PLJ Jakubowice 07-10 lipca 2022

WYNIKI ZAWODÓW      

 Finał Rundy ZŁotej - Grand Prix o nagrodę firmy BAYER

Podium Finału Rundy Złotej  fot. Kamila Frąckowiak

Podium Finału Rundy Złotej Grand Prix  

1m. Arkadiusz Fimmel  ELASTIQUA KJ Fimmel Team   0/0 43,17s 

2m. Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V  KS Small Cherry   0/0 43,62s

​3m. Tamara Tybulczuk   SZIFO KJ Agri   0/0  53,10s 

WYNIKI 

Finał Rundy Srebrnej o nagrodę Syngenta Polska 

Jan Bobik - zwycięzca finału Rundy Srebrnej fot. Kamila Frąckowiak

Podium Finału Rundy Srebrnej

1m. Jan Bobik  HASALA LKS Dragon Nowielice

2m. Marcin Bętkowski   KALISTO P KJ FER Więckowice 

3m. Krystyna Pinkiewicz   RIANA P JKS Equita 

WYNIKI  

Finał Rundy Brązowej o nagrodę firmy Adamietz

Kamila Czartoryska - 1 miejsce w Finale Rundy Brązowej fot. Kamila Frąckowiak

Podium Finału Rundy Brązowej  

1m. Kamila Czartoryska  FLEURE D'ELLE Piaff Equestrian 

2m. Paulina Biskup SISI SZA JKS Equi Verso 

3m. Michaela Karpisz  BRIANCE  KJ Preria Wilkowice 

WYNIKI 

Finał Rundy Młodzieżowej 

Maja Kliś - najlepsza w Finale Rundy Młodzieżowej fot. Kamila Frąckowiak 

Podium Rundy Młodzieżowej 

1m. Maja Kliś  BEL DE JOUR   KJ Profit Orzesze 

2m. Alicja Poniatowska  FERRALINE Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 

3m. Aleksandra Brzozowska  MAKE MY DAY PICOBELLO Z Kielecki KJ 

WYNIKI 

Drużynowy Puchar Polski 

Ekipa KJ Ślęża Wrocław najlepsza w czwartym etapie Drużynowego Pucharu Polski fot. Monapphoto

 

WYNIKI  DPP - 1m. KJ Ślęża Wrocław / Piotr Morsztyn, Jan Dominik Chrzanowski,  Nadia Ambroziak, Karol Chrzanowski / 

POWIĄZANE LINKI

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA 2022

Zawody Ogólnopolskie ZO-1*+ ZR, Polska Liga Jeździecka
Jakubowice, 07-10.07.2022

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 ZR - P - 110 cm, zwykły art.238.2.1 (07-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stow. KJ Legia Kozielska 0 55,18 IK PLN
2 HORAYA OMHG Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 0 55,38 IK PLN
3 EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 0 55,59 IK PLN
4 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (MJ.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 57,38  
5 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 59,09  
6 COFFEE 23 Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 59,55  
7 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 59,62  
8 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 60,00  
9 JAMAICA W Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 60,34  
10 EL NINO Janas Olga (J.2004) BPK 0 62,09  
11 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 62,37  
12 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 63,27  
13 CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team 0 63,36  
14 BISALAMEA Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 0 63,50  
15 RANTARGO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 0 63,71  
16 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 0 63,87  
17 GOLAN Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 64,53  
18 VERDI ALTUS Z RZ Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 65,07  
19 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 65,09  
20 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 65,10  
21 COLOMBINA Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 0 65,19  
22 IVANO Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 0 65,90  
23 ZIN'GALERIANI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 65,94  
24 CASSALLIA Gramza Leszek St. Rodan Club 0 66,40  
25 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 66,55  
26 DIGISPORT QUATRICIA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 66,97  
27 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 67,27  
28 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 0 67,32  
29 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 67,57  
30 CORNET MW Wojda Magdalena (J.2006) JKS CZANKI 0 67,79  
31 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Gramza Leszek St. Rodan Club 0 67,95  
32 QUICK MY LADY VH Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 67,99  
33 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 68,24  
34 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 68,68  
35 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 0 68,76  
36 CLINTO GRANDE Z Wylęga Julia (JM.2007) bpk 0 68,84  
37 LORO PIANO VDL Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 69,29  
38 SARANZA B Głowacka Wiktoria (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 69,86  
39 CORTONA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 2 71,05  
40 EXPENSIV THOUGHT Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 2 71,53  
41 RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 2 74,23  
42 FIJI Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 50,15  
43 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu 4 56,80  
44 SASILIO Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 4 57,91  
45 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 4 58,04  
46 CAGLIARI ZEISS Grabovska Yaroslava Bez Przynależności Klubowej 4 62,11  
47 QUINOA AEG Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 4 62,86  
48 PACO VOM WELLBERG Vitkouski Yaraslau Klub Jeździecki Okoły 4 63,68  
49 PANJAA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 63,85  
50 CORRATINA K Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 64,97  
51 CLINTESSA PRO Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 4 65,12  
52 CALANDRIA Wojda Magdalena (J.2006) JKS CZANKI 4 65,51  
53 NOTTING HILL DWERSE HAGEN Jerzyk Żaneta LKJ Ostroga Opole 4 65,91  
54 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 4 65,98  
55 GRUPO PROM ANTRAX Z Oryga Siwiak Urszula (J.2005) BPK (MAZ) 4 66,37  
56 OZZY Frąckowiak Martyna (MJ.2003) SKJ Optima 4 67,15  
57 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 67,76  
58 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 4 68,21  
59 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 68,50  
60 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 4 69,51  
61 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 4 73,56  
62 CRAZY LOVE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 5 70,01  
63 CESSY Michalik Angelika (J.2006) St. KJ Profit Orzesze 5 70,12  
64 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 7 81,35  
65 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 8 58,30  
66 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 8 61,17  
67 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 8 64,06  
68 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 8 67,45  
69 HUIDAM DU LOZON Gramza Leszek St. Rodan Club 10 71,24  
70 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof KS Adamietz 10 71,64  
71 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 10 75,44  
72 EMIRATES Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 13 78,06  
73 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 20 69,21  
74 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) LKJ OCHABY 25 82,19  
75 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 34 87,96  
76 DE VOLTAIRE Żyglicka Pola (MJ.2003) LKJ Ochaby 46 103,17  
77 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 62 119,72  
  CINDORIJKE DU VLIST Z Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE ELI    
  SEUL M Fejdych Julia Klub Jazdy Konnej Romico ELI    
  MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice ELI    


 

1 - P 1 - 115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia (07-07-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 VEX OF SOMARA MB Z (ET) Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 9,0 9,0 66,76  
2 DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 8,8 8,8 66,70  
3 RUFUS VD HEFFNICK Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 8,3 8,3 72,30  
4 RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 0 8,2 8,2 73,13  
4 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 8,2 8,2 66,12  
6 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 8,1 8,1 65,84  
6 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 8,1 8,1 68,05  
8 QUICK MY LADY VH Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 8,0 8,0 69,59  
8 VERDI ALTUS Z RZ Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 8,0 8,0 64,01  
8 FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 8,0 8,0 68,18  
11 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 7,9 7,9 68,17  
11 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 7,9 7,9 74,80  
13 CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team 0 7,8 7,8 64,30  
14 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 0.5 7,8 7,3 67,12  
14 HALLE BERRY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0.5 7,8 7,3 68,12  
16 HUIDAM DU LOZON Gramza Leszek St. Rodan Club 0.5 7,7 7,2 74,36  
16 CORTONA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0.5 7,7 7,2 69,28  
18 RANTARGO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 0.5 7,6 7,1 71,64  
18 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 0.5 7,6 7,1 69,66  


 

2 - P - Runda Młodzieżowa- dla zawodników do 15 roku życia, dwufazowy art. 274.1.5.3 (07-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 45,66 0 26,14 250 PLN
2 ARONIA Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 45,04 0 26,72 200 PLN
3 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 47,81 0 28,08 160 PLN
4 SILVER BOY Gasik Nikola (JM.2008) JKS Equita Świętochów 0 43,80 0 28,11 130 PLN
5 L-FABIA Śliwiński Antoni (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 47,96 0 29,06 100 PLN
6 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 50,15 0 29,62 80 PLN
7 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 53,84 0 31,27 40 PLN
8 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 52,28 0 31,42 40 PLN
9 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 53,24 0 31,51  
10 SYLVIAN RK Legierska Aleksandra (JM.2007) KJK Romico Żywiec 0 50,58 0 32,92  
11 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 51,94 0 33,09  
12 BREGO Handke Zosia (JM.2009) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 45,99 0 33,85  
13 MAKE MY DAY PICOBELLO Z Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 54,08 0 33,98  
14 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 52,91 0 34,39  
15 ASSADUR Osadkowska Julia (JM.2008) KJ Osadkowski Jakubowice 0 48,87 0 34,63  
16 DYLANO M Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0 50,33 4 28,41  
17 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 0 45,79 4 30,83  
18 VITAMINE DW Z Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 45,88 4 31,16  
19 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 50,53 4 34,38  
20 RAMONA VDH Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 0 48,19 12 31,18  
21 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 4 47,31      
22 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 48,64      
23 JAY JAY M. Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 4 49,88      
24 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 51,95      
25 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 4 53,09      
26 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 53,83      
27 MOREPARK AD ALTA Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 10 61,78      
28 KARIKA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 12 42,15      
29 CLINTO GRANDE Z Wylęga Julia (JM.2007) bpk 16 54,20      
30 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 37 76,16      
  CASSIANA S Bieńkowska Hanna (JM.2008) KJ Ślęża Wrocław ELI        
  SKYWALKER LAZAR Dardzińska Naomi (JM.2007) JKS Equita Świętochów ELI        


