Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice II 2019
24-27 X 2019
Kamil Grzelczyk ponownie nie do pokonania w Grand Prix !
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
Grand Prix CSI2 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO 27/10/19 VIDEO JUMP OFF
Grand Prix CSI1 1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA VIDEO
CSII 125cm 2m. Adam Grzegorzewski WIZARES DTEN
Finał YH 6/7 2m. Kamil Grzelczyk SENIOR
Final CSI2 140cm 3m. Mściwoj Kiecoń LUETT BEEK AKKITA 26/10/19
CSI1 130cm 1m. Marta Wypiór GINA ROYALTY
CSI1 120cm 2m. Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
Final CSI1 115cm 1m. Paweł Piątkowski EXICON
Final YH 5ys 1m Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE
CSI2 LR 145cm 1m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE 25/101/19
CSI2 140cm 1m. Adam Grzegorzewski AZUR
CSI1 110cm 1m. Antoni Szmytka EROS D'HOYO
YH 6/7 yrs 3m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
YH 5yrs 1m Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE
CSI2 140 cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO VIDEO 24/10/19
CSI2 135cm 3m. Olga Skrobacz ORIDA-M VIDEO
CSI1 130cm 1m. Marta Wypiór GINA ROYALTY
CSI1 120cm 3m. Karolina Godoś COSA CHE VIDEO
CSI1 110cm 1m. Agata Skrzypiec CONSUELLA M VIDEO
CSIYH 5yrs 2m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |