaraslau Klub Sportowy Centaurus 9 89,71  
44 MAXIMUS Milczarkiewicz Maja (J.2005) ZKS Drzonków 11 82,81  
45 QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 12 61,63  
46 DARK DIAMOND Czajkowska Paulina (JM.2007) Zielonogórski Klub Sportowy 12 67,57  
47 GENIUSZ Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 12 70,31  
48 LUCYFER Szotowicz Katarzyna (JM.2006) Zielonogórski Klub Sportowy 12 70,37  
49 PORANNY BLASK Brzózka Damian SKJ Tradycja 13 90,73  
50 ZANDORELLI NUMBER ONE Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 16 66,35  
  RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław ELI    
  PASADENA Matusevich Nadzeya Klub Sportowy Centaurus ELI    
  JANTAR Gibowska Helena (J.2004) KS Centaurus ELIM    
T CHE LUGAR Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 67,53  
T QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 4 65,58  
T JANTAR Gibowska Helena (J.2004) KS Centaurus 0 69,12  
T DJINGIZ-TAR Leśkiewicz Hanna (J.2003) niezrzeszona 0 54,76  
T WIWIANA Migdalska Zofia (JM.2008) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 65,47  
T COMPANERO Sobańska Zofia (JM.2007) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 66,81  
T MY BLUE KW Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 0 69,16  
T ZANDORELLI NUMBER ONE Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 63,11  
T INEZA W Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 4 66,05  
T LEXUS Jaranowska Pola (JM.2007) Zielonogórski Klub Sportowy 4 66,89  
T PORANNY BLASK Brzózka Damian SKJ Tradycja 4 68,19  
T MILLIONAER Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 68,56  
T GRANDO Reinhold Julia KJ Lansada Milsko 4 68,68  
T DIEGO Hanke Gabor RFV Altranft 4 70,02  
T GENIUSZ Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 70,69  
T PHIDDICH VAN HET HERTENROOI Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 5 73,44  
T BAŚKA Gnach Szymon (MJ.2002) SKJ Stajnia Czarna Perła 12 58,36  
T CALGARY Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko 18 95,83  
T TREE OF CORVUS Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn 23 98,72  
T PASADENA Matusevich Nadzeya Klub Sportowy Centaurus 24 103,17  
T LALME Dietzsch Nicolina Linnea   4 62,79  


 

12 - P - dwufazowy zwykły/zwykły (26-08-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 TIRAMISU Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica 0 42,94 0 31,53 150 PLN
2 GWIAZDA Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko 0 46,34 0 32,10 130 PLN
3 NAPOLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 54,33 0 36,61 100 PLN
4 ARIBA Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko 0 53,24 0 36,97 80 PLN
5 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 0 50,20 0 37,79 60 PLN
6 TYPIER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 0 44,35 0 38,08 40 PLN
7 CIANTI Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 44,73 0 38,56 30 PLN
8 KELTIC CATMAN Dietzsch Nicolina Linnea   0 49,16 0 38,68 4 PLN
9 CALINKA Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf 0 46,78 0 39,70 4 PLN
10 LORETTA Pelc Nikola (J.2005) LKJ Hippologia Strzegom 0 49,26 0 39,95 4 PLN
11 CAMPARI 294 Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 0 49,02 0 40,38 4 PLN
12 DIARADOS Budzynska Zofia (MJ.2002) SkjGronowka 0 50,60 0 40,61  
13 DININA Pietrzak Piotr (J.2005) Abakus kaczyna 0 45,51 0 40,66  
14 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 49,78 0 40,71  
15 ASCOT Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 48,79 1 42,77  
16 MONTE K Ridzkowski Stefanie PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp. 0 48,90 1 42,90  
17 CYNTHIA Jazienicki Dominik (J.2003) bpk 0 48,64 2 48,07  
18 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 54,72 3 51,01  
19 GLADDYS 32 Dietzsch Nicolina Linnea   0 47,74 4 35,41  
20 EASTER FOR EVER Janusz Małgorzata (MJ.2001) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 47,34 4 40,84  
21 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 0 46,82 4 41,35  
22 DORCY Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf 0 50,07 5 41,25  
23 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 47,58 5 45,30  
24 MISS POMPADURE Schanze Katja 1893 Forst e.V. 0 47,70 9 43,70  
25 DAKOTA Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom 0 52,19 10 47,63  
26 ESCALIBUR W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 46,27 13 42,69  
27 LARRON'S SON Sołtysiak Milena (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice 0 43,45 ELI    
28 GOLD QUESTER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 4 45,49      
29 MOKKA CAFFEE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 4 45,96      
30 ENINYON W Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin 4 46,40      
31 KADENCE MC Czajkowska Magdalena (J.2003) ZKS Drzonków 4 47,83      
32 KALISTO P Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 49,24      
33 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 53,07      
34 GOETHE Młodawska Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 54,62      
35 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 4 56,31      
36 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 8 49,26      
37 MAXIMUS Milczarkiewicz Maja (J.2005) ZKS Drzonków 8 49,30      
38 COLUMBIA G Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 8 50,44      
39 OLAN Fujczak Mateusz (Mł.2200) LKS Dragon Nowielice 12 50,19      
40 MACEDONIA Kobiernik Daria (Mł.2021) Kj Przylep Lotnisko 12 53,99      
41 QUO VADIS Bamber Aleksndra (J.2003) JKS Patos 22 78,25      
  PATOS Bamber Aleksndra (J.2003) JKS Patos ELI        


 

13 - L - zwykły (27-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GWIAZDA Janusz Małgorzata (MJ.2001) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 44,75 130 PLN
2 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 47,71 100 PLN
3 COLUMBUS I G Jaskólska Michalina (J.2004) KJ Profil Piła 0 48,93 80 PLN
4 WULKAN Maćkowiak Martyna (J.2004) Zielonogórski Klub Sportowy 0 50,40 60 PLN
5 IN PERSONA Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 0 51,59 40 PLN
6 LA BELLE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 0 52,05 30 PLN
7 DJINGIZ-TAR Leśkiewicz Hanna (J.2003) niezrzeszona 0 52,44 20 PLN
8 MILLIONAER Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 52,56 5 PLN
9 COMPANERO Sobańska Zofia (JM.2007) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 52,62 5 PLN
10 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 0 53,33 5 PLN
11 COLUMBIA G Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 0 53,71 5 PLN
12 MERLOT V Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 0 53,90 5 PLN
13 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 0 55,42 5 PLN
14 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 56,10 5 PLN
15 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 56,31 5 PLN
16 JANTAR Gibowska Helena (J.2004) KS Centaurus 0 56,62  
17 CHE LUGAR Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 56,68  
18 QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 0 56,74  
19 DIAMOND Z Matusevich Nadzeya Klub Sportowy Centaurus 0 57,32  
20 PORANNY BLASK Brzózka Damian SKJ Tradycja 0 57,79  
21 CYNTHIA Jazienicki Dominik (J.2003) bpk 0 57,82  
22 PASADENA Vitkouski Yaraslau Klub Sportowy Centaurus 0 58,97  
23 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 1 60,74  
24 CATCH ME Drabsch Olli (Mł.2012) RV Lieberose 4 44,99  
25 MOKKA CAFFEE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 4 47,49  
26 PIANO Drabsch Fritzi (Mł.2010) RV Lieberose 4 51,88  
27 NURIA - SZ Sobótka Maciej JKS BALOTADE 4 51,93  
28 LALME Dietzsch Nicolina Linnea   4 54,52  
29 STAR AMERICA Sitowska Iwona JKS FER Więckowice 4 55,90  
30 LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary 4 55,98  
31 RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 4 56,52  
32 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 4 56,82  
33 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 4 57,66  
34 CEKIN Kurpisz Wiktoria (MJ.2000) KJ Kalumet 4 57,87  
35 CALANDINO Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 58,41  
36 DIEGO Hanke Gabor RFV Altranft 8 48,24  
37 DARK DIAMOND Czajkowska Paulina (JM.2007) Zielonogórski Klub Sportowy 8 48,63  
38 ZANDORELLI NUMBER ONE Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 50,90  
39 CONSOTHO II Trzeciak Julia (J.2005) LUKS Nysa Gubin 8 56,04  
40 SPIRIT Drabsch Fritzi (Mł.2010) RV Lieberose 8 56,91  
41 DARK KNIGHT PH Rybarczyk Julia (JM.2006) KJ Michałów 8 57,39  
42 LUCYFER Szotowicz Katarzyna (JM.2006) Zielonogórski Klub Sportowy 8 72,04  
43 TREE OF CORVUS Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn 9 60,48  
44 ENINYON W Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin 11 71,13  
45 WIWIANA Migdalska Zofia (JM.2008) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 15 69,61  
46 PHIDDICH VAN HET HERTENROOI Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 17 78,53  
  PASADENA Matusevich Nadzeya Klub Sportowy Centaurus ELI    
  CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna REZ    
T RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 0 57,35  
T DJINGIZ-TAR Leśkiewicz Hanna (J.2003) niezrzeszona 0 45,68  
T LALME Dietzsch Nicolina Linnea   0 47,11  
T MY BLUE KW Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 0 54,17  
T ZANDORELLI NUMBER ONE Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 50,81  
T LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary 4 52,37  
T DARK KNIGHT PH Rybarczyk Julia (JM.2006) KJ Michałów 4 54,44  
T CALANDINO Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 54,63  
T MILLIONAER Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 56,26  
T QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 4 57,87  
T TREE OF CORVUS Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 59,32  
T CONSOTHO II Trzeciak Julia (J.2005) LUKS Nysa Gubin ELI    


