VII etap Polskiej Ligi Jeździeckiej -  KJK Szary Michałowice 12-14/08/2022

WYNIKI ZAWODÓW     wyniki PDF    www.plj.pzj.pl

 

Sławomir Szlachta - zwycięzca finału rundy złotej PLJ

 

Zwycięzcy finałów rund VII etapu Polskiej Ligi Jeździeckiej 

​Runda Złota  - 1m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 

Runda Srebrna  - 1m. Jakub Krzyżosiak  CORNETO PLUS-S KS Small Cherry Trzebnica 

Runda Brązowa - 1m.  Jan Zwinger  ELEANOR Staj Zwinger CZE

Runda Młodzieżowa - 1m. Nikola Gasik SILVER BOY  JKS Equita

DPP - 1m. KJ Ślęża Wrocław

ZO1* – VII etap PLJ i ZR
KJK Szary Michałowice, 11-14.08.2022

WYNIKI KOŃCOWE
 

1R - L - Konkurs nr: 1R L - 100 zwykły 238.2.1 (11-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 0 50,21  
2 LAURENCJA Kopczyńska Oliwia (J.2006) Klub Jeździecki Global 0 56,03  
3 ZARIM Ślepska Maja (MJ.2002) KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 56,40  
4 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 0 59,30  
5 LANDGRAF II Piasecka Zuzanna (MJ.2002) KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 59,33  
6 FIRUZE PG Pękal Emilia (MJ.2003) Kielecki KJ 0 59,83  
7 WIVO Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 0 59,92  
8 OLIMPIA Likus Maja (JM.2008) St. KS KJK Szary Michałowice 0 60,35  
9 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 60,39  
10 KAISER PROGRES Bykov Volodymyr Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 61,68  
11 CAIS Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 63,97  
12 TOULON B Z Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 0 64,17  
13 MASSIMO ENDORPHINO Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 64,97  
14 MONTEMENICO Leniarska Pola (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej 0 65,47  
15 KAYLA POLT Zwinger Jan Staj Zwinger 0 65,61  
16 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 66,68  
17 QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 66,78  
18 LOSE YOURSELF Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 0 66,98  
19 CARLUBA Moch Dariusz KJ HEAA Turek 0 66,99  
20 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 67,17  
21 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 67,18  
22 OLYMPUS G Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 68,29  
23 ASKARI DE TALMA Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 0 68,31  
24 LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 68,39  
25 VIGARO VON HARY Z Przybylski Łukasz BPK (WIE) 0 68,85  
26 SAPPHIRA Bykov Volodymyr KJK Szary 0 69,60  
27 CATCH ME RK Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 2 72,20  
28 DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 4 53,02  
29 TEQUILA Romanko Katarzyna KJ LEŃCZE 4 59,00  
30 MEDRESA Rogala Alicja (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 59,09  
31 EMRUN Leda Alexander (MJ.2003) Klub Jeździecki Global 4 59,63  
32 MARKIZA II Strupiechowska Aleksandra (JM.2007) BPK (MAZ) 4 59,79  
33 HAUST M Połap Barbara Vanto Jumping Team 4 60,07  
34 VIDAR "M" Danak Klaudia (J.2004) Vanto Jumping Team 4 61,69  
35 GABBANA STH Śnioch Alicja (JM.2009) Kielecki Klub Jeździecki 4 62,55  
36 JOSEPHINE D’ECAUSSINNES Toporek Hanna (MJ.2003) Klub Jeździecki Galop w Kozienicach 4 64,63  
37 JLB FLERICCO Poskerová Bára (MJ.2002) Staj Zwinger 4 65,30  
38 LEGATO GOLD - MST Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 4 66,16  
39 GALA W Michalska Emilia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 4 66,39  
40 KENTUCKY HIPPICA Bzdok Joanna POL 4 67,09  
41 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 67,19  
42 DIAMANDER KNT Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 67,70  
43 ROMEO KMS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 67,93  
44 CARDENTA 5 Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 5 71,84  
45 B FREEDOM Z Przybylski Łukasz BPK (WIE) 8 62,46  
46 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 8 62,69  
47 EUVEE PRESTIGE Cichoń Maja (J.2006) BPK szj 8 64,68  
48 KONTADOR VD MOOLENDREF Pazera Hanna (JM.2009) LZJ DRAMA 8 74,26  
49 SALAMON DON DARCO Kot Łukasz BPK SLA 12 59,28  
50 MIRABELA Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 12 59,69  
51 CASTEL Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice 12 82,24  
52 SAINT VINCENT Więch Gabriela (J.2005) Kielecki KJ 15 81,04  
53 FARINERO Bzdok Joanna POL 16 62,03  
54 LORENZO Słowik Roksana (MJ.2002) OJK Barcice 17 79,37  
55 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 23 89,53  
56 MARATON Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd 26 80,98  
  CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice ELI    
  FRIARSTOWN MICHEAL Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik DYS    
T KONTADOR VD MOOLENDREF Pazera Hanna (JM.2009) LZJ DRAMA 0 60,36  
T FIRUZE PG Pękal Emilia (MJ.2003) Kielecki KJ 0 62,90  
T MONTEMENICO Leniarska Pola (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej 0 63,83  
T CARDENTA 5 Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 0 66,04  
T KAISER PROGRES Bykov Volodymyr Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 67,23  
T DIAMANDER KNT Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 67,72  
T CATCH ME RK Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 0 69,63  
T LEGATO GOLD - MST Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 70,65  
T LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 70,77  
T MARATON Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd 4 58,28  
T REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 4 58,70  
T MEDRESA Rogala Alicja (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 59,36  
T LAURENCJA Kopczyńska Oliwia (J.2006) Klub Jeździecki Global 4 60,12  
T LANDGRAF II Piasecka Zuzanna (MJ.2002) KU AZS Politechniki Warszawskiej 4 61,20  
T GABBANA STH Śnioch Alicja (JM.2009) Kielecki Klub Jeździecki 4 62,09  
T EMRUN Leda Alexander (MJ.2003) Klub Jeździecki Global 4 62,95  
T EUVEE PRESTIGE Cichoń Maja (J.2006) BPK szj 4 63,43  
T CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 69,21  
T SALAMON DON DARCO Kot Łukasz BPK SLA 8 58,41  
T MARKIZA II Strupiechowska Aleksandra (JM.2007) BPK (MAZ) 8 60,07  
T FARINERO Bzdok Joanna POL 16 65,18  


 

2R - P - Konkurs nr: 2R P - 110 dwufazowy 274.1.5.3 (11-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 43,45 0 26,87  
2 ROMANIA Łopatka Katarzyna (MJ.2001) Klub Jeździecki Facimiech 0 41,35 0 28,32  
3 ELEANOR Zwinger Jan Staj Zwinger 0 44,07 0 28,40  
4 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 41,66 0 28,59  
5 ZARIM Ślepska Maja (MJ.2002) KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 43,30 0 29,47  
6 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 0 44,29 0 29,48  
7 C - QUATTRO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 49,93 0 30,72  
8 OLIMPIA Likus Maja (JM.2008) St. KS KJK Szary Michałowice 0 44,35 0 31,44  
9 JLB FLERICCO Poskerová Bára (MJ.2002) Staj Zwinger 0 46,23 0 31,76  
10 BRENNA Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 45,46 0 31,92  
11 RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 0 47,78 0 32,10  
12 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 0 44,86 0 32,40  
13 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 43,99 0 32,45  
14 HARLEY VAN T MEYERSHOF Syniavska Nataliia Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 44,61 0 33,35  
15 QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 46,90 0 33,42  
16 KAYLA POLT Zwinger Jan Staj Zwinger 0 46,62 0 33,45  
17 TEQUILA Romanko Katarzyna KJ LEŃCZE 0 39,28 0 33,81  
18 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 45,83 0 34,03  
19 CRAZY LOVE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 48,14 0 34,56  
20 JAGUAR Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 44,54 0 34,72  
21 VINTHAGO BOY Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 0 46,05 0 35,43  
22 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 39,97 0 36,63  
23 OPIUM Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 0 45,26 0 36,97  
24 MASSIMO ENDORPHINO Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 45,19 0 37,31  
25 VERDI ALTUS Z RZ Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 48,22 0 38,42  
26 JOSEPHINE D’ECAUSSINNES Toporek Hanna (MJ.2003) Klub Jeździecki Galop w Kozienicach 0 43,91 0 39,01  
27 JAY BLOOBIDAY Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 47,37 0 39,57  
28 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 48,87 0 40,84  
29 EXICON Piątkowski Paweł KJ LEŃCZE 0 37,62 4 26,36  
30 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 41,81 4 28,31  
31 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 44,86 4 32,26  
32 LOSE YOURSELF Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 0 45,80 4 33,66  
33 ASKARI DE TALMA Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 0 43,91 4 33,81  
34 VENEZIA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 45,16 4 35,80  
35 SARANZA B Głowacka Wiktoria (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 48,18 4 36,22  
36 OLYMPUS G Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 46,92 4 38,25  
37 MIX P Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 49,20 4 42,64  
38 MOUS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 46,94 5 45,62  
39 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 0 41,00 8 35,68  
40 ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 43,62 8 36,17  
41 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 40,62 15 51,04  
42 BAVERA Koza Paulina (J.2004) Vanto Jumping Team 0 44,89 15 51,31  
43 MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziębicki Michał KJK Szary 0 47,05 18 58,22  
44 WIVO Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 0 41,08 23 63,30  
45 B FREEDOM Z Przybylski Łukasz BPK (WIE) 0 46,12 REZ    
46 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 1 50,93      
47 ISTANA Syniavska Nataliia Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 4 37,72      
48 DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 4 41,37      
49 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 44,22      
49 SINDBAD Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 4 44,22      
51 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) St. KJ Preria Wilkowice 4 44,28      
52 Lady Gold Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 4 44,89      
53 LITTLE SURPRISE T&L Z Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 45,51      
54 TOULON B Z Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 4 46,84      
55 GAVARA Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 47,10      
56 VIGARO VON HARY Z Przybylski Łukasz BPK (WIE) 4 48,63      
57 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 8 43,28      
58 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 8 45,19      
59 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 14 59,29      
60 LORENZO Słowik Roksana (MJ.2002) OJK Barcice 17 58,73      
61 HAUST M Połap Barbara Vanto Jumping Team 20 61,18      
62 VIDAR "M" Danak Klaudia (J.2004) Vanto Jumping Team 20 61,97      
63 KENTUCKY HIPPICA Bzdok Joanna POL 22 67,08      
64 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) St. Interhorse Dobra Nadzieja 36 73,01      
65 BLOODY MARY Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice 56 93,43      
  SAINT VINCENT Więch Gabriela (J.2005) Kielecki KJ ELI        


