Cracovia Szary Equestrian Show I 13-15 października 2017

KJK Szary Michałowice,  ul. Krakowska 131   32-091 Michałowice

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

fot. Kamila Tworkowska

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski 15/10/17 

 

  

Kamil GrzelczykWIBARO  najlepsza para Grand Prix LR 145cm 

 

 


Finał 140cm Gold Round ANDREWEX CUP 

1m. Jarosław Skrzyczyński / QUINTELLA

 

 

Finał 135cm Silver Round SZARY Residence Cup 

1m. Gabriela Bado / ELWICA DN / na zdjęciu / 

 

 

Finał 125cm Brown Round Final 

2m. Ewa Dyżewska / EAZY BOY

 

 

Finał 115cm Small Round Final, NTB Tomasz Ochab Cup

1m. Kacper Mróz / ARIE D D H

 

 

FINAL - Youngster Tour (6 & 7 year old) 130 cm/135 cm, M&A producent przeszkód Cup

2m.Jarosław Skrzyczyński / LA SCALA  

 

FINAL - Youngster Tour (5 year old) 120 cm

​2m. Aleksandra Dobkowska / LINDA D'AMOUR Z

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski 14/10/17 

 

Diamond Round LR 145cm  KJK Szary Cup  - 1m. Jarosław Skrzyczyński / SILVER SHINE   / na zdjęciu / 

 

Gold Round 140cm  Andrewex Cup 1m. Jarosław Skrzyczyński / QUINTELLA

 

Silver Round 130cm  Szary Residence Cup 1m. Martyna Rynkiewicz / NELA

 

Brown Round 120cm 1m. Klara Kozioł / ROCKY

 

Small Round 110cm NTB Tomasz Ochab Cup   2m. Kacper Mróz ARIE D D H

 

 Youngster Tour (6 & 7 year old) 125 cm/130 cm, M&A producent przeszkód Cup    1m. Krzysztof Ludwiczak / SANDRA BLUE

 

Youngster Tour (5 year old) 115 cm 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski 13/10/17 

 

Jarosław Skrzyczyński                                                                     Agata Skrzypiec 

 

Diamond Round 140cm KJK Szary Cup  1m. Jarosław Skrzyczyński CALEVO 2

 

Gold Round 135cm  Szary Sport Horses Cup   1m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA 

 

Silver Round 130cm Szary Residence Cup   2m. Ewa DyżewskaEAZY BOY

 

Brown Round 120cm 1m. Agata Skrzypiec / LANDLIEBE JO WE 

 

Small Round 110cm  NTB Tomasz Ochab Cup  4m. Paweł Piątkowski DARK CHERRY 

 

Youngster Tour (6 & 7 year old) 125 cm/130 cm, M&A producent przeszkód CUP   2m. Piotr Morsztyn STOCK

 

Youngster Tour 5 year old

Cracovia Szary Equestrian Show I 13-15 października 2017

KJK Szary Michałowice,  ul. Krakowska 131   32-091 Michałowice

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

ZGŁOSZENIA CSI2      ZGŁOSZENIA CSI1     ZGŁOSZENIA CSIYH 

 


Wrzuć na Facebooka
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18