 

14 - P - zwykły (27-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TIRAMISU Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica 0 51,58 170 PLN
2 CIANTI Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 54,09 140 PLN
3 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 0 54,49 110 PLN
4 LARRON'S SON Sołtysiak Milena (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice 0 56,17 90 PLN
5 ESCALIBUR W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 57,03 70 PLN
6 MISS POMPADURE Schanze Katja 1893 Forst e.V. 0 57,76 60 PLN
7 LA BELLE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 0 58,39 40 PLN
8 ZIBELINE Z Kowalczyk Ewelina bpk 0 58,80 3 PLN
9 VILLENA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 59,63 3 PLN
10 MOKKA CAFFEE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 0 59,69 3 PLN
11 GOETHE Młodawska Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 59,70 3 PLN
12 KALISTO P Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 60,52 3 PLN
13 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 0 61,01 3 PLN
14 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 0 61,17 3 PLN
15 PORANNY BLASK Brzózka Damian SKJ Tradycja 0 62,50 3 PLN
16 MONTE K Ridzkowski Stefanie PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp. 0 62,55 3 PLN
16 COLDWATER Gaworczak Laura (J.2003) KJ Maximus Kowary 0 62,55 3 PLN
18 LUMIERE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 62,93  
19 COLUMBUS I G Jaskólska Michalina (J.2004) KJ Profil Piła 0 63,09  
20 DIARADOS Budzynska Zofia (MJ.2002) SkjGronowka 0 63,30  
21 MAXIMUS Milczarkiewicz Maja (J.2005) ZKS Drzonków 0 63,38  
22 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 64,75  
23 KADENCE MC Czajkowska Magdalena (J.2003) ZKS Drzonków 0 64,99  
24 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 65,47  
25 WIMSTER Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 65,93  
26 ELDORADO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 66,07  
27 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 66,51  
28 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 66,71  
29 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 66,90  
30 COLUMBIA G Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 0 67,58  
31 MACEDONIA Kobiernik Daria (Mł.2021) Kj Przylep Lotnisko 0 67,75  
32 ARIBA Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko 0 68,77  
33 NEKTA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 1 69,71  
34 PHIDDICH VAN HET HERTENROOI Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 1 72,04  
35 AVIATOR Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 1 72,51  
36 CHARMEURS DREAM Dietzsch Nicolina Linnea   4 52,51  
37 GLADDYS 32 Dietzsch Nicolina Linnea   4 55,31  
38 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 4 56,65  
39 CALINKA Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf 4 56,75  
40 NEFRYT Kowalczyk Ewelina bpk 4 59,48  
41 OLAN Fujczak Mateusz (Mł.2200) LKS Dragon Nowielice 4 63,21  
42 EASTER FOR EVER Janusz Małgorzata (MJ.2001) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 64,63  
43 ENINYON W Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin 4 64,87  
44 JANTAR Gibowska Helena (J.2004) KS Centaurus 4 64,89  
45 ASCOT Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 65,83  
46 STAR AMERICA Sitowska Iwona JKS FER Więckowice 4 66,64  
47 GENIUSZ Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 66,80  
48 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 67,02  
49 CYNTHIA Jazienicki Dominik (J.2003) bpk 4 67,86  
50 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 4 68,70  
51 WIWIANA Migdalska Zofia (JM.2008) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 5 69,84  
52 CAMPARI 294 Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 5 72,74  
53 GRETA Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 8 55,57  
54 NURIA - SZ Sobótka Maciej JKS BALOTADE 8 67,40  
55 GOLD QUESTER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 9 86,30  
56 ANTARI Dudek Alina St. KJ Kapriola 10 73,26  
57 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 12 98,72  
58 CHE LUGAR Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 14 107,48  
59 DIEGO Hanke Gabor RFV Altranft 16 67,40  
60 DIAMOND Z Matusevich Nadzeya Klub Sportowy Centaurus 18 73,92  
61 DORCY Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf 20 81,32  
62 DAKOTA Pelc Nikola (J.2005) LKJ Hippologia Strzegom 29 104,18  
  CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna ELI    
  GWIAZDA Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko ELI    
  CEKIN Kurpisz Wiktoria (MJ.2000) KJ Kalumet ELI    


