W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI2 Stadl Paura 20-23/04/23

 

Reprezentacja Polski : Marek Wacławik, Klaudia Siarkiewicz, Urszula Siwiak

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

23/04 Grand Prix LR 145  4m. Marek Wacławik KATHMANDAU

23/04 125cm  4m. Marek Wacławik COMME SI

22/04 135cm  9m. Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z

22/04 120cm  7m. Marek Wacławik COMME SI

21/04 LR 145cm  4m. Marek Wacławik KATHMANDAU

21/04 130cm  10m. Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z

21/04 110cm  11m. Urszula Siwiak GRUPO PROM ANTRAX Z

20/04 140cm  3m. Marek Wacławik KATHMANDAU

20/04 130cm  5m. Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z

20/04 YH 6 yo  1m. Marek Wacławik  MICHA


Polska Liga Jeździecka - I etap Bogusławice 16/04/23

Podium Grand Prix PLJ  fot Klaudia Kanicka Fotografia

 

 

Podium Finału Rundy Złotej Grand Prix 16/04/23
 
1m. Vitali Charadnik IPKE S  KJ Heaa Turek 0 pkt 
2m. Damian Ostręga AMARETTO SBK Z  Jumping Team Wiercany 1 pkt 
3m. Jakub Kubiak  QUILIBET  Stado Ogierów w Łącku 4 pkt 
 

ZO DiM Kołobrzeg 14-16/04.23

 

 


CSI Busto Arsizio 14-16 kwietnia 2023

 

Reprezentacja Polski : Marek Wacławik, Klaudia Siarkiewicz, Urszula Siwiak  

WYNIKI ZAWODÓW 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

​16/04  Finał YH 6yo  1m. Marek Wacławik MICHA  VIDEO

16/04  120cm  5m. Marek Wacławik AMBER

15/04  LR 145cm  9m. Marek Wacławik KATHMANDAU  VIDEO 

15/04  140cm  9m. Klaudia Siarkiewicz JACKPOT B

15/04  120cm  1m. Marek Wacławik COMME SI VIDEO

15/04  CSIYH 6yo  3m. Marek Wacławik MICHA

14/04  120cm  3m. Marek Wacławik COMME S


Toscana Tour IV 11-16 kwietnia 2023

 

Reprezentacja Polski : Mikołaj Barański, Laura Barańska.

WYNIKI ZAWODÓW


 

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju : 

16/04  LR 145  2m. Mikołaj Barański  JUGGLE BARAKA  VIDEO 

13/04  140cm  1m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA  VIDEO 

13/04  135cm  1m. Mikołaj Barański  ALASKA DE LA BRESSE


Henrik Von Eckermann wygrał Puchar Świata w Omaha 08/04/23

Henrik Von Eckermann z Pucharem Świata fot. ©FEI/Richard Juilliart

 

Longines FEI Jumping World Cup™ Finał Omaha USA 

1. Henrik von Eckermann SWE KING EDWARD

2. Harrie Smolders NED MONACO N.O.P.

3, Hunter Holloway USA PEPITA CON SPITA

 

KOŃCOWY RANKING     WYNIKI TURNIEJU   

 


CSIO Youth Gorla Minore 06-09/04/2023

 

Lena Maruszak i VHS QUADRO

 

Reprezentacja PolskiAleksandra Kierznowska, Mikołaj Barański, Juliana Suska, Lena Maruszak, Aleksandra Wypchło, Maria Brańka Borja, Paulina Bule, Klara Kozioł, Amelia Mialszygrosz, Lena Oleszkiewicz, Tola Świerczyńska, Małgorzata Babczyńska, Adam Goszczyński, Alicja Kosmol, Michalina Łącka, Paulina Słoniec, Zuzanna Przybylska.

 

WYNIKI ZAWODÓW   

 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

09/04  Grand Prix CSIOY  7m. Juliana Suska CASCADEUCE

09/04  Grand Prix CSIOCh  4m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75

09/04  CSIOJ 130cm - 3m. Paulina Bule NELKE VAN HET ZONNEHOF

08/04  CSIOY 145cm  1m. Aleksandra Kierznowska   AMERIQUE LANDAIS

08/04  CSIOY 135cm  1m. Lena Maruszak  VHS QUADRO

08/04  Puchar Narodów CSIOCh - Polska 5 miejsce

08/04  CSICh 120cm - 5m. Adam Goszczyński LORINA

07/04  Puchar Narodów CSIOY - Polska 3 miejsce

07/04  Puchar Narodów CSIOJ - Polska 13 miejsce 

07/04 CSIOJ  130cm 3m. Tola Świerczyńska ANDORA

07/04  CSIOCh 120 6m. Michalina Łącka  T GOLD QUIDAME II Z

06/04  CSIOY 140  3m. Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS

06/04  CSIOJ 125  4m. Tola Świerczyńska ANDORA

06/04  CSIOCh120  2m. Paulina Słoniec CHOCO LADY  VIDEO 


Arezzo Toscana Tour III 2023

 

Reprezentacja Polski Marek Lewicki, Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Michał Tyszko, Michał Kaźmierczak, Izabela VInckier, Julia Ganowska, Lena Kołacka, Małgorzata Koszucka, Daria Pietrzak, Nell Sówka, Aneta Wysocka, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Waldemar Gaca, Mikołaj Szurman.

WYNIKI ZAWODÓW 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

09/04  130cm  4m. Izabela Vinckier SALVE

09/04  120cm 2m. Lena Kołacka SUEDWIND 9

 

08/04  140cm  1m. Adam Grzegorzewski  VALANNA

08/04  140cm 4m. Marek Lewicki COME

08/04  130cm 4m. Lena Kołacka  CHIVAS

08/04  Junior 130  2m. Nell Sówka DIGISPORT CARLO

08/04  125cm 2m. Adam Grzegorzewski BAGITA BALOUBET

 

07/04  LR 150cm  8m. Michał Kaźmierczak NOTIS  VIDEO

07/04  130cm 1m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO 

07/04  130cm  5m. Michał Kaźmierczak CLASSIC

07/04 120cm  2m. Lena Kołacka SUEDWIND 9  VIDEO

07/04 120cm  6m. Izabela Vinckier DOM PRINZIGNON MELLONI Z  VIDEO

 

06/04  145cm GP Q  1m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

06/04  140cm   4m. Adam Grzegorzewski ANFRELUCHE DE RIALFO Z

06/04  140cm   4m. Marek Lewicki  ITOULON B

06/04 Finał YH 5yo 1m. Izabela VinckieCORRIDO & 1m. Małgorzata Koszucka SIR ZINEDINE

05/04  YH 5yo   1m. Izabela VinckieCORRIDO VIDEO 

04/04  YH 7yo   1m. Adam Grzegorzewski DARK FIRE VIDEO   

04/04  YH 5yo   1m. Izabela VinckieCORRIDO & 1m. Małgorzata Koszucka SIR ZINEDINE


Przemysław Konopacki w top formie w Peelbergen 05-08/04/23

 

Mistrz Polski Przemysław Konopacki błyszczał forma w Peelbergen w Holandii, Reprezentant Polski na  klaczy EXPRESSION'QUILL  zwyciężył w konkursie otwarcia 140cm , był najlepszy w sobotnim konkursie 140 na PURE PASION FROM SECOND LIFE Z i zajął piąte miejsce w konkursie Grand Prix na kl. HOME-RUN

WYNIKI ZAWODÓW 


XIX Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - VII Memoriał Wojciecha Smudzińskiego 31.03-02.04/23

 

Leszno Podium HAMP 2023 fot Paula Bartkowiak

 

 

 

 

HAMP gr B    1m. Oliwia Jach  KINGSBURY  Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

 HAMP gr A   1m. Szymon Gnach  BAŚKA  Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24