Cracovia Szary Equestrian Show I 20-23 października 2022

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO    fot. Anna Sękowska foto

 

Kamil Grzelczyk - zwycięzca Grand Prix 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

 

niedziela 23/10/22

CSI2 LR Grand Prix LR 145 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO

CSI1 Grand Prix 135cm 1m. Roksana Nawrocka GACARLA VDL

CSI1 125cm - 1m. Mikołaj SzurmaHITCH

CSI1 115cm - 1m. Mikołaj Szurman MAKE A MESS

CSIYH 6/7 yrs - 2m. Dawid Skiba KASPER

 

sobota 22/10/22

CSI2 140cm - 2m. Jakub Kubiak QUILIBET  VIDEO 

CSI1 130cm - 1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z  VIDEO 

CSI1 120cm - 1m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75  VIDEO

CSI1 110cm - 1m. Anna PandeCHANEL-N  VIDEO

CSIYH 6/7 yrs - 1m. Sławomir Uchwat

CSITH 5yrs -  1m. Zuzanna Chwalińska MC.DOUGLAS S  VIDEO 

 

piątek 21/10/22

CSI2 LR 145cm - 1m. Jarosław SkrzyczyńskINTURIDO  VIDEO 

CSI2 140cm - 2m. Adam Nicpoń COUNTER  VIDEO 

CSI1 130cm - 2m. Andrzej Głoskowski OLZA  VIDEO 

CSI1 120cm - 2m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75  VIDEO

CSI1 110cm - 3m. Anna Pandel CHANEL-N  VIDEO

CSIYH 6/7 yrs 3m. Tomasz Miskiewicz VHS CAIRA

CSIYH 5yrs - 1m. Zuzanna Chwalińska MC.DOUGLAS S

 

czwartek 20/10/22

CSI2 140cm 1m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF

CSI2 135cm - 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO

CSIYH 5yrs 1m. Jarosław Skrzyczyński BALOUKATO

Jarosław Skrzyczyński i INTURIDO - zwycięzcy konkursu LR 145

 

Roksana Nawrocka                                                             Mikołaj Szurman

 

Dawid Skiba                                                                       Zuzanna Chwalińska 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Kubiak                                                                        Andrzej Głoskowski 

  

Małgorzata Babczyńska                                                          Anna Pandel

 

 

 

Archiwum - zwycięzcy konkursów Grand Prix Cracovia Szary Equestrian Show 2016 - 2021

 

20-23.10.2022    Kamil Grzelczyk POL WIBARO

28-31.10.2021    Matas Petraitis LTU GOLDCOAST VDL

21-24.10.2021    Adam Grzegorzewski POL STAKATA

22-25.10.2020    Jarosław Skrzyczyński POL JERICO

15-18.10.2020    Mściwoj Kiecoń POL BACCORD

24-27.10.2019    Kamil Grzelczyk POL  WIBARO

17-20.10.2019    Kamil Grzelczyk POL  WIBARO

25-27.10.2018    Kamil Grzelczyk POL  WIBARO

17-20.10.2018    Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

19-22.10.2017    Krzysztof Ludwiczak POL STALANDO 2

12-15.10.2017    Kamil Grzelczyk POL  WIBARO

03-06.11.2016    Marek Klus CZE  CARISON

 

CSI2*  Michałowice, 20-23.10.2022

WYNIKI KOŃCOWE    POBIERZ PDF
 

1 - GR/135 cm - Gold Round, competition against the clock Article 238.2.1 (height 135 cm) (2022-10-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WIBARO Grzelczyk Kamil POL, POL 0 54,34 2000 PLN
2 LOULOU MPSZ Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 54,84 1600 PLN
3 CORNET'S CLOUD Petraitis Matas LTU, LTU 0 55,07 1200 PLN
4 OBORA'S CRUNCHY NUT Saurugg Markus AUT, AUT 0 57,25 800 PLN
5 CORIWAY Kubiak Jakub POL, POL 0 57,47 560 PLN
6 CHACCOSSINI Andersen Rikke DEN, DEN 0 57,53 440 PLN
7 COUNTER Nicpon Adam POL, POL 0 57,88 320 PLN
8 VROOM DE LA POMME Z Chudyba Bronislav SVK, SVK 0 57,94 240 PLN
9 NEKTINI Jaritz Jennifer AUT, AUT 0 59,53 240 PLN
10 QUAIDO Zawadzka Eliza (J.2006) POL, POL 0 59,58 200 PLN
11 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon POL, POL 0 64,74 200 PLN
12 QARATH VAN PAEBROEK Z Petrovas Andrius LTU, LTU 4 54,54 200 PLN
13 KING OF QUEENS Schober Philipp GER, GER 4 60,80  
14 KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) POL, POL 4 62,78  
15 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (J.2005) POL, POL 4 64,05  
16 JAGGER ANIME Saurugg Markus AUT, AUT 4 69,88  
17 INTURIDO Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 5 75,05  
18 BIG BEN Nicpon Adam POL, POL 8 69,98  
19 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) POL, POL 8 74,61  
20 LG VETTORI Touloupis Angelos GRE, GRE 31 85,18  


 

2 - DR/140 cm - Diamond Round, competition two phases 1st & 2nd phase against the clock, Article 274.1.5.3 (height 140 cm) (2022-10-20)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 0 48,64 0 23,17 2250 PLN
2 HOLLE Petraitis Matas LTU, LTU 0 53,25 0 23,49 1800 PLN
3 HEESAMAR Petrovas Andrius LTU, LTU 0 52,24 0 23,65 1350 PLN
4 BALOUBET BY ETL Saurugg Markus AUT, AUT 0 52,31 0 24,24 900 PLN
5 JOEBON BLUE Chudyba Bronislav SVK, SVK 0 50,46 0 24,68 630 PLN
6 QUINTES Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 0 48,58 0 24,90 495 PLN
7 COMET 235 Szmytka Michalina POL, POL 0 51,99 0 25,03 360 PLN
8 KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 51,68 4 26,77 270 PLN
9 VALKIRIA Bykov Vladimir UKR, UKR 0 53,94 4 27,52 270 PLN
10 LORD MEXX Touloupis Angelos GRE, GRE 0 53,91 4 30,77 225 PLN
11 LA VULKANO L Skiba Dawid POL, POL 0 51,89 REZ   75 PLN
11 FLASH BLUE B Kubiak Dawid POL, POL 0 52,08 REZ   75 PLN
11 WHOOPY BOY Kazmierczak Michal POL, POL 0 52,18 REZ   75 PLN
11 LAUR Pawlowski Konrad POL, POL 0 52,70 REZ   75 PLN
11 MISTER DR HEIGL Grzelczyk Kamil POL, POL 0 54,10 REZ   75 PLN
11 LA PEZI Lewicki Marek POL, POL 0 54,13 REZ   75 PLN
17 WS FBI Jaritz Jennifer AUT, AUT 1 55,02      
18 NEW STAR V/H RUSSELTVELD Andersen Rikke DEN, DEN 1 55,80      
19 FANFRELUCHE DE RIALFO Z Grzegorzewski Adam POL, POL 2 56,24      
20 ITOULON B Lewicki Marek POL, POL 4 52,51      
21 CANWERO Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 4 52,93      
22 VERDINALE Gloskowski Andrzej POL, POL 4 53,01      
23 FRANCIS 146 Chudyba Bronislav SVK, SVK 4 53,35      
23 FIRST LADY Ziebicki Michal POL, POL 4 53,35      
25 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF Skiba Dawid POL, POL 4 54,48      
26 DUNDAS V.D.M. Penele Laura LAT, LAT 4 54,55      
27 CHACORNETO Nieuzyla Leszek POL, POL 5 55,32      
28 CYCERA Nicpon Adam POL, POL 5 55,50      
29 GUESSSINA Schober Philipp GER, GER 5 55,99      
30 CASTIGO DE AMOR Miskiewicz Tomasz POL, POL 6 56,63      
31 BRANDY Kaminska-Kumorek Magda POL, POL 8 52,84      
32 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary Ziebicka Anna POL, POL 8 58,01      
33 KENDIS Petrovas Andrius LTU, LTU 12 54,77      
34 JETOULON PK Uchwat Slawomir POL, POL 14 56,57      
35 KARTOUCHE VAN DE PLANTAANHOEVE Nieuzyla Leszek POL, POL 21 67,60      
  QUILIBET Kubiak Jakub POL, POL ELI        