 

15 - L1 - zwykły (28-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LARRON'S SON Sołtysiak Milena (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice 0 51,16 170 PLN
2 DJINGIZ-TAR Leśkiewicz Hanna (J.2003) niezrzeszona 0 56,36 140 PLN
3 MOKKA CAFFEE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 0 57,13 110 PLN
4 IN PERSONA Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 0 57,85 90 PLN
5 CASPER VAN DIEN Wundes Lisa Reitclub Groß Kölzig e.V. 0 58,71 70 PLN
6 CARLOS Miłowska Agata (JM.2007) Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie 0 59,20 60 PLN
7 LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary 0 61,24 40 PLN
8 DARK KNIGHT PH Rybarczyk Julia (JM.2006) KJ Michałów 0 64,02 4 PLN
9 CHARYZMA Poręba Jarosław (Mł.2021) KJ Maximus Kowary 0 65,29 4 PLN
10 NURIA - SZ Sobótka Maciej JKS BALOTADE 0 65,77 4 PLN
11 RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 1 71,36 4 PLN
12 COLDWATER Gaworczak Laura (J.2003) KJ Maximus Kowary 4 60,76 4 PLN
13 MACEDONIA Kobiernik Daria (Mł.2021) Kj Przylep Lotnisko 4 61,65  
14 GENIUSZ Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 65,26  
15 ALABAMA Jannack Julia (J.2004) Reitclub Groß Kölzig 5 72,86  
16 ENINYON W Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin 5 72,99  
17 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 7 80,43  
18 COLUMBUS I G Jaskólska Michalina (J.2004) KJ Profil Piła 8 56,84  
19 GOETHE Młodawska Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 57,40  
20 ZANDORELLI NUMBER ONE Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 58,24  
21 LALME Dietzsch Nicolina Linnea   8 59,02  
22 COMPANERO Sobańska Zofia (JM.2007) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 8 59,62  
23 INEZA W Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 8 59,76  
24 CONSOTHO II Trzeciak Julia (J.2005) LUKS Nysa Gubin 8 60,81  
25 MILLIONAER Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 61,79  
26 CALANDINO Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 63,36  
27 MERLOT V Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 8 64,28  
28 PHIDDICH VAN HET HERTENROOI Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 9 70,69  
29 GWIAZDA Janusz Małgorzata (MJ.2001) St. KJ Tradycja Siedlnica 12 61,74  
30 DIEGO Hanke Gabor RFV Altranft 12 63,17  
31 DAKOTA Pelc Nikola (J.2005) LKJ Hippologia Strzegom 16 65,49  
32 CHULIGAN Grzankowski Zbigniew Klub Jeździecki Maximus Kowary 16 84,74  
33 CHE LUGAR Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 25 119,42  
  MY BLUE KW Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław ELI    
  LEXUS Jaranowska Pola (JM.2007) Zielonogórski Klub Sportowy ELI    
  JANTAR Gibowska Helena (J.2004) KS Centaurus ELI    
  TREE OF CORVUS Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn REZ    
  LUCKY BOY 203 Engelkind Volkmar Reitclub Groß Kölzig e.V. REZ    
  LA BELLE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła REZ    
  WIWIANA Migdalska Zofia (JM.2008) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki   ELI  
T LA BELLE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 0 59,00  
T CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 0 59,18  
T INEZA W Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 0 60,07  
T CONSOTHO II Trzeciak Julia (J.2005) LUKS Nysa Gubin 4 61,65  
T CALANDINO Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 63,61  
T MILLIONAER Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 61,48  
T DARK KNIGHT PH Rybarczyk Julia (JM.2006) KJ Michałów 12 62,16  
T CHULIGAN Grzankowski Zbigniew Klub Jeździecki Maximus Kowary 12 62,59  


