W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Andrzej Opłatek błyszczał formą w Vejer de la Frontera 14/03/15

Andrzej Opłatek i Stakkatan - 2 miejsce LR 145 14/03/20 

 

Andrzej Opłatek błyszczał formą w finałowych konkursach 5 tygodnia Sunshine Tour w Vejer de la Frontera, w konkursie LR 145 na Stakkatanie był drugi, na Odile du Soufflet w 135cm drugi, na Le Cordial w 140cm piąty, czwarty w 135cm na Conthinder i trzeci na Ishan B w 130cm.

 


Krzysztof Ludwiczak wygrywa Grand Prix Leszna 14/03/20

Krzysztof Ludwiczak ponownie wygrywa konkurs Grand Prix w Lesznie ! fot Paula Bartkowiak

 

WYNIKI GRAND PRIX 

1m. Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE KJ Heaa Turek 0/0 37,83s

2m.  Krzysztof Ludwiczak CHANBETTE KJ Heaa Turek 0/0 40,60s

3m. Daria Kobiernik WINCHESTER Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0/4 

 

WYNIKI ZAWODÓW 


Maksymilian Wechta piąty w Grand Prix CSI2 Herning 08/03/20

Maksymilian Wechta i Number One - 5 miejsce w Grand Prix Herning 08/03/20

 

Najlepsze wyniki Maksymiliana Wechta w zawodach :

Grand Prix CSI2 - 5 miejsce / NUMBER ONE 28  08/03/20

CSI3 140cm - 6 miejsce / QUVEE PRESTIGE

CSI3 140cm - 6 miejsce / QUVEE PRESTIGE 06/03/20   VIDEO

CSI3 150cm - 3 miejsce / FIBONACCI S 05/03/20  VIDEO

CSI3 145cm - 10 miejsce / CELTIA II

CSI2 140cm - 5 miejsce / NUMBER ONE 28 04/03/20  VIDEO


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix Leszno na Digisport Codeina 08/03/20

 

Mściwoj Kiecoń na DIGISPORT CODEINA / Cassini II x Quidam De Revel / zwyciężył w Grand Prix Leszna 08/03/20 

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI ZAWODÓW    

 


HZO DiM Sopot 6-8 marca 2020

 

HZO DiM Hipodrom Sopot - zwycięzcy niedzielnych finałów: 
A2 - Nel Skotarczak - KJ Podkowa Gruszczyn /video/
A1 - Martyna Pliem-Perka - KJ Jumping Events 
A0 - Lena Kamińska - JKS Barłomino 
C - Wiktoria Von Mauberg - KJ Wiktorowo 
Dbis - Antonina Pakur - SKJ Sopot

Dzieci II / JM - Emma Frąckiewicz Pomorska Liga Jeździecka 

Grand Prix Dzieci - Iga Biegalska - SKJ Sopot 

Finał Juniorów / MJ - Iga Biegalska - SKJ Sopot 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Sunshine Tour. Natalia Czernik wygrywa oba konkursy CSIYH 04/03/20


Ranking FEI na koniec lutego 2020

 RANKING FEI na koniec lutego 2020

 

1m. Steve Guerdat SUI 2577 pkt 

2m. Martin Fuchs SUI 3373 pkt

3m. Daniel Deusser GER  3127 pkt 

124m Wojciech Wojcianiec POL  1250 pkt

152m  Andrzej Opłatek POL 1140 pkt 

 

Polacy w Rankingu FEI na koniec lutego 2020

 


Andrzej Ołatek z dobrej formie w Kronenberg 01/03/20

 

CSI2 Kronenberg 27.02-01.03.2020

 

Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka w zawodach :

CSI2 135cm - 2 miejsce ODILE DU SOUFFLET  29/02/20 video powyżej 

CSI2 140/145cm - 7 miejsce DIAROUBET VIDEO 

Final CSIYH  - 2 miejsce ISHAN B VIDEO 

LR 145cm - 4 miejsce CONTHINDER VIDEO 

CSI2 135cm - 2 miejsce LE CORDIAL VIDEO


Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2019 Rok

Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2019 Rok 

 

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Chintablue

Młodzieżowiec Roku - Monika Grundkowska 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Daria Pietrzak 

Amazonka Roku - Monika Grundkowska

Klub Roku  - HEAA Turek

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Daria Pietrzak

 

 

 


Krzysztof Ludwiczak wygrywa Grand Prix Leszna 01/03/20

Krzysztof Ludwiczak fot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX HZO Leszno 01/03/20

1m  Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO KJ Heaa Turek  VIDEO

2m. Kamil Grzelczyk GREACE KJ Agri 

3m. Maksymilian Wechta QUADRIGA KJ Wechta Rosnówko 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24