HZO Leszno 13-15 XII 2019

WYNIKI  fot. Paula Bartkowiak 

 

Łukasz Wasilewski na HELLUM H&H / Charisma x Numero Uno / wygrał ostatni w 2019 konkurs Grand Prix 
2m. Msciwoj Kiecon DIGISPORT CODEINA 
3m. Daria Kobiernik WINCHESTER

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

HZO-B1*
Leszno, 13-15 grudzień 2019

WYNIKI KOŃCOWE     PDF
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2019-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JF H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 45,34 200 PLN
2 NICOLET 2 Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 45,66 175 PLN
3 QUISSINI Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 46,80 150 PLN
4 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 47,02 125 PLN
5 VIGO HEYWOOD HZ Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 47,39 100 PLN
6 GOTHA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 48,66 50 PLN
7 QIURORA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 49,60 50 PLN
8 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 49,65 50 PLN
9 ZANTINO-V Kostek Laura (MJ.2000) bpk 0 51,99  
9 AMBASADOR Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice 0 51,99  
11 ROSSA Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 53,31  
12 OLSTAR Synoradzka Zofia (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 0 54,28  
13 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 55,49  
14 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 0 56,12  
15 MISTER KANNAN Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 56,67  
16 CALILO Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 59,10  
17 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 0 59,52  
18 ISABEAU Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 59,86  
19 LARUM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 60,37  
20 FIRST LAD BH Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 60,47  
21 TOGO Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 60,67  
22 CONSTANTIA Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 61,72  
23 CLARK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 62,25  
24 EINSTEIN Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 55,61  
25 HALNY Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 8 57,38  
26 LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 13 74,03  
27 LIBRETTO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 16 87,16  