 

16 - P1 - o wzrastającym st. trudności z Jokerem, zwykły (28-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 65 52,65 200 PLN
2 COLESTRA Hoffmann Lisa Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf 65 53,54 160 PLN
3 ARAGOR Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 65 54,80 130 PLN
4 LUCKY BOY 203 Jannack Julia (J.2004) Reitclub Groß Kölzig 65 55,40 110 PLN
5 CARLOS Miłowska Agata (JM.2007) Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie 65 58,05 90 PLN
6 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 65 59,84 80 PLN
7 NEFRYT Kowalczyk Ewelina bpk 65 60,61 70 PLN
8 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 65 61,33 10 PLN
9 MONTE K Ridzkowski Stefanie PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp. 65 63,54 10 PLN
10 ZIBELINE Z Kowalczyk Ewelina bpk 65 64,06 10 PLN
11 CASPER VAN DIEN Wundes Lisa Reitclub Groß Kölzig e.V. 65 65,09 10 PLN
12 STAR AMERICA Sitowska Iwona JKS FER Więckowice 64 69,31 10 PLN
13 SILVER OBOLENSKY Z Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew 63 67,10 10 PLN
14 CIANTI Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn 62 57,30  
15 NURIA - SZ Sobótka Maciej JKS BALOTADE 62 69,37  
16 NEKTA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 62 72,70  
17 COLUMBUS I G Jaskólska Michalina (J.2004) KJ Profil Piła 61 65,82  
18 ANTARI Dudek Alina St. KJ Kapriola 60 54,94  
19 GLADDYS 32 Dietzsch Nicolina Linnea   60 55,59  
20 EASTER FOR EVER Janusz Małgorzata (MJ.2001) St. KJ Tradycja Siedlnica 59 58,67  
21 MISS POMPADURE Schanze Katja 1893 Forst e.V. 59 65,49  
22 CHARYZMA Poręba Jarosław (Mł.2021) KJ Maximus Kowary 59 66,43  
23 GENIUSZ Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 58 65,05  
24 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 56 55,34  
25 GOETHE Młodawska Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 56 62,27  
26 CONSTANTINO Uziębło Laura (J.2005) ZKS Drzonków 56 71,91  
27 COLDWATER Gaworczak Laura (J.2003) KJ Maximus Kowary 55 60,23  
28 LARRON'S SON Sołtysiak Milena (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice 54 52,96  
29 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 54 62,04  
30 DIARADOS Budzynska Zofia (MJ.2002) SkjGronowka 54 63,06  
31 KALISTO P Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 54 63,09  
32 MOKKA CAFFEE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 54 66,80  
33 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 52 79,01  
34 PORANNY BLASK Brzózka Damian SKJ Tradycja 51 81,38  
35 COLUMBIA G Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 50 66,42  
36 OLAN Fujczak Mateusz (Mł.2200) LKS Dragon Nowielice 49 79,43  
37 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 48 63,74  
38 LUMIERE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 48 64,10  
39 PHIDDICH VAN HET HERTENROOI Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 48 69,45  
40 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 48 71,73  
41 ESCALIBUR W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 41 59,88  
42 AVIATOR Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin 39 92,90  
43 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 23 60,76  
44 DIEGO Hanke Gabor RFV Altranft 12 73,86  
  JANTAR Gibowska Helena (J.2004) KS Centaurus ELI    
  DAKOTA Pelc Nikola (J.2005) LKJ Hippologia Strzegom ELI    
  CALINKA Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf ELI    
  CHARMEURS DREAM Dietzsch Nicolina Linnea   ELI    
  DORCY Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf REZ    



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (ZKJ, H2-062019-2)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21