 

3 - C - 130 cm, Runda Srebrna, dwufazowy 274.1.5.3 (07-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 49,67 0 30,08 500 PLN
2 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Gramza Leszek St. Rodan Club 0 51,22 0 30,37 400 PLN
3 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 49,62 0 30,56 320 PLN
4 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary 0 45,66 0 31,21 260 PLN
5 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 48,96 0 31,87 180 PLN
5 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 51,76 0 31,87 180 PLN
7 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 51,55 0 31,94 80 PLN
8 C UTOPIA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 52,92 0 33,42 80 PLN
9 WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 52,22 0 33,73 20 PLN
10 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 51,49 0 37,13 20 PLN
11 DENIRO Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu 0 45,22 4 26,98 20 PLN
12 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 0 51,19 4 29,14 20 PLN
13 OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 48,93 4 29,46 20 PLN
14 QUICKY B Z Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 0 52,71 4 30,73 20 PLN
15 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 50,03 4 32,10 20 PLN
16 GROGORY Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 0 52,31 4 32,80 20 PLN
17 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 51,18 4 34,16 20 PLN
18 FRAPANT Stawicka Marianna (J.2006) KJ Fimmel Team 0 51,97 4 35,63  
19 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 51,15 4 36,13  
20 REPLAY R Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 53,85 4 41,16  
21 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 52,40 6 39,29  
22 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 49,10 11 44,69  
23 DUKE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 2 57,47      
24 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 46,90      
25 GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 47,51      
26 IMPALA 47 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 48,24      
27 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 48,53      
28 MAJERAN Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 4 49,16      
29 INDIGO Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 4 50,25      
30 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 50,46      
31 KALYAN L Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 4 51,14      
32 BIQUEEN Langer Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 4 51,65      
33 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 51,73      
34 ILANIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 51,86      
35 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 4 52,64      
36 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 4 52,71      
37 CASALLINY Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 53,31      
38 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 53,36      
39 HIRO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 53,55      
40 CENTO BLUE Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin 4 54,47      
41 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Ślęża Wrocław 4 54,74      
42 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 7 58,05      
43 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 8 48,99      
44 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 8 49,79      
45 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 8 49,97      
46 ELOKWENCJA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 8 50,01      
47 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 8 50,24      
48 HIGHFORCE ONE Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 8 51,00      
49 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 8 51,30      
50 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 8 51,73      
51 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 8 52,26      
52 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 52,30      
53 SUNCLAIR Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 8 54,46      
54 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 8 54,71      
55 DUBALOU 3 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 8 55,12      
56 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 9 60,28      
57 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ LAREDO 9 60,41      
58 LANTINUS-N Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 12 47,51      
59 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 12 50,78      
60 BARONESSE LADY CON CALMA Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 12 51,29      
61 KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 12 63,70      
62 NEMEZIS Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin 13 60,26      
63 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 16 67,50      
64 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 29 68,98      
65 CLASSINA 2 Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 33 80,03      
  ETIUDA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna ELI        


 

4 - CC - 140 cm, Runda Złota, zwykły 238.2.1 (07-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ESKOBAR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 0 60,01 750 PLN
2 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 63,06 600 PLN
3 BRANDY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 63,97 480 PLN
4 ILASCHA V&V Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 64,23 390 PLN
5 KAPSONES W Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 68,13 300 PLN
6 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 68,63 240 PLN
7 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 73,86 120 PLN
8 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 4 61,82 120 PLN
9 HASALA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 65,37 30 PLN
10 QUICKY B Z Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 4 69,24 30 PLN
11 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 71,40  
12 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 72,66  
13 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) KJ Agri 4 73,42  
14 CICERO Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 74,45  
15 CLIFF Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 75,12  
16 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 75,49  
17 DIARETTO Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 77,03  
18 HIRO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 7 80,96  
19 VERDINALE Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 8 65,15  
20 NORTON Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin 8 68,31  
21 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary 8 69,65  
22 BIQUEEN Langer Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 8 74,56  
23 INDIGO Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 12 62,07  
24 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 12 72,98  
25 GIEJELLE FOMIA Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 12 85,81  
26 FRAPANT Stawicka Marianna (J.2006) KJ Fimmel Team 13 78,13  
27 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 13 78,36  
28 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 14 79,93  
29 CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 16 68,64  
30 MELLECHOWICZ Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 17 82,39  
31 CASALLINA Woźniak Wiktoria (MJ.2002) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 18 87,77  
32 OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin 20 74,21  
33 DUBALOU 3 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 25 90,89  
34 BARONESSE LADY CON CALMA Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 28 89,12  
  QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team ELI    
  Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław ELI    
  GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole ELI    
  ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole REZ    
  LANTINUS-N Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice REZ    
  ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice REZ    


 

2 ZR - L - 100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (07-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KARIKA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 52,01  
1 SLEDGE HAMMER V'T MEULENHOF Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 63,59  
1 SUMMERTIME RED WINE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 64,01  
1 LENNART Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 62,05  
1 CZARIA Bobik Jan POL 0 58,61  
1 HIGHFLYER HICKSTEAD Badura Anna KJ Profit 0 60,16  
1 HIGHFLYER HICKSTEAD Badura Anna KJ Profit 0 59,91  
1 WALKIRIA Żuk Kaja (J.2005) KJ Kietlów 0 62,12  
1 WALKIRIA Żuk Kaja (J.2005) KJ Kietlów 0 57,46  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 64,35  
1 MAHARADJA-W Piszczek Marta (JM.2008) Kjk ELIZAR 0 60,66  
1 NIKITA Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 60,51  
1 SCYTIA Szwarc Barbara (JM.2007) LKJ OCHABY 0 56,79  
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 63,67  
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 60,96  
1 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 58,33  
1 GADIA Gajdzik Nadia (J.2006) LKJ OCHABY 0 62,80  
1 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 58,61  
1 NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia bpk 0 64,04  
1 EUVEE PRESTIGE Cichoń Maja (J.2006) BPK szj 0 59,09  
1 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 0 61,46  
1 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 63,57  
1 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 61,13  
1 QIONA Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 64,16  
1 CATCH ME RK Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 0 63,77  
1 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 57,33  
1 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 57,77  
1 PRINCE LIBERATOR Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 0 57,63  
1 PRINCE LIBERATOR Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 0 55,08  
1 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 0 64,99  
1 ERAZM Jarosz Agata (J.2006) KJ NOSTRO 0 55,10  
1 KLASSE W Sochacka Nadia (JM.2007) Kj Nostro 0 62,32  
1 KLASSE W Sochacka Nadia (JM.2007) Kj Nostro 0 65,21  
1 QUEVEDO Solarz-Czakon Aleksandra KJK SOLKA MIĘDZYRZECZE 0 59,66  
1 EUZEBIO LP Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 57,43  
1 TREASURE Z Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 60,24  
1 TREASURE Z Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 64,22  
1 PEAK WHITE Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 0 58,65  
1 TALANO M Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 64,30  
1 WHISKY TANGO Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 66,89  
1 WHISKY TANGO Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 63,21  
1 ASTERIA Larkowski Wiktor LKJ Moszna 0 60,13  
43 HALIFAX Chudziak Paweł WTK Hermanów 2 69,74  
44 SLEDGE HAMMER V'T MEULENHOF Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 62,53  
44 WONDER BOY Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 4 66,07  
44 LENNART Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 63,67  
44 SELECTION PRESTIGE M Gut Magdalena LKJ Moszna 4 61,94  
44 CHABER Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 59,45  
44 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 65,15  
44 TICANOS Kuraszkiewicz Maria (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 4 61,91  
44 TICANOS Kuraszkiewicz Maria (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 4 58,00  
44 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 4 58,80  
44 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 4 58,45  
44 NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia bpk 4 58,40  
44 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 4 60,62  
44 QIONA Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 60,41  
44 DE VOLTAIRE Żyglicka Pola (MJ.2003) LKJ Ochaby 4 58,46  
44 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 4 61,27  
44 OLYMPUS G Gozdek Krzysztof KS Adamietz 4 63,62  
44 OLYMPUS G Gozdek Krzysztof KS Adamietz 4 65,54  
44 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 4 56,77  
44 ERAZM Jarosz Agata (J.2006) KJ NOSTRO 4 61,04  
44 EUZEBIO LP Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 4 58,63  
44 QUEVEDO Solarz-Czakon Aleksandra KJK SOLKA MIĘDZYRZECZE 4 60,32  
44 RONALDO Syty Nina (Mł.2010) PIAFF EQUESTRIAN 4 57,52  
44 ASTERIA Larkowski Wiktor LKJ Moszna 4 61,18  
44 BAZILIJUS Osadkowska Julia (JM.2008) SJK Jakubus 4 53,71  
68 BAZILIJUS Osadkowska Julia (JM.2008) SJK Jakubus 5 68,67  
68 SKYWALKER LAZAR Dardzińska Naomi (JM.2007) JKS Equita Świętochów 5 68,14  
70 PEAK WHITE Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 6 74,77  
71 SCYTIA Szwarc Barbara (JM.2007) LKJ OCHABY 8 57,51  
71 LENNOX 440 Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team 8 57,85  
71 KEYRA Konieczna Magdalena KJ Osadkowski Jakubowice 8 58,72  
71 KEYRA Konieczna Magdalena KJ Osadkowski Jakubowice 8 55,95  
71 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 8 57,05  
71 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 60,50  
77 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 10 73,59  
77 RONALDO Syty Nina (Mł.2010) PIAFF EQUESTRIAN 10 69,23  
79 CHABER Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 12 58,85  
79 HALIFAX Chudziak Paweł WTK Hermanów 12 71,65  
81 HAPPY ROCKET Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 13 80,57  
82 EUVEE PRESTIGE Cichoń Maja (J.2006) BPK szj 14 69,05  
83 LENNOX 440 Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team 16 79,17  
84 CASPER VAN ROEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 20 59,09  
85 CASALL DE REVEL-L Lenik Dorota LKJ Ochaby 25 88,72  
86 SELECTION PRESTIGE M Gut Magdalena LKJ Moszna 28 91,04  
87 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 33 92,81  
88 CASALL DE REVEL-L Lenik Dorota LKJ Ochaby 40 87,54  
89 CASPER VAN ROEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 42 97,42  
90 SUMMERTIME RED WINE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 47 102,31  
91 CZARIA Bobik Jan POL 67 110,52  
  ADELE RZ Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club ELI    
  ADELE RZ Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club ELI    
  GADIA Gajdzik Nadia (J.2006) LKJ OCHABY ELI    
  DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko ELI    