 

1 - N - Konkurs nr 1 RUNDA MAŁA - N (120cm) zwykły 238.2.1 (11-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CURLEY SUE Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 60,62 250 PLN
2 CEREMONIE FITMIN Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 61,26 200 PLN
3 OSKAR II PKZ Bykov Volodymyr KJK Szary 0 62,43 160 PLN
4 MIGHTY MAN Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 0 63,99 130 PLN
5 EXICON Piątkowski Paweł KJ LEŃCZE 0 65,19 100 PLN
6 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 70,21 80 PLN
7 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 73,45 40 PLN
8 LINCOM'S LIBRE CL Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 74,75 40 PLN
9 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 0 78,15 10 PLN
10 MICENTO Walas Ewa KJ Lesna Wola 0 78,41 10 PLN
11 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 78,58 10 PLN
12 JAGUAR Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 81,51 10 PLN
13 GULLIT H Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. 0 81,58 10 PLN
14 CRAZY LOVE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 82,07 10 PLN
15 Q-LADY-FINE Bykov Volodymyr KJK Szary 0 83,77 10 PLN
16 GEM OF KANNAN Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 0 84,09 10 PLN
17 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 84,18 10 PLN
18 JERDI Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 85,15 10 PLN
19 VINTHAGO BOY Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 0 86,44  
20 BARBARO Jaglarz Julia Vanto Jumping Team 0 87,02  
21 ZIROCCO WHITE Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 1 88,52  
22 JUFONIA VDL Gumuła Natalia (MJ.2001) KS Jumping Team Wiercany 4 71,22  
23 CRAZY-GIRL Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 4 72,57  
24 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 76,29  
25 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. 4 76,42  
26 JUVENTUS Przybylski Łukasz BPK (WIE) 4 76,70  
27 BRENNA Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 4 79,94  
28 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 81,03  
29 LEANDRO VERTE Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice 4 83,75  
30 CHICA BOMB Kamińska-Kumorek Magda St. KJ Preria Wilkowice 4 83,77  
31 BISALAMEA Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 4 83,84  
32 RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 4 87,95  
33 SARANZA B Głowacka Wiktoria (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 5 88,54  
34 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 5 88,57  
35 C - QUATTRO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 6 89,22  
36 ELEANOR Zwinger Jan Staj Zwinger 8 71,21  
37 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 8 72,62  
38 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 8 72,75  
39 DONJA Kozłowska Lidia St. Stajnia Promyk Szklary Dolne 8 75,03  
40 ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 8 78,51  
41 ELANNA PS Moch Dariusz KJ HEAA Turek 8 78,90  
42 ROMANIA Łopatka Katarzyna (MJ.2001) Klub Jeździecki Facimiech 8 78,96  
43 PICCOLO Rogalska Weronika (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 8 80,68  
44 ODESSA PROFI Kozłowska Lidia St. Stajnia Promyk Szklary Dolne 8 80,85  
45 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 8 81,11  
46 LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 8 81,89  
47 LA CORSON Makowska Martyna (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ 8 85,03  
48 GAVARA Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 8 85,51  
49 NATIONS CUP Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 9 88,62  
50 IVANO Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 12 85,48  
51 KILLER BOY Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 12 87,04  
52 OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 15 98,27  
53 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 16 87,56  
54 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof KS Adamietz 16 95,40  
55 OPIUM Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 18 89,96  
56 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 18 101,25  
57 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 19 94,26  
58 ANJO DIAMOND RAVER Koźbiał Julia (MJ.2003) KJ Facimiech 20 85,63  
59 JAY JAY M Kwiecień Amelia (JM.2007) KKJ Fullmet 28 107,33  
60 MIX P Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 48 127,49  
  USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany ELI    
  CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) Pony Jumping Team ELI    
  I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki ELI    
  COYOTE UGLY V Pięta Bianka (J.2005) WLKS Krakus ELI    
  VERNON Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany ELI    
  VERDI ALTUS Z RZ Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica REZ    
  BAVERA Koza Paulina (J.2004) Vanto Jumping Team REZ    
  SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój REZ    
  JANNEMAN Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn REZ    
  DENDY Pracel Marianna (J.2005) St. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ    


 

2 - P - Konkurs nr 2 RUNDA MŁODZIEŻOWA - P (110cm) dwufazowy 274.1.5.3 (12-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 46,99 0 27,34 250 PLN
2 SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice 0 51,19 0 28,66 200 PLN
3 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 48,43 0 29,25 160 PLN
4 CRYSTAL SKY Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 0 53,30 0 31,14 130 PLN
5 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 55,65 0 32,72 100 PLN
6 KARIKA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 46,47 0 33,73 80 PLN
7 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 47,31 0 34,30 40 PLN
8 CAROLINA Piątkowska Aleksandra (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 47,25 0 34,74 40 PLN
9 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 53,54 0 37,25  
10 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 0 54,13 0 37,62  
11 VERNON Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 0 56,04 0 39,64  
12 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 49,67 4 29,11  
13 CASALI Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 0 45,31 4 32,00  
14 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 53,80 4 36,82  
15 JAY JAY M Kwiecień Amelia (JM.2007) KKJ Fullmet 4 46,13      
16 MAKE MY DAY PICOBELLO Z Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 4 47,43      
17 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) St. KJ Preria Wilkowice 4 49,42      
18 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 4 50,95      
19 RAMONA VDH Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 4 51,57      
20 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 8 52,61      
21 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus Kraków Swosz. 12 48,31      
22 GALA W Michalska Emilia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 17 69,90      


 

3 - N - Konkurs nr: 3 RUNDA MAŁA - N (120) dwufazowy 274.1.5.3 (12-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Q-LADY-FINE Bykov Volodymyr KJK Szary 0 49,99 0 34,36 250 PLN
2 ELEANOR Zwinger Jan Staj Zwinger 0 50,41 0 36,87 200 PLN
3 DONJA Kozłowska Lidia St. Stajnia Promyk Szklary Dolne 0 53,08 0 37,50 160 PLN
4 CHICA BOMB Kamińska-Kumorek Magda St. KJ Preria Wilkowice 0 53,08 0 37,96 130 PLN
5 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 44,43 0 39,45 100 PLN
6 ODESSA PROFI Kozłowska Lidia St. Stajnia Promyk Szklary Dolne 0 54,09 0 39,86 80 PLN
7 CHACCO G Gorski Dawid POL 0 51,92 0 40,73 40 PLN
8 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 54,26 0 40,85 40 PLN
9 LITTLE SURPRISE T&L Z Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 51,29 0 40,88 10 PLN
10 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 46,85 0 40,99 10 PLN
11 LINCOM'S LIBRE CL Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 51,11 0 42,95 10 PLN
12 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 0 49,56 0 42,99 10 PLN
13 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 0 52,88 0 44,72 10 PLN
14 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 50,47 0 44,79 10 PLN
15 ELANNA PS Moch Dariusz KJ HEAA Turek 0 52,30 0 44,95 10 PLN
16 LEANDRO VERTE Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice 0 55,19 0 45,63 10 PLN
17 CRAZY LOVE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 54,14 0 46,96 10 PLN
18 JERDI Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 54,20 0 47,53 10 PLN
19 MIX P Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 56,49 0 51,66 10 PLN
20 CRAZY-GIRL Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 0 52,07 4 37,98 10 PLN
21 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice 0 48,47 4 38,85  
22 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 50,61 4 39,58  
23 VERNON Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 0 51,83 4 41,57  
24 ROMANIA Łopatka Katarzyna (MJ.2001) Klub Jeździecki Facimiech 0 52,91 4 43,41  
25 BRENNA Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 52,98 4 43,57  
26 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 54,02 4 43,77  
27 KESSY POLT Zwinger Jan Staj Zwinger 0 51,12 4 45,23  
28 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 51,02 4 45,26  
29 OPIUM Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 0 51,52 4 45,63  
30 EXICON Piątkowski Paweł KJ LEŃCZE 0 44,12 4 46,12  
31 RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 0 53,58 4 46,49  
32 IVANO Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 0 54,99 4 47,43  
33 VINTHAGO BOY Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 0 54,70 4 49,80  
34 BISALAMEA Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 0 56,54 8 40,84  
35 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 56,25 8 45,38  
36 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 48,27 8 49,51  
37 MIGHTY MAN Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 0 55,42 13 52,62  
38 NATIONS CUP Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 50,67 15 54,12  
39 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 44,29      
40 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 46,13      
41 CURLEY SUE Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 48,38      
42 JAY JAY M Kwiecień Amelia (JM.2007) KKJ Fullmet 4 48,74      
43 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 4 48,93      
44 KILLER BOY Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 4 49,33      
45 ASKARI DE TALMA Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 4 49,84      
46 JAGUAR Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 4 50,98      
47 LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 4 51,55      
48 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 4 51,64      
49 BARBARO Jaglarz Julia Vanto Jumping Team 4 51,84      
50 SINDBAD Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 4 51,91      
51 LOSE YOURSELF Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 4 51,96      
52 RAMONA VDH Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 4 51,98      
53 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola Głogów Młp. 4 53,57      
54 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. 4 53,65      
55 JAY BLOOBIDAY Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola Głogów Młp. 4 53,78      
56 C - QUATTRO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 54,08      
57 SARANZA B Głowacka Wiktoria (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 4 55,85      
58 GEM OF KANNAN Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 5 57,30      
59 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 5 57,86      
60 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof KS Adamietz 6 58,66      
61 VERDI ALTUS Z RZ Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 6 58,81      
62 JUFONIA VDL Gumuła Natalia (MJ.2001) KS Jumping Team Wiercany 8 45,62      
63 KALANTE Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 8 47,15      
64 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 8 48,30      
65 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 8 49,17      
66 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 8 50,63      
67 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 8 52,20      
68 GAVARA Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 8 52,25      
69 Lady Gold Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 8 53,17      
70 KALIGULA Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 9 57,31      
71 ZIROCCO WHITE Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 9 61,76      
72 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus Kraków Swosz. 12 49,71      
73 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 12 53,72      
74 ANJO DIAMOND RAVER Koźbiał Julia (MJ.2003) KJ Facimiech 12 60,60      
75 ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 18 58,47      
76 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 22 74,04      
  PICCOLO Rogalska Weronika (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ REZ        
  COYOTE UGLY V Pięta Bianka (J.2005) WLKS Krakus REZ        


 

4 - C - Konkurs nr: 4 RUNDA ŚREDNIA - C (130cm) dwufazowy 274.1.5.3 (12-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CORIWAY Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku 0 44,36 0 33,43 500 PLN
2 KESSY POLT Zwinger Jan Staj Zwinger 0 45,24 0 35,56 400 PLN
3 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 47,31 0 36,57 320 PLN
4 STACORRADO Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 46,07 0 38,40 260 PLN
5 JULIUS Przybylski Łukasz BPK (WIE) 0 48,59 0 39,35 200 PLN
6 FIRST LADY Ziębicki Michał KJK Szary 0 49,15 0 41,66 160 PLN
7 FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 46,61 0 42,81 80 PLN
8 DUKE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 46,43 0 43,81 80 PLN
9 CARAMELLA Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 44,02 4 35,98 20 PLN
10 QUICKY B Z Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 0 47,92 4 36,50 20 PLN
11 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 48,34 4 36,51 20 PLN
12 JERDI Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 48,57 4 42,60 20 PLN
13 CAPUERA Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 46,26 4 43,11 20 PLN
14 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 48,83 4 43,98 20 PLN
15 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 0 48,00 7 47,83 20 PLN
16 CEREMONIE FITMIN Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 45,74 8 37,18 20 PLN
17 CENSOR Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 49,30 8 37,31  
18 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 48,88 8 38,99  
19 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 46,15 8 43,94  
20 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 43,78 21 61,26  
21 KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 0 48,33 REZ    
22 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 1 50,02      
23 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 1 50,17      
24 A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 1 50,34      
25 LUCIANO Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 1 50,89      
26 HIRO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 2 51,12      
27 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BPK (MAL) 3 52,94      
28 I'M SPECIAL FOR JOHN Zwinger Jan Staj Zwinger 4 45,27      
29 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 45,45      
30 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 46,40      
31 TREND D'ELSENDAM Z Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 46,49      
32 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice 4 46,89      
33 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 47,14      
34 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 4 47,41      
35 LUNATIC Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 4 47,67      
36 JUFONIA VDL Gumuła Natalia (MJ.2001) KS Jumping Team Wiercany 4 47,74      
37 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 4 48,48      
38 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 4 48,90      
39 C UTOPIA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 48,98      
40 CLARK Korek Dorota (J.2004) Stow. KS KJK Szary Michałowice 4 49,00      
41 ENESCO DU LYS Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 4 49,82      
41 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (MJ.2003) KJ Trachy Sościcowice 4 49,82      
43 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 5 50,19      
44 ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 5 50,58      
45 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 5 50,63      
46 OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 5 50,77      
47 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 6 51,12      
48 DIATENDRA Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 6 51,73      
49 FERLINA Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku 8 45,75      
50 MIGHTY MAN Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 8 49,71      
51 JUVENTUS Przybylski Łukasz BPK (WIE) 8 49,93      
52 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 9 50,20      
53 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof KS Adamietz 9 50,67      
54 ILATINA Kufel Artur WKJ Lublin 12 47,08      
55 LA CORSON Makowska Martyna (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ 16 49,72      
56 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 20 47,47      
57 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 24 61,95      
58 CHACCO G Gorski Dawid POL 28 69,67      
  KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa ELI        
  BARBARO Jaglarz Julia Vanto Jumping Team REZ        
  GULLIT H Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. REZ        
  CALIGO Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team REZ        


 

5 - CC - Konkurs nr: 5 RUNDA DUŻA - CC (140cm) zwykły 238.2.1 (12-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUILIBET Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku 0 64,62 750 PLN
2 BRANDY Kamińska-Kumorek Magda St. KJ Preria Wilkowice 0 65,99 600 PLN
3 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 71,56 480 PLN
4 KAPSONES W Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 71,63 390 PLN
5 BALOU'S BATMAN Ziębicki Michał KJK Szary 0 72,30 300 PLN
6 SWEET HARRY POTTER Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 73,18 240 PLN
7 WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 74,19 120 PLN
8 FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 78,58 120 PLN
9 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 66,10  
10 DINDEPENDENT Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 71,52  
11 VERDINALE Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 73,61  
12 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 4 74,83  
13 KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 4 76,92  
14 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 79,04  
15 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 6 81,18  
16 QUICKY B Z Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 8 69,24  
17 HIRO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 8 76,30  
18 STACORRADO Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 8 76,97  
19 C UTOPIA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 9 84,30  
20 VALKIRIA Bykov Volodymyr KJK Szary 12 70,53  
21 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (MJ.2003) KJ Trachy Sościcowice 18 81,88  
22 BETINA Klimczak Martyna (J.2004) St. Warszawski KJ 20 72,88  
23 I'M SPECIAL FOR JOHN Zwinger Jan Staj Zwinger 20 75,72  
24 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BPK (MAL) 22 85,95  
  O'LORD DB Ziębicki Michał KJK Szary ELI    
  DUKE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice REZ    


 

