W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Nowy Zarząd Lubuskiego Związku Jeździeckiego

31/01/14 g.15.45

Lubuski Związek Jeździecki na swojej stronie internetowej informuje, że w związku z rezygnacją powołanego przed trzema miesiącami Zarządu LZJ w dniu 27.01.2014 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie, na którym dokonano wyboru nowego Zarządu. 

 


X Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski Leszno 2014

 31/01/14 .11.50

W dniach 4-6 kwietnia b.r. w Lesznie odbędą się X Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody oraz Halowe Zawody Regionalne. Propozycje  zawodów poniżej.         

PROPOZYCJE HAMP 2014              PROPOZYCJE HZR


Furusiyya Nations Cup™ sezon 2014

30/01/14 g.15.40

Furusiyya Nations Cup™ sezon 2014, 39 państw w 7 ligach zmagać się będzie w 2014 roku o prawo startu w Wielkim Finale w Barcelonie. Rywale Polaków, kalendarz rozgrywek, zgłoszone kraje, przepisy

 

 


CSN Verden z Oskarem Murawskim i Pawłem Jurkowskim

 30/01/14 g.04.00

 W dniach 31.01-02.02.14  Paweł Jurkowski i Oskar Murawski wystartują w licznie obsadzonym turnieju CSN w VerdenPowodzenia !!  Podręczne linki do wyników, lista zgłoszonych koni i zawodników 

 


Aleksandra Lusina w barwach KJ Bonin

29/01/14 g.20.00

 

Aleksandra Lusina poinformowała dziś swoich fanów o powrocie do reprezentowania na arenie sportowej barw KJ Bonin. Informację opublikowała na swoim fb

Powodzenia !!

 


WEG 2014 - osoby oficjalne

29/01/14 g.08.30

FEI ogłosiło skład osób oficjalnych na Mistrzostwa Świata w Normandii. Jedynym polskim akcentem pośród listy osób oficjalnych jest sędzia w dyscyplinie woltyżerki Pani Elżbieta Dolińska. Parkury podczas Mistrzostw Świata zaprojektuje francuz Frédéric Cottier. 

Poznajcie skład osób oficjalnych i parkury  Frédérica Cottier.

 

 


Kliniki Skokowe z Andrzejem Lemańskim i Josem Lansinkiem

 28/01/14 

Fundacja HorseSport na terenie KJ Aromer organizuje w lutym i marcu Kliniki Skokowe z Andrzejem Lemańskim i Josem Lansinkiem.  Nie przegapcie !!

 

 


Kadra Narodowa 2014

24/01/14 g.20.30

 

SKŁAD KADRY NARODOWEJ 

 

 

 


Wielkanoc w Arezzo

23/01/14 g.19.30

Młodzieżowa Reprezentacja Polski pierwszy Puchar Narodów w 2014 roku pojedzie w Arezzo w Wielkanoc. 

www.arezzoequestriancentre.com

 

 

 


Najważniejsze rangą zawody w 2014 roku

23/01/14 g.11.15

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem najważniejszych rangą imprez w 2014 roku. 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24