 

3 ZR - L - 100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (08-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 51,19  
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 51,37  
1 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 53,47  
1 TALANO M Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 59,82  
1 ASTERIA Larkowski Wiktor LKJ Moszna 0 54,52  
1 SKYWALKER LAZAR Dardzińska Naomi (JM.2007) JKS Equita Świętochów 0 50,33  
1 PEAK WHITE Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 0 49,64  
1 RONALDO Syty Nina (Mł.2010) PIAFF EQUESTRIAN 0 53,31  
1 PEAK WHITE Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 0 49,64  
1 TREASURE Z Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 55,04  
1 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 47,23  
1 ERAZM Jarosz Agata (J.2006) KJ NOSTRO 0 52,59  
1 KLASSE W Sochacka Nadia (JM.2007) Kj Nostro 0 54,19  
1 ERAZM Jarosz Agata (J.2006) KJ NOSTRO 0 53,08  
1 OLYMPUS G Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 56,44  
1 OLYMPUS G Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 55,17  
1 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 0 56,96  
1 PRINCE LIBERATOR Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 0 52,40  
1 HALIFAX Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 59,26  
1 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 53,70  
1 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 50,40  
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 52,09  
1 EUVEE PRESTIGE Cichoń Maja (J.2006) BPK szj 0 52,39  
1 HAPPY ROCKET Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 0 60,16  
1 CATCH ME RK Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 0 55,08  
1 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 56,28  
1 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 53,59  
1 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 0 54,72  
1 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 0 51,59  
1 NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia bpk 0 50,35  
1 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 0 52,36  
1 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 51,84  
1 QIONA Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 51,70  
1 TICANOS Kuraszkiewicz Maria (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 53,15  
1 TICANOS Kuraszkiewicz Maria (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 51,33  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 54,51  
1 WALKIRIA Żuk Kaja (J.2005) KJ Kietlów 0 48,40  
1 HIGHFLYER HICKSTEAD Badura Anna KJ Profit 0 54,76  
1 WONDER BOY Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 0 57,31  
1 SLEDGE HAMMER V'T MEULENHOF Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 56,84  
1 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 56,60  
1 MAJOR Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 0 50,06  
1 COLOMBINA Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 0 51,94  
1 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) bpk 0 52,54  
1 LENNART Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 55,98  
1 ZENIT VD DONKHOEVE Z Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 60,27  
1 SUMMERTIME RED WINE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 58,08  
1 ASER Krawczykowska Daria (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 58,42  
1 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 51,80  
1 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 53,14  
1 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 54,61  
1 NIKITA Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 52,70  
1 MAHARADJA-W Piszczek Marta (JM.2008) Kjk ELIZAR 0 53,70  
1 GADIA Gajdzik Nadia (J.2006) LKJ OCHABY 0 50,99  
1 DE VOLTAIRE Żyglicka Pola (MJ.2003) LKJ Ochaby 0 50,32  
1 GADIA Gajdzik Nadia (J.2006) LKJ OCHABY 0 51,68  
1 BAZILIJUS Osadkowska Julia (JM.2008) SJK Jakubus 0 49,94  
1 HENDRIX Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 0 60,12  
59 WALKIRIA Żuk Kaja (J.2005) KJ Kietlów 3 64,87  
60 KEYRA Konieczna Magdalena KJ Osadkowski Jakubowice 4 54,07  
60 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 58,31  
60 WHISKY TANGO Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 60,45  
60 WHISKY TANGO Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 57,24  
60 CORNSTA K Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 58,98  
60 TREASURE Z Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 55,78  
60 QUEVEDO Solarz-Czakon Aleksandra KJK SOLKA MIĘDZYRZECZE 4 53,00  
60 QUEVEDO Solarz-Czakon Aleksandra KJK SOLKA MIĘDZYRZECZE 4 54,49  
60 CASALL DE REVEL-L Lenik Dorota LKJ Ochaby 4 53,33  
60 KLASSE W Sochacka Nadia (JM.2007) Kj Nostro 4 57,82  
60 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 4 56,30  
60 HALIFAX Chudziak Paweł WTK Hermanów 4 59,17  
60 PRINCE LIBERATOR Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 4 49,53  
60 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 53,82  
60 QIONA Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 51,57  
60 LENNOX 440 Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team 4 56,19  
60 LENNOX 440 Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team 4 55,63  
60 SCYTIA Szwarc Barbara (JM.2007) LKJ OCHABY 4 49,46  
60 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 59,62  
60 CASPER VAN ROEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 4 52,98  
60 SLEDGE HAMMER V'T MEULENHOF Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 58,62  
60 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 50,47  
60 ARKA Kaczmarek Matylda Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 4 53,03  
60 COLOMBINA Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 57,32  
60 MAHARADJA-W Piszczek Marta (JM.2008) Kjk ELIZAR 4 50,90  
85 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 5 62,21  
85 SEUL M Fejdych Julia Klub Jazdy Konnej Romico 5 62,19  
87 KEYRA Konieczna Magdalena KJ Osadkowski Jakubowice 8 53,34  
87 RONALDO Syty Nina (Mł.2010) PIAFF EQUESTRIAN 8 51,96  
87 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 8 65,55  
87 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 8 51,04  
87 SCYTIA Szwarc Barbara (JM.2007) LKJ OCHABY 8 49,55  
87 CASPER VAN ROEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 8 53,59  
87 CAGLIARI ZEISS Grabovska Yaroslava Bez Przynależności Klubowej 8 43,85  
87 MAJOR Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 8 49,76  
95 HIGHFLYER HICKSTEAD Badura Anna KJ Profit 11 64,35  
96 EUVEE PRESTIGE Cichoń Maja (J.2006) BPK szj 12 53,55  
96 ADELE RZ Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 12 47,26  
98 CASALL DE REVEL-L Lenik Dorota LKJ Ochaby 13 66,81  
99 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 14 71,28  
100 SELECTION PRESTIGE M Gut Magdalena LKJ Moszna 15 68,96  
101 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 21 70,31  
101 SELECTION PRESTIGE M Gut Magdalena LKJ Moszna 21 74,06  
101 ADELE RZ Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 21 62,55  
104 CINDORIJKE DU VLIST Z Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 42 91,37  
105 CINDORIJKE DU VLIST Z Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 58 107,37  
  MISTER GREY Koło Amelia (J.2005) LKJ Ochaby ELI    
  MISTER GREY Koło Amelia (J.2005) LKJ Ochaby ELI    
  ARKA Kaczmarek Matylda Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice ELI    
  HENDRIX Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team ELI    
  NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia bpk REZ    