3R - LL 60 - Konkurs nr: 3R LL60 z trafieniem w normę czasu (12-08-2022)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 CARGO Bębenek Karolina Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 67,91 +1,91  
2 LAMELKA Bugaj Martyna (J.2005) BPK 0 68,68 +2,68  
3 NIKITA Brąclik Antonia (Mł.2013) KJ Trachy Sośnicowice 0 62,58 -3,42  
4 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) Kielecki Klub Jeździecki 0 61,94 -4,06  
5 BIJOU BE Kaduk Wiktoria (MJ.2001) KJ TRACHY GLIWICE 0 70,16 +4,16  
6 FALCO Szyndzielorz Alicja (Mł.2010) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 70,55 +4,55  
7 WICHER AA Nagły Julia (JM.2008) Klub Jeździecki Impuls 0 61,30 -4,70  
8 BLUERO B Jaglarz Julia Vanto Jumping Team 0 70,92 +4,92  
9 LUCKY M Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 51,98 -14,02  
10 MY LADY BALOU V Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 5 69,56 +3,56  
T NIKITA Brąclik Antonia (Mł.2013) KJ Trachy Sośnicowice 0 65,79 -0,21  
T BIJOU BE Kaduk Wiktoria (MJ.2001) KJ TRACHY GLIWICE 0 64,85 -1,15  
T FALCO Szyndzielorz Alicja (Mł.2010) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 67,72 +1,72  
T WICHER AA Nagły Julia (JM.2008) Klub Jeździecki Impuls 0 57,22 -8,78  
T MY LADY BALOU V Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 2 66,14 +0,14  
T CARGO Bębenek Karolina Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 67,99 +1,99  


 

4R - LL 80 - Konkurs nr: 4R LL80 z trafieniem w normę czasu (12-08-2022)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 MADERA Moszczak Maja (JM.2007) KJ Leśna Wola 0 66,65 +0,65  
2 CORNETICO Bykov Volodymyr KJK Szary 0 64,36 -1,64  
3 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) Kielecki Klub Jeździecki 0 64,15 -1,85  
4 EL CAMP Główczyńska Oliwia (J.2005) KJ Trachy Sośnicowice 0 63,78 -2,22  
5 ATRAKCYJNA OLIMPIA Majewska Helena (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 0 63,49 -2,51  
6 VYŠNIA Samborska Nikola (JM.2009) KJ Vena Rogoźnik 0 69,37 +3,37  
7 DABOLA Lulkowska Amelia (JM.2007) Krakowski Klub Jazdy Konnej 0 69,44 +3,44  
8 DURANO G Czech Nadia (J.2006) KJ Nostro 0 70,28 +4,28  
9 KANKARA PROGRES Z Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 61,19 -4,81  
10 FRIARSTOWN MICHEAL Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 60,20 -5,80  
11 QUATTRO HIPPICA Grudzień Anna KJ TRACHY GLIWICE 0 71,88 +5,88  
12 HIPERNOWA Matysiak Julia (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 60,05 -5,95  
13 ENJOY ME Z Galewska Marcelina (J.2005) Klub Jeździecki Impuls 0 59,36 -6,64  
14 COMMON LIBERTY Z Walas Ewa KJ Leśna Wola 0 72,68 +6,68  
15 CHELLSINIA Z Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 58,27 -7,73  
16 LUCKY M Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 55,40 -10,60  
17 SIR ZINEDINE Ryczkowski Jakub KJ Rock Horses 0 54,99 -11,01  
18 FIKUS-TABUN Buwaj Emilia (JM.2009) WLKS Krakus Swoszowice 0 54,02 -11,98  
19 CZARNY RUMIANEK Toborek Michalina KJ TRACHY GLIWICE 0 53,72 -12,28  
20 LAMELKA Bugaj Martyna (J.2005) BPK 1 61,93 -4,07  
21 SECOND TO NONE Z Siudyka Wiktoria (J.2006) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 1 74,30 +8,30  
22 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 4 66,73 +0,73  
23 PASSO Balcerzak Agata (MJ.2002) Kielecki Klub Jeździecki 4 63,93 -2,07  
24 BLUERO B Jaglarz Julia Vanto Jumping Team 4 68,21 +2,21  
  FEMPIRE G Załubska Paulina WLKS Krakus ELI      
  BUMBLEBEE Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice ELI      
T PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 0 64,13 -1,87  
T BUMBLEBEE Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 0 61,81 -4,19  
T DABOLA Lulkowska Amelia (JM.2007) Krakowski Klub Jazdy Konnej 0 61,44 -4,56  
T EL CAMP Główczyńska Oliwia (J.2005) KJ Trachy Sośnicowice 0 60,95 -5,05  
T HIPERNOWA Matysiak Julia (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 60,64 -5,36  
T ENJOY ME Z Galewska Marcelina (J.2005) Klub Jeździecki Impuls 0 59,75 -6,25  
T KANKARA PROGRES Z Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 55,74 -10,26  
T VYŠNIA Samborska Nikola (JM.2009) KJ Vena Rogoźnik 0 46,57 -19,43  
T COMMON LIBERTY Z Walas Ewa KJ Leśna Wola 4 66,72 +0,72  
T FRIARSTOWN MICHEAL Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 4 62,27 -3,73  
T SECOND TO NONE Z Siudyka Wiktoria (J.2006) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 4 62,16 -3,84  
T ATRAKCYJNA OLIMPIA Majewska Helena (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 4 57,00 -9,00  
T CHELLSINIA Z Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 4 55,30 -10,70  


 

5R - L - Konkurs nr: 5R L - 100 zwykły 238.2.1 (12-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HAUST M Połap Barbara Vanto Jumping Team 0 53,78  
2 ZARIM Ślepska Maja (MJ.2002) KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 56,02  
3 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 56,73  
4 JLB FLERICCO Poskerová Bára (MJ.2002) Staj Zwinger 0 57,18  
5 EMRUN Leda Alexander (MJ.2003) Klub Jeździecki Global 0 59,03  
6 VIDAR "M" Danak Klaudia (J.2004) Vanto Jumping Team 0 60,37  
7 PASSO Balcerzak Agata (MJ.2002) Kielecki Klub Jeździecki 0 60,65  
8 CAIS Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 62,02  
9 LAURENCJA Kopczyńska Oliwia (J.2006) Klub Jeździecki Global 0 62,41  
10 SAINT VINCENT Więch Gabriela (J.2005) Kielecki KJ 0 62,58  
11 WIVO Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 0 62,77  
12 MIRABELA Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 0 63,58  
13 GABBANA STH Śnioch Alicja (JM.2009) Kielecki Klub Jeździecki 0 63,88  
14 LANDGRAF II Piasecka Zuzanna (MJ.2002) KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 64,72  
15 CALISTA Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 64,98  
16 SALAMON DON DARCO Kot Łukasz BPK SLA 0 65,02  
17 JOSEPHINE D’ECAUSSINNES Toporek Hanna (MJ.2003) Klub Jeździecki Galop w Kozienicach 0 65,11  
18 EUVEE PRESTIGE Cichoń Maja (J.2006) BPK szj 0 66,57  
19 DIAMANDER KNT Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 66,65  
20 SONORA 111 Słodczyk Dominik Kj 0 68,43  
21 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 68,53  
22 MONTEMENICO Leniarska Pola (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej 0 68,98  
23 MASSIMO ENDORPHINO Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 69,38  
24 LUZUELA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 0 69,82  
25 CHABLIS VLN Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku 0 70,77  
26 OLYMPUS G Gozdek Krzysztof KS Adamietz 1 72,54  
27 CARLUBA Moch Dariusz KJ HEAA Turek 3 74,44  
28 VIGARO VON HARY Z Przybylski Łukasz BPK (WIE) 3 74,54  
29 CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 4 52,89  
30 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 4 61,72  
31 CZARNY RUMIANEK Toborek Michalina KJ TRACHY GLIWICE 4 62,48  
32 MARKIZA II Strupiechowska Aleksandra (JM.2007) BPK (MAZ) 4 63,48  
33 MEDRESA Rogala Alicja (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 63,94  
34 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 64,45  
35 KAYLA POLT Zwinger Jan Staj Zwinger 4 65,17  
36 FIRUZE PG Pękal Emilia (MJ.2003) Kielecki KJ 4 66,32  
37 B FREEDOM Z Przybylski Łukasz BPK (WIE) 4 67,92  
38 QUATTRO HIPPICA Grudzień Anna KJ TRACHY GLIWICE 4 70,97  
39 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 75,65  
40 SAPPHIRA Bykov Volodymyr KJK Szary 4 75,67  
41 DURANO G Czech Nadia (J.2006) KJ Nostro 5 72,56  
42 LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 6 73,59  
43 CATCH ME RK Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 6 73,77  
44 CARDENTA 5 Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 7 74,20  
45 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 7 78,56  
46 TOULON B Z Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 7 78,76  
47 MARATON Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd 8 63,38  
48 MADERA Moszczak Maja (JM.2007) KJ Leśna Wola 8 70,71  
49 LEGATO GOLD - MST Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 8 75,44  
50 TURBUD IQ Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team 9 76,91  
51 ROMEO KMS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 12 79,28  
52 JANNEMAN Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 14 77,17  
53 WINNIE Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team 15 82,79  
54 BAVERA Koza Paulina (J.2004) Vanto Jumping Team 20 83,39  
55 FARINERO Bzdok Joanna POL 23 82,74  
56 KONTADOR VD MOOLENDREF Pazera Hanna (JM.2009) LZJ DRAMA 30 97,78  
57 CASTEL Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice 31 94,92  
  BENFIKA Kosowska Maja (Mł.2011) Kielecki KJ ELI    
  UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ ELI    
  ENIGMA Nalepa Julia (JM.2009) Kielecki KJ ELI    
  DENDY Pracel Marianna (J.2005) St. KJ Legia Kozielska Warszawa ELI    
T TURBUD IQ Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team 0 61,13  
T WINNIE Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team 0 62,55  
T LANDGRAF II Piasecka Zuzanna (MJ.2002) KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 62,71  
T MARKIZA II Strupiechowska Aleksandra (JM.2007) BPK (MAZ) 0 62,78  
T BAVERA Koza Paulina (J.2004) Vanto Jumping Team 0 63,22  
T MEDRESA Rogala Alicja (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 63,99  
T DIAMANDER KNT Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 64,46  
T VIDAR "M" Danak Klaudia (J.2004) Vanto Jumping Team 0 66,07  
T REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 0 66,20  
T SONORA 111 Słodczyk Dominik Kj 0 70,80  
T CHABLIS VLN Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku 0 71,76  
T CARDENTA 5 Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 1 72,69  
T ROMEO KMS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 3 74,34  
T JLB FLERICCO Poskerová Bára (MJ.2002) Staj Zwinger 4 56,08  
T MONTEMENICO Leniarska Pola (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej 4 64,83  
T HAUST M Połap Barbara Vanto Jumping Team 4 65,61  
T EUVEE PRESTIGE Cichoń Maja (J.2006) BPK szj 4 65,76  
T JANNEMAN Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 66,17  
T MICHIGAN VAN DE MIZERIK Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 4 67,24  
T EMRUN Leda Alexander (MJ.2003) Klub Jeździecki Global 4 70,27  
T CATCH ME RK Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 4 70,65  
T UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 4 75,06  
T LUZUELA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 5 72,47  
T GABBANA STH Śnioch Alicja (JM.2009) Kielecki Klub Jeździecki 8 61,83  
T KAYLA POLT Zwinger Jan Staj Zwinger 8 68,90  
T FARINERO Bzdok Joanna POL 11 74,01  
T KONTADOR VD MOOLENDREF Pazera Hanna (JM.2009) LZJ DRAMA 16 83,49  
T LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 16 83,97  
T ENIGMA Nalepa Julia (JM.2009) Kielecki KJ ELI    
T CASTEL Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice ELI    
T CALISTA Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik REZ    
T BENFIKA Kosowska Maja (Mł.2011) Kielecki KJ REZ    
T DENDY Pracel Marianna (J.2005) St. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ    


