Cracovia Szary Equestrian Show I 13-15 października 2017

KJK Szary Michałowice,  ul. Krakowska 131   32-091 Michałowice

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

fot. Kamila Tworkowska

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski 15/10/17 

 

  

Kamil GrzelczykWIBARO  najlepsza para Grand Prix LR 145cm 

 

 


Finał 140cm Gold Round ANDREWEX CUP 

1m. Jarosław Skrzyczyński / QUINTELLA

 

 

Finał 135cm Silver Round SZARY Residence Cup 

1m. Gabriela Bado / ELWICA DN / na zdjęciu / 

 

 

Finał 125cm Brown Round Final 

2m. Ewa Dyżewska / EAZY BOY

 

 

Finał 115cm Small Round Final, NTB Tomasz Ochab Cup

1m. Kacper Mróz / ARIE D D H

 

 

FINAL - Youngster Tour (6 & 7 year old) 130 cm/135 cm, M&A producent przeszkód Cup

2m.Jarosław Skrzyczyński / LA SCALA  

 

FINAL - Youngster Tour (5 year old) 120 cm

​2m. Aleksandra Dobkowska / LINDA D'AMOUR Z

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski 14/10/17 

 

Diamond Round LR 145cm  KJK Szary Cup  - 1m. Jarosław Skrzyczyński / SILVER SHINE   / na zdjęciu / 

 

Gold Round 140cm  Andrewex Cup 1m. Jarosław Skrzyczyński / QUINTELLA

 

Silver Round 130cm  Szary Residence Cup 1m. Martyna Rynkiewicz / NELA

 

Brown Round 120cm 1m. Klara Kozioł / ROCKY

 

Small Round 110cm NTB Tomasz Ochab Cup   2m. Kacper Mróz ARIE D D H

 

 Youngster Tour (6 & 7 year old) 125 cm/130 cm, M&A producent przeszkód Cup    1m. Krzysztof Ludwiczak / SANDRA BLUE

 

Youngster Tour (5 year old) 115 cm 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski 13/10/17 

 

Jarosław Skrzyczyński                                                                     Agata Skrzypiec 

 

Diamond Round 140cm KJK Szary Cup  1m. Jarosław Skrzyczyński CALEVO 2

 

Gold Round 135cm  Szary Sport Horses Cup   1m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA 

 

Silver Round 130cm Szary Residence Cup   2m. Ewa DyżewskaEAZY BOY

 

Brown Round 120cm 1m. Agata Skrzypiec / LANDLIEBE JO WE 

 

Small Round 110cm  NTB Tomasz Ochab Cup  4m. Paweł Piątkowski DARK CHERRY 

 

Youngster Tour (6 & 7 year old) 125 cm/130 cm, M&A producent przeszkód CUP   2m. Piotr Morsztyn STOCK

 

Youngster Tour 5 year old

Cracovia Szary Equestrian Show I 13-15 października 2017

KJK Szary Michałowice,  ul. Krakowska 131   32-091 Michałowice

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

ZGŁOSZENIA CSI2      ZGŁOSZENIA CSI1     ZGŁOSZENIA CSIYH 

 


Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17