 

3 - GR/140 cm - Gold Round, Competition two phases 1st & 2nd phase against the clock Article 274.1.5.3 (height 140 cm) (2022-10-21)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JAGGER ANIME Saurugg Markus AUT, AUT 0 42,99 0 27,39 2000 PLN
2 COUNTER Nicpon Adam POL, POL 0 40,19 0 27,48 1600 PLN
3 KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 41,65 0 27,57 1200 PLN
4 QARATH VAN PAEBROEK Z Petrovas Andrius LTU, LTU 0 42,42 0 27,67 800 PLN
5 MISTER DR HEIGL Grzelczyk Kamil POL, POL 0 42,37 0 27,74 560 PLN
6 WS FBI Jaritz Jennifer AUT, AUT 0 41,90 0 28,74 440 PLN
7 OBORA'S CRUNCHY NUT Saurugg Markus AUT, AUT 0 43,24 0 28,76 320 PLN
8 QUAIDO Zawadzka Eliza (J.2006) POL, POL 0 40,55 0 29,62 240 PLN
9 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon POL, POL 0 40,43 0 30,45 240 PLN
10 LOULOU MPSZ Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 41,75 0 30,54 200 PLN
11 NEW STAR V/H RUSSELTVELD Andersen Rikke DEN, DEN 0 43,84 0 33,59 200 PLN
12 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) POL, POL 0 44,10 0 35,20 200 PLN
13 CORIWAY Kubiak Jakub POL, POL 0 39,13 4 27,83  
14 KENDIS Petrovas Andrius LTU, LTU 0 42,83 4 28,72  
15 JOEBON BLUE Chudyba Bronislav SVK, SVK 0 41,11 4 29,79  
16 QUILIBET Kubiak Jakub POL, POL 0 40,25 8 26,82  
17 ITOULON B Lewicki Marek POL, POL 0 41,39 8 30,84  
18 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (J.2005) POL, POL 0 41,47 8 34,20  
19 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF Skiba Dawid POL, POL 4 41,54      
20 KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) POL, POL 4 41,87      
21 KING OF QUEENS Schober Philipp GER, GER 4 43,27      
22 BIG BEN Nicpon Adam POL, POL 4 45,22      
23 LG VETTORI Touloupis Angelos GRE, GRE 8 41,49      
24 KARTOUCHE VAN DE PLANTAANHOEVE Nieuzyla Leszek POL, POL 8 43,83      
25 VROOM DE LA POMME Z Chudyba Bronislav SVK, SVK 8 45,09      


 

4 - DR/145 cm - Diamond Round, LR, Competition against the clock with jump off Article 238.2.2 (height 145 cm) (2022-10-21)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 INTURIDO Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 66,85 0 30,37 25850 PLN
2 DUNDAS V.D.M. Penele Laura LAT, LAT 0 69,41 0 31,75 20680 PLN
3 CORNET'S CLOUD Petraitis Matas LTU, LTU 0 70,12 4 30,33 15510 PLN
4 VERDINALE Gloskowski Andrzej POL, POL 0 65,75 4 31,46 10340 PLN
5 FRANCIS 146 Chudyba Bronislav SVK, SVK 0 69,56 4 32,97 7238 PLN
6 WIBARO Grzelczyk Kamil POL, POL 0 66,04 13 46,63 5687 PLN
7 QUINTES Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 4 64,23     4136 PLN
8 WHOOPY BOY Kazmierczak Michal POL, POL 4 64,30     3102 PLN
9 CANWERO Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 4 66,44     3102 PLN
10 CASTIGO DE AMOR Miskiewicz Tomasz POL, POL 4 66,49     2585 PLN
11 FLASH BLUE B Kubiak Dawid POL, POL 4 66,76     2585 PLN
12 LA PEZI Lewicki Marek POL, POL 4 67,38     2585 PLN
13 STAKATA Grzegorzewski Adam POL, POL 4 68,91      
14 VALKIRIA Bykov Vladimir UKR, UKR 4 69,79      
15 FIRST LADY Ziebicki Michal POL, POL 5 71,52      
16 LAUR Pawlowski Konrad POL, POL 5 71,79      
17 LA VULKANO L Skiba Dawid POL, POL 8 66,96      
18 GUESSSINA Schober Philipp GER, GER 8 67,13      
19 CHACCOSSINI Andersen Rikke DEN, DEN 8 70,11      
20 CYCERA Nicpon Adam POL, POL 9 71,42      
21 NEKTINI Jaritz Jennifer AUT, AUT 10 72,13      
22 HEESAMAR Petrovas Andrius LTU, LTU 12 63,67      
23 BRANDY Kaminska-Kumorek Magda POL, POL 12 69,86      
24 LORD MEXX Touloupis Angelos GRE, GRE 12 78,62      
25 JETOULON PK Uchwat Slawomir POL, POL 13 71,79      
26 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary Ziebicka Anna POL, POL 21 83,13      
  BALOUBET BY ETL Saurugg Markus AUT, AUT EL        
  CHACORNETO Nieuzyla Leszek POL, POL RET        


 

5 - GRF/140 cm - Gold Round Final, Competition against the clock with jump off Article 238.2.2 (height 140 cm) (2022-10-22)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HEESAMAR Petrovas Andrius LTU, LTU 0 68,57 0 26,28 4500 PLN
2 QUILIBET Kubiak Jakub POL, POL 0 67,55 0 26,62 3600 PLN
3 HOLLE Petraitis Matas LTU, LTU 0 68,72 4 26,98 2700 PLN
4 QUAIDO Zawadzka Eliza (J.2006) POL, POL 0 67,54 4 27,29 1800 PLN
5 JETOULON PK Uchwat Slawomir POL, POL 0 72,71 4 29,01 1260 PLN
6 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) POL, POL 0 73,75 4 29,24 990 PLN
7 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon POL, POL 0 64,15 8 32,37 720 PLN
8 CORIWAY Kubiak Jakub POL, POL 4 63,94     540 PLN
9 LOULOU MPSZ Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 4 69,18     540 PLN
10 FANFRELUCHE DE RIALFO Z Grzegorzewski Adam POL, POL 4 69,69     450 PLN
11 JAGGER ANIME Saurugg Markus AUT, AUT 8 73,16     450 PLN
12 BIG BEN Nicpon Adam POL, POL 12 71,48     450 PLN
13 LG VETTORI Touloupis Angelos GRE, GRE 12 72,00      
14 KING OF QUEENS Schober Philipp GER, GER 16 71,10      
  KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) POL, POL EL        