 

6 - P - Konkurs nr: 6 RUNDA MŁODZIEŻOWA - P (110) zwykły 238.2.1 (13-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ARONIA Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 57,06 250 PLN
2 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 0 57,28 200 PLN
3 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 58,99 160 PLN
4 KARIKA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 60,10 130 PLN
5 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 62,81 100 PLN
6 MAKE MY DAY PICOBELLO Z Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 62,95 80 PLN
7 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 71,09 40 PLN
8 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 4 60,58 40 PLN
9 CRYSTAL SKY Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 4 61,91  
10 CASALI Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 4 62,07  
11 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 4 63,37  
12 SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice 4 68,77  
13 SILVER BOY Gasik Nikola (JM.2008) JKS Equita Świętochów 4 71,76  
14 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 75,19  
15 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus Kraków Swosz. 8 67,93  
16 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) St. KJ Preria Wilkowice 16 89,68  
17 CAROLINA Piątkowska Aleksandra (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 20 89,57  
18 GALA W Michalska Emilia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 22 95,33  
  CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice REZ    


 

7 - C - Konkurs nr: 7 RUNDA ŚREDNIA - C (130) zwykły 238.2.1 (13-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 OSKAR II PKZ Bykov Volodymyr KJK Szary 0 61,06 500 PLN
2 VERNON Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 0 65,04 400 PLN
3 CARAMELLA Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 66,13 320 PLN
4 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 0 68,87 260 PLN
5 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice 0 69,97 200 PLN
6 KESSY POLT Zwinger Jan Staj Zwinger 0 72,35 160 PLN
7 I'M SPECIAL FOR JOHN Zwinger Jan Staj Zwinger 0 73,66 80 PLN
8 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 74,30 80 PLN
9 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 75,52 20 PLN
10 DUKE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 75,95 20 PLN
11 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 76,45  
12 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 2 79,46  
13 FERLINA Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku 4 59,93  
14 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 4 60,01  
15 CAPUERA Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola Głogów Młp. 4 67,54  
16 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 68,51  
17 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 69,22  
18 A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 70,45  
19 STACORRADO Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 4 71,26  
20 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 73,20  
21 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 4 73,78  
22 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 74,16  
23 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 5 78,04  
24 LUNATIC Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 8 68,13  
25 JERDI Gozdek Krzysztof KS Adamietz 8 69,11  
26 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof KS Adamietz 8 77,12  
27 C UTOPIA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 8 81,92  
28 CLARK Korek Dorota (J.2004) Stow. KS KJK Szary Michałowice 11 80,15  
29 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 12 64,49  
30 JUFONIA VDL Gumuła Natalia (MJ.2001) KS Jumping Team Wiercany 12 70,25  
31 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (MJ.2003) KJ Trachy Sościcowice 12 76,59  
32 LINCOM'S LIBRE CL Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 18 91,69  
33 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 35 96,52  
  CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice ELI    
  ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin ELI    
  ENESCO DU LYS Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn REZ    
  BARBARO Jaglarz Julia Vanto Jumping Team REZ    


 

8 - CC - Konkurs nr: 8 RUNDA DUŻA - CC (140) dwufazowy 274.1.5.3 (13-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CORIWAY Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku 0 46,54 0 28,24 750 PLN
2 VERDINALE Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 50,48 0 29,48 600 PLN
3 TREND D'ELSENDAM Z Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 51,47 0 29,49 480 PLN
4 QUICKY B Z Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 0 48,84 0 29,92 390 PLN
5 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 0 47,79 0 31,58 300 PLN
6 HIRO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 52,41 0 32,29 240 PLN
7 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 51,55 0 34,70 120 PLN
8 ILATINA Kufel Artur WKJ Lublin 0 50,04 0 35,46 120 PLN
9 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 48,89 4 34,26  
10 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 51,73 4 35,92  
11 LUCIANO Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 51,85 4 36,40  
12 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 54,28 ELI    
13 FIRST LADY Ziębicki Michał KJK Szary 0 53,03 REZ    
14 BETINA Klimczak Martyna (J.2004) St. Warszawski KJ 4 48,11      
15 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BPK (MAL) 4 50,66      
16 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 51,72      
17 VALKIRIA Bykov Volodymyr KJK Szary 4 51,87      
18 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 4 53,44      
19 DINDEPENDENT Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 53,87      
20 CENSOR Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 54,56      
21 KAPSONES W Gozdek Krzysztof KS Adamietz 5 55,26      
22 SWEET HARRY POTTER Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 8 50,02      
23 DIATENDRA Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 8 50,83      
24 WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 8 51,48      
  FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza ELI        
  JULIUS Przybylski Łukasz BPK (WIE) REZ        


 

9 - N - Konkurs nr: 9 DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI - N (120) Drużynowy 238.2.2 Wg. Reg. PLJ (13-08-2022)
        Zespół     Szef Wynik Wynik Liczy Wynik Czas II Nawrót II Nawrót Liczy Wynik Czas   Rozgrywka Rozgrywka Liczy Wynik Czas    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub ID Kolejność Pozycja ekipy Pkt. Czas się Po I Naw. Po I Naw. Pkt. Czas się Po II Naw. Po II Naw. Wynik zesp. Punkty Czas się Po rozgr. Po rozgr. Razem Nagroda
1 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław KJ Ślęża 1 1   0 73,99 1 0 206,94     0           0     0 500 PLN
1 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław KJ Ślęża 1 2   0 66,66 1 0 206,94     0           0     0 500 PLN
1 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław KJ Ślęża 1 3   0 66,29 1 0 206,94     0           0     0 500 PLN
1 SAMIRA Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław KJ Ślęża 1 4   WD   0 0 206,94     0           0     0 500 PLN
2 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice KJ Trachy Gliwice 3 1   0 74,34 1 4 210,63     0           0     4 400 PLN
2 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice KJ Trachy Gliwice 3 2   4 68,56 1 4 210,63     0           0     4 400 PLN
2 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice KJ Trachy Gliwice 3 3   0 67,73 1 4 210,63     0           0     4 400 PLN
3 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice MZJ 5 1   4 75,49 1 4 223,69     0           0     4 200 PLN
3 VINTHAGO BOY Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice MZJ 5 2   0 70,77 1 4 223,69     0           0     4 200 PLN
3 Q-LADY-FINE Bykov Volodymyr KJK Szary MZJ 5 4   8 68,70 0 4 223,69     0           0     4 200 PLN
3 CHACCO G Gorski Dawid POL MZJ 5 3   0 77,43 1 4 223,69     0           0     4 200 PLN
4 GULLIT H Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. KJ Leśna Wola 4 1   4 74,68 1 4 225,58     0           0     4  
4 MICENTO Walas Ewa KJ Lesna Wola KJ Leśna Wola 4 2   0 73,96 1 4 225,58     0           0     4  
4 JAY BLOOBIDAY Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola Głogów Młp. KJ Leśna Wola 4 3   0 76,94 1 4 225,58     0           0     4  
4 ZIROCCO WHITE Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. KJ Leśna Wola 4 4   4 74,85 0 4 225,58     0           0     4  
5 JAY JAY M Kwiecień Amelia (JM.2007) KKJ Fullmet ŚZJ 2 1   8 68,13 1 24 212,89     0           0     24  
5 RAMONA VDH Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki ŚZJ 2 2   12 77,31 1 24 212,89     0           0     24  
5 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ ŚZJ 2 3   4 67,45 1 24 212,89     0           0     24  


 

6R - LL 60 - Konkurs nr: 6R LL 60 z trafieniem w normę czasu (13-08-2022)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 WICHER AA Nagły Julia (JM.2008) Klub Jeździecki Impuls 0 60,03 +0,03  
2 SELLO Walter Michał Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 58,20 -1,80  
3 BIJOU BE Kaduk Wiktoria (MJ.2001) KJ TRACHY GLIWICE 0 61,95 +1,95  
4 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) Kielecki Klub Jeździecki 0 62,16 +2,16  
5 MY LADY BALOU V Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 63,50 +3,50  
6 CARGO Bębenek Karolina Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 66,95 +6,95  
7 LAMELKA Bugaj Martyna (J.2005) BPK 1 62,32 +2,32  
8 FALCO Szyndzielorz Alicja (Mł.2010) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 75,10 +15,10  
9 NIKITA Brąclik Antonia (Mł.2013) KJ Trachy Sośnicowice 12 100,20 +40,20  
T FALCO Szyndzielorz Alicja (Mł.2010) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 60,65 +0,65  
T MY LADY BALOU V Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 1 63,37 +3,37  
T CARGO Bębenek Karolina Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 52,69 -7,31  
T NIKITA Brąclik Antonia (Mł.2013) KJ Trachy Sośnicowice 4 72,39 +12,39  


 

7R - LL 80 - Konkurs nr: 7R LL 80 z trafieniem w normę czasu (13-08-2022)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 0 59,99 -0,01  
2 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) Kielecki Klub Jeździecki 0 59,90 -0,10  
3 DURANO G Czech Nadia (J.2006) KJ Nostro 0 59,80 -0,20  
4 VYŠNIA Samborska Nikola (JM.2009) KJ Vena Rogoźnik 0 60,29 +0,29  
5 BIJOU BE Kaduk Wiktoria (MJ.2001) KJ TRACHY GLIWICE 0 60,30 +0,30  
6 VENEZIA Frączkowska Roksana (JM.2009) KJ Infernal Team Golesze 0 60,36 +0,36  
7 CHELLSINIA Z Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 60,68 +0,68  
8 BUMBLEBEE Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 0 60,69 +0,69  
9 BENFIKA Kosowska Maja (Mł.2011) Kielecki KJ 0 60,79 +0,79  
10 CZARNY RUMIANEK Toborek Michalina KJ TRACHY GLIWICE 0 58,90 -1,10  
11 CALMIRA 7 Kwolek Julia (JM.2009) Bez Przynależności Klubowej 0 61,83 +1,83  
12 PASSO Balcerzak Agata (MJ.2002) Kielecki Klub Jeździecki 0 61,99 +1,99  
13 ATRAKCYJNA OLIMPIA Majewska Helena (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 0 62,06 +2,06  
14 KANKARA PROGRES Z Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 57,87 -2,13  
15 SONORA 111 Słodczyk Dominik Kj 0 63,01 +3,01  
16 MONTEMENICO Leniarska Pola (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej 0 63,15 +3,15  
17 CORNETICO Bykov Volodymyr KJK Szary 0 63,26 +3,26  
18 EL CAMP Główczyńska Oliwia (J.2005) KJ Trachy Sośnicowice 0 63,34 +3,34  
19 SECOND TO NONE Z Siudyka Wiktoria (J.2006) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 64,49 +4,49  
20 ENJOY ME Z Galewska Marcelina (J.2005) Klub Jeździecki Impuls 0 64,64 +4,64  
21 FRIARSTOWN MICHEAL Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 65,27 +5,27  
22 COMMON LIBERTY Z Walas Ewa KJ Leśna Wola 0 65,30 +5,30  
23 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (JM.2009) KJ Infernal Team Golesze 0 54,67 -5,33  
24 BLUERO B Jaglarz Julia Vanto Jumping Team 0 70,30 +10,30  
25 WICHER AA Nagły Julia (JM.2008) Klub Jeździecki Impuls 4 60,16 +0,16  
26 FIKUS-TABUN Buwaj Emilia (JM.2009) WLKS Krakus Swoszowice 4 61,11 +1,11  
27 MADERA Moszczak Maja (JM.2007) KJ Leśna Wola 4 57,55 -2,45  
28 DABOLA Lulkowska Amelia (JM.2007) Krakowski Klub Jazdy Konnej 4 67,21 +7,21  
29 LUCKY M Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 67,99 +7,99  
30 CARLUBA Moch Dariusz KJ HEAA Turek 4 69,69 +9,69  
31 HIPERNOWA Matysiak Julia (JM.2008) Vanto Jumping Team 4 69,73 +9,73  
32 QUATTRO HIPPICA Grudzień Anna KJ TRACHY GLIWICE 4 79,49 +19,49  
33 LAMELKA Bugaj Martyna (J.2005) BPK 8 63,21 +3,21  
  ENIGMA Nalepa Julia (JM.2009) Kielecki KJ ELI      
  SIR ZINEDINE Ryczkowski Jakub KJ Rock Horses REZ      
T MADERA Moszczak Maja (JM.2007) KJ Leśna Wola 0 61,25 +1,25  
T CHELLSINIA Z Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 61,30 +1,30  
T ATRAKCYJNA OLIMPIA Majewska Helena (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 0 58,04 -1,96  
T SONORA 111 Słodczyk Dominik Kj 0 62,11 +2,11  
T COMMON LIBERTY Z Walas Ewa KJ Leśna Wola 0 62,36 +2,36  
T ENIGMA Nalepa Julia (JM.2009) Kielecki KJ 0 57,13 -2,87  
T IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (JM.2009) KJ Infernal Team Golesze 0 56,80 -3,20  
T BUMBLEBEE Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 0 63,34 +3,34  
T KANKARA PROGRES Z Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 63,38 +3,38  
T CZARNY RUMIANEK Toborek Michalina KJ TRACHY GLIWICE 0 56,61 -3,39  
T EL CAMP Główczyńska Oliwia (J.2005) KJ Trachy Sośnicowice 0 65,30 +5,30  
T FRIARSTOWN MICHEAL Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 66,31 +6,31  
T VENEZIA Frączkowska Roksana (JM.2009) KJ Infernal Team Golesze 0 67,17 +7,17  
T QUATTRO HIPPICA Grudzień Anna KJ TRACHY GLIWICE 0 68,31 +8,31  
T HIPERNOWA Matysiak Julia (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 51,25 -8,75  
T LUCKY M Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 58,59 -1,41  
T ENJOY ME Z Galewska Marcelina (J.2005) Klub Jeździecki Impuls 4 61,99 +1,99  
T FIKUS-TABUN Buwaj Emilia (JM.2009) WLKS Krakus Swoszowice 4 57,65 -2,35  
T DABOLA Lulkowska Amelia (JM.2007) Krakowski Klub Jazdy Konnej 4 62,41 +2,41  
T VYŠNIA Samborska Nikola (JM.2009) KJ Vena Rogoźnik 4 41,05 -18,95  
T SECOND TO NONE Z Siudyka Wiktoria (J.2006) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 8 65,43 +5,43  


 

