Bobrowy Staw Sowia Wola 18/09/16  fot Karol Rzeczycki 

 

Zwycięstwem Andreia Shalohina zakończyły się super zorganizowane w tym roku  rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej - Polskiego Związku Jeździeckiego.
 
Konkurs Grand Prix w ośrodku Stajnia Bobrowy Staw wygrał Jarosław Skrzyczyński z KJ Agro-Handel Śrem na Silver Shine, jednak największe emocje towarzyszyły temu, kto wygra cały cykl PLJ w kategorii złotej. Jadący jako ostatni w rozgrywce Andrei Shalohin na koniu Carewicz wiedział, że czysty przejazd da mu drugie miejsce w konkursie i zwycięstwo w cyklu. Zrobił to, co do niego należało i odebrał złoty medal PLJ. Przypomnijmy, żezawodnik FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny wygrał pierwszy etap w Bogusławicach, a prowadzenie w tabeli oddał tylko raz podczas sezonu. "Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku. Rozgrywki cykliczne wymagają pełnej koncentracji przez cały sezon. Chcę podziękować swojemu sponsorowi za umożliwienie mi startów oraz organizatorom cyklu za profesjonalne podejście do każdych zawodów Polskiej Ligi Jeździeckiej" - powiedział Andrei Shalohin. Na drugim miejscu ligę ukończyła Ewelina Szczepanik z TKJ Garbówek, a na trzecim, po zajęciu dziś na Badorette trzeciego miejsca w Grand Prix Bobrowego Stawu, znalazł się Leszek Gramza (KJ Agro-Handel Śrem). W rundzie srebrnej medale zdobyli: złoty Marcin Bętkowski (KJ Agro-Handel Śrem), srebrny Olga Sorokina (FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny), a brązowy Ewelina Szczepanik. W rundzie brązowej dzięki doskonałej postawie w finale (drugie miejsce) triumfowała Ewa Kocon z KPKJ w Bydgoszczy. Tuż za nią uplasowała się Karina Woźniak z FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny, a trzecie miejsce zajęła Adrianna Ostrowska z SJ Napoleońska Zagroda.
 
 
"Bardzo cieszę się, że mogłam gościć finał Polskiej Ligi Jeździeckiej w ośrodku Stajnia Bobrowy Staw. To miłe mieć u siebie i tu, na Mazowszu tak
wielu dobrych jeźdźców" - powiedziała pani Agnieszka Polityło-Aluwihare, właścicielka ośrodka Stajnia Bobrowy Staw.
 
 
Wyniki, rankingi i retransmisje konkursów finałowych na www.plj.pzj.pl

 
 
Końcowe rankingi Polskiej Ligi Jeździeckiej sezon 2016 
 
 

 Runda Złota 2016  1m Andrei Shalohin / FKJ Zbyszko pobierz

 

 Runda Srebrna 2016 1m Marcin Bętkowski / KJ Agro Handel Śrem pobierz

 

 Runda Brązowa 2016 1m  Ewa Kocoń / Kujawsko Pomorski KJ   pobierz 

 

 Drużynowy Puchar Polski  1m.  FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny   pobierz

 

 

Ewa Kocon fot Natalia Kuźma 

 

Podium Drużynowy Puchar Polski 2016  fot Karol Rzeczycki 

1 miejsce FKJ Zbyszko  /  Karina Woźniak. Wiktoria Głowacka, Olga Sorokina i Andrei Shalohin /
 
2 miejsce OZJ Łódź / Ewelina Szczepanik, Kamil Grzelczyk, Nina Milczarek, Damian Rytych / 
 
3 miejsce  KJ Agro-Handel Śrem / Jarosław Skrzyczyński, Marcin Bętkowski, Wiktor Szała, Rafał Krajewski / 
 
 

 

 

 

 

 

Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej Bobrowy Staw 2016

ZO B2* Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej 2016
Sowia Wola, 16-18.09.2016

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - N - Runda Brązowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm) (16-09-2016)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 STACCOLUE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 52,07 400 PLN
2 HANTA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 52,83 300 PLN
3 CORRADINO Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 0 56,83 200 PLN
4 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 58,41 100 PLN
5 LANDOS 0027 Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 0 63,49 100 PLN
6 ESCATO Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 0 63,62 50 PLN
7 GALEON Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec 0 64,71 50 PLN
8 AMARILLUS Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 64,72 50 PLN
9 RAF LIDER Wacławik Marek St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 0 65,35 25 PLN
10 GRAND QUIDAM Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 65,47 25 PLN
11 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 67,38  
12 A'LUMINAR MF Wacławik Marek St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 0 68,52  
13 TENERIFE L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 52,45  
14 CALICOR Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry 4 53,12  
15 NIRWANA Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 4 54,02  
16 KOSMICZNY PRZYPADEK Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 4 57,27  
17 COS I CAN Lehmann Dalia (JM.2001) Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. 4 61,84  
18 HAWANA Świerczyńska Agata LKS Wolta Żółwin 4 61,86  
19 DENZEL WASHINGTON Gospodarczyk Paweł LKJ Gałkowo 4 64,18  
20 CZARDASZ Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem 4 66,61  
21 RUBIN Rytych Damian Bogusławicki KJ 8 51,20  
22 CZABRA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 8 57,55  
23 MAGNUS Czerska Aleksandra (JM.2001) bpk 8 61,17  
24 RIVALDO KG Gawryluk Małgorzata KJ Aldragho Piaseczno 8 62,22  
25 CHANTILLY Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem 8 63,10  
26 GRENOBLIS Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 8 64,19  
27 KARMEN Gonciarek Maria (JM.2002) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 64,80  
28 EAGAN BLUE Kocon Ewa Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz 8 66,70  
29 CALVADOS Liszewska Natalia (J.1998) JKS u Robsonów 8 67,37  
30 DIARADO TOP Chotnicka Aleksandra St. KS Chojnów 9 76,14  
31 CHUCK-CHIN L. E. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 11 87,30  
32 ALCES Woźniak Karina (J.1999) FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 12 52,24  
33 CYNIKA Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 12 62,59  
34 SWEET EMPIRE Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 12 89,88  
35 PEGAS Matyszczak Marcelina KJ Dworek 37 111,09  
  BACHELOR LAD Bulzacka Klaudia (J.1998) Tuszyński KJ Garbówek ELI    
  HISZPAN Kuptel Małgorzata LKJ Gałkowo ELI    
  COCA SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec REZ    
  LUKRECJA Woźniak Karina (J.1999) FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny REZ    


 