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2019-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NILUS Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 45,18 250 PLN
2 C'EST PETITE ANNI Kostek Laura (MJ.2000) bpk 0 46,04 200 PLN
3 ROSA BELLA Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 46,93 175 PLN
4 JERNILLA VDL Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 47,21 150 PLN
5 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 0 47,49 125 PLN
6 GOTHA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 47,93 100 PLN
7 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) JKS Melloni Horses Szczecin 0 48,47 50 PLN
8 VIGO HEYWOOD HZ Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 48,58 50 PLN
9 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 48,69 15 PLN
10 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 50,69 15 PLN
11 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 0 50,84 15 PLN
12 AMBASADOR Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice 0 51,28 15 PLN
13 CON CHELLA Kowalczyk Mateusz bpk 0 52,40 15 PLN
14 FRENCH BROWNIE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 0 53,72 15 PLN
15 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 53,93 15 PLN
16 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 54,23 15 PLN
17 DANTOS HBC Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 55,08  
18 JURANDA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 55,24  
19 EINSTEIN Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 55,67  
20 NUCIA Luty Dominika bpk 0 55,92  
21 MISTER KANNAN Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 56,63  
22 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 0 56,93  
23 NIRMETTE Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 56,98  
24 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 56,99  
25 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) JKS Hanna 0 57,09  
26 GILEA Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 58,03  
27 GRUPO PROM ANTRAX Z Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 58,63  
28 CHARIVARI FEBRO Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 58,74  
29 BARBÓRKA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 59,24  
30 QUICKY B Z Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 60,02  
31 LARUM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 61,07  
32 BACO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 61,55  
33 TOGO Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 61,57  
34 CLARK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 61,97  
35 ISABEAU Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 64,00  
36 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) WTK Hermanów 4 46,87  
37 LINUS 317 Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice 4 48,62  
38 LIGHTNING TG Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 50,15  
39 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 54,44  
40 CONSTANTIA Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 4 54,67  
41 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 4 56,05  
42 BARAQUE Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 4 56,32  
43 CANASTER Hendrys Maja (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 56,37  
44 QIURORA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 4 56,96  
45 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 58,76  
46 CELLO MELLONI Vinckier Izabela SJ Kunowo 4 58,98  
47 LEROY P Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 4 59,77  
48 FIRST LAD BH Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 61,28  
49 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 64,16  
50 GRANDE DIVA Luty Dominika bpk 5 88,43  
51 OLSTAR Synoradzka Zofia (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 8 51,02  
52 QUISSINI Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 8 53,55  
53 JF H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 8 56,66  
54 HIGHCLASS CAVALLO H Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 8 60,00  
55 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 8 60,85  
56 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 11 81,37  
57 HALNY Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 12 59,12  
58 CALILO Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 12 60,50  
59 LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 16 54,69  
60 LIBRETTO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 30 109,27  
  CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico ELI    
  DIACONTINA Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada ELI    
  CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo ELI    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2019-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 44,83 325 PLN
2 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 44,95 275 PLN
3 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 45,04 225 PLN
4 ROSSA Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 45,41 200 PLN
5 DRAKO Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 47,17 150 PLN
6 CASALLETTO Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 47,23 100 PLN
7 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 0 49,66 75 PLN
8 QUICKY B Z Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 50,05 50 PLN
9 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 50,79 15 PLN
10 GAMBIT-O Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 51,61 15 PLN
11 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 51,77 15 PLN
12 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 52,12 15 PLN
13 SEPHORA MZ Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 52,13 15 PLN
14 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 0 53,02 15 PLN
15 BARAQUE Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 54,33 15 PLN
16 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 0 56,02  
17 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 56,67  
18 CONRADO 10 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 56,76  
19 I-ROCK FLOWER Kostrzewa Klara KJ Rock Horses 0 56,77  
20 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 0 56,97  
21 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 57,25  
22 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 0 58,42  
23 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 0 59,80  
24 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 60,10  
25 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 60,12  
26 USTINA Klein Olaf (MJ.1999) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 0 61,00  
27 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 61,82  
28 GRUPO PROM ANTRAX Z Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 4 46,49  
29 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 51,04  
30 LINUS 317 Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice 4 51,33  
31 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) WTK Hermanów 4 51,55  
32 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 51,60  
33 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 4 53,12  
33 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 4 53,12  
35 DANTOS HBC Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 54,85  
36 LEROY P Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 4 54,98  
37 NUCIA Luty Dominika bpk 4 56,53  
38 NIRMETTE Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 56,68  
39 LUGANO Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 4 56,80  
40 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 57,09  
41 NILUS Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 57,38  
42 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 58,04  
43 CHUCK NORRIS Barańska Laura (JM.2004) TKJ Garbówek 4 58,85  
44 CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (MJ.2000) KJ Trachy Sośnicowice 4 59,79  
45 N.JUSTICE OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 60,33  
46 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 4 61,84  
47 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 63,15  
48 C'EST PETITE ANNI Kostek Laura (MJ.2000) bpk 8 51,59  
49 CON CHELLA Kowalczyk Mateusz bpk 8 53,59  
50 WELTDAME Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 8 57,89  
51 FRENCH BROWNIE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 8 61,91  
52 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 8 62,15  
53 HIGHCLASS CAVALLO H Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 8 72,12  
54 ANDIGO AL Z Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 8 89,31  
55 GILEA Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 12 56,21  
  BACO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk ELI    
  CATINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem ELI    
  UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (2019-12-13)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 41,96 0 30,57 750 PLN
2 LUCKY HORSE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 45,45 0 31,21 550 PLN
3 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 43,05 0 31,45 450 PLN
4 QUICKLENSKY Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 42,57 0 31,73 350 PLN
5 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 42,14 0 32,87 250 PLN
6 Lord Vinckier Jan SJ Kunowo 0 47,69 0 33,59 175 PLN
7 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 41,74 0 37,16 100 PLN
8 CATLIN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 45,77 0 38,05 75 PLN
9 LUGANO Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 0 41,25 0 40,02 50 PLN
10 DA VINCI Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia 0 45,96 0 43,12 50 PLN
11 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 47,88 4 33,99  
12 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 40,87 4 34,12  
13 VENUS Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 39,26 4 35,19  
14 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 44,23 4 37,62  
15 DJARVI B Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 46,83 4 38,43  
16 CLOUD Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 45,35 4 38,60  
17 DRAKO Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 42,91 8 29,59  
18 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 40,86 8 32,09  
19 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 42,53 8 33,99  
20 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 0 44,33 12 35,59  
21 FREDORA Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia 0 42,77 12 37,56  
22 USTINA Klein Olaf (MJ.1999) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 0 44,78 REZ    
23 SKARBIEC Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 41,41      
24 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 4 41,75      
25 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 4 41,91      
26 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 41,96      
27 SEPHORA MZ Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 4 42,57      
28 G Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 42,93      
29 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 4 43,13      
30 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 43,42      
31 MEADOW Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 4 43,46      
32 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 4 44,05      
33 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika bpk 8 52,14      
34 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 12 41,07      
35 CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (MJ.2000) KJ Trachy Sośnicowice 22 64,88      
  DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team ELI        
  WELTDAME Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk REZ        