8R - P - Konkurs nr: 8R P - 110 zwykły 238.2.1 (13-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 52,11  
2 HARLEY VAN T MEYERSHOF Syniavska Nataliia Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 53,37  
3 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 55,30  
4 KAISER PROGRES Bykov Volodymyr Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 55,86  
5 KALANTE Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 0 55,91  
6 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 58,48  
7 ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 58,62  
8 HAUST M Połap Barbara Vanto Jumping Team 0 58,80  
9 SINDBAD Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 0 58,85  
10 ZARIM Ślepska Maja (MJ.2002) KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 58,93  
11 ASKARI DE TALMA Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 0 59,31  
12 BRENNA Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 59,56  
13 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 61,32  
14 JLB FLERICCO Poskerová Bára (MJ.2002) Staj Zwinger 0 62,02  
15 WINNIE Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team 0 62,74  
16 SAINT VINCENT Więch Gabriela (J.2005) Kielecki KJ 0 63,65  
17 QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 65,98  
18 JANNEMAN Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 66,34  
19 KALIGULA Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 0 66,35  
20 Lady Gold Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 0 66,82  
21 LOSE YOURSELF Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 0 67,00  
22 CHABLIS VLN Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku 1 67,16  
23 WIVO Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 1 67,34  
24 RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 2 68,17  
25 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 3 69,39  
26 B FREEDOM Z Przybylski Łukasz BPK (WIE) 3 69,41  
27 ISTANA Syniavska Nataliia Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 4 52,36  
28 TEQUILA Romanko Katarzyna KJ LEŃCZE 4 59,19  
29 CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 4 59,99  
30 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 4 60,79  
31 TURBUD IQ Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team 4 63,25  
32 KAYLA POLT Zwinger Jan Staj Zwinger 4 64,26  
33 CAIS Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 64,76  
34 LUZUELA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 4 65,73  
35 VERDI ALTUS Z RZ Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 70,21  
36 MOUS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 70,93  
37 SARANZA B Głowacka Wiktoria (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 5 71,69  
38 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 6 68,30  
39 MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziębicki Michał KJK Szary 6 68,54  
40 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 7 69,10  
41 CARDENTA 5 Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 7 69,29  
42 TOULON B Z Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 8 70,77  
43 JOSEPHINE D’ECAUSSINNES Toporek Hanna (MJ.2003) Klub Jeździecki Galop w Kozienicach 9 67,26  
44 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 10 68,13  
45 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 10 72,48  
46 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) Pony Jumping Team 11 73,75  
47 VIGARO VON HARY Z Przybylski Łukasz BPK (WIE) 12 66,28  
48 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 12 66,65  
49 MIRABELA Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 12 74,54  
50 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 14 76,22  
51 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 15 77,28  
52 MASSIMO ENDORPHINO Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 16 78,98  
53 BAVERA Koza Paulina (J.2004) Vanto Jumping Team 20 57,14  
54 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) St. Interhorse Dobra Nadzieja 23 81,54  
55 FIRUZE PG Pękal Emilia (MJ.2003) Kielecki KJ 24 82,11  
56 LEGATO GOLD - MST Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 26 88,86  
57 CALISTA Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 27 85,26  
58 ROMEO KMS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 29 91,10  
59 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 30 84,15  
60 VIDAR "M" Danak Klaudia (J.2004) Vanto Jumping Team 30 92,88  
61 MIX P Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 35 97,12  
62 LORENZO Słowik Roksana (MJ.2002) OJK Barcice 45 99,67  
63 KENTUCKY HIPPICA Bzdok Joanna POL 54 100,03  
  DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice ELI    
  LANDGRAF II Piasecka Zuzanna (MJ.2002) KU AZS Politechniki Warszawskiej ELI    
  BLOODY MARY Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice ELI    
  SALAMON DON DARCO Kot Łukasz BPK SLA ELI    
  OLYMPUS G Gozdek Krzysztof KS Adamietz REZ    
  LAURENCJA Kopczyńska Oliwia (J.2006) Klub Jeździecki Global REZ    
  OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój REZ    
  UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ REZ    


 

10 - P - Konkurs nr: 10 RUNDA MŁODZIEŻOWA - P (110cm) dwufazowy 274.1.5.3 (14-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SILVER BOY Gasik Nikola (JM.2008) JKS Equita Świętochów 0 41,27 0 36,92 500 PLN
2 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 46,60 0 36,96 400 PLN
3 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 46,37 0 37,32 320 PLN
4 SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice 0 44,97 0 38,46 260 PLN
5 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) St. KJ Preria Wilkowice 0 41,27 0 40,05 180 PLN
5 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 43,68 0 40,05 180 PLN
7 CRYSTAL SKY Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 0 44,30 0 40,54 80 PLN
8 MAKE MY DAY PICOBELLO Z Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 41,72 0 40,76 80 PLN
9 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 46,37 0 44,70  
10 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 0 43,38 0 48,16  
11 ARONIA Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 38,97 4 36,49  
12 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 41,19 4 38,30  
13 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 45,92 4 42,29  
14 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 43,26 8 37,63  
15 GALA W Michalska Emilia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 0 45,09 21 62,75  
16 CASALI Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 4 40,28      
17 KARIKA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 4 41,12      
18 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 42,63      
19 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus Kraków Swosz. 4 45,00      
20 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 48 81,20      
  JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza REZ        
  CAROLINA Piątkowska Aleksandra (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów REZ        


 

11 - N - Konkurs nr: 11 RUNDA BRĄZOWA - N (120cm) dwufazowy 274.1.5.3 (14-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ELEANOR Zwinger Jan Staj Zwinger 0 40,17 0 33,99 750 PLN
2 CURLEY SUE Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 42,66 0 34,68 600 PLN
3 OSKAR II PKZ Bykov Volodymyr KJK Szary 0 40,81 0 35,41 480 PLN
4 JUVENTUS Przybylski Łukasz BPK (WIE) 0 41,99 0 36,64 390 PLN
5 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice 0 42,52 0 37,36 300 PLN
6 C - QUATTRO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 43,57 0 37,58 240 PLN
7 LINCOM'S LIBRE CL Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 43,44 0 37,61 120 PLN
8 ENESCO DU LYS Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 41,69 0 40,15 120 PLN
9 CHACCO G Gorski Dawid POL 0 42,49 0 41,11 30 PLN
10 ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 0 40,52 4 39,18 30 PLN
11 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 40,41 4 40,43 30 PLN
12 CHICA BOMB Kamińska-Kumorek Magda St. KJ Preria Wilkowice 0 41,75 4 40,74 30 PLN
13 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 42,96 4 44,52 30 PLN
14 OPIUM Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 0 43,99 4 46,64 30 PLN
15 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) Pony Jumping Team 0 39,46 8 36,07 30 PLN
16 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 40,80 8 40,30  
17 GAVARA Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 44,60 8 45,08  
18 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 43,70 18 59,55  
19 LITTLE SURPRISE T&L Z Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 43,06 REZ    
20 NATIONS CUP Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 1 45,07      
21 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof KS Adamietz 1 45,64      
22 JAGUAR Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 1 45,74      
23 CRAZY LOVE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 2 46,91      
24 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 2 46,93      
25 LEANDRO VERTE Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice 2 46,96      
26 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. 3 47,37      
27 ANJO DIAMOND RAVER Koźbiał Julia (MJ.2003) KJ Facimiech 3 47,56      
28 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola Głogów Młp. 3 47,84      
29 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 4 37,38      
30 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 39,70      
31 KESSY POLT Zwinger Jan Staj Zwinger 4 41,38      
32 ROMANIA Łopatka Katarzyna (MJ.2001) Klub Jeździecki Facimiech 4 41,65      
33 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 4 41,94      
34 KILLER BOY Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 4 42,42      
35 DONJA Kozłowska Lidia St. Stajnia Promyk Szklary Dolne 4 42,68      
36 LA CORSON Makowska Martyna (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ 4 43,31      
37 JAY JAY M Kwiecień Amelia (JM.2007) KKJ Fullmet 4 43,61      
38 CRAZY-GIRL Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 4 44,20      
39 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 4 44,23      
40 RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 4 44,49      
41 ODESSA PROFI Kozłowska Lidia St. Stajnia Promyk Szklary Dolne 4 48,90      
42 GEM OF KANNAN Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 5 45,11      
43 LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 5 45,21      
44 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 5 45,40      
45 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 7 47,05      
46 ISTANA Syniavska Nataliia Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 8 38,79      
47 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 8 44,95      
48 KALIGULA Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 8 48,56      
49 MIGHTY MAN Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 9 45,56      
50 IVANO Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 10 46,24      
51 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 10 46,27      
52 BISALAMEA Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 10 46,68      
53 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 11 47,75      
54 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 13 49,78      
55 Lady Gold Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 15 47,55      
56 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 20 60,22      
57 MICENTO Walas Ewa KJ Lesna Wola 36 72,17      
  KALANTE Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów REZ        


 

12 - C - Konkurs nr: 12 RUNDA SREBRNA - C (130cm) Zwykły z rozgrywką 238.2.2 (14-08-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 79,94 0 39,66 1250 PLN
2 JULIUS Przybylski Łukasz BPK (WIE) 0 81,98 0 42,06 1000 PLN
3 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 80,35 0 43,18 800 PLN
4 STACORRADO Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 77,56 0 43,32 650 PLN
5 CARAMELLA Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 76,58 0 43,51 500 PLN
6 FERLINA Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku 0 77,31 4 41,23 400 PLN
7 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 0 79,57 8 41,34 200 PLN
8 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 0 81,43 ELI   125 PLN
8 FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 80,57 REZ   125 PLN
10 CAPUERA Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola Głogów Młp. 1 83,22      
11 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 1 83,93      
12 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 78,46      
13 VERNON Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 4 79,30      
14 CEREMONIE FITMIN Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 79,38      
15 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (MJ.2003) KJ Trachy Sościcowice 4 79,74      
16 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 81,16      
17 A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 82,56      
18 DIATENDRA Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 4 82,67      
19 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 5 83,33      
20 C UTOPIA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 5 83,77      
21 JERDI Gozdek Krzysztof KS Adamietz 6 84,62      
22 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 6 84,77      
23 CLARK Korek Dorota (J.2004) Stow. KS KJK Szary Michałowice 6 84,84      
24 BETINA Klimczak Martyna (J.2004) St. Warszawski KJ 8 74,91      
25 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 8 78,43      
26 JUFONIA VDL Gumuła Natalia (MJ.2001) KS Jumping Team Wiercany 8 82,63      
27 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 12 77,90      
28 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 12 90,52      
29 LUNATIC Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 13 83,45      
30 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 17 95,88      
  Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław REZ        
  HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice REZ        
  BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ        


 

13 - CC - Konkurs nr: 13 RUNDA ZŁOTA GRAND PRIX KJK SZARY- CC (140cm) Zwykły z rozgrywką 238.2.2 (14-08-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 73,30 0 38,67 3000 PLN
2 KAPSONES W Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 74,95 0 39,52 2400 PLN
3 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 73,89 0 39,91 1920 PLN
4 FIRST LADY Ziębicki Michał KJK Szary 0 76,61 10 53,31 1560 PLN
5 QUILIBET Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku 4 71,46     1200 PLN
6 VERDINALE Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 71,94     960 PLN
7 KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 4 72,14     480 PLN
8 SWEET HARRY POTTER Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 4 72,72     480 PLN
9 BRANDY Kamińska-Kumorek Magda St. KJ Preria Wilkowice 4 73,44      
10 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 4 73,95      
11 DINDEPENDENT Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 74,93      
12 HIRO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 75,09      
13 QUICKY B Z Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 8 71,80      
14 CENSOR Hentšel Marek JK Baník Ostrava 8 73,19      
15 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 8 74,15      
16 ILATINA Kufel Artur WKJ Lublin 8 75,32      
17 VALKIRIA Bykov Volodymyr KJK Szary 8 76,14      
18 BALOU'S BATMAN Ziębicki Michał KJK Szary 8 77,38      
19 I'M SPECIAL FOR JOHN Zwinger Jan Staj Zwinger 16 70,17      
20 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BPK (MAL) 31 98,17      
  CORIWAY Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku ELI        
  TREND D'ELSENDAM Z Hentšel Marek JK Baník Ostrava ELI        
  DUKE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice REZ        
  BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team REZ        
  MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław REZ        
  CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ        
  LUCIANO Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice REZ        
  WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze REZ        


 

9R - LL 60 - Konkurs nr: 9R LL 60 z trafieniem w normę czasu (14-08-2022)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 NIKITA Brąclik Antonia (Mł.2013) KJ Trachy Sośnicowice 0 55,18 +0,18  
2 BIJOU BE Kaduk Wiktoria (MJ.2001) KJ TRACHY GLIWICE 0 54,77 -0,23  
3 FALCO Szyndzielorz Alicja (Mł.2010) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 55,29 +0,29  
4 CARGO Bębenek Karolina Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 55,76 +0,76  


 

10R - LL 80 - Konkurs nr: 10R LL 80 z trafieniem w normę czasu (14-08-2022)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 BLUERO B Jaglarz Julia Vanto Jumping Team 0 55,11 +0,11  
2 DABOLA Lulkowska Amelia (JM.2007) Krakowski Klub Jazdy Konnej 0 55,19 +0,19  
3 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) Kielecki Klub Jeździecki 0 54,81 -0,19  
4 COMMON LIBERTY Z Walas Ewa KJ Leśna Wola 0 53,91 -1,09  
5 CHELLSINIA Z Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 53,77 -1,23  
6 EL CAMP Główczyńska Oliwia (J.2005) KJ Trachy Sośnicowice 0 53,74 -1,26  
7 CALMIRA 7 Kwolek Julia (JM.2009) Bez Przynależności Klubowej 0 56,27 +1,27  
8 WICHER AA Nagły Julia (JM.2008) Klub Jeździecki Impuls 0 52,80 -2,20  
9 ENIGMA Nalepa Julia (JM.2009) Kielecki KJ 0 52,02 -2,98  
10 ATRAKCYJNA OLIMPIA Majewska Helena (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 0 49,67 -5,33  
11 FIKUS-TABUN Buwaj Emilia (JM.2009) WLKS Krakus Swoszowice 0 46,79 -8,21  
12 HIPERNOWA Matysiak Julia (JM.2008) Vanto Jumping Team 1 57,21 +2,21  
13 LAMELKA Bugaj Martyna (J.2005) BPK 4 54,52 -0,48  
14 SECOND TO NONE Z Siudyka Wiktoria (J.2006) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 4 55,75 +0,75  
15 VYŠNIA Samborska Nikola (JM.2009) KJ Vena Rogoźnik 4 54,02 -0,98  
16 BUMBLEBEE Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 4 50,96 -4,04  
17 ENJOY ME Z Galewska Marcelina (J.2005) Klub Jeździecki Impuls 4 49,20 -5,80  


 

11R - L - Konkurs nr: 11R L - 100 zwykły 238.2.1 (14-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 0 54,13  
2 KANKARA PROGRES Z Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 59,84  
3 EMRUN Leda Alexander (MJ.2003) Klub Jeździecki Global 0 60,02  
4 COYOTE UGLY V Pięta Bianka (J.2005) WLKS Krakus 0 61,38  
5 WIVO Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 0 61,89  
6 MEDRESA Rogala Alicja (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 64,07  
7 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (JM.2009) KJ Infernal Team Golesze 0 65,04  
8 CATCH ME RK Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 0 65,87  
9 SONORA 111 Słodczyk Dominik Kj 0 66,40  
10 BENFIKA Kosowska Maja (Mł.2011) Kielecki KJ 0 66,64  
11 KONTADOR VD MOOLENDREF Pazera Hanna (JM.2009) LZJ DRAMA 0 67,06  
12 CORNETICO Bykov Volodymyr KJK Szary 0 67,19  
13 GABBANA STH Śnioch Alicja (JM.2009) Kielecki Klub Jeździecki 0 67,52  
14 OLYMPUS G Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 67,75  
15 LEGATO GOLD - MST Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 3 71,81  
16 PASSO Balcerzak Agata (MJ.2002) Kielecki Klub Jeździecki 4 58,11  
17 MADERA Moszczak Maja (JM.2007) KJ Leśna Wola 4 61,83  
18 LAURENCJA Kopczyńska Oliwia (J.2006) Klub Jeździecki Global 4 61,90  
19 CZARNY RUMIANEK Toborek Michalina KJ TRACHY GLIWICE 4 62,13  
20 EUVEE PRESTIGE Cichoń Maja (J.2006) BPK szj 4 63,54  
21 CALISTA Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 4 63,66  
22 FIRUZE PG Pękal Emilia (MJ.2003) Kielecki KJ 4 63,92  
23 MIRABELA Dębiak Dominika (J.2006) KJ Global 4 66,08  
24 FARINERO Bzdok Joanna POL 4 66,54  
25 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 4 66,65  
26 LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 5 73,32  
27 DIAMANDER KNT Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 12 68,79  
28 MARATON Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd 16 67,70  
29 VENEZIA Frączkowska Roksana (JM.2009) KJ Infernal Team Golesze 17 81,38  
  DURANO G Czech Nadia (J.2006) KJ Nostro ELI    
  QUATTRO HIPPICA Grudzień Anna KJ TRACHY GLIWICE ELI    
  DENDY Pracel Marianna (J.2005) St. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ    


 

12R - P - Konkurs nr: 12R P - 110 zwykły 238.2.1 (14-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HARLEY VAN T MEYERSHOF Syniavska Nataliia Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 55,41  
2 BRENNA Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 58,73  
3 SAINT VINCENT Więch Gabriela (J.2005) Kielecki KJ 0 60,60  
4 MASSIMO ENDORPHINO Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 1 69,26  
5 SAPPHIRA Bykov Volodymyr KJK Szary 2 70,69  
6 DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 4 59,42  
7 JOSEPHINE D’ECAUSSINNES Toporek Hanna (MJ.2003) Klub Jeździecki Galop w Kozienicach 4 62,87  
8 KENTUCKY HIPPICA Bzdok Joanna POL 4 67,85  
9 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 68,70  
10 MOUS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 6 70,15  
11 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 8 60,31  
12 LORENZO Słowik Roksana (MJ.2002) OJK Barcice 10 74,72  
13 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) St. Interhorse Dobra Nadzieja 13 73,16  
14 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 29 81,95  
15 SALAMON DON DARCO Kot Łukasz BPK SLA 34 90,37  



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Katarzyna Korfanty, H2-122016-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22