W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

III Klinika z Albertem Voorn 20-22.05 - program

17/05/14 g.08.20

Ramowy program III Kliniki Skokowej z Albertem Voorn w Bobrowym Stawie w dniach 20-22 maja 2014. 

Organizator Butet Saumur Polska

Rezerwacja biletów ( liczba miejsc ograniczona ) koszt 200 zł za trzy dni kliniki,

tel.: 506 701 067 

 

 

 


CSN Drzonków ZO Kwieki zgłoszenia

Zgłoszenia 16-18 maja 2014

CSN DRZONKÓW     ( Pula Nagród 51.700 zł )   więcej

ZO KWIEKI ( Pula Nagród 49.000 zł )   więcej

 


CSIO Odense 2014 zgłoszenia

12/05/14 g.22.00

CSIO Odense 15-18 maja 2014

23 Federacje jeździeckie zgłosiły do turnieju 128 zawodników na blisko 300 koniach. Polskę reprezentować będą : Andrzej Głoskowski, Mściwoj Kiecoń, Grzegorz Kubiak, Krzysztof Ludwiczak i Radosław Zalewski. Powodzenia !!

ZGŁOSZENIA            LISTY / WYNIKI           PROGRAM


Dobre wrażenie w Redefin

12/05/14 

Zuzanna Gowin i Maksymilian Wechta w dniach 9-11 maja startowali w niemieckim Redefin w zawodach kwalifikacyjnych do Young Riders Academy.

WYNIKI / GALERIA / VIDEO

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński czwarty w Grand Prix CSIO Linz

12/05/14

Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick ukończył konkurs Grand Prix CSIO w Linz na czwartym miejscu, Marek Lewicki na Abigej był szósty a Piotr Morsztyn dwunasty.

WYNIKI / VIDEO

 

 


Albert Ornat w dobrej formie w CSIJ Linz

12/05/14 

Bardzo udany turniej w Linz dla polskiego juniora, Albert Ornat wygrał jeden z konkursów, raz był drugi, w Grand Prix piąty.

Video / wyniki 

 

 


Puchar Narodów Linz 9 maja 2014

12/05/14

Reprezentacja Polski w składzie : Łukasz Appel, Piotr Morsztyn, Marek Lewicki i Jarosław Skrzyczyński w Linz w Pucharze Narodów z wynikiem 42 pkt zajęła ósme miejsce w konkursie i zdobyła 50 pkt do rankingu Furusiyya FEI Nations Cup™ Europe Division 2

WYNIKI / RANKING / Video 

 


Sukces Jarosława SKrzyczyńskiego w Linz

08/05/14 g.13.40

Jarosław Skrzyczyński wygrał konkurs otwarcia w Linz dla MK na 7 letnim holsztyńskim ogierze Cassini Van Hammond ( Cassini I - Corrado I ) wł. Anny Tomaszewskiej, na Inferno w tym samym konkursie był trzeci.  

 

VIDEO / WYNIKI 

 


CSI2 Redefin CSIO3 Linz zgłoszenia

06/05/14

Zapowiada się bardzo emocjonujący weekend. W Linz reprezentacja Polski walczyć będzie o pierwsze punkty do rankingu Furusiyya Nations Cup. W Redefinie zobaczymy po przerwie spowodowanej kontuzją Maksymiliana Wechtę i Zuzannę Gowin, którzy rywalizować będą w turnieju kwalifikującym do programu EEF Riders Academy dla obiecujących młodych zawodników.

 

ZGŁOSZENIA / podręczne linki


Bartosz Goszczyński piąty w Grand Prix Magna Racino

06/05/14

Bartosz Goszczyński na Zanzibarze w konkursie LR 155 cm Grand Prix w Magna Racino zajął piąte miejsce ( 04.05.14 )

WYNIKI / GALERIA

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24