W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody 18-21 sierpnia 2022 Wierzbna Biały Las


Herning 2022 - Podium Mistrzostw Świata w skokach przez przeszkody 14/08/22

Podium indywidualne fot. FEI

 

Podium Indywidualne Mistrzostw Świata - Herning 2022

złoto - Henrik von Eckermann   SWE  KING EDWARD

srebro - Jérôme Guery  BEL  QUEL HOMME DE HUS

brąz - Maikel van der Vleuten  NED    BEAUVILLE Z N.O.P.

 

WYNIKI INDYWIDUALNE   

 

 


VII etap Polskiej LIgi Jeździeckiej - KJK Szary Michałowice 14/08/22

Sławomir Szlachta 

Zwycięzcy finałów rund VII etapu Polskiej Ligi Jeździeckiej 

​Runda Złota  - 1m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 

Runda Srebrna  - 1m. Jakub Krzyżosiak  CORNETO PLUS-S KS Small Cherry Trzebnica 

Runda Brązowa - 1m.  Jan Zwinger  ELEANOR Staj Zwinger CZE

Runda Młodzieżowa - 1m. Nikola Gasik SILVER BOY  JKS Equita

DPP - 1m. KJ Ślęża Wrocław 

 


ZO Kołobrzeg - Budzistowo 12-14 sierpnia 2022

 

Podium dwunawrotnego konkursu Grand Prix 14/08/22

1m. Adam Nicpoń  ZERO Z  JKS Barłomino 0/0 

2m. Martin Rozenek  VIVALDI R KJ Profil Piła  4/0 

3m. Marek LewickCORNET`S SUNSHINE KJ Czahary Pogorzelica  4/12 

 

WYNIKI Grand Prix 

 

 


ZO DIM Dąbrówka Mała 12-14 sierpnia 2022

 

 


Mistrzostwa Świata Herning - medale zespołowe 12/08/22

Reprezentacja Szwecji ze złotym medalem MŚ Herning 2022 fot. FEI

 

Podium zespołowe MŚ Herning 2022 

złoto - Szwecja,   srebro - Holandia,   brąz - Wielka Brytania 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE 

 


ZO Wierzbna Biały Las 5-7 sierpnia 2022

Dawid Kubiak fot. Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

Podium konkursu Clarena Grand Prix 07/08/22

 

1m. Dawid Kubiak SZULER Sobieski Jumping Team  0/0 35,22s 

2m. Michał Tyszko COLINERO TKJ Garbówek  0/0 35,66s 

3m. Michał Tyszko DIARADO’S DREAM  TKJ Garbówek  0/0 36,67s 

 

WYNIKI Clarena GP 


ZO DiM Sopot - kwalifikacja Cavaliada Future 5-7/08/22

 

 


ZO DiM Leszno 5-7 sierpnia 2022

 

 


VI etap Polskiej Ligi Jeździeckiej Olsza 29-31 lipca 2022

Jakub Krzyżosiak fot. Zdjęcia Julki - Fotografia

 

ZWYCIĘZCY - FINAŁY RUND VI etapu PLJ Olsza 2022

 

Finał Rundy Złotej Grand Prix - 1m. Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V  KS Small Chery Trzebnica

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Dawid Skiba TAMAGOTCHI   KJ Agro Handel Śrem 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Filip Skrzycyzński CAMBIALE Z   Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Aleksandra Brzozowska COMME SI  Kielecki KJ

Drużynowy Puchar Polski - 1m. KJ Ślęża Wrocław 

 

WYNIKI ZAWODÓW  

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24