 

6 - GP/145 cm - Grand Prix, LR, Competition against the clock with jump off Article 238.2.2 (height 145 cm) (2022-10-23)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WIBARO Grzelczyk Kamil POL, POL 0 60,82 0 30,51 25850 PLN
2 JOEBON BLUE Chudyba Bronislav SVK, SVK 0 64,04 0 31,05 20680 PLN
3 GUESSSINA Schober Philipp GER, GER 0 64,44 0 31,38 15510 PLN
4 LORD MEXX Touloupis Angelos GRE, GRE 0 65,07 0 31,42 10340 PLN
5 FIRST LADY Ziebicki Michal POL, POL 0 66,14 0 38,05 7238 PLN
6 INTURIDO Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 65,47 4 31,03 5687 PLN
7 MISTER DR HEIGL Grzelczyk Kamil POL, POL 0 62,17 4 32,61 4136 PLN
8 KENDIS Petrovas Andrius LTU, LTU 0 65,89 4 33,35 3102 PLN
9 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 4 59,52     3102 PLN
10 STAKATA Grzegorzewski Adam POL, POL 4 62,90     2585 PLN
11 FLASH BLUE B Kubiak Dawid POL, POL 4 63,18     2585 PLN
12 QARATH VAN PAEBROEK Z Petrovas Andrius LTU, LTU 4 63,89     2585 PLN
13 CASTIGO DE AMOR Miskiewicz Tomasz POL, POL 4 64,38      
14 VROOM DE LA POMME Z Chudyba Bronislav SVK, SVK 4 64,52      
15 KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 4 64,92      
16 COMET 235 Szmytka Michalina POL, POL 4 64,93      
17 DUNDAS V.D.M. Penele Laura LAT, LAT 4 65,32      
18 VALKIRIA Bykov Vladimir UKR, UKR 4 65,64      
19 COUNTER Nicpon Adam POL, POL 5 67,51      
20 NEKTINI Jaritz Jennifer AUT, AUT 5 67,57      
21 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF Skiba Dawid POL, POL 8 62,31      
22 QUINTES Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 8 63,12      
23 WS FBI Jaritz Jennifer AUT, AUT 8 63,41      
24 VERDINALE Gloskowski Andrzej POL, POL 8 63,95      
25 BRANDY Kaminska-Kumorek Magda POL, POL 8 66,18      
26 CHACCOSSINI Andersen Rikke DEN, DEN 8 66,86      
27 NEW STAR V/H RUSSELTVELD Andersen Rikke DEN, DEN 8 70,65      
28 CORNET'S CLOUD Petraitis Matas LTU, LTU 11 73,50      
29 WHOOPY BOY Kazmierczak Michal POL, POL 12 61,03      
30 CANWERO Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 12 62,40      
31 KARTOUCHE VAN DE PLANTAANHOEVE Nieuzyla Leszek POL, POL 13 67,66      
32 LAUR Pawlowski Konrad POL, POL 13 67,67      
33 ITOULON B Lewicki Marek POL, POL 16 66,03      
  LA VULKANO L Skiba Dawid POL, POL RET        
  OBORA'S CRUNCHY NUT Saurugg Markus AUT, AUT RET        
  CYCERA Nicpon Adam POL, POL RET        
  LA PEZI Lewicki Marek POL, POL RET        
  BALOUBET BY ETL Saurugg Markus AUT, AUT RET        



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

CSI1*  Michałowice, 20-23.10.2022

WYNIKI KOŃCOWE  POBIERZ PDF 
 

7 - SR/110 cm - Small Round, Competition against the clock Article 238.2.1 (height 110 cm) (2022-10-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ISTANA Syniavska Nataliia UKR, UKR 0 49,70 375 PLN
2 JARDY Gnaser Daniel AUT, AUT 0 53,39 300 PLN
3 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) POL, POL 0 55,87 225 PLN
4 HARLEY VAN T MEYERSHOF Syniavska Nataliia UKR, UKR 0 59,28 150 PLN
5 MAKE A MESS Szurman Mikolaj (J.2006) POL, POL 0 60,06 105 PLN
6 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) POL, POL 0 60,10 82,5 PLN
7 CRYSTAL SKY Pis Hanna (Mł.2010) POL, POL 0 60,44 60 PLN
8 BACIO Gronus Alicja POL, POL 0 60,52 45 PLN
9 OSKAR II PKZ Yakymov Albert UKR, UKR 0 60,88 45 PLN
10 SAMIRO Ochonski Jakub (JM.2007) POL, POL 0 62,82 37,5 PLN
11 JUPITER Maczka Maciej POL, POL 0 63,20 37,5 PLN
12 QADIR VAN DE NOORDHEUVEL Szary Ziebicka Anna POL, POL 0 68,01 37,5 PLN
13 LARS Godos Karolina POL, POL 0 68,52  
14 CHAVARO Johansen Sara Spabaek (MJ.2001) DEN, DEN 0 69,61  
15 VINTHAGO BOY Popiol Maja POL, POL 0 70,43  
16 CARENZA Borzecka Maja (J.2005) POL, POL 4 54,77  
17 ZIGZAG SW Z Touloupis Angelos GRE, GRE 4 59,04  
18 KOREA HIPPICA Godos Karolina POL, POL 4 62,94  
19 KOREA II HIPPICA Przybylski Lukasz POL, POL 4 66,55  
20 CHACCITA Nyboe Jakobsen Sille Marie (MJ.2003) DEN, DEN 6 73,66  
21 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (MJ.2003) POL, POL 8 60,44  
22 NEW VERDI DE KREISKER Z Szmytka Michalina POL, POL 8 67,55  
23 REBELL'S CIDRE Slezak Jagoda (J.2005) POL, POL 12 63,94  
24 NIKIDAMUS Poluchowicz Alan (JM.2009) POL, POL 16 62,01  
25 DENYS Nicpon Adam POL, POL 22 73,46  
  KENTUCKY HIPPICA Bzdok Joanna POL, POL ELI    
  AKTEUR B Gronus Krzysztof POL, POL ELI    


 