2 - C - Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm) (16-09-2016)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ESCALONA Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 0 50,57 0 29,59 750 PLN
2 PABLO I Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 0 51,46 0 29,72 500 PLN
3 EPOKA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 55,23 0 31,48 300 PLN
4 PICCOLO Marcinkowski Michał KJ Welt Opypy 0 53,72 0 37,17 200 PLN
5 STACCOLUE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 57,26 0 40,37 100 PLN
6 DIGITAL Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew 0 54,90 4 31,61 100 PLN
7 ILOVE YOU DU BEAUMONT Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 54,11 4 31,86 100 PLN
8 CANDOR Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 50,95 4 32,25 100 PLN
9 ASTERIX Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 50,67 4 37,66 22 PLN
10 ENDEMIT Ciarczyńska Alicja St. SKJ Bobrowy Staw 0 52,05 ELI   22 PLN
11 CORRADINO Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 0 54,73 ELI   22 PLN
12 TEZA Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 4 45,26      
13 ARONIA Głowacka Wiktoria (JM.2001) Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 49,50      
14 ŁAWNIK Wacławik Marek St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 4 50,76      
15 UDOLA B Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny 4 51,03      
16 SILVER STAR Lehmann Dalia (JM.2001) Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. 4 51,67      
17 EAGAN BLUE Kocon Ewa Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz 4 51,83      
18 CORINA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 51,90      
19 BEAURIVAGE N Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ 4 52,15      
20 VOL DE NUIT DE BATUT Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 4 53,27      
21 BALDESSARINI Bętkowski Marcin KJ Agro-Handel Śrem 4 53,50      
22 CHOCO LADY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 53,53      
22 ELBERO H Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 4 53,53      
24 SIR KISSOVO Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 4 53,80      
25 CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) Tuszyński KJ Garbówek 4 54,14      
26 CHANTILLY Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem 4 54,41      
27 CZARDASZ Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem 4 54,52      
28 RISOTTO Rytych Damian Bogusławicki KJ 4 54,76      
29 RUBIN Rytych Damian Bogusławicki KJ 4 55,58      
30 HANTA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 57,60      
31 CHICKA BAY Lehmann Dalia (JM.2001) Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. 4 59,44      
32 ZONENBOLD Krulik Larysa (J.1998) bpk 8 37,47      
33 AMARILLUS Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 8 50,05      
34 VERONA L Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem 8 51,71      
35 COS I CAN Lehmann Dalia (JM.2001) Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. 8 53,21      
36 COCA SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec 8 53,60      
37 GALEON Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec 8 56,26      
38 VERSACE L Bętkowski Marcin KJ Agro-Handel Śrem 8 76,76      
39 BACHELOR LAD Bulzacka Klaudia (J.1998) Tuszyński KJ Garbówek 9 62,65      
40 TENERIFE L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 12 52,53      
41 ELDORADO W Chotnicka Aleksandra St. KS Chojnów 16 54,83      
42 CASSIA DE LYS L Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 16 55,17      
  PEGAS Matyszczak Marcelina KJ Dworek ELI        


 

3 - CC - Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm) (16-09-2016)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BADORETTE Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem 0 59,35 1200 PLN
2 POTOMAK Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ 0 59,66 1000 PLN
3 SILVER SHINE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 59,92 500 PLN
4 D' CIN CIN PG Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 62,39 400 PLN
5 TOKAJER 8 Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 65,44 300 PLN
6 GOLIATH J&JZ Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 66,25 200 PLN
7 JERICO Marcinkowski Michał KJ Welt Opypy 0 67,97 200 PLN
8 C ALPACZINO Z Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów 0 68,13 100 PLN
9 FARMER Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 68,70  
10 CASANOVA 468 Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 70,47  
11 SANTISA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 57,37  
12 ESCALONA Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 4 57,53  
13 FIGARO Tłuszcz Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 4 62,65  
14 BEAU MOLGA Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ 4 65,19  
15 GREAT PLEASURE II Skwara Paulina KJ Welt Opypy 4 68,35  
16 KEMBALL Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 69,14  
17 CAREWICZ Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 69,55  
18 SIR KISSOVO Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 8 63,84  
19 EPOKA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 8 68,06  
20 AVOCADO L Bętkowski Marcin KJ Agro-Handel Śrem 8 69,99  
21 ATIQUA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry 12 64,96  
22 STUNTMAN 10 Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 12 65,10  
23 RISOTTO Rytych Damian Bogusławicki KJ 12 67,28  
24 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 12 71,73  
25 VIPER W Z Słowińska Marika Stadnina Koni Ciekocinko 20 70,20  
  ELEAR Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck REZ    
  DIGITAL Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew REZ    
  CHE GUEVARA L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

4 - N - Runda Brązowa konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm) (17-09-2016)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HANTA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 55,22 0 25,64 400 PLN
2 NIRWANA Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 39,52 0 27,73 300 PLN
3 CASSIA DE LYS L Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 50,79 0 28,35 200 PLN
4 SWEET EMPIRE Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 0 50,91 0 30,08 100 PLN
5 ELBERO H Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 48,74 0 31,11 100 PLN
6 CALVADOS Liszewska Natalia (J.1998) JKS u Robsonów 0 55,02 0 31,59 50 PLN
7 VERONA L Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem 0 49,95 0 32,09 50 PLN
8 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 57,71 0 32,18 50 PLN
9 LUKRECJA Woźniak Karina (J.1999) FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 45,25 0 33,66 50 PLN
10 VERSACE L Bętkowski Marcin KJ Agro-Handel Śrem 0 48,51 0 34,59  
11 CYNIKA Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 47,36 4 30,99  
12 RUBIN Rytych Damian Bogusławicki KJ 0 51,49 4 32,36  
13 CZABRA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 48,37 6 51,82  
14 KOSMICZNY PRZYPADEK Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 4 46,26      
15 HAWANA Świerczyńska Agata LKS Wolta Żółwin 4 47,68      
16 GRENOBLIS Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 4 48,82      
17 CALICOR Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry 4 48.94      
18 DENZEL WASHINGTON Gospodarczyk Paweł LKJ Gałkowo 4 48,95      
19 CZARDASZ Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem 4 49,83      
20 MAGNUS Czerska Aleksandra (JM.2001) bpk 4 49,89      
21 TENERIFE L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 50,49      
22 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 4 51,34      
23 GRAND QUIDAM Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 51,92      
24 FRIZZEL B Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry 4 52,03      
25 A'LUMINAR MF Wacławik Marek St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 4 52,33      
26 RIVALDO KG Gawryluk Małgorzata KJ Aldragho Piaseczno 4 53,01      
27 BACHELOR LAD Bulzacka Klaudia (J.1998) Tuszyński KJ Garbówek 4 53,05      
28 DIARADO TOP Chotnicka Aleksandra St. KS Chojnów 4 53,39      
29 ESCATO Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 4 72,43      
30 CHUCK-CHIN L. E. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 7 70,44      
31 RAF LIDER Wacławik Marek St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 8 73,08      
32 PEGAS Matyszczak Marcelina KJ Dworek 15 68,72      
33 HISZPAN Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 20 57,48      
34 KARMEN Gonciarek Maria (JM.2002) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 23 71,42      


 

5 - C - Runda Srebrna konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 130) (17-09-2016)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PABLO I Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 0 61,47 750 PLN
2 STACCOLUE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 62,91 500 PLN
3 VERSACE L Bętkowski Marcin KJ Agro-Handel Śrem 0 67,15 300 PLN
4 VERONA L Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem 0 70,28 200 PLN
5 HANTA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 70,40 100 PLN
6 EAGAN BLUE Kocon Ewa Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz 0 71,17 100 PLN
7 DIGITAL Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew 0 73,79 100 PLN
8 ASTERIX Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 74,32 100 PLN
9 GALEON Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec 0 75,88 50 PLN
10 SILVER STAR Lehmann Dalia (JM.2001) Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. 4 63,14  
11 UDOLA B Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny 4 64,77  
12 COS I CAN Lehmann Dalia (JM.2001) Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. 4 65,53  
13 ILOVE YOU DU BEAUMONT Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 65,72  
14 AMARILLUS Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 68,01  
15 CANDOR Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 4 71,71  
16 PICCOLO Marcinkowski Michał KJ Welt Opypy 4 74,74  
17 CHICKA BAY Lehmann Dalia (JM.2001) Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. 5 78,37  
18 BEAURIVAGE N Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ 7 84,20  
19 ELEAR Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 8 65,10  
20 ŁAWNIK Wacławik Marek St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 8 68,33  
21 ENDEMIT Ciarczyńska Alicja St. SKJ Bobrowy Staw 8 69,69  
22 CHANTILLY Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem 8 74,59  
23 ZONENBOLD Krulik Larysa (J.1998) bpk 12 60,33  
24 TENERIFE L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 12 67,66  
25 VOL DE NUIT DE BATUT Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 13 77,70  
26 CZARDASZ Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem 16 75,25  
27 RUBIN Rytych Damian Bogusławicki KJ 17 78,74  
  BACHELOR LAD Bulzacka Klaudia (J.1998) Tuszyński KJ Garbówek ELI    
  COCA SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec ELI    
  CORRADINO Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ ELI    
  ELDORADO W Chotnicka Aleksandra St. KS Chojnów REZ    
  STUNTMAN 10 Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek REZ    
  PEGAS Matyszczak Marcelina KJ Dworek REZ    


 

6 - CC - Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm) (17-09-2016)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FIGARO Tłuszcz Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 0 47,36 0 31,41 1200 PLN
2 CASANOVA 468 Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 52,03 0 32,45 1000 PLN
3 TOKAJER 8 Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 51,11 0 34,68 500 PLN
4 ATIQUA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry 0 48,67 4 30,59 400 PLN
5 STUNTMAN 10 Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 0 46,56 4 33,70 300 PLN
6 CASINO L Bętkowski Marcin KJ Agro-Handel Śrem 0 49,72 4 35,49 200 PLN
7 EPOKA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 50,90 4 37,55 200 PLN
8 FARMER Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 49,52 4 39,16 100 PLN
9 GREAT PLEASURE II Skwara Paulina KJ Welt Opypy 0 49,38 4 39,75  
10 KEMBALL Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 51,90 8 29,63  
11 VIPER W Z Słowińska Marika Stadnina Koni Ciekocinko 0 50,90 8 37,33  
12 SANTISA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 47,01 ELI    
13 D' CIN CIN PG Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 4 47,24      
14 JERICO Marcinkowski Michał KJ Welt Opypy 4 48,85      
15 GOLIATH J&JZ Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 4 48,90      
16 SILVER SHINE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 50,83      
17 C ALPACZINO Z Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów 4 52,37      
18 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 4 52,58      
19 CAREWICZ Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 8 49,80      
20 BEAU MOLGA Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ 8 50,23      
21 PABLO I Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 12 48,87      
  DIGITAL Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew REZ        


 

7 - Drużynowy - Drużynowy konkurs zwykły z rozgrywka 238.2.2 (17-09-2016)
        Zespół Kolejny I Nawrót I Nawrót Wynik II Nawrót II Nawrót Wynik   Rozgrywka Rozgrywka ID  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub ID w zespole Pkt. Czas Po I Naw. Pkt. Czas Po II Naw. Wynik zesp. Punkty Czas Zwyciezcy Nagroda
  ALCES Woźniak Karina (J.1999) FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny FKJ Zbyszko 1 4 63,73 0       0 0 33,13 1 600 PLN
  ARONIA Głowacka Wiktoria (JM.2001) Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny FKJ Zbyszko 2 0 70,22 0       0 0 35,49 1 600 PLN
  CORINA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny FKJ Zbyszko 3 0 68,64 0       0 0 40,39 1 600 PLN
  CHOCO LADY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny FKJ Zbyszko 4 0 72,32 0       0 NS   1 600 PLN
  SIR KISSOVO Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ OZJ Łódź 1 0 71,85 0       0 4 31,89 2 400 PLN
  CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) Tuszyński KJ Garbówek OZJ Łódź 2 16 93,63 0       0 4 36,97 2 400 PLN
  ESCALONA Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek OZJ Łódź 3 0 70,89 0       0 0 32,03 2 400 PLN
  RISOTTO Rytych Damian Bogusławicki KJ OZJ Łódź 4 0 68,03 0       0 NS   2 400 PLN
  CHANTILLY Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 1 0 74,85 8       8     3 250 PLN
  LANDOS 0027 Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 2 12 62,57 8       8     3 250 PLN
  CASSIA DE LYS L Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 3 0 70,95 8       8     3 250 PLN
  BALDESSARINI Bętkowski Marcin KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 4 8 67,55 8       8     3 250 PLN


 

8 - N1 - Finał Rundy Brązowej konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 125 cm) (18-09-2016)
        I Faza I Faza II Faza II Faza    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 ESCATO Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 0 50,44 0 26,65   1000 PLN
2 TENERIFE L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 47,66 0 31,36 . 750 PLN
3 EAGAN BLUE Kocon Ewa Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz 0 47,29 0 33,88 PLJ 500 PLN
4 COCA SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec 0 47,51 0 34,28 . 200 PLN
5 RUBIN Rytych Damian Bogusławicki KJ 0 49,53 4 25,18 . 200 PLN
6 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 49,02 4 29,33 PLJ 100 PLN
7 SWEET EMPIRE Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 0 50,24 4 31,15 . 100 PLN
8 CASSIO Małkowska Anna (J.2000) St. Legia Kozielska 0 44,71 4 32,07 . 100 PLN
9 BACHELOR LAD Bulzacka Klaudia (J.1998) Tuszyński KJ Garbówek 0 48,80 4 36,34 PLJ 30 PLN
10 A'LUMINAR MF Wacławik Marek St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 0 49,29 4 37,25 . 30 PLN
11 ŁAWNIK Wacławik Marek St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 0 47,55 8 41,32 .  
12 NIRWANA Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 40,98 12 29,18 PLJ  
13 ALCES Woźniak Karina (J.1999) FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 42,45     PLJ  
14 CZABRA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 45,05     .  
15 CYNIKA Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 4 45,17     PLJ  
16 AMARILLUS Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 45,57     .  
17 CALICOR Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry 4 48,34     .  
18 RIVALDO KG Gawryluk Małgorzata KJ Aldragho Piaseczno 4 48,51     .  
19 FRIZZEL B Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry 4 51,51     .  
20 DIARADO TOP Chotnicka Aleksandra St. KS Chojnów 4 54,60     .  
21 CORRADINO Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 6 64,85     .  
22 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 7 70,71     .  
23 TEZA Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 8 40,19     PLJ  
24 KOSMICZNY PRZYPADEK Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 8 43,13     PLJ  
25 LUKRECJA Woźniak Karina (J.1999) FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 8 46,19     PLJ  
26 CALVADOS Liszewska Natalia (J.1998) JKS u Robsonów 8 46,69     .  
27 CHANTILLY Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem 8 48,30     PLJ  
28 LANDOS 0027 Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 8 48,73     PLJ  
29 MAGNUS Czerska Aleksandra (JM.2001) bpk 10 66,65     PLJ  
30 GRENOBLIS Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 12 46,83     .  
31 RAF LIDER Wacławik Marek St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 21 75,10     .  
  HAWANA Świerczyńska Agata LKS Wolta Żółwin ELI       .  
  KARMEN Gonciarek Maria (JM.2002) St. KJ Legia Kozielska Warszawa ELI       .  
  CHUCK-CHIN L. E. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów ELI       .  
  DENZEL WASHINGTON Gospodarczyk Paweł LKJ Gałkowo ELI       .  
  HISZPAN Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw REZ       .  
  PEGAS Matyszczak Marcelina KJ Dworek REZ       .  


 

9 - C1 - Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 135 cm) (18-09-2016)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 STACCOLUE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 74,30 0 38,65 . 1500 PLN
2 HANTA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 73,99 0 41,12 PLJ 1200 PLN
3 DA VINCI Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów 0 70,01 0 49,32 . 750 PLN
4 BALDESSARINI Bętkowski Marcin KJ Agro-Handel Śrem 0 68,22 4 38,14 PLJ 500 PLN
5 CASSIA DE LYS L Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 69,41 4 39,05 PLJ 400 PLN
6 ELEAR Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 75,08 4 42,17 . 300 PLN
7 VERONA L Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem 0 69,54 4 42,32 PLJ 150 PLN
8 CORINA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 66,97 4 42,76 PLJ 100 PLN
9 CHICKA BAY Lehmann Dalia (JM.2001) Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. 0 75,84 8 45,13 .  
10 ZONENBOLD Krulik Larysa (J.1998) bpk 4 63,84     .  
11 ARONIA Głowacka Wiktoria (JM.2001) Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 67,48     .  
12 SILVER STAR Lehmann Dalia (JM.2001) Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. 4 68,16     .  
13 GALEON Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec 4 69,88     .  
14 PABLO I Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 4 70,00     PLJ  
15 RISOTTO Rytych Damian Bogusławicki KJ 4 70,84     .  
16 VOL DE NUIT DE BATUT Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 4 77,13     PLJ  
17 VERSACE L Bętkowski Marcin KJ Agro-Handel Śrem 6 83,03     PLJ  
18 ASTERIX Hestkowski Robert JKS u Robsonów 6 85,58     .  
19 CHOCO LADY Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 8 68,26     PLJ  
20 BEAURIVAGE N Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ 8 69,57     PLJ  
21 UDOLA B Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny 8 72,80     .  
22 ELBERO H Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 8 74,44     .  
23 ILOVE YOU DU BEAUMONT Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 8 77,10     .  
24 CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) Tuszyński KJ Garbówek 9 81,24     PLJ  
25 PICCOLO Marcinkowski Michał KJ Welt Opypy 12 72,32     .  
26 SIR KISSOVO Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 12 73,67     PLJ  
27 DIGITAL Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew 12 74,09     .  
28 CANDOR Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 16 69,25     .  
29 ELDORADO W Chotnicka Aleksandra St. KS Chojnów 20 75,27     .  
  ENDEMIT Ciarczyńska Alicja St. SKJ Bobrowy Staw ELI       .  
  COS I CAN Lehmann Dalia (JM.2001) Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. REZ       .  


 

10 - CC1 - Grand Prix Finał Rundy Złotej, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm) (18-09-2016)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 SILVER SHINE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 75,07 0 36,49 PLJ 5650 PLN
2 CAREWICZ Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 77,02 0 42,46 PLJ 3900 PLN
3 BADORETTE Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem 0 72,21 4 36,77 PLJ 2800 PLN
4 FIGARO Tłuszcz Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 0 71,64 4 37,69 PLJ 1700 PLN
5 STUNTMAN 10 Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 0 74,76 4 38,25 PLJ 1100 PLN
6 BEAU MOLGA Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ 0 73,93 4 38,60 PLJ 600 PLN
7 AVOCADO L Bętkowski Marcin KJ Agro-Handel Śrem 0 75,22 8 41,18 PLJ 500 PLN
8 TOKAJER 8 Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej 1 78,08     PLJ 500 PLN
9 SANTISA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 69,37     PLJ  
10 D' CIN CIN PG Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 4 72,50     .  
11 POTOMAK Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ 4 72,91     PLJ  
12 ATIQUA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry 4 74,04     PLJ  
13 FARMER Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 76,37     PLJ  
14 KEMBALL Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 5 78,02     .  
15 EPOKA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 5 80,12     PLJ  
16 GOLIATH J&JZ Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 6 82,18     PLJ  
17 JERICO Marcinkowski Michał KJ Welt Opypy 8 77,43     .  
18 CASANOVA 468 Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 9 81,64     PLJ  
19 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 10 82,06     .  
20 CASINO L Bętkowski Marcin KJ Agro-Handel Śrem 12 75,99     PLJ  
21 CHE GUEVARA L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 12 76,68     PLJ  
22 VIPER W Z Słowińska Marika Stadnina Koni Ciekocinko 13 80,09     .  
23 C ALPACZINO Z Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów 14 82,44     .  
24 ESCALONA Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 20 73,25     PLJ  
  GREAT PLEASURE II Skwara Paulina KJ Welt Opypy REZ       .  



 

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19