W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Polska Liga Jeździecka sezon 2018 z pulą nagród ponad pół miliona PLN

Organizator PLJ 2018 - KJ Agro Handel 

 

Pula Nagród ponad 500.000 pln

 

Rywalizacja, zaplanowana od maja do września, obejmować będzie  trzy kategorie indywidualne: Złotą – na poziomie Grand Prix 145 cm, Srebrną – na poziomie 135 cm, Brązową – na poziomie 125 cm. Konkursy zaliczane to tych kategorii odbywać będą się w niedziele. W soboty rozgrywany będzie Drużynowych Puchar Polski.

 

Kalendarz rozgrywek PLJ 2018

  1. 04-06. 05. 2018r. 1 etap – Bogusławice k.Łodzi
  2. 11-13. 05. 2018r. 2 etap - Michałowice k. Krakowa
  3. 1-3. 06. 2018r.- 3 etap - Olsza k. Śremu
  4. 20-22. 07. 2018r.- 4 etap - Machnice k. Wrocławia
  5. 27-29. 07. 2018r.- 5 etap - Dąbrówka Mała k. Olsztyna
  6. 17-19. 08. 2018r – 6 etap - Zielona Góra
  7. 31.08. – 2.09. 2018r.- 7 etap - Głogów Małopolski k. Rzeszowa
  8. 14-16.09.2018r. – FINAŁ POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ – OLSZA

19/12/17

 


Ranking Halowego pucharu Polski po V kwalifikacji Poczernin 17 grudnia 2017

 

Liderzy Rankingu :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak  / KJ Łąck - 61 pkt 

MJ Weronika Minkiewicz / JKS U Robsonów Dąbrówka Mała - 76 pkt 

Juniorzy - Wiktoria Głowacka / JKS Salio - 94 pkt 

Open Leszek Nieużyła / BPK MAZ - 81 pkt

 

 

WYNIKI HZO HPP Poczernin 17-19 grudnia 2017 

 

Grand Prix - 1m Krzysztof Retka / WKJ W-wa / EVERDI

Finał MJ  - 1m. Weronika Minkiewicz / JKS U Robsonów / JOGA

Finał Junorzy - 1m. Wiktoria Głowacka / JKS Salio / ARONIA

Finał Open - 1m. Laura Barańska / JKS DiM / CODETIA VDL


Grand Prix CSI2-W Budapest 17/12/17 relacja


Liderzy Rankingów PZJ w kat Pony i Dzieci

Liderzy Rankingów PZJ  Pony i Dzieci na 06.12.17

Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Gr A - Eliza Zawadzka ( na zdjęciu )

Gr B - Julia Kapel 

Gr C - Julia Walorek

Gr D - Agata Kamińska

Gr E - Zofia Budzyńska

14/12/17

fot Ewa Imielska Hebda

 

 

 


Skrzyczyński, Opłatek, Rynkiewicz - liderami Rankingów PZJ na koniec listopada 2017

 

14/12/17 

 

 

 

Andrzej Opłatek 

fot Ewa Imielska Hebda

 

 

 

 


Memoriał Jacka Wierzchowieckiego w Lesznie - Grand Prix dla Mściwoja Kieconia 10/12/17

10/12/17 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w Salzburgu 10/12/17

10/12/17

W zawodach w Salzburgu startowało pięciu reprezentantów Polski : Jarosław Skrzyczyński, Michał Kaźmierczak, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta i Maciej Chomiak. Najlepszą formę podczas turnieju prezentował Mistrz Polski Jarosław Skrzyczyński, który wygrał  jeden z konkursów 145cm na Quintelli, był trzeci na Calevo w 155 Pappas Salzburg Championat i trzeci na Silver Shine w LR 150cm. Konkurs Grand Prix 160cm przejechał z jednym błędem na Calevo.


Regulamin Halowego Pucharu Polski - aktualizacja 07/12/17

07/12/17 

 


Jarosław Skrzyczyński 84 na świecie !!!

RANKING FEI nr 2013 na koniec XI 2017

 1m. Kent Farringron USA 3228

 2m.McLain Ward USA 2933

84m. Jarosław Skrzyczyński POL 1340

POLACY W RANKINGU FEI na koniec XI 2017 

 


Andrzej Opłatek najlepszy w Grand Prix Cavaliada w Poznaniu ! Wspaniały sukces Polskiego młodzieżowca 03/12/17

03/12/17 

Historycznym zwycięstwem reprezentanta Polski, 20-letniego Andrzeja Opłatka na Copperfieldzie zakończyło się Grand Prix Poznania o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania oraz Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego, zaliczane do Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. To pierwsze od 2007 roku zwycięstwo Polaka na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich i pierwsze, odkąd ta impreza odbywa się pod marką Cavaliady.

 
 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24