W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Osadkowski SA Grand Prix CSI3 Jakubowice dla Kamila Grzelczyka 24/07/16

24/07/16  

 


Silesia Equestrian Tour 23 lipca 2016 - Galeria


Silesia Equestrian Tour 20-24 lipca 2016 - Galeria


Silesia Equestrian Tour 20-24 lipca 2016

 

LIVEstream www.swiatkoni.pl

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski :

Osadkowski SA Grand Prix 1m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro

24/07/16 CSIU25 Final 3m. Małgorzata Koszucka POL / Alvaro

24/07/16 CSIJ Final 1m. Julia Bogolecka POL / Aser

24/07/16  140 cm Final 1m. Piotr Morsztyn POL / Juranda

24/07/16 135 cm Final 5m. Andrzej Głoskowski POL / Estoril Fortuna 


23/07/16 145cm Final LR 7m. Maciej Kostrzewski POL / Chico Hippica

23/07/16 135cm 1m. Andrzej Głoskowski POL / Centroplast Dinar

23/07/16 130cm 3m. Łukasz Jończyk POL / Spartan L

23/07/16 120cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Celouette

23/07/16  CSICh Finał  2m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2


22/07/16  150cm LR  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

22/07/16  135cm  1m. Jacek Zagor POL / Qualidam 

22/07/16 CSIU25 2m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 

22/07/16 CSIJ  1m. Dalia Lehmann POL / Quitoki 

22/07/16 130cm 1m. Małgorzata Koszucka POL /Donatella de Wulf Sellection


21/07/06  145 cm LR 2m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

21/07/16 140 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / El Camo 

21/07/16 CSIU25 2m. Małgorzata Koszucka POL / Alvaro 

21/07/16 CSIJ 1m. Monika Balcer POL / Al Awar 

21/07/16 120 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / Casalina

21/07/16 CSICh 2m. Olimpia Filipowska POL / Goldika


20/07/16  CSICh    2m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2 

20/07/16  120cm   1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Celouette 

20/07/16  140cm   1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

 


Polska szósta w Pucharze Narodów w CSIO3 w Budapeszcie 15/07/16

 

WYNIKI 

 


Rankingi PZJ na koniec czerwca 2016

15/07/16

Liderzy rankingów PZJ na koniec czerwca 2016 :

 

Jarosław Skrzyczyński - ranking ogólny

Andrzej Opłatek - ranking MJ 

Adam Grzegorzewski - ranking Juniorów 

 

 

 

 

 

 


Strzegom. Weronika Kaniewska z KJ Dilmar ( Kuj - Pom ) wygrała Finał OOM w kat DK 14/07/16

 

Weronika Kaniewska i Bianca W fot (c) Katarzyna Broda 

 


Wiktoria Król na Marinello z Mazowsza wygrała Finał OOM w Strzegomiu 14/07/16

 

Weronika Król i Marinello  fot. Katarzyna Broda 

 


CSIO3 Budapeszt 14-17.07.2016 - reprezentacja Polski, zgłoszenia, program

CSIO3 / CSIYH Budapeszt 

14-17 lipca 2016

 

Reprezentacja Polski :

Klara Kostrzewa 

Dawid Kubiak

Krzysztof Okła

Wojciech Wojcianiec

Maciej Wojciechowski - szef ekipy 

 

13/07/16

 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Strzegom 12-14.07.16


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24