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2019-12-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUISSINI Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 46,71 200 PLN
2 JF H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 47,20 175 PLN
3 U TERNA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 49,06 150 PLN
4 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 0 49,59 125 PLN
5 NICOLET 2 Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 49,77 100 PLN
6 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 50,68 50 PLN
7 DIACONTINA Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada 0 51,45 50 PLN
8 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 52,99 50 PLN
9 MISTER KANNAN Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 54,33  
10 CONSTANTIA Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 54,56  
11 CASCOR Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 56,23  
12 FIRST LAD BH Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 58,49  
13 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 59,81  
14 STARCORNET Adamiec Paulina (J.2003) bpk 0 60,12  
15 LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 0 60,94  
16 CATINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 65,45  
17 LIBRETTO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 65,63  
18 CALILO Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 65,29  
19 QIURORA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 8 55,96  
  CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico ELI    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (2019-12-14)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JURANDA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 42,30 0 26,86 250 PLN
2 JERNILLA VDL Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 48,49 0 27,06 200 PLN
3 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 0 48,01 0 27,12 175 PLN
4 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 44,77 0 28,42 150 PLN
5 GOTHA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 30,14 0 29,08 125 PLN
6 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) WTK Hermanów 0 42,74 0 29,19 100 PLN
7 VIGO HEYWOOD HZ Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 48,56 0 29,36 50 PLN
8 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 47,16 0 29,47 50 PLN
9 LEROY P Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 0 50,93 0 29,66 15 PLN
10 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 48,67 0 29,70 15 PLN
11 CATINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 48,63 0 29,79 15 PLN
12 ROSA BELLA Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 48,36 0 29,86 15 PLN
13 CHARIVARI FEBRO Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 47,99 0 29,90 15 PLN
14 LOCARNO Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko 0 53,75 0 31,96 15 PLN
15 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) JKS Hanna 0 49,56 0 31,97  
16 CAVALESSE Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 52,22 0 32,85  
17 GRANDE DIVA Luty Dominika bpk 0 52,68 0 33,54  
18 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 52,05 0 34,41  
19 MISTER KANNAN Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 52,38 0 34,60  
20 BACO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 51,35 0 35,42  
21 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 53,68 0 35,44  
22 LARUM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 54,56 0 35,45  
23 BARBÓRKA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 50,06 0 35,59  
24 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 0 54,22 0 35,87  
25 STARCORNET Adamiec Paulina (J.2003) bpk 0 56,06 0 36,16  
26 TOGO Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 53,19 0 37,49  
27 JF H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 47,27 4 27,26  
28 QUICKY B Z Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 50,36 4 28,56  
29 LIGHTNING TG Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 49,89 4 30,34  
30 QUISSINI Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 47,67 4 32,12  
31 GILEA Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 48,03 4 32,37  
32 CATLIN Jabłońska Julia JKS Mieczewo 0 48,84 4 33,98  
33 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 48,36 4 35,85  
34 ISABEAU Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 51,69 4 39,36  
35 CALICOR Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 52,32 ELI    
36 OLSTAR Synoradzka Zofia (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 4 45,24      
37 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 45,42      
38 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 45,52      
39 OSADKOWSKI KEY LEENA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 45,57      
40 CASCOR Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 46,85      
41 AMBASADOR Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice 4 48,35      
42 CONSTANTIA Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 4 48,66      
43 CELLO MELLONI Vinckier Izabela SJ Kunowo 4 50,45      
44 BARAQUE Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 4 51,36      
45 FIRST LAD BH Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 51,88      
46 CALILO Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 53,95      
47 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) JKS Melloni Horses Szczecin 5 62,30      
48 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 5 62,94      
49 QIURORA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 8 48,68      
50 H VANESSA Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 8 54,25      
51 CLARK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 55,33      
52 EINSTEIN Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 8 56,26      
53 LIBRETTO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 8 75,62      
54 CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 11 70,09      
55 LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 12 48,23      
  HALNY Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań REZ        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2019-12-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NILUS Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 55,32 325 PLN
2 GRUPO PROM ANTRAX Z Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 55,80 275 PLN
3 ROSSA Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 56,00 225 PLN
4 DANTOS HBC Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 60,35 200 PLN
5 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 0 60,37 150 PLN
6 WELTDAME Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 61,96 100 PLN
7 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 0 62,41 75 PLN
8 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 63,49 50 PLN
9 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 66,52 10 PLN
10 BARAQUE Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 66,73 10 PLN
11 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 68,32 10 PLN
12 LEROY P Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 0 68,54 10 PLN
13 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 68,56 10 PLN
14 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) JKS Hanna 0 69,22 10 PLN
15 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 0 69,53 10 PLN
16 GILEA Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 69,76  
17 CAVALESSE Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 69,91  
18 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 71,15  
19 I-ROCK FLOWER Kostrzewa Klara KJ Rock Horses 0 72,48  
20 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 73,24  
20 CHUCK NORRIS Barańska Laura (JM.2004) TKJ Garbówek 0 73,24  
22 BACO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 73,40  
23 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 0 73,65  
24 ISABEAU Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 73,99  
25 LUCKY HORSE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 74,20  
26 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 75,04  
27 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 76,21  
28 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 76,37  
29 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 63,99  
30 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 64,53  
31 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 66,68  
32 NIRMETTE Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 67,95  
33 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 4 68,11  
34 GAMBIT-O Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 4 68,49  
35 QUICKY B Z Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 68,50  
36 EINSTEIN Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 69,45  
37 AMBASADOR Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice 4 69,92  
38 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 4 70,45  
39 G Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 72,09  
40 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 4 75,71  
41 N.JUSTICE OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 75,72  
42 ANDIGO AL Z Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 4 75,98  
43 LOCARNO Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko 4 76,29  
44 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 4 77,03  
45 CASALLETTO Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 8 59,04  
46 DRAKO Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 8 63,20  
47 FONTAINE BLUE CKV Adamus Bartosz KS Verso La Natura 8 67,86  
48 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) WTK Hermanów 8 68,28  
49 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 8 69,01  
50 LINUS 317 Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice 8 71,57  
51 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 75,98  
52 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 12 54,92  
53 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 12 62,50  
54 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 12 71,13  
55 CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (MJ.2000) KJ Trachy Sośnicowice 12 72,96  
56 CALICOR Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 13 96,39  
57 FRENCH BROWNIE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 14 99,09  
58 HIGHCLASS CAVALLO H Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 16 71,99  
  NUCIA Luty Dominika bpk ELI    
  WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2019-12-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUICKLENSKY Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 59,99 750 PLN
2 VENUS Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 61,88 550 PLN
3 EL CAMP Adamus Bartosz KS Verso La Natura 0 62,99 450 PLN
4 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 63,75 350 PLN
5 DJARVI B Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 64,51 250 PLN
6 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 71,39 175 PLN
7 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 72,74 100 PLN
8 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 57,74 75 PLN
9 ROSSA Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 66,52 50 PLN
10 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 70,32  
11 CONRADO 10 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 70,72  
12 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 74,75  
13 CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (MJ.2000) KJ Trachy Sośnicowice 4 76,07  
14 Lord Vinckier Jan SJ Kunowo 5 78,69  
15 USTINA Klein Olaf (MJ.1999) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 5 79,57  
16 WELTDAME Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 8 63,45  
17 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 8 67,01  
18 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 8 68,19  
19 CLOUD Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 8 69,57  
20 C'EST PETITE ANNI Kostek Laura (MJ.2000) bpk 8 70,18  
21 FONTAINE BLUE CKV Adamus Bartosz KS Verso La Natura 8 74,06  
22 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 10 85,32  
23 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 12 59,38  
24 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 12 71,93  
25 LUGANO Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 12 74,74  
26 DA VINCI Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia 13 78,94  
27 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 16 59,92  
28 SEPHORA MZ Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 16 77,17  
29 CHUCK NORRIS Barańska Laura (JM.2004) TKJ Garbówek 21 79,51  
  NIRMETTE Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem ELI    
  CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław ELI    
  DRAKO Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice REZ    
  TREFL-K Murdzia Seweryn bpk REZ    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2019-12-15)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NICOLET 2 Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 54,54  
2 JF H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 56,64  
3 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 0 60,88  
4 LIBRETTO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 67,67  
5 QIURORA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 4 56,62  
6 U TERNA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 59,17  
7 FIRST LAD BH Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 63,85  
8 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 4 68,02  
9 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 4 68,56  
10 HALNY Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 8 72,63  


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2019-12-15)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUICKY B Z Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 56,44  
2 OLSTAR Synoradzka Zofia (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 0 57,01  
3 JURANDA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 57,17  
4 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 58,43  
5 GOTHA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 58,55  
6 JERNILLA VDL Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 58,57  
7 OSADKOWSKI KEY LEENA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 59,01  
8 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 0 59,26  
9 CASCOR Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 59,57  
10 MISTER KANNAN Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 64,83  
11 STARCORNET Adamiec Paulina (J.2003) bpk 0 64,91  
12 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) JKS Hanna 0 65,04  
13 BACO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 68,01  
14 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 0 68,46  
15 CLARK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 72,45  
16 VIGO HEYWOOD HZ Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 4 55,86  
17 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) JKS Melloni Horses Szczecin 4 57,96  
18 CANASTER Hendrys Maja (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 61,68  
19 ROSA BELLA Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 62,07  
20 CONSTANTIA Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 4 62,56  
21 NUCIA Luty Dominika bpk 4 62,68  
22 CELLO MELLONI Vinckier Izabela SJ Kunowo 4 64,82  
23 LARUM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 67,33  
24 GRANDE DIVA Luty Dominika bpk 4 67,93  
25 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 4 68,01  
26 QUISSINI Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 8 62,43  
27 LIGHTNING TG Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 8 63,05  
28 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 8 63,34  
29 AMBASADOR Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice 8 63,94  
30 TOGO Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 8 73,91  
31 EINSTEIN Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 12 63,98  
32 CALILO Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 12 72,02  
33 CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 15 86,97  


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (2019-12-15)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 0 41,87 0 24,93  
2 DRAKO Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 45,95 0 25,74  
3 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 45,28 0 25,82  
4 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 43,66 0 25,91  
5 DANTOS HBC Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 42,24 0 26,14  
6 LUGANO Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 0 46,48 0 26,16  
7 BARAQUE Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 46,02 0 26,53  
8 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 42,35 0 28,54  
9 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 44,23 0 29,00  
10 GAMBIT-O Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 45,92 0 29,37  
11 CALICOR Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 46,08 0 31,05  
12 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 0 46,28 0 31,95  
13 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 44,51 4 24,64  
14 CATINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 43,33 4 27,19  
15 ISABEAU Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 45,24 4 28,69  
16 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 42,14 4 28,93  
17 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 47,76 4 28,98  
18 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 47,11 4 29,82  
19 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) WTK Hermanów 0 41,68 8 27,13  
20 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 0 47,52 8 28,63  
21 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 1 49,02      
22 ANDIGO AL Z Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 1 49,19      
23 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 42,31      
24 CATLIN Jabłońska Julia (JM.2005) Klub Sportowy Verso La Natura 4 42,91      
25 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 4 42,97      
26 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 43,17      
27 GRUPO PROM ANTRAX Z Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 4 43,88      
28 CHARIVARI FEBRO Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 43,95      
29 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 44,47      
30 NILUS Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 45,06      
31 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 4 45,11      
32 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 4 45,32      
33 ROSSA Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 45,63      
34 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 4 45,97      
35 N.JUSTICE OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 46,07      
36 FRENCH BROWNIE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 4 46,08      
37 CAVALESSE Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 4 46,63      
38 CHUCK NORRIS Barańska Laura (JM.2004) TKJ Garbówek 4 47,62      
39 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 5 48,26      
40 SEPHORA MZ Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 8 42,39      
41 NIRMETTE Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 8 42,48      
42 GILEA Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 8 44,11      
43 LEROY P Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 8 46,30      
44 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 10 70,52      
45 I-ROCK FLOWER Kostrzewa Klara KJ Rock Horses 11 74,39      
46 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 12 46,28      


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2019-12-15)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 69,02 0 44,21  
2 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 69,34 0 44,25  
3 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 69,20 0 45,40  
4 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 67,69 4 43,79  
5 DJARVI B Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 69,00 4 45,07  
6 EL CAMP Adamus Bartosz KS Verso La Natura 0 71,28 4 49,60  
7 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 0 70,26 4 50,39  
8 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 0 68,98 8 48,06  
9 WELTDAME Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 69,17 16 46,08  
10 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 4 65,97      
11 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 66,11      
12 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 4 67,81      
13 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 4 68,01      
14 MEADOW Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 4 68,68      
15 CLOUD Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 69,20      
16 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika bpk 4 70,50      
17 LUCKY HORSE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 71,32      
18 USTINA Klein Olaf (MJ.1999) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 74,76      
19 VENUS Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 66,59      
20 FREDORA Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia 8 68,36      
21 CONRADO 10 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 72,37      
22 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 8 74,87      
23 DA VINCI Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia 8 75,54      
24 Lord Vinckier Jan SJ Kunowo 8 93,42      
25 FONTAINE BLUE CKV Adamus Bartosz KS Verso La Natura 12 71,88      
26 CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (MJ.2000) KJ Trachy Sośnicowice 12 73,01      
27 G Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 19 88,29      
  C'EST PETITE ANNI Kostek Laura (MJ.2000) bpk REZ        



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR
Leszno, 13-15 grudzień 2019

WYNIKI KOŃCOWE     PDF
 

3 - mini LL (70cm) - dokładności bez rozgrywki (2019-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 DRAGON Raszewska Gaja (JM.2005) KJ Rock Horses 0 53,53  
1 TOFIX Gordzielik Tomasz (Mł.2008) KJ METPOL GRODZIEC 0 54,16  
3 EPIZOD "M" Wałach Maja (Mł.2007) KJ Dobrzyniec 4 68,21  
3 DRAGON Raszewska Gaja (JM.2005) KJ Rock Horses 4 50,89  
3 EPIZOD "M" Wałach Maja (Mł.2007) KJ Dobrzyniec 4 55,69  
6 URINA-K Kubacka Dominika (J.2003) bpk 5 73,08  
7 CEKIN Kurpisz Wiktoria (MJ.2000) KJ KALUMET Boszkowo 8 68,32  
8 CEKIN Kurpisz Wiktoria (MJ.2000) KJ KALUMET Boszkowo 18 76,73  


 

4 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 URINA-K Kubacka Dominika (J.2003) bpk 0 57,32  
1 ŁOBEZ Galicki Anzelm (J.2001) OSK Michalscy Trzebnica 0 58,40  
1 Nigiri Vinckier Jan SJ Kunowo 0 61,47  
1 CERTINA 2 Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice 0 63,22  
1 Nigiri Vinckier Jan SJ Kunowo 0 63,11  
1 CERTINA 2 Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice 0 60,22  
1 Painted White Vinckier Izabela SJ Kunowo 0 55,79  
1 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 57,67  
1 DARMA Gordzielik Kinga (JM.2006) KJ METPOL GRODZIEC 0 56,91  
1 FLAVIO Jóźwiak Alicja (JM.2006) Bpk 0 53,40  
11 TOFIX Gordzielik Tomasz (Mł.2008) KJ METPOL GRODZIEC 4 50,02  
11 PLASTYK Wałach Maja (Mł.2007) KJ Dobrzyniec 4 70,37  
11 PLASTYK Wałach Maja (Mł.2007) KJ Dobrzyniec 4 51,58  
11 ŁOBEZ Galicki Anzelm (J.2001) OSK Michalscy Trzebnica 4 57,54  
11 Painted White Vinckier Izabela SJ Kunowo 4 55,93  
16 ASSUS MK Adamus Asenata KJ Dera Bogdańczowice 7 82,53  


 

5 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 61,16  
1 GUNS N' ROSES Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 0 60,38  
1 DARMA Gordzielik Kinga (JM.2006) KJ METPOL GRODZIEC 0 57,67  
1 ASSUS MK Adamus Asenata KJ Dera Bogdańczowice 0 66,23  
1 ASSUS MK Adamus Asenata KJ Dera Bogdańczowice 0 63,02  
1 CUMBRIA Łakomiec Bianka (J.2003) KJ VOLTA MIŁOCICE 0 47,79  
1 CUMBRIA Łakomiec Bianka (J.2003) KJ VOLTA MIŁOCICE 0 48,29  
1 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 55,75  
1 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 55,35  
1 FLORES Bondziul Anna KJ Jan Kosicki 0 60,04  
1 EURO CALMA Luty Dominika bpk 0 61,80  
1 SENATOR Mikołajczyk Eryka (Mł.2007) Ostrowski Klub Jeździecki Oxer 0 53,34  
1 SENATOR Mikołajczyk Eryka (Mł.2007) Ostrowski Klub Jeździecki Oxer 0 54,41  
1 CASILON B Kaszuba Alicja (JM.2005) Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 47,10  
1 CASILON B Kaszuba Alicja (JM.2005) Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 47,97  
1 CINDERELLA Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada 0 48,06  
1 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 0 55,65  
1 KALAHARI ROCK Kostrzewa Klara KJ Rock Horses 0 68,45  
1 CORELLA Raszewska Gaja (JM.2005) KJ Rock Horses 0 60,14  
1 KALAHARI ROCK Kostrzewa Klara KJ Rock Horses 0 63,92  
1 EDEN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 58,18  
1 CORRASON ESPINADO Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 0 57,04  
23 GUNS N' ROSES Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 4 56,29  
23 UNICA-K Murdzia Seweryn bpk 4 61,31  
23 UNICA-K Murdzia Seweryn bpk 4 61,08  
23 CHELSEA L Adamiec Paulina (J.2003) bpk 4 60,90  
23 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 4 59,54  
23 MON AMOUR Dąbrowski Mieszko (Mł.2019) LKJ Mieczownica 4 57,96  
23 LAQUINARO John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO 4 56,19  
30 EURO CALMA Luty Dominika bpk 6 76,31  
31 FLORES Bondziul Anna KJ Jan Kosicki 8 64,76  
31 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 8 85,95  
31 EDEN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 8 58,22  
31 CORRASON ESPINADO Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 8 55,81  
  LAQUINARO John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO ELI    


 

6 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2019-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 ASSADUR Mikołajczyk Eryka (Mł.2007) Ostrowski Klub Jeździecki Oxer 2.5 64,10  
2 MR MAGIC INVESTMENT Kraś Helena (JM.2006) BPK 3 66,38  
2 SWEET SHUTTERFLY Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo 3 61,56  
4 CORELLA Raszewska Gaja (JM.2005) KJ Rock Horses 3.5 58,67  
4 RIKA Waligóra Aleksandra (J.2001) BPK 3.5 64,15  
  ASSADUR Mikołajczyk Eryka (Mł.2007) Ostrowski Klub Jeździecki Oxer BO 61,30  
  RIKA Waligóra Aleksandra (J.2001) BPK BO 61,63  
  LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (JM.2004) JKS Farma Modrzewie BO 65,95  
  SWEET SHUTTERFLY Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo BO 63,79  
  LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (JM.2004) JKS Farma Modrzewie BO 66,07  
  FLAVIO Jóźwiak Alicja (JM.2006) Bpk BO 66,76  
  MR MAGIC INVESTMENT Kraś Helena (JM.2006) BPK ELI    


 

7 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 56,87  
1 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 56,45  
1 CZARNA PERŁA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 51,63  
1 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 50,45  
1 SANDRA DIAMOND S Przybył Oliwia (JM.2005) KJ Jumping Team Brynica 0 56,89  
1 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 0 53,75  
1 CORLEO Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 59,60  
1 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 0 51,33  
1 CORLEO Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 59,38  
1 KAREL Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 0 65,75  
1 CASKANO Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 59,41  
1 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 56,51  
1 CASKANO Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 63,71  
1 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 0 52,15  
1 URSSINI Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 57,14  
1 CASTELLO II G Pala Karolina bpk 0 59,15  
1 URSSINI Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 58,35  
1 LORETTA B Kasprzak Emilia (MJ.1999) KJ Brzóska Sport Horses 0 48,23  
1 CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 0 59,11  
1 SCHNEEFLOCKE Tomków Sara (MJ.2000) ZKJ Przylep-Lotnisko 0 51,05  
1 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 58,00  
1 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 53,41  
1 ICE CORELL Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno 0 60,40  
1 U TERNA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 46,89  
1 FAVORI DE RIVERLAND Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 59,09  
1 ŁAŃCUT Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica 0 55,16  
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 53,17  
1 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 0 54,90  
1 CELEBRITY Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 55,52  
1 INFERNO Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 59,51  
1 JACOBSON L Lis Jakub KJK Elizar Jejkowice 0 56,09  
1 ZEMFIRA Gosieniecka Joanna (J.2001) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 0 51,62  
33 BAZALT Rucińska Zofia (Mł.2007) KJ VOLTA 4 47,87  
33 BAZALT Rucińska Zofia (Mł.2007) KJ VOLTA 4 52,15  
33 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 4 69,27  
33 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 56,82  
33 CARLO ROSSI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 54,82  
33 CASIMIR Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 4 57,76  
33 ORLANDO B Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 55,36  
33 NOW OR NEVER KDW Z Flankowska Justyna KJ Ślęża 4 69,86  
33 ZEMFIRA Gosieniecka Joanna (J.2001) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 52,41  
42 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 7 80,54  
43 MON AMOUR Dąbrowski Mieszko (Mł.2019) LKJ Mieczownica 8 57,23  
43 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 8 67,51  
43 CASSIRIANO Bondziul Anna KJ Jan Kosicki 8 59,49  
43 OURAGAN WM Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia 8 55,62  
47 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 18 91,34  
48 SANDRA DIAMOND S Przybył Oliwia (JM.2005) KJ Jumping Team Brynica 21 121,50  
  HIDALGO Śmiały Monika (JM.2004) Kj Jumping Team Brynica ELI    


 

8 - P - zwykły 238.2.1 (2019-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ARAGOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 42,86 200 PLN
2 EMICA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 46,57 150 PLN
3 VALMOUT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 0 49,35 100 PLN
4 ANTARI Dudek Alina ZKJ Przylep 0 51,42  
5 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko 0 51,91  
6 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 0 54,07  
7 CZARNA PERŁA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 54,13  
8 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 0 54,63  
9 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 54,69  
10 ICE CORELL Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno 0 55,83  
11 DRAGONIA Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0 56,27  
12 BARBÓRKA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 56,80  
13 CHELSEA L Adamiec Paulina (J.2003) bpk 0 58,53  
14 NICO UNO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 59,75  
15 CELEBRITY Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 59,76  
16 STARCORNET Adamiec Paulina (J.2003) bpk 0 63,87  
17 U TERNA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 44,17  
18 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 44,78  
19 SCHNEEFLOCKE Tomków Sara (MJ.2000) ZKJ Przylep-Lotnisko 4 46,73  
20 GRANIT Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 4 47,45  
21 ORLANDO B Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 47,70  
22 DIACONTINA Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada 4 48,71  
23 GRANDIOSO Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 49,09  
24 LORETTA B Kasprzak Emilia (MJ.1999) KJ Brzóska Sport Horses 4 50,38  
25 WISSA Chruszcz Maja (JM.2005) KJ VOLTA MIŁOCICE 4 53,50  
26 CASSIANA S Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 54,31  
27 DONJA Milewska Kaja (JM.2004) JKS U ROBSONÓW 4 54,86  
28 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 56,36  
29 CASTELLO II G Pala Karolina bpk 4 56,89  
30 H VANESSA Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 57,19  
31 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 57,66  
32 RAPSODIA Gozdek Krzysztof Klub Jeździecki Okoły 4 59,62  
33 NOW OR NEVER KDW Z Flankowska Justyna KJ Ślęża 4 59,80  
34 KOSTARYKA Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 4 59,82  
35 CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 4 61,19  
36 CERVANTES W Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin 4 61,48  
37 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 8 47,26  
38 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (JM.2004) KJ VOLTA MIŁOCICE 8 51,50  
39 JACOBSON L Lis Jakub KJK Elizar Jejkowice 8 54,59  
40 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 8 57,35  
41 OURAGAN WM Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia 8 60,74  
42 INFERNO Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 12 56,68  
43 LAMBORGHINI Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 12 58,69  
44 CORDELLI Luty Dominika bpk 12 69,43  
45 CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 16 71,94  
46 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 17 72,88  
47 CARLO ROSSI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 21 88,16  
  CASIMIR Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo DYS    
  CINDERELLA Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada ELI    
  HIDALGO Śmiały Monika (JM.2004) Kj Jumping Team Brynica ELI    
  ŁAŃCUT Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica REZ    
  CASSIRIANO Bondziul Anna KJ Jan Kosicki REZ    


 

9 - N - zwykły 238.2.1 (2019-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ARAGOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 46,90 300 PLN
2 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko 0 50,74 200 PLN
3 CHARIVARI FEBRO Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 52,75 100 PLN
4 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 56,75  
5 CLEVER CHAP Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin 0 58,07  
6 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) JKS Hanna 0 58,78  
7 EMICA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 49,76  
8 GIJSBERTHA Glasser Mikołaj (MJ.1998) SCIM stajnia Agmaja 4 49,94  
9 GRANIT Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 4 52,34  
10 DONJA Milewska Kaja (JM.2004) JKS U ROBSONÓW 4 55,03  
11 NICO UNO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 58,03  
12 H VANESSA Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 59,69  
13 KOSTARYKA Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 4 61,34  
14 RAPSODIA Gozdek Krzysztof Klub Jeździecki Okoły 4 62,25  
15 WISSA Chruszcz Maja (JM.2005) KJ VOLTA MIŁOCICE 8 51,68  
16 LAMBORGHINI Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 8 56,45  
17 CASSIANA S Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 8 59,13  
18 LISA BONA L Inguenaud Sophia (MJ.1999) BPK (MAZ) 8 63,65  
19 CAMELOT II Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 8 64,12  
20 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (JM.2004) KJ VOLTA MIŁOCICE 12 51,65  
21 ANTARI Dudek Alina ZKJ Przylep 12 55,56  
22 DRAGONIA Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 12 56,46  
23 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) JKS Melloni Horses Szczecin 13 72,32  
24 CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 16 68,24  
25 CORDELLI Luty Dominika bpk 18 79,68  
  CERVANTES W Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin ELI    
  CARYZMA MK Milewska Kaja (JM.2004) JKS U ROBSONÓW ELI    


 

11 - 60 cm KUCE - dokładności bez rozgrywki (2019-12-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 WALNUT SAMSON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia ADAMUS 0 42,99  
1 BRANDON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia ADAMUS 0 42,24  


 

12 - mini LL (70cm) - dokładności bez rozgrywki (2019-12-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 BRANDON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia ADAMUS 0 43,58  
1 EPIZOD "M" Wałach Maja (Mł.2007) KJ Dobrzyniec 0 50,68  
1 DRAGON Raszewska Gaja (JM.2005) KJ Rock Horses 0 45,27  
1 R-CALVADOS Cieślak Weronika (JM.2005) St. KJ Stajnia Adamus 0 53,75  
5 WALNUT SAMSON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia ADAMUS 4 42,91  
6 DRAGON Raszewska Gaja (JM.2005) KJ Rock Horses 8 49,81  
7 EPIZOD "M" Wałach Maja (Mł.2007) KJ Dobrzyniec 14 76,59  


 

13 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-12-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 KASIA Bobkowicz Maja (JM.2005) St. KJ Stajnia Adamus 0 48,52  
1 KASIA Bobkowicz Maja (JM.2005) St. KJ Stajnia Adamus 0 44,61  
1 FRANCESCO Kwiatkowska Anna (J.2001) KS Verso La Natura 0 51,21  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 44,17  
1 DUQUE Krawiec Martyna (J.2002) KS Verso La Natura 0 52,89  
1 DUQUE Krawiec Martyna (J.2002) KS Verso La Natura 0 55,00  
1 TOFIX Gordzielik Tomasz (Mł.2008) KJ METPOL GRODZIEC 0 52,00  
1 ZELOTA Czerniawska Nina (JM.2005) Klub Sportowy Verso La Natura 0 53,35  
1 MAYON L Siejak Weronika (MJ.2000) KJ Agro-Handek Śrem 0 48,55  
1 MAYON L Siejak Weronika (MJ.2000) KJ Agro-Handek Śrem 0 47,10  
1 FALSTAFF L Skorupka Jagna (J.2002) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques 0 46,13  
1 RANDEVU Meyer Zuzanna (MJ.2000) St. KJ Gronówka 0 53,33  
1 CRUELLA DE MON Górecka Agata (Mł.2013) KS Verso La Natura 0 60,80  
1 CERTINA 2 Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice 0 60,43  
1 GANDALF Matoszko Klaudia (JM.2004) KJ Agro-Handel Śrem 0 51,06  
16 POKAZ J Gąsiorowska Karolina (J.2003) KS Verso La Natura 4 53,24  
16 TOFIX Gordzielik Tomasz (Mł.2008) KJ METPOL GRODZIEC 4 45,91  
16 ZELOTA Czerniawska Nina (JM.2005) Klub Sportowy Verso La Natura 4 60,08  
16 ŁOBEZ Galicki Anzelm (J.2001) OSK Michalscy Trzebnica 4 55,91  
20 FRANCESCO Kwiatkowska Anna (J.2001) KS Verso La Natura 8 63,33  
20 ŁOBEZ Galicki Anzelm (J.2001) OSK Michalscy Trzebnica 8 58,67  
22 R-CALVADOS Cieślak Weronika (JM.2005) St. KJ Stajnia Adamus 12 61,44  
23 POKAZ J Gąsiorowska Karolina (J.2003) KS Verso La Natura 19 82,41  
24 R-CALVADOS Cieślak Weronika (JM.2005) St. KJ Stajnia Adamus 28 70,16  


 

14 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-12-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 44,01  
1 VENTUS Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica 0 53,09  
1 CERTINA 2 Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice 0 58,61  
1 RANDEVU Meyer Zuzanna (MJ.2000) St. KJ Gronówka 0 52,63  
1 CORELLA Raszewska Gaja (JM