8 - MR/120 cm - Medium Round, Competition two phases 1st & 2nd against the clock Article 274.1.5.3 (height 120 cm) (2022-10-21)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 REMEMBER ME Petrovas Andrius LTU, LTU 0 41,43 0 26,44 475 PLN
2 PLUTO 75 Babczynska Malgorzata (JM.2009) POL, POL 0 37,10 0 26,63 380 PLN
3 HITCH Szurman Mikolaj (J.2006) POL, POL 0 38,93 0 27,21 285 PLN
4 KAISER VDB Bykov Vladimir UKR, UKR 0 42,07 0 27,70 190 PLN
5 REBELIANT Plewa Tomasz POL, POL 0 41,63 0 28,42 133 PLN
6 MONTENEA Z Gloskowski Andrzej POL, POL 0 40,03 0 28,97 104,5 PLN
7 LAPSUS L Skiba Dawid POL, POL 0 43,45 0 29,29 76 PLN
8 HAPPYLINA Babczynska Malgorzata (JM.2009) POL, POL 0 39,62 0 29,42 57 PLN
9 ANTHONOV Szary Ziebicka Anna POL, POL 0 46,36 0 30,59 57 PLN
10 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena (JM.2007) POL, POL 0 39,98 0 30,63 47,5 PLN
11 GEZANT Zieba Amelia (JM.2008) POL, POL 0 43,36 0 31,92 47,5 PLN
12 GENIE VAN PRINSENVELD Macieszczak Ewa (JM.2007) POL, POL 0 42,86 0 32,16 47,5 PLN
13 COSTANTINO AD Kilian Aniela (MJ.2003) POL, POL 0 43,57 0 32,47  
14 IVO Pawlowska Olga (J.2006) POL, POL 0 40,92 0 33,18  
15 JAY BLOOBIDAY Plewa Tomasz POL, POL 0 44,59 0 34,87  
16 L'ORO BLUE Wojcik Krzysztof POL, POL 0 44,82 0 34,95  
17 DIE KLEINE LADY Sloniec Paulina (Mł.2010) POL, POL 0 37,20 4 25,82  
18 UN RIO VAN TER MOUDE Szmytka Michalina POL, POL 0 45,62 4 33,72  
19 QUINSSINA B Johansen Sara Spabaek (MJ.2001) DEN, DEN 0 42,43 4 33,94  
20 OLIVER ODEVELD Kovarova Natalie (J.2004) CZE, CZE 0 44,50 4 34,59  
21 ICEMAN D Z Penele Laura LAT, LAT 0 44,48 4 35,15  
22 VHS CASCATO DU ROUET Miskiewicz Tomasz POL, POL 0 44,21 4 35,26  
23 INTRYGA Labudzik Olga (MJ.2003) POL, POL 0 40,46 10 45,60  
24 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) POL, POL 4 35,78      
25 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) POL, POL 4 40,22      
26 FUKS Najdzionek Szymon POL, POL 4 42,05      
27 CALIMERO W Rimkevicius Trojus (JM.2009) LTU, LTU 4 43,15      
27 MISTER UNO JMG Jaritz Julia (MJ.2003) AUT, AUT 4 43,15      
29 CAPINAEDA Miskiewicz Tomasz POL, POL 4 44,20      
30 RAABJERGS GAZELLA Johansen Sara Spabaek (MJ.2001) DEN, DEN 4 44,62      
31 UTA Lewinson Julia (J.2004) POL, POL 8 38,85      
32 ALFREDO ALFARVAD Z Maczka Maciej POL, POL 8 41,59      
33 CRUSTY VD HEFFINCK Touloupis Angelos GRE, GRE 8 42,41      
34 CALLIA-L Michalowska Natalia (J.2004) POL, POL 8 42,84      
35 MAKE MY DAY PICOBELLO Z Brzozowska Aleksandra (JM.2009) POL, POL 8 44,07      
36 LUCIANO Szary Ziebicka Anna POL, POL 11 58,32      
37 HAMADA Dratwinska Emilia (MJ.2002) POL, POL 12 49,35      
38 JABELLA Petrovas Andrius LTU, LTU 16 63,24      
  DEFINICJA Pandel Jerzy POL, POL ELI        
  CORNETTO Rzycka Olga POL, POL ELI        


 

9 - BR/130 cm - Big Round, Competition against the clock Article 238.2.1 (height 130 cm) (2022-10-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JACK DANIELS Schober Philipp GER, GER 0 57,02 875 PLN
2 OLZA Gloskowski Andrzej POL, POL 0 58,67 700 PLN
3 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) POL, POL 0 59,51 525 PLN
4 JUST KANNAN Petrovas Andrius LTU, LTU 0 60,66 350 PLN
5 JUVENTUS Przybylski Lukasz POL, POL 0 60,80 245 PLN
6 GACARLA VDL Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL 0 61,01 192,50 PLN
7 LACARO 2 Kilian Aniela (MJ.2003) POL, POL 0 62,04 140 PLN
8 CASSIDERO Kubiak Jakub POL, POL 0 64,55 105 PLN
9 CAPUERA Pawlowska Olga (J.2006) POL, POL 0 65,93 105 PLN
10 CLARK Korek Dorota (J.2004) POL, POL 0 66,83 87,50 PLN
11 NICKO P Petraitis Matas LTU, LTU 0 71,15 87,50 PLN
12 LAVISTO STAR Kubiak Dawid POL, POL 4 55,88 87,50 PLN
13 ZANZIBAR L Skiba Dawid POL, POL 4 57,61  
14 IGOR 28 Saurugg Markus AUT, AUT 4 59,21  
15 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) POL, POL 4 60,30  
16 COHIBA L Skiba Dawid POL, POL 4 62,20  
17 CATOKI SON Godos Karolina POL, POL 4 63,09  
18 BALOU'S BATMAN Ziebicki Michal POL, POL 4 63,66  
19 FERLINA Kubiak Jakub POL, POL 4 64,02  
20 KROS Z Rzycka Olga POL, POL 8 61,30  
21 CHENOA Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL 8 62,33  
22 AZUR Piszczek Marta (JM.2008) POL, POL 12 60,46  


 

10 - SR/110 cm - Small Round, Competition against the clock Article 238.2.1 (height 110 cm) (2022-10-22)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) POL, POL 0 57,04 375 PLN
2 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) POL, POL 0 58,14 300 PLN
3 OSKAR II PKZ Yakymov Albert UKR, UKR 0 59,54 225 PLN
4 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (MJ.2003) POL, POL 0 60,99 150 PLN
5 CORNETTO Rzycka Olga POL, POL 0 61,59 105 PLN
6 JUPITER Maczka Maciej POL, POL 0 65,91 82,50 PLN
7 KOREA HIPPICA Godos Karolina POL, POL 0 66,46 60 PLN
8 KOREA II HIPPICA Przybylski Lukasz POL, POL 0 70,79 45 PLN
9 ISTANA Syniavska Nataliia UKR, UKR 4 55,14 45 PLN
10 HARLEY VAN T MEYERSHOF Syniavska Nataliia UKR, UKR 4 62,24 37,50 PLN
11 CARENZA Borzecka Maja (J.2005) POL, POL 4 63,26 37,50 PLN
12 NIKIDAMUS Poluchowicz Alan (JM.2009) POL, POL 8 67,62 37,50 PLN
13 QADIR VAN DE NOORDHEUVEL Szary Ziebicka Anna POL, POL 8 72,06  
14 KENTUCKY HIPPICA Bzdok Joanna POL, POL 31 88,30  
  AKTEUR B Gronus Krzysztof POL, POL EL    
  REBELL'S CIDRE Slezak Jagoda (J.2005) POL, POL EL    
  NEW VERDI DE KREISKER Z Szmytka Michalina POL, POL EL    


 

12 - MR/120 cm - Medium Round, Competition against the clock Article 238.2.1 (height 120 cm) (2022-10-22)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PLUTO 75 Babczynska Malgorzata (JM.2009) POL, POL 0 51,23 475 PLN
2 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) POL, POL 0 54,01 380 PLN
3 JARDY Gnaser Daniel AUT, AUT 0 55,72 285 PLN
4 HAPPYLINA Babczynska Malgorzata (JM.2009) POL, POL 0 55,83 190 PLN
5 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena (JM.2007) POL, POL 0 57,11 133 PLN
6 MAKE A MESS Szurman Mikolaj (J.2006) POL, POL 0 57,54 104,50 PLN
7 CRYSTAL SKY Pis Hanna (Mł.2010) POL, POL 0 58,74 76 PLN
8 SAMIRO Ochonski Jakub (JM.2007) POL, POL 0 59,27 57 PLN
9 COSTANTINO AD Kilian Aniela (MJ.2003) POL, POL 0 60,30 57 PLN
10 ZIGZAG SW Z Touloupis Angelos GRE, GRE 0 63,09 47,50 PLN
11 MAKE MY DAY PICOBELLO Z Brzozowska Aleksandra (JM.2009) POL, POL 0 63,57 47,50 PLN
12 L'ORO BLUE Wojcik Krzysztof POL, POL 0 65,29 47,50 PLN
13 VHS CASCATO DU ROUET Miskiewicz Tomasz POL, POL 0 66,78  
14 IVO Pawlowska Olga (J.2006) POL, POL 0 67,91  
15 CHAVARO Johansen Sara Spabaek (MJ.2001) DEN, DEN 0 68,50  
16 JAY BLOOBIDAY Plewa Tomasz POL, POL 0 69,13  
17 KAISER VDB Bykov Vladimir UKR, UKR 4 56,92  
18 LAPSUS L Skiba Dawid POL, POL 4 58,59  
19 JABELLA Petrovas Andrius LTU, LTU 4 58,62  
20 GENIE VAN PRINSENVELD Macieszczak Ewa (JM.2007) POL, POL 4 59,94  
21 HAMADA Dratwinska Emilia (MJ.2002) POL, POL 4 60,00  
22 CHACCITA Nyboe Jakobsen Sille Marie (MJ.2003) DEN, DEN 4 63,37  
23 UN RIO VAN TER MOUDE Szmytka Michalina POL, POL 4 64,40  
24 LUCIANO Szary Ziebicka Anna POL, POL 4 65,37  
25 CRUSTY VD HEFFINCK Touloupis Angelos GRE, GRE 4 65,43  
26 LARS Godos Karolina POL, POL 4 68,90  
27 DIE KLEINE LADY Sloniec Paulina (Mł.2010) POL, POL 4 69,76  
28 BACIO Gronus Alicja POL, POL 8 62,41  
29 COHIBA L Skiba Dawid POL, POL 8 63,68  
30 DENYS Nicpon Adam POL, POL 11 73,67  
31 VINTHAGO BOY Popiol Maja POL, POL 12 68,88  
32 QUINSSINA B Johansen Sara Spabaek (MJ.2001) DEN, DEN 16 78,86  
33 INTRYGA Labudzik Olga (MJ.2003) POL, POL 19 81,10  
  ALFREDO ALFARVAD Z Maczka Maciej POL, POL EL    
  FUKS Najdzionek Szymon POL, POL RET    
  DEFINICJA Pandel Jerzy POL, POL RET    


 

13 - BR/130 cm - Big Round, Competition against the clock Article 238.2.1 (height 130 cm) (2022-10-22)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MONTENEA Z Gloskowski Andrzej POL, POL 0 53,82 875 PLN
2 JUST KANNAN Petrovas Andrius LTU, LTU 0 57,62 700 PLN
3 OLZA Gloskowski Andrzej POL, POL 0 58,10 525 PLN
4 JACK DANIELS Schober Philipp GER, GER 0 58,42 350 PLN
5 BALOU'S BATMAN Ziebicki Michal POL, POL 0 59,29 245 PLN
6 ZANZIBAR L Skiba Dawid POL, POL 0 60,19 192,50 PLN
7 LACARO 2 Kilian Aniela (MJ.2003) POL, POL 0 61,52 140 PLN
8 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) POL, POL 0 62,52 105 PLN
9 UTA Lewinson Julia (J.2004) POL, POL 0 62,96 105 PLN
10 GACARLA VDL Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL 0 63,43 87,50 PLN
11 CATOKI SON Godos Karolina POL, POL 0 65,29 87,50 PLN
12 CAPINAEDA Miskiewicz Tomasz POL, POL 0 66,43 87,50 PLN
13 CAPUERA Pawlowska Olga (J.2006) POL, POL 0 70,30  
14 OLIVER ODEVELD Kovarova Natalie (J.2004) CZE, CZE 1 71,04  
15 CASSIDERO Kubiak Jakub POL, POL 4 59,30  
16 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) POL, POL 4 60,20  
17 LAVISTO STAR Kubiak Dawid POL, POL 4 62,79  
18 IGOR 28 Saurugg Markus AUT, AUT 4 63,76  
19 HITCH Szurman Mikolaj (J.2006) POL, POL 4 63,94  
20 FERLINA Kubiak Jakub POL, POL 4 64,37  
21 KROS Z Rzycka Olga POL, POL 4 64,56  
22 MISTER UNO JMG Jaritz Julia (MJ.2003) AUT, AUT 4 65,14  
23 JUVENTUS Przybylski Lukasz POL, POL 4 65,26  
24 GEZANT Zieba Amelia (JM.2008) POL, POL 4 66,49  
25 REBELIANT Plewa Tomasz POL, POL 8 67,78  
26 CALLIA-L Michalowska Natalia (J.2004) POL, POL 8 67,97  
27 RAABJERGS GAZELLA Johansen Sara Spabaek (MJ.2001) DEN, DEN 8 70,81  
28 ANTHONOV Szary Ziebicka Anna POL, POL 10 72,23  
29 NICKO P Petraitis Matas LTU, LTU 11 73,44  
30 AZUR Piszczek Marta (JM.2008) POL, POL 12 66,01  
31 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) POL, POL 12 68,52  
32 ICEMAN D Z Penele Laura LAT, LAT 15 81,46  
33 CALIMERO W Rimkevicius Trojus (JM.2009) LTU, LTU 18 84,34  
  CHENOA Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL EL    
  CLARK Korek Dorota (J.2004) POL, POL RET    


 

11 - SRF/115 cm - Small Round Final, Competition against the clock Article 238.2.1 (height 115 cm) (2022-10-23)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAKE A MESS Szurman Mikolaj (J.2006) POL, POL 0 54,23 500 PLN
2 JARDY Gnaser Daniel AUT, AUT 0 54,55 400 PLN
3 ISTANA Syniavska Nataliia UKR, UKR 0 54,60 300 PLN
4 CRYSTAL SKY Pis Hanna (Mł.2010) POL, POL 0 55,15 200 PLN
5 OSKAR II PKZ Yakymov Albert UKR, UKR 0 55,79 140 PLN
6 CARENZA Borzecka Maja (J.2005) POL, POL 0 58,55 110 PLN
7 CORNETTO Rzycka Olga POL, POL 4 61,57 80 PLN
8 BACIO Gronus Alicja POL, POL 4 61,88 60 PLN
9 ALFREDO ALFARVAD Z Maczka Maciej POL, POL 4 64,33 60 PLN
10 HARLEY VAN T MEYERSHOF Syniavska Nataliia UKR, UKR 4 67,11 50 PLN
11 KOREA II HIPPICA Przybylski Lukasz POL, POL 4 67,88 50 PLN
12 JUPITER Maczka Maciej POL, POL 4 68,84 50 PLN
13 DENYS Nicpon Adam POL, POL 5 69,24  
14 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (MJ.2003) POL, POL 8 63,72  
15 KOREA HIPPICA Godos Karolina POL, POL 8 65,05  
16 LARS Godos Karolina POL, POL 9 73,81  
17 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) POL, POL 12 66,84  
18 VINTHAGO BOY Popiol Maja POL, POL 15 75,34  
19 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) POL, POL 16 60,86  
20 REBELL'S CIDRE Slezak Jagoda (J.2005) POL, POL 24 84,65  
21 QADIR VAN DE NOORDHEUVEL Szary Ziebicka Anna POL, POL 27 79,20  
  NIKIDAMUS Poluchowicz Alan (JM.2009) POL, POL EL    
  INTRYGA Labudzik Olga (MJ.2003) POL, POL EL    
  AKTEUR B Gronus Krzysztof POL, POL EL    
  DEFINICJA Pandel Jerzy POL, POL EL    
  KENTUCKY HIPPICA Bzdok Joanna POL, POL EL    
  COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) POL, POL RET    
  NEW VERDI DE KREISKER Z Szmytka Michalina POL, POL EL    


 

14 - MRF/125 cm - Medium Round Final, Competition against the clock Article 238.2.1 (height 125 cm) (2022-10-23)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HITCH Szurman Mikolaj (J.2006) POL, POL 0 54,35 5750 PLN
2 LAVISTO STAR Kubiak Dawid POL, POL 0 54,59 4600 PLN
3 MONTENEA Z Gloskowski Andrzej POL, POL 0 54,66 3450 PLN
4 KAISER VDB Bykov Vladimir UKR, UKR 0 55,19 2300 PLN
5 IGOR 28 Saurugg Markus AUT, AUT 0 55,65 1610 PLN
6 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena (JM.2007) POL, POL 0 56,91 1265 PLN
7 CALIMERO W Rimkevicius Trojus (JM.2009) LTU, LTU 0 59,69 920 PLN
8 ZIGZAG SW Z Touloupis Angelos GRE, GRE 0 60,84 690 PLN
9 COSTANTINO AD Kilian Aniela (MJ.2003) POL, POL 0 62,85 690 PLN
10 QUINSSINA B Johansen Sara Spabaek (MJ.2001) DEN, DEN 0 65,53 575 PLN
11 LUCIANO Szary Ziebicka Anna POL, POL 0 65,99 575 PLN
12 VHS CASCATO DU ROUET Miskiewicz Tomasz POL, POL 0 67,39 575 PLN
13 PLUTO 75 Babczynska Malgorzata (JM.2009) POL, POL 4 51,78  
14 JACK DANIELS Schober Philipp GER, GER 4 55,05  
15 GENIE VAN PRINSENVELD Macieszczak Ewa (JM.2007) POL, POL 4 55,75  
16 HAPPYLINA Babczynska Malgorzata (JM.2009) POL, POL 4 56,01  
17 GEZANT Zieba Amelia (JM.2008) POL, POL 4 60,44  
18 JAY BLOOBIDAY Plewa Tomasz POL, POL 4 60,88  
19 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) POL, POL 4 64,44  
20 CRUSTY VD HEFFINCK Touloupis Angelos GRE, GRE 4 70,83  
21 HAMADA Dratwinska Emilia (MJ.2002) POL, POL 8 54,17  
22 REBELIANT Plewa Tomasz POL, POL 8 54,51  
23 DIE KLEINE LADY Sloniec Paulina (Mł.2010) POL, POL 8 57,77  
24 OLIVER ODEVELD Kovarova Natalie (J.2004) CZE, CZE 8 60,48  
25 SAMIRO Ochonski Jakub (JM.2007) POL, POL 8 60,50  
26 IVO Pawlowska Olga (J.2006) POL, POL 8 63,62  
27 UN RIO VAN TER MOUDE Szmytka Michalina POL, POL 8 63,72  
28 ICEMAN D Z Penele Laura LAT, LAT 8 66,21  
29 CHACCITA Nyboe Jakobsen Sille Marie (MJ.2003) DEN, DEN 8 66,83  
30 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) POL, POL 12 60,57  
31 ANTHONOV Szary Ziebicka Anna POL, POL 12 78,03  
32 JABELLA Petrovas Andrius LTU, LTU 17 79,65  
33 MAKE MY DAY PICOBELLO Z Brzozowska Aleksandra (JM.2009) POL, POL 21 87,27  
34 CHAVARO Johansen Sara Spabaek (MJ.2001) DEN, DEN 34 92,62  
  FUKS Najdzionek Szymon POL, POL EL    
  AZUR Piszczek Marta (JM.2008) POL, POL EL    
  REMEMBER ME Petrovas Andrius LTU, LTU RET    
  LAPSUS L Skiba Dawid POL, POL RET    
  L'ORO BLUE Wojcik Krzysztof POL, POL RET    
  ZANZIBAR L Skiba Dawid POL, POL RET    


 

15 - GP/135 cm - CSI1* Grand Prix, Competition against the clock with jump off Article 238.2.2 (height 135 cm) (2022-10-23)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GACARLA VDL Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL 0 60,05 0 29,30 2200 PLN
2 JUST KANNAN Petrovas Andrius LTU, LTU 0 63,22 0 29,79 1760 PLN
3 BALOU'S BATMAN Ziebicki Michal POL, POL 0 67,43 0 30,40 1320 PLN
4 CAPINAEDA Miskiewicz Tomasz POL, POL 0 66,90 0 30,49 880 PLN
5 OLZA Gloskowski Andrzej POL, POL 0 64,59 4 30,22 616 PLN
6 LACARO 2 Kilian Aniela (MJ.2003) POL, POL 0 62,50 4 30,49 484 PLN
7 UTA Lewinson Julia (J.2004) POL, POL 0 61,12 4 33,36 352 PLN
8 MISTER UNO JMG Jaritz Julia (MJ.2003) AUT, AUT 0 67,75 12 30,91 264 PLN
9 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) POL, POL 4 61,09     264 PLN
10 CAPUERA Pawlowska Olga (J.2006) POL, POL 4 64,57     220 PLN
11 RAABJERGS GAZELLA Johansen Sara Spabaek (MJ.2001) DEN, DEN 4 66,54     220 PLN
12 CASSIDERO Kubiak Jakub POL, POL 4 67,48     220 PLN
13 NICKO P Petraitis Matas LTU, LTU 4 68,13      
14 COHIBA L Skiba Dawid POL, POL 8 62,43      
15 JUVENTUS Przybylski Lukasz POL, POL 8 62,64      
16 FERLINA Kubiak Jakub POL, POL 8 65,03      
17 KROS Z Rzycka Olga POL, POL 16 62,05      
18 CATOKI SON Godos Karolina POL, POL 17 71,57      
19 CLARK Korek Dorota (J.2004) POL, POL 27 81,02      
20 CALLIA-L Michalowska Natalia (J.2004) POL, POL 28 60,80      
  CHENOA Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL EL        



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

CSIYH1* Michałowice, 20-23.10.2022

WYNIKI KOŃCOWE  POBIERZ PDF
 

16 - YH/5yo/115 cm - Youngster Round for 5 years old horses, Competition two phases special 1st phase not against the clock, 2nd against the clock Article 274.2.5 (height 115 cm) (2022-10-20)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 BALOUKATO Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 33,12 0 28,67 0 475 PLN
2 MAGICKAAT Cebulak Joanna POL, POL 0 32,60 0 29,15 0 332,50 PLN
2 MANCHESTER Uchwat Slawomir POL, POL 0 32,41 0 29,15 0 332,50 PLN
4 MC.DOUGLAS S Chwalinska Zuzanna (MJ.2003) POL, POL 0 30,28 0 29,90 0 190 PLN
5 TOULON B Z Bado Gabriela (MJ.2001) POL, POL 0 32,95 0 31,02 0 133 PLN
6 MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL, POL 0 31,86 0 31,24 0 104,50 PLN
7 DAM'S CHARRANO BLUE Andersen Rikke DEN, DEN 0 34,15 0 32,03 0 76 PLN
8 CRISTAL BLUE D'IVE Z Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 0 31,60 4 28,87 4 57 PLN
9 VEX OF SOMARA MB Z (ET) Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 0 33,29 4 29,50 4 57 PLN
10 MAMA MIA VAN OVERIS Z Jaritz Jennifer AUT, AUT 0 34,43 4 31,23 4 47,50 PLN
11 CLARIMO'S ALL INCLUSIVE Jaritz Jennifer AUT, AUT 0 34,88 4 33,09 4 47,50 PLN
12 MOST WANTED Andersen Rikke DEN, DEN 4 34,07 0 33,40 4 47,50 PLN
13 BUENO CHICO Miskiewicz Anna POL, POL 0 31,33 8 32,48 8  
14 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) POL, POL 4 33,33 4 33,92 8  
15 KRAVITZ Nicpon Adam POL, POL 4 33,34 4 35,55 8  
16 CAESAR WP Z Gnaser Daniel AUT, AUT 4 31,31 22 47,67 26  


 

17 - YR/5yo/115 cm - Youngster Round for 5 years old horses, Competition against the clock Article 238.2.1 (height 115 cm) (2022-10-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MC.DOUGLAS S Chwalinska Zuzanna (MJ.2003) POL, POL 0 59,17 475 PLN
2 BALOUKATO Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 62,84 380 PLN
3 VEX OF SOMARA MB Z (ET) Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 0 68,00 285 PLN
4 DAM'S CHARRANO BLUE Andersen Rikke DEN, DEN 0 69,58 190 PLN
5 MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL, POL 0 70,31 133 PLN
6 KRAVITZ Nicpon Adam POL, POL 0 70,64 104,5 PLN
7 CLARIMO'S ALL INCLUSIVE Jaritz Jennifer AUT, AUT 0 73,30 76 PLN
8 MOST WANTED Andersen Rikke DEN, DEN 0 76,23 57 PLN
9 MANCHESTER Uchwat Slawomir POL, POL 4 64,66 57 PLN
10 CRISTAL BLUE D'IVE Z Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 4 65,49 47,5 PLN
11 MAMA MIA VAN OVERIS Z Jaritz Jennifer AUT, AUT 4 70,90 47,5 PLN
12 BUENO CHICO Miskiewicz Anna POL, POL 4 74,02 47,5 PLN
13 MAGICKAAT Cebulak Joanna POL, POL 8 68,14  
14 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) POL, POL 8 76,46  
15 TOULON B Z Bado Gabriela (MJ.2001) POL, POL 9 78,11  
16 CAESAR WP Z Gnaser Daniel AUT, AUT 16 71,28  


 

18 - YR/6&7yo/125/130 cm - Youngster Round for 6 & 7 years old horses, Competition two phases special 1st phase not against the clock, 2nd against the clock Article 274.2.5 (height 125/130 cm) (2022-10-21)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 KANNANDILLO Touloupis Angelos GRE, GRE 0 35,49 0 24,24 0 950 PLN
2 KANTHAGO DE REVEL Touloupis Angelos GRE, GRE 0 38,68 0 24,59 0 760 PLN
3 VHS CAIRA Miskiewicz Tomasz POL, POL 0 36,88 0 25,04 0 570 PLN
4 Q-LADY-FINE Bykov Vladimir UKR, UKR 0 37,20 0 25,20 0 380 PLN
5 DARK FIRE Grzegorzewski Adam POL, POL 0 38,59 0 25,25 0 266 PLN
6 DIATENDRA Grzelczyk Kamil POL, POL 0 39,32 0 26,17 0 209 PLN
7 DOUBLE DIAMOND M Marciniak-Gondro Joanna POL, POL 0 31,71 0 26,57 0 152 PLN
8 CASPER Saurugg Markus AUT, AUT 0 39,44 0 27,32 0 114 PLN
9 D DAY VAN DE MULLEGRACHT Z Szmytka Michalina POL, POL 0 39,16 0 28,23 0 114 PLN
10 BIMBER BOY Szary Ziebicka Anna POL, POL 0 38,67 0 28,55 0 95 PLN
11 UNICA-K Pietrzak Daria (J.2006) POL, POL 0 35,47 0 28,99 0 95 PLN
12 LET'S FLY Z Penele Laura LAT, LAT 0 38,56 0 29,13 0 95 PLN
13 MOONMAN R Jaritz Julia (MJ.2003) AUT, AUT 4 34,96 0 26,29 4  
14 THAT'S A LADY EQ Z Nieuzyla Leszek POL, POL 0 36,30 4 26,37 4  
15 DARK PEARL M Marciniak-Gondro Joanna POL, POL 0 34,68 4 27,07 4  
16 DOMINATE ME Schober Philipp GER, GER 0 37,45 4 27,39 4  
17 KASPER Skiba Dawid POL, POL 4 35,78 0 28,78 4  
18 MASANDRA Miskiewicz Tomasz POL, POL 4 37,60 0 29,39 4  
19 KALYAN L Kaminska-Kumorek Magda POL, POL 4 38,47 0 29,67 4  
20 QUANITA VAN DE HELLE Kovarova Natalie (J.2004) CZE, CZE 0 38,30 4 31,19 4  
21 L.A. STYLE K Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 0 36,13 8 27,52 8  
22 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Slawomir POL, POL 4 35,68 4 28,90 8  
23 LANDO Petraitis Matas LTU, LTU 4 38,46 4 31,03 8  
24 TWILIGHT Andersen Rikke DEN, DEN 8 38,58 0 31,90 8  
25 TOMBA LA BOMBA US Andersen Rikke DEN, DEN 8 37,40 0 32,11 8  
26 SAPPHIRA Bykov Vladimir UKR, UKR 4 38,40 4 32,30 8  
  STAKKALINA Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU ELI          


 

19 - YRF/5yo/120 cm - Youngster Round Final for 5 years old horses, Competition two phases 1st & 2nd phase against the clock Article 274.1.5.3 (height 120 cm) (2022-10-22)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 MC.DOUGLAS S Chwalinska Zuzanna (MJ.2003) POL, POL 0 45,09 0 25,04 975 PLN
2 BALOUKATO Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 49,32 0 26,20 780 PLN
3 MANCHESTER Uchwat Slawomir POL, POL 0 48,71 0 27,44 585 PLN
4 CRISTAL BLUE D'IVE Z Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 0 45,53 0 27,60 390 PLN
5 MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL, POL 0 47,84 0 27,85 273 PLN
6 KRAVITZ Nicpon Adam POL, POL 0 50,28 0 27,96 214,50 PLN
7 TOULON B Z Bado Gabriela (MJ.2001) POL, POL 0 47,60 0 29,31 156 PLN
8 MAMA MIA VAN OVERIS Z Jaritz Jennifer AUT, AUT 0 48,30 0 29,87 117 PLN
9 DAM'S CHARRANO BLUE Andersen Rikke DEN, DEN 0 47,98 0 30,12 117 PLN
10 MOST WANTED Andersen Rikke DEN, DEN 0 49,00 0 30,40 97,50 PLN
11 BUENO CHICO Miskiewicz Anna POL, POL 0 46,66 0 31,31 97,50 PLN
12 CLARIMO'S ALL INCLUSIVE Jaritz Jennifer AUT, AUT 0 49,19 0 31,42 97,50 PLN
13 MAGICKAAT Cebulak Joanna POL, POL 0 47,30 4 29,89  
14 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) POL, POL 4 49,28      
15 CAESAR WP Z Gnaser Daniel AUT, AUT 8 46,99      
  VEX OF SOMARA MB Z (ET) Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL EL        


 

20 - YR/6&7yo/125/130cm - Youngster Round for 6 & 7 years old horses, Competition against the clock Article 238.2.1 (height 125/130 cm) (2022-10-22)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Slawomir POL, POL 0 57,37 975 PLN
2 KANTHAGO DE REVEL Touloupis Angelos GRE, GRE 0 58,26 780 PLN
3 Q-LADY-FINE Bykov Vladimir UKR, UKR 0 59,04 585 PLN
4 LET'S FLY Z Penele Laura LAT, LAT 0 61,50 390 PLN
5 L.A. STYLE K Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 0 61,70 273 PLN
6 TWILIGHT Andersen Rikke DEN, DEN 0 61,79 214,50 PLN
7 DOMINATE ME Schober Philipp GER, GER 0 61,83 156 PLN
8 D DAY VAN DE MULLEGRACHT Z Szmytka Michalina POL, POL 0 63,24 117 PLN
9 THAT'S A LADY EQ Z Nieuzyla Leszek POL, POL 0 63,79 107,25 PLN
9 MOONMAN R Jaritz Julia (MJ.2003) AUT, AUT 0 63,79 107,25 PLN
11 DARK FIRE Grzegorzewski Adam POL, POL 0 65,27 97,50 PLN
12 KALYAN L Kaminska-Kumorek Magda POL, POL 0 65,33 97,50 PLN
13 BIMBER BOY Szary Ziebicka Anna POL, POL 0 67,25  
14 KANNANDILLO Touloupis Angelos GRE, GRE 4 52,44  
15 KASPER Skiba Dawid POL, POL 4 57,11  
16 LANDO Petraitis Matas LTU, LTU 4 57,34  
17 VHS CAIRA Miskiewicz Tomasz POL, POL 4 58,22  
18 DOUBLE DIAMOND M Marciniak-Gondro Joanna POL, POL 4 60,08  
19 TOMBA LA BOMBA US Andersen Rikke DEN, DEN 4 60,64  
20 MASANDRA Miskiewicz Tomasz POL, POL 4 61,82  
21 DIATENDRA Grzelczyk Kamil POL, POL 4 63,03  
22 UNICA-K Pietrzak Daria (J.2006) POL, POL 4 63,80  
23 CASPER Saurugg Markus AUT, AUT 4 63,99  
24 SAPPHIRA Bykov Vladimir UKR, UKR 4 71,39  
25 QUANITA VAN DE HELLE Kovarova Natalie (J.2004) CZE, CZE 6 73,07  
26 DARK PEARL M Marciniak-Gondro Joanna POL, POL 8 61,19  
27 STAKKALINA Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 8 65,79  


 

21 - YRF/6&7yo/130/135 cm - Youngster Round Final for 6 & 7 years old horses, Competition two phases 1st & 2nd against the clock Article 274.1.5.3 (height 130/135 cm) (2022-10-23)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KANNANDILLO Touloupis Angelos GRE, GRE 0 47,74 0 25,60 2000 PLN
2 KASPER Skiba Dawid POL, POL 0 46,46 0 27,10 1600 PLN
3 KANTHAGO DE REVEL Touloupis Angelos GRE, GRE 0 49,54 0 28,27 1200 PLN
4 DOMINATE ME Schober Philipp GER, GER 0 49,13 0 29,03 800 PLN
5 VHS CAIRA Miskiewicz Tomasz POL, POL 0 47,31 0 29,17 500 PLN
5 THAT'S A LADY EQ Z Nieuzyla Leszek POL, POL 0 47,79 0 29,17 500 PLN
7 QUANITA VAN DE HELLE Kovarova Natalie (J.2004) CZE, CZE 0 51,26 0 29,86 320 PLN
8 L.A. STYLE K Lewandowski Aleksander (MJ.2003) POL, POL 0 49,06 0 30,37 240 PLN
9 D DAY VAN DE MULLEGRACHT Z Szmytka Michalina POL, POL 0 50,51 0 30,87 240 PLN
10 BIMBER BOY Szary Ziebicka Anna POL, POL 0 49,79 0 33,06 200 PLN
11 DARK FIRE Grzegorzewski Adam POL, POL 0 48,83 4 26,79 200 PLN
12 DOUBLE DIAMOND M Marciniak-Gondro Joanna POL, POL 0 46,24 8 29,68 200 PLN
13 TWILIGHT Andersen Rikke DEN, DEN 0 48,16 8 31,51  
14 SAPPHIRA Bykov Vladimir UKR, UKR 0 50,07 8 32,35  
15 LANDO Petraitis Matas LTU, LTU 0 50,65 30 49,36  
16 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Slawomir POL, POL 4 46,73      
17 DARK PEARL M Marciniak-Gondro Joanna POL, POL 4 47,32      
18 MASANDRA Miskiewicz Tomasz POL, POL 4 47,74      
19 Q-LADY-FINE Bykov Vladimir UKR, UKR 4 48,42      
20 KALYAN L Kaminska-Kumorek Magda POL, POL 4 50,40      
21 LET'S FLY Z Penele Laura LAT, LAT 4 50,55      
22 UNICA-K Pietrzak Daria (J.2006) POL, POL 8 47,47      
23 MOONMAN R Jaritz Julia (MJ.2003) AUT, AUT 8 48,65      
24 DIATENDRA Grzelczyk Kamil POL, POL 8 49,04      
25 STAKKALINA Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 8 49,24      
26 CASPER Saurugg Markus AUT, AUT 9 52,29      
  TOMBA LA BOMBA US Andersen Rikke DEN, DEN EL        



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22