 

5 - P1 - 115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia (08-07-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 VEX OF SOMARA MB Z (ET) Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 9,1 9,1 60,66  
2 VERDI ALTUS Z RZ Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 8,4 8,4 59,30  
3 CORTONA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 8,3 8,3 63,14  
3 RUFUS VD HEFFNICK Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 8,3 8,3 62,91  
3 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 0 8,3 8,3 57,60  
6 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 8,2 8,2 59,44  
7 QUICK MY LADY VH Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 8,0 8,0 57,54  
7 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 8,0 8,0 58,78  
9 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 7,9 7,9 58,00  
9 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 7,9 7,9 60,35  
9 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 0 7,9 7,9 58,32  
12 HALLE BERRY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 7,8 7,8 58,77  
13 RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 0.5 8,0 7,5 64,29  
14 DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0.5 7,9 7,4 61,60  
14 RANTARGO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 0.5 7,9 7,4 65,82  
16 CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team 0.5 7,8 7,3 58,87  
17 FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 1 7,7 6,7 60,97  
18 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 1 7,5 6,5 64,15  
  RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec     REZ    


 

6 - P - Runda Młodzieżowa- dla zawodników do 15 roku życia, zwykły art. 238.2.1 (08-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 55,86 250 PLN
2 L-FABIA Śliwiński Antoni (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 56,66 200 PLN
3 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 56,77 160 PLN
4 SILVER BOY Gasik Nikola (JM.2008) JKS Equita Świętochów 0 57,20 130 PLN
5 BREGO Handke Zosia (JM.2009) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 61,18 100 PLN
6 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 62,32 80 PLN
7 MAKE MY DAY PICOBELLO Z Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 62,86 40 PLN
8 SYLVIAN RK Legierska Aleksandra (JM.2007) KJK Romico Żywiec 0 63,00 40 PLN
9 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 63,49 10 PLN
10 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 0 64,08  
11 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 66,67  
12 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 66,98  
13 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 67,16  
13 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 67,16  
15 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 70,43  
16 FALL RIVER BLUE Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 72,93  
17 ARONIA Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 4 56,39  
18 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 4 59,38  
19 VITAMINE DW Z Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 4 62,81  
20 ASSADUR Osadkowska Julia (JM.2008) KJ Osadkowski Jakubowice 4 66,21  
21 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 4 68,96  
22 RAMONA VDH Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 4 70,52  
23 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 6 75,02  
24 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 7 80,99  
25 JAY JAY M. Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 8 66,59  
26 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 8 77,21  
27 CASSIANA S Bieńkowska Hanna (JM.2008) KJ Ślęża Wrocław 10 75,50  
28 BAZILIJUS Osadkowska Julia (JM.2008) SJK Jakubus 12 68,63  
29 CLINTO GRANDE Z Wylęga Julia (JM.2007) bpk 16 70,68  
30 KARIKA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 20 77,06  
31 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 23 88,70  
  EUZEBIO LP Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko ELI    
  SKYWALKER LAZAR Dardzińska Naomi (JM.2007) JKS Equita Świętochów DYS    


 

7 - N - 120 cm, Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1 (08-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MIGHTY MAN Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 0 54,18 300 PLN
2 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 55,75 270 PLN
3 FREDORA Korzeczek Wojciech (J.2004) KJ GLOBAL 0 55,94 180 PLN
4 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 56,14 150 PLN
5 CASSIRIANO Rynowiecki Olaf (J.2006) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 57,18 120 PLN
6 OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 57,59 120 PLN
7 BRIANCE Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 57,69 75 PLN
8 FLEURE D'ELLE Czartoryska Kamila (J.2005) PIAFF EQUESTRIAN 0 58,57 75 PLN
9 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 58,60 75 PLN
10 HORAYA OMHG Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 0 58,96 45 PLN
11 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) Stow. KJ Legia Kozielska 0 59,39 45 PLN
12 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 59,92 45 PLN
13 DELLA ROSA Badura Anna KJ Profit 0 59,93 15 PLN
14 EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 0 60,87 15 PLN
15 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 61,78 15 PLN
16 ETIUDA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 0 62,91 15 PLN
17 DONJA Kozłowska Lidia Stow. Stajnia Promyk Szklary Dolne 0 63,28 15 PLN
18 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 63,38 15 PLN
19 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 63,72 15 PLN
20 ASER Krawczykowska Daria (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 63,88 15 PLN
21 AMAT M Gut Magdalena LKJ Moszna 0 64,17 15 PLN
22 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 0 64,19 15 PLN
23 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 64,24 15 PLN
24 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 64,25 15 PLN
25 INFERTINA ROSE Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan 0 66,33 15 PLN
26 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 66,54 15 PLN
27 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 67,49 15 PLN
28 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (MJ.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 68,08 15 PLN
29 SAINT VINCENT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 68,27 15 PLN
30 JAVENDA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 68,69 15 PLN
31 MOREPARK AD ALTA Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 0 68,89 15 PLN
32 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 70,21  
33 CORNET MW Wojda Magdalena (J.2006) JKS CZANKI 0 70,88  
34 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 0 71,24  
35 FALL RIVER BLUE Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 71,67  
36 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 72,72  
37 COLONIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 73,38  
38 OZZY Frąckowiak Martyna (MJ.2003) SKJ Optima 1 74,03  
39 CLASSIC BLUE HIVETTE Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 1 74,15  
40 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 1 74,93  
41 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 2 75,19  
42 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 2 75,26  
43 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 2 75,99  
44 QUINTUS 93 Czekaj Przemysław (MJ.2002) Piaff Equestrian 4 58,46  
45 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 4 60,94  
46 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 4 61,61  
47 DENDY Pracel Marianna (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 61,75  
48 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ LAREDO 4 62,19  
49 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) bpk 4 62,30  
50 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 4 63,41  
51 CASSALLIA Gramza Leszek St. Rodan Club 4 64,58  
52 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 4 64,69  
53 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu 4 65,42  
54 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 4 67,08  
55 NEQUEL Lenart Marko LKJ Moszna 4 67,13  
56 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 67,46  
57 QUICKY 14 Kozłowska Lidia Stow. Stajnia Promyk Szklary Dolne 4 67,54  
58 GRUPO PROM ANTRAX Z Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 68,28  
59 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 4 68,62  
60 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 69,16  
61 CLEARWATER PP Z Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 4 69,17  
62 LOTUS G Yurchanka Mikalai (MJ.2003) Klub Jeździecki Okoły 4 69,63  
63 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 4 71,42  
64 CLASSINA 2 Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 71,73  
65 GOLAN Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 4 72,08  
66 CHAGANO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 72,17  
67 ANDRONIK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 73,52  
68 CALANDRIA Wojda Magdalena (J.2006) JKS CZANKI 4 73,74  
69 Q.DU REVERDY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 73,78  
70 DIGISPORT QUATRICIA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 5 78,15  
71 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 6 75,76  
72 IVANO Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 7 76,01  
73 CLINTESSA PRO Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 7 76,18  
74 DAKOTA Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom 7 76,99  
75 TENOR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 8 56,62  
76 ELOKWENCJA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 8 58,00  
77 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 8 60,55  
78 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 8 61,42  
79 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 8 63,27  
80 FIJI Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 8 67,24  
81 SORENTO Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom 8 71,08  
82 JAY JAY M. Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 8 71,85  
83 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 8 74,00  
84 QUINOA AEG Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 10 75,07  
85 BEOWULF Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 10 75,44  
86 NIRVARO Hendrys Maja (MJ.2003) KJ Fimmel Team 10 79,14  
87 DYLANO M Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 10 79,22  
88 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 10 79,99  
89 VASHICA Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom 11 76,04  
90 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 11 76,08  
91 BISALAMEA Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 11 76,10  
92 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof KS Adamietz 12 59,77  
93 DELI Grum Weronika (J.2006) KJ Folwark Wenus Suszki 12 59,84  
94 ARAMIS Zakałużna- Żerebecka Anna LKJ Moszna 12 61,78  
95 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 12 77,96  
96 LORO PIANO VDL Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 12 81,67  
97 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 13 74,74  
98 AVATAR Kokoszyńska Kornelia KJ Platan 15 80,78  
99 EMIRATES Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 15 84,40  
100 PANJAA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 16 65,70  
101 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 16 77,34  
102 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 17 82,71  
103 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 19 80,86  
104 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 19 84,16  
105 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 20 69,51  
106 EXPENSIV THOUGHT Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 21 86,39  
107 ZILENA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 22 81,38  
108 COFFEE 23 Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 23 84,74  
109 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 24 93,96  
110 CESSY Michalik Angelika (J.2006) St. KJ Profit Orzesze 28 77,36  
111 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 36 93,72  
112 CHACCLANDO Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 39 96,18  
113 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 49 110,18  
  CORRATINA K Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała ELI    
  GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik ELI    
  SEUL M Fejdych Julia Klub Jazdy Konnej Romico ELI    
  SUŁTAN Martyn Maria (J.2006) KS Pegaz w Chwałowicach ELI    
  DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) LKJ OCHABY ELI    
  POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club ELI    
  ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team ELI    
  ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik REZ    
  HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy REZ    
  ORLANDO W Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice REZ    


 

8 - CC - 140 cm, Runda Złota , dwufazowy art. 274.1.5.3 (08-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ESKOBAR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 0 44,04 0 29,97 750 PLN
2 VERDINALE Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 46,87 0 30,57 600 PLN
3 BRANDY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 47,86 0 34,08 480 PLN
4 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 42,14 0 35,38 390 PLN
5 CICERO Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 48,54 0 36,07 300 PLN
6 FRAPANT Stawicka Marianna (J.2006) KJ Fimmel Team 0 46,01 0 36,73 240 PLN
7 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 45,62 4 30,15 120 PLN
8 MELLECHOWICZ Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 45,00 4 34,46 120 PLN
9 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 44,99 4 35,49 30 PLN
10 DIARETTO Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 0 46,57 4 37,02 30 PLN
11 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) KJ Agri 0 44,78 4 38,12 30 PLN
12 DUBALOU 3 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 46,75 4 39,40 30 PLN
13 INDIGO Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 0 46,99 8 32,87  
14 KALYAN L Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 0 47,59 8 35,35  
15 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 0 47,45 8 45,35  
16 KAPSONES W Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 49,84 24 57,91  
17 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 44,27 REZ    
18 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary 4 43,43      
19 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 4 45,44      
20 WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 46,66      
21 C UTOPIA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 47,29      
22 QUICKY B Z Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 4 47,34      
23 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 47,73      
24 CASALLINY Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 48,42      
25 GIEJELLE FOMIA Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 4 49,26      
26 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 49,49      
27 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 49,61      
28 BIQUEEN Langer Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 4 50,59      
29 NORTON Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin 8 43,49      
30 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 8 46,65      
31 KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 8 47,54      
32 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 11 60,80      
33 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 12 46,73      
34 CLIFF Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 12 47,59      
35 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 13 54,42      
36 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Ślęża Wrocław 13 62,31      
37 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 16 43,49      
38 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 16 46,46      
39 IMPALA 47 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 18 63,11      
  CASALLINA Woźniak Wiktoria (MJ.2002) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy ELI        
  CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice ELI        
  REPLAY R Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice ELI        
  CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice ELI        
  DUKE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice REZ        
  LANTINUS-N Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice REZ        
  CENTO BLUE Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin REZ        


 

4 ZR - P - 110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1 (09-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 49,15 IK PLN
2 TAJNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 50,59 IK PLN
3 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) LKJ OCHABY 0 53,83 IK PLN
4 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 55,17  
5 SASILIO Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 0 56,48  
6 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 56,54  
7 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 57,54  
8 ASER Krawczykowska Daria (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 58,29  
9 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 59,77  
10 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 60,11  
11 QIONA Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 60,55  
12 QUINOA AEG Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 61,88  
13 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Gramza Leszek St. Rodan Club 0 62,21  
14 ZIN'GALERIANI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 62,24  
15 COLOMBINA Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 0 62,25  
16 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 62,55  
17 ERYSTYKA Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw 0 62,63  
18 CORNSTA K Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 64,17  
19 LENNART Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 64,31  
20 TREASURE Z Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 64,46  
21 ZENIT VD DONKHOEVE Z Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 64,73  
22 CRAZY LOVE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 65,57  
23 ORLANDO W Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 56,13  
24 GRUPO PROM ANTRAX Z Oryga Siwiak Urszula (J.2005) BPK (MAZ) 4 56,44  
25 EXPENSIV THOUGHT Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 59,63  
26 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 4 59,64  
27 MAHARADJA-W Piszczek Marta (JM.2008) Kjk ELIZAR 4 60,61  
28 CAGLIARI ZEISS Grabovska Yaroslava Bez Przynależności Klubowej 4 61,03  
29 GOLAN Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 4 62,26  
30 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 63,04  
31 SARANZA B Głowacka Wiktoria (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 4 63,16  
32 PACO VOM WELLBERG Vitkouski Yaraslau Klub Jeździecki Okoły 6 67,62  
33 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) bpk 8 57,56  
34 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 64,61  
35 HUIDAM DU LOZON Gramza Leszek St. Rodan Club 9 66,52  
36 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 9 70,04  
37 MAJOR Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 12 57,17  
38 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 13 74,04  
39 ETAM MC Betkowski Marcin POL 13 74,08  
40 TALANO M Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 13 74,88  
41 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 13 74,89  
42 COFFEE 23 Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 17 74,06  
43 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 17 78,87  
44 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 18 79,93  
45 EL NINO Janas Olga (J.2004) BPK 21 78,59  
46 HIGHFLYER HICKSTEAD Badura Anna KJ Profit 28 81,20  
  SEUL M Matla Łukasz Klub Jeździecki Global ELI    
  TICANOS Kuraszkiewicz Maria (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej ELI    
  CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ REZ    


 

9 - N - 120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia (09-07-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CORTONA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 8,4 8,4 61,69  
2 RUFUS VD HEFFNICK Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 8,2 8,2 62,77  
3 RINGO VAN HET MOLENHOF Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 0 8,0 8,0 62,67  
3 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 8,0 8,0 56,90  
5 DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0.5 8,2 7,7 60,63  
6 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0.5 8,0 7,5 57,48  
7 CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team 0.5 7,9 7,4 54,31  
7 QUICK MY LADY VH Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0.5 7,9 7,4 60,07  
9 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 0.5 7,8 7,3 57,77  
10 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0.5 7,7 7,2 60,45  
10 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0.5 7,7 7,2 54,50  
12 HALLE BERRY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0.5 7,6 7,1 56,47  
  VEX OF SOMARA MB Z (ET) Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły     ELI    
  SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice     REZ    
  VERDI ALTUS Z RZ Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo     REZ    
  FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań     REZ    


 

10 - P1 - Finał Rundy Młodzieżowej- dla zawodników do 15 roku życia, dwufazowy art. 274.1.5.3 (09-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 44,11 0 25,38 500 PLN
2 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 46,14 0 27,96 400 PLN
3 MAKE MY DAY PICOBELLO Z Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 44,24 0 28,26 320 PLN
4 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 46,73 0 28,67 260 PLN
5 BREGO Handke Zosia (JM.2009) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 45,06 0 29,07 200 PLN
6 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 47,48 0 32,37 160 PLN
7 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 42,68 4 23,86 80 PLN
8 ARONIA Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 41,98 4 26,74 80 PLN
9 RAMONA VDH Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 0 42,99 4 28,06  
10 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 45,83 4 28,30  
11 L-FABIA Śliwiński Antoni (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 45,90 4 28,56  
12 CASSIANA S Bieńkowska Hanna (JM.2008) KJ Ślęża Wrocław 0 43,12 4 30,78  
13 JAY JAY M. Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 0 47,04 4 33,65  
14 SILVER BOY Gasik Nikola (JM.2008) JKS Equita Świętochów 0 42,60 8 27,44  
15 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 46,80 8 28,12  
16 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 45,44 8 30,38  
17 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 47,60 16 47,13  
18 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 48,21 18 49,70  
19 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 43,12 ELI    
20 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 1 52,03      
21 BAZILIJUS Osadkowska Julia (JM.2008) SJK Jakubus 4 45,16      
22 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 4 45,89      
23 SYLVIAN RK Legierska Aleksandra (JM.2007) KJK Romico Żywiec 4 46,92      
24 CLINTO GRANDE Z Wylęga Julia (JM.2007) bpk 4 47,36      
25 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 8 47,16      
26 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 9 52,67      
27 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 9 56,69      
28 MOREPARK AD ALTA Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 16 59,72      
  ASSADUR Osadkowska Julia (JM.2008) KJ Osadkowski Jakubowice ELI        
  EUZEBIO LP Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko REZ        


 

11 - N - 120 cm, Runda Brązowa, dwufazowy art.274.1.5.3 (09-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 42,87 0 24,98 250 PLN
2 MIGHTY MAN Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 0 50,63 0 26,32 200 PLN
3 FLEURE D'ELLE Czartoryska Kamila (J.2005) PIAFF EQUESTRIAN 0 44,55 0 26,43 160 PLN
4 CHARMANTE Z Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 41,63 0 27,27 130 PLN
5 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) Stow. KJ Legia Kozielska 0 42,47 0 27,64 100 PLN
6 CASSIRIANO Rynowiecki Olaf (J.2006) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 47,03 0 28,14 80 PLN
7 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 50,74 0 28,90 40 PLN
8 EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 0 44,64 0 29,68 40 PLN
9 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 48,60 0 29,71 10 PLN
10 CLEARWATER PP Z Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 47,79 0 30,39 10 PLN
11 ASER Krawczykowska Daria (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 44,55 0 30,61 10 PLN
12 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 43,95 0 30,71 10 PLN
13 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 0 49,10 0 31,53 10 PLN
14 CLASSIC BLUE HIVETTE Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 0 47,11 0 31,74 10 PLN
15 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 50,87 0 32,47 10 PLN
16 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 48,85 0 32,55 10 PLN
17 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 47,63 0 32,93 10 PLN
18 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 0 47,57 0 33,24 10 PLN
19 FALL RIVER BLUE Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 49,13 0 33,25 10 PLN
20 CALANDRIA Wojda Magdalena (J.2006) JKS CZANKI 0 49,24 0 33,28 10 PLN
21 EXPENSIV THOUGHT Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 47,26 0 33,37 10 PLN
22 CLINTESSA PRO Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 0 46,25 0 33,41 10 PLN
23 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 0 45,19 0 33,87 10 PLN
24 COLONIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 45,48 0 34,79 10 PLN
25 GOLAN Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 50,53 1 36,84 10 PLN
26 ANDRONIK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 50,24 2 37,63 10 PLN
27 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 51,83 2 37,71  
28 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ LAREDO 0 44,08 4 26,02  
29 FREDORA Korzeczek Wojciech (J.2004) KJ GLOBAL 0 43,25 4 27,83  
30 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 42,02 4 28,39  
31 BISALAMEA Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 0 44,84 4 28,81  
32 TAJNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 43,58 4 29,51  
33 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 45,40 4 30,46  
34 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 0 46,70 4 30,50  
35 PANJAA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 47,89 4 30,80  
36 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 51,43 4 31,07  
37 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 49,05 4 31,32  
38 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) bpk 0 46,15 4 31,45  
39 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 48,01 4 31,59  
40 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 46,85 4 32,94  
41 HORAYA OMHG Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 0 46,94 4 33,47  
42 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 0 42,80 4 34,33  
43 VASHICA Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom 0 48,53 4 34,99  
44 SORENTO Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom 0 47,93 4 35,40  
45 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 48,60 4 35,88  
46 NOTTING HILL DWERSE HAGEN Jerzyk Żaneta LKJ Ostroga Opole 0 50,13 6 37,47  
47 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 48,11 8 33,61  
48 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 41,09 12 26,97  
49 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 0 47,14 12 28,99  
50 Q.DU REVERDY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 50,49 15 46,86  
51 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 41,24 17 48,50  
52 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 0 45,29 19 50,67  
53 TENOR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 2 53,12      
54 QUICKY 14 Kozłowska Lidia Stow. Stajnia Promyk Szklary Dolne 4 40,27      
55 NEQUEL Lenart Marko LKJ Moszna 4 42,97      
56 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 43,08      
57 FIJI Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 43,87      
58 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 4 43,94      
59 ZILENA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 44,43      
60 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 44,78      
61 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (MJ.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 4 44,83      
62 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 4 46,11      
63 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 4 46,35      
64 IVANO Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 4 48,33      
65 CASSALLIA Gramza Leszek St. Rodan Club 4 48,37      
66 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 4 49,20      
67 LORO PIANO VDL Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 49,94      
68 DIGISPORT QUATRICIA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 51,01      
69 LOTUS G Yurchanka Mikalai (MJ.2003) Klub Jeździecki Okoły 5 56,35      
70 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 45,29      
71 DELLA ROSA Badura Anna KJ Profit 8 45,34      
72 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 45,72      
73 BEOWULF Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 48,41      
74 JAY JAY M. Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 8 48,72      
75 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 11 54,21      
76 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 12 63,29      
77 REPLAY R Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 13 60,30      
78 CORNET MW Wojda Magdalena (J.2006) JKS CZANKI 14 57,04      
79 ARAMIS Zakałużna- Żerebecka Anna LKJ Moszna 14 57,37      
80 RAMONA VDH Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki Klub Jeździecki 14 57,53      
81 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stow. KJ Legia Kozielska 16 41,43      
82 EL NINO Janas Olga (J.2004) BPK 17 64,54      
83 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 20 67,64      
84 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 29 64,27      
85 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 31 62,73      
86 OZZY Frąckowiak Martyna (MJ.2003) SKJ Optima 32 75,98      
87 EMIRATES Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 40 79,13      
88 DELI Grum Weronika (J.2006) KJ Folwark Wenus Suszki 48 87,27      
  CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu ELI        
  DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) LKJ OCHABY ELI        
  MONTE REVELLINO B Kümmel Emma (MJ.2001) Darßer Reit- und Fahrverein ELI        
  DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica ELI        
  DAKOTA Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom REZ        
  ORLANDO W Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice REZ        
  DENDY Pracel Marianna (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ        
  Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice REZ        
  CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice REZ        
  INFERTINA ROSE Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan REZ        
  DE VOLTAIRE Żyglicka Pola (MJ.2003) LKJ Ochaby REZ        
  CESSY Michalik Angelika (J.2006) St. KJ Profit Orzesze ELI        
  SUŁTAN Martyn Maria (J.2006) KS Pegaz w Chwałowicach ELI        


 

12 - C - 130 cm, Runda Srebrna, zwykly art. 238.2.1 (09-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary 0 68,25 500 PLN
2 BRIANCE Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 71,92 400 PLN
3 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 0 74,45 320 PLN
4 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 74,46 260 PLN
5 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 0 74,72 200 PLN
6 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 75,24 160 PLN
7 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 1 76,06 80 PLN
8 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 1 76,24 80 PLN
9 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki KJ 2 77,13 20 PLN
10 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 2 77,82 20 PLN
11 DENIRO Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu 4 64,51 20 PLN
12 MAJERAN Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 4 69,04 20 PLN
13 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 70,75 20 PLN
14 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 71,62 20 PLN
15 INDIGO Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 4 71,84 20 PLN
16 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 72,05  
17 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 72,81  
18 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 73,06  
19 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Gramza Leszek St. Rodan Club 4 74,53  
20 FREDORA Korzeczek Wojciech (J.2004) KJ GLOBAL 4 74,98  
21 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 4 75,34  
22 CLEARWATER PP Z Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 4 79,76  
23 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 5 80,23  
24 NEMEZIS Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin 6 77,57  
25 DUKE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 6 81,91  
26 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 7 78,92  
27 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 7 82,12  
28 NIRVARO Hendrys Maja (MJ.2003) KJ Fimmel Team 7 82,72  
29 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ LAREDO 8 71,58  
30 AVATAR Kokoszyńska Kornelia KJ Platan 8 72,70  
31 KALYAN L Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 9 76,48  
32 BARONESSE LADY CON CALMA Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 9 80,94  
33 REPLAY R Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 10 81,37  
34 SUNCLAIR Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 11 82,03  
35 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 11 82,61  
36 HIGHFORCE ONE Klein Olaf JKS Przybyszewo 11 82,96  
37 LANTINUS-N Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 12 72,44  
38 HIRO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 13 84,33  
39 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 13 84,48  
40 OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin 15 82,84  
41 ILASCHA V&V Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 15 90,56  
42 QUINTUS 93 Czekaj Przemysław (MJ.2002) Piaff Equestrian 16 79,92  
43 GROGORY Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 16 83,31  
44 ILANIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 17 80,21  
45 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 18 89,42  
46 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 39 106,72  
47 SAINT VINCENT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 43 106,76  
  LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław ELI    
  HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy ELI    
  RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (MJ.2001) JKS Equita Świętochów ELI    
  GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice ELI    
  CLASSINA 2 Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice ELI    
  OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój ELI    
  KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa ELI    
  SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław REZ    
  CHAGANO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice REZ    
  CHACCLANDO Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo REZ    


 

13 - N - 120 cm, Drużynowy Puchar Polski, Wg.Reg. PLJ (09-07-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 5 78,86 0 42,87  
2 HORAYA OMHG Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 17 90,77 0 47,63  
3 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 0 73,35      
4 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 77,99      
5 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 70,74      
6 IRONMAN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 75,45      
7 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 0 76,16      
8 BRIANCE Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 71,77      
9 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 71,34      
10 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 72,96      
11 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Ślęża Wrocław 0 77,47      
12 FLEURE D'ELLE Czartoryska Kamila (J.2005) PIAFF EQUESTRIAN 0 68,13      
13 CASSIRIANO Rynowiecki Olaf (J.2006) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 77,48      
14 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 2 79,49      
15 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) Stow. KJ Legia Kozielska 4 69,59      
16 DENDY Pracel Marianna (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 71,80      
17 JAMAICA W Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 71,84      
18 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 72,41      
19 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 73,76      
20 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 4 73,83      
21 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 4 76,18      
22 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 76,23      
23 FALL RIVER BLUE Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 4 77,30      
24 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 77,84      
25 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 7 80,21      
26 BREGO Handke Zosia (JM.2009) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 7 80,54      
27 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 8 74,44      
28 QUINTUS 93 Czekaj Przemysław (MJ.2002) Piaff Equestrian 8 74,95      
29 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 75,57      
30 DELLA ROSA Badura Anna KJ Profit 8 77,57      
31 DYLANO M Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 8 77,65      
32 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 81,03      
33 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 12 74,26      
34 BEOWULF Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 13 78,62      
35 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 16 74,23      
36 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 23 92,87      
37 CLASSINA 2 Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 37 110,78      
38 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 40 89,80      
  CESSY Michalik Angelika (J.2006) St. KJ Profit Orzesze ELI        


 

14 - N - 120 cm, Finał Rundy Brązowej, dwufazowy 274.1.5.3 (10-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 FLEURE D'ELLE Czartoryska Kamila (J.2005) PIAFF EQUESTRIAN 0 44,98 0 23,20   750 PLN
2 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 47,29 0 25,73   600 PLN
3 BRIANCE Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 49,42 0 25,87   480 PLN
4 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 51,12 0 25,94   390 PLN
5 CASSALLIA Gramza Leszek St. Rodan Club 0 54,77 0 27,08   300 PLN
6 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 52,46 0 27,42   240 PLN
7 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) Stow. KJ Legia Kozielska 0 47,34 0 27,46   120 PLN
8 DELLA ROSA Badura Anna KJ Profit 0 50,93 0 27,47   120 PLN
9 HORAYA OMHG Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 0 51,58 0 27,98   30 PLN
10 ASER Krawczykowska Daria (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 51,61 0 28,38   30 PLN
11 CASSIRIANO Rynowiecki Olaf (J.2006) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 53,81 0 28,74   30 PLN
12 CLASSINA 2 Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 0 51,85 0 28,89   30 PLN
13 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 51,71 0 29,15   30 PLN
14 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 55,25 0 29,25   30 PLN
15 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 49,80 0 29,54   30 PLN
16 DELI Grum Weronika (J.2006) KJ Folwark Wenus Suszki 0 47,90 0 30,24   30 PLN
17 TENOR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 0 52,42 0 30,36   30 PLN
18 ETIUDA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 0 50,44 0 30,59   30 PLN
19 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 53,47 0 30,74   30 PLN
20 DENDY Pracel Marianna (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 50,16 0 31,11   30 PLN
21 CHAGANO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 55,18 0 31,46   30 PLN
22 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 51,93 0 31,65   30 PLN
23 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 50,37 0 31,72   30 PLN
24 GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 51,67 0 31,75   30 PLN
25 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 54,35 0 31,92   30 PLN
26 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 0 54,31 0 32,11    
27 PANJAA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 54,91 0 32,53    
28 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 0 54,55 0 33,70    
29 EXPENSIV THOUGHT Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 55,48 0 35,94    
30 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 55,66 1 36,84    
31 BISALAMEA Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 0 52,56 4 26,23    
32 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 0 53,48 4 27,24    
33 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 50,18 4 27,70    
34 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 0 51,26 4 27,91    
35 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 49,19 4 29,13    
36 AMAT M Gut Magdalena LKJ Moszna 0 49,57 4 29,54    
37 OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 50,06 4 30,15    
38 DONJA Kozłowska Lidia Stow. Stajnia Promyk Szklary Dolne 0 48,84 4 30,67    
39 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 52,89 4 30,76    
40 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 53,88 4 31,93    
41 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 0 51,82 4 32,69    
42 VASHICA Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom 0 54,50 4 33,86 PLJ  
43 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 48,39 4 33,98    
44 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 48,46 4 34,97    
45 FREDORA Korzeczek Wojciech (J.2004) KJ GLOBAL 0 49,86 8 26,18    
46 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 46,89 8 28,12    
47 NEQUEL Lenart Marko LKJ Moszna 0 49,15 8 30,91    
48 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 0 49,61 8 32,20    
49 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 47,82 16 43,37    
50 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 51,10 20 47,38    
51 OZZY Frąckowiak Martyna (MJ.2003) SKJ Optima 0 55,25 44 67,76    
52 SUŁTAN Martyn Maria (J.2006) KS Pegaz w Chwałowicach 0 54,31 59 70,72    
53 ZIN'GALERIANI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 1 56,19        
54 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 1 56,98        
55 DAKOTA Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom 2 57,07        
56 CORNET MW Wojda Magdalena (J.2006) JKS CZANKI 2 57,15        
57 LORO PIANO VDL Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 2 57,45        
58 COLONIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 3 58,20        
59 CALANDRIA Wojda Magdalena (J.2006) JKS CZANKI 3 58,76        
60 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 3 58,83        
61 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 48,00        
62 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ LAREDO 4 48,69        
63 EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 4 49,75        
64 EL NINO Janas Olga (J.2004) BPK 4 50,95        
65 INFERTINA ROSE Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan 4 51,46        
66 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (MJ.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 4 51,52        
67 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 4 51,83        
68 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 51,88        
69 CLASSIC BLUE HIVETTE Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 4 51,92        
70 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 51,99        
71 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 53,19        
72 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 4 53,35        
73 CHARMANTE Z Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 53,75        
74 MIGHTY MAN Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 4 54,04        
75 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof KS Adamietz 7 58,07        
76 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 8 51,95        
77 BEOWULF Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 51,97        
78 MONTE REVELLINO B Kümmel Emma (MJ.2001) Darßer Reit- und Fahrverein 8 53,11        
79 LOTUS G Yurchanka Mikalai (MJ.2003) Klub Jeździecki Okoły 8 53,23        
80 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 8 55,95        
81 SORENTO Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom 10 57,03     PLJ  
82 NOTTING HILL DWERSE HAGEN Jerzyk Żaneta LKJ Ostroga Opole 10 57,20        
83 IVANO Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 10 57,50        
84 Q.DU REVERDY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 12 55,58        
85 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 16 67,47        
86 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 17 64,26        
87 EMIRATES Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 17 64,27        
88 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 17 68,88        
89 ARAMIS Zakałużna- Żerebecka Anna LKJ Moszna 25 64,10        
90 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 26 73,98        
91 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 28 71,25        
92 QUICKY 14 Kozłowska Lidia Stow. Stajnia Promyk Szklary Dolne 33 72,05        
93 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 48 83,33        
  CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu ELI          
  MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) bpk ELI          
  GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik REZ          
  HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy REZ          


 

15 - C - 130 cm, Finał Rundy Srebrnej, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (10-07-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 HASALA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 71,78 0 27,10   1000 PLN
2 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 73,34 0 30,94   800 PLN
3 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 72,07 0 30,99   640 PLN
4 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 67,75 0 31,83   520 PLN
5 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 67,46 0 32,23   400 PLN
6 IMPALA 47 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 71,69 0 32,73   320 PLN
7 KALYAN L Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 0 74,58 0 32,87   160 PLN
8 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Ślęża Wrocław 0 72,57 0 33,64   160 PLN
9 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary 0 65,02 0 33,89   40 PLN
10 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 74,02 0 34,81   40 PLN
11 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 75,73 0 37,87   40 PLN
12 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 71,35 4 29,64   40 PLN
13 AVATAR Kokoszyńska Kornelia KJ Platan 0 70,49 4 34,35    
14 REPLAY R Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 73,98 4 38,24    
15 C UTOPIA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 71,27 4 41,70 PLJ  
16 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 0 68,34 8 34,07    
17 FALL RIVER BLUE Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 1 76,31        
18 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 68,74        
19 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 69,17        
20 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 4 69,82        
21 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 70,10     PLJ  
22 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki KJ 4 71,46        
23 MAJERAN Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 4 71,62        
24 CLEARWATER PP Z Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 4 71,80        
25 INDIGO Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 4 72,25        
26 HIRO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 72,57        
27 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 6 77,12        
28 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 7 78,20        
29 QUINTUS 93 Czekaj Przemysław (MJ.2002) Piaff Equestrian 8 68,08        
30 DENIRO Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu 8 69,13        
31 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 8 70,71        
32 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 8 71,44        
33 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 8 72,10        
34 SUNCLAIR Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 8 73,43        
35 ELOKWENCJA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 8 73,91        
36 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 74,51        
37 ILANIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 8 74,99        
38 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Gramza Leszek St. Rodan Club 8 75,76        
39 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 11 78,59        
40 HIGHFORCE ONE Klein Olaf JKS Przybyszewo 16 72,85        
41 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 18 85,70        
42 GROGORY Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 21 88,89        
43 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 29 96,63        
44 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 31 90,86        
45 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 38 101,50        
  KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team REZ          
  LANTINUS-N Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice REZ          
  SAINT VINCENT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo REZ          


 

16 - CC - 140 cm, Grand Prix, Finał Rundy Zlotej, zwykły z rozgrywką 238.2.2 (10-07-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 76,32 0 43,17 2000 PLN
2 ILASCHA V&V Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 78,09 0 43,62 1600 PLN
3 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) KJ Agri 0 77,73 0 53,10 1280 PLN
4 MELLECHOWICZ Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 75,80 20 67,66 1040 PLN
5 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary 0 74,22 ELI   720 PLN
5 BIQUEEN Langer Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 0 78,17 ELI   720 PLN
7 KAPSONES W Gozdek Krzysztof KS Adamietz 1 84,30     320 PLN
8 ESKOBAR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 4 73,15     320 PLN
9 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 75,60      
10 FRAPANT Stawicka Marianna (J.2006) KJ Fimmel Team 4 75,81      
11 QUICKY B Z Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice 4 75,87      
12 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 77,93      
13 DUBALOU 3 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 77,94      
14 VERDINALE Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 78,38      
15 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 4 78,91      
16 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 79,79      
17 DIARETTO Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 80,40      
18 CICERO Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 81,24      
19 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 4 81,74      
20 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 5 84,29      
21 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 8 79,24      
22 CASALLINY Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 8 81,57      
23 GIEJELLE FOMIA Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 10 85,03      
24 BRANDY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 12 78,00      
25 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 12 78,93      
26 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 16 76,65      
  CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice ELI        
  MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław REZ        
  DUKE Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice REZ        
  CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice REZ        
  BARONESSE LADY CON CALMA Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów REZ        
  WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze ELI        


 

5 ZR - L - 100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (10-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PEAK WHITE Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 0 71,68  
1 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 83,26  
1 SUMMERTIME RED WINE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 82,15  
1 OLYMPUS G Gozdek Krzysztof KS Adamietz 0 71,71  
1 HALIFAX Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 75,34  
1 PRINCE LIBERATOR Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 0 66,06  
1 CATCH ME RK Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 0 73,73  
1 GADIA Gajdzik Nadia (J.2006) LKJ OCHABY 0 64,16  
1 SEUL M Fejdych Julia Klub Jazdy Konnej Romico 0 62,38  
1 EUVEE PRESTIGE Cichoń Maja (J.2006) BPK szj 0 68,95  
1 ERAZM Jarosz Agata (J.2006) KJ NOSTRO 0 82,20  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 79,52  
1 ASTERIA Larkowski Wiktor LKJ Moszna 0 69,63  
1 LENNOX 440 Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team 0 69,02  
1 SCYTIA Szwarc Barbara (JM.2007) LKJ OCHABY 0 58,39  
1 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 67,24  
17 HAPPY ROCKET Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 4 73,46  
17 SELECTION PRESTIGE M Gut Magdalena LKJ Moszna 4 67,89  
17 WONDER BOY Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 4 74,88  
17 KLASSE W Sochacka Nadia (JM.2007) Kj Nostro 4 67,13  
17 QUEVEDO Solarz-Czakon Aleksandra KJK SOLKA MIĘDZYRZECZE 4 68,16  
17 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 4 72,56  
23 ADELE RZ Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 8 74,25  
23 WHISKY TANGO Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 8 73,39  
25 CZARIA Bobik Jan POL 12 67,43  
26 RONALDO Syty Nina (Mł.2010) PIAFF EQUESTRIAN 31 102,66  
27 CASPER VAN ROEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 40 103,44  
  HIGHFLYER HICKSTEAD Badura Anna KJ Profit ELI    
  ARKA Kaczmarek Matylda Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice ELI    
  MISTER GREY Koło Amelia (J.2005) LKJ Ochaby ELI    
  SKYWALKER LAZAR Dardzińska Naomi (JM.2007) JKS Equita Świętochów REZ    


 

6 ZR - P - 110 cm, zwykły art.238.2.1 (10-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry 0 64,56 IK PLN
2 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 65,41 IK PLN
3 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 0 66,44 IK PLN
4 QIONA Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 69,97  
5 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 70,88  
6 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) LKJ OCHABY 4 60,27  
7 MAJOR Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 4 63,97  
8 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 4 65,76  
9 DE VOLTAIRE Żyglicka Pola (MJ.2003) LKJ Ochaby 4 67,03  
10 ERYSTYKA Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw 4 68,88  
11 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 71,04  
12 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 72,62  
13 LENNART Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 72,93  
14 TALANO M Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 74,86  
15 ZENIT VD DONKHOEVE Z Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 74,89  
16 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 8 52,11  
17 WALKIRIA Żuk Kaja (J.2005) KJ Kietlów 8 67,28  
18 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 8 74,70  
19 CORNSTA K Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 10 85,50  
20 CAGLIARI ZEISS Grabovska Yaroslava Bez Przynależności Klubowej 12 58,94  
21 SASILIO Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 12 67,82  
22 HUIDAM DU LOZON Gramza Leszek St. Rodan Club 12 72,34  
23 SARANZA B Głowacka Wiktoria (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 14 93,54  
24 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stow. KJ Legia Kozielska 16 56,02  
25 CESSY Michalik Angelika (J.2006) St. KJ Profit Orzesze 16 71,68  
  DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica ELI    
  SYLVIAN RK Legierska Aleksandra (JM.2007) KJK Romico Żywiec REZ    
  QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Gramza Leszek St. Rodan Club REZ    



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (KJ Osadkowski Sp. z o.o., H2-042014-2)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1181
2. Lewandowski Aleksander 778
3Błaszczak Julia  300
4. Parkitny Maximilian    258
5. Barański Mikołaj   257
6. Piksa Magdalena   249
7. Suska Juliana    242
8. Bule Oliwier    198
9.  Maruszak Lena     152
10. Yeroshova Anastasia 147

 31/10/22

1. Stefańska Natalia  361
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  280
4. Kozioł Klara        268
5. Szczupakowska Amelia     220
6. Oleszkiewicz Lena      181
7. Zawadzka Eliza     178
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  142
10. Niziołek Zuzanna  116

31/10/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Nawrocka Roksana    2485
3. Ganowska Julia     1944
4. Słoniec Paulina   1860
5. Przybylska Zuzanna    1735
6. Kosmol Alicja  1710
7  Goszczński Adam   1709
8. Sówka Nell   1685
9. Kucharska Antonina     1545
10. Pszowski Kevin     1434

31/10/22

1. Cicha Zofia 346
2. Rąbca Milena 290
3. Layer Blanka 286
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Wierucka Maria    202
7. Michalak Helena        200
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Błądek Michalina   128

31/10/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   465
2. Luboński Ignacy 440
4. Reimann Zofia  430
5. Wnuczko Sara  407
6. Koperska Pacyńska Maria   379
7  Nazarewicz Julia  290
8. Wiśniewska Zofia  256
9  Sławińska Zuzanna   249
10. Nowak Antoni  237

31/10/22

1.  Wierucka Zofia  543
2.  Kulesza Lila   474
3.  Lewandowska Michalina   442
4.  Drozd Michalina     416
5.  Moczkowska Mia  410
6   Kamińska Zofia       387
7.  Brzykcy Lilianna    380
8.  Krzeszewska Zofia 358
9.  Mroczek Jakub   352
10. Przybyła Agata  344

31/10/22

1. Pasternak Julia   463    
2. Cwana Wiktoria       459
3. Grobelny Martyna     446
4. Tymieniecka Wiktoria    437
5. Buczek Agata   413
6. Stasiak Agata  397
7. Fediow Daria    370
8. Szostawicka Karolina  342
9. Czeszejko Sochacki Filip     324
10. Burzyńska Ellis Anastazja 294

31/10/22

1.  Kierznowska Jagoda   1480
2.  Aniołek Hubert 1000
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/10/22

1.  Hart Dyke Zofia        892
2.  Cwalina Wiktoria  732
3.  Pakur Zofia    575
4.  Moczkowska Carla  554
5.  Kępka Aleksandra     553
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Sałapatek Maja  425
8. Frączkowska Roksana           347
8. Ciszek Maria    310 
10. Janusz Zofia     281

31/10/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Biskup Julia   140
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
9. Leszek Karwańska  Wiktoria    55
10  Pietrzak Emilia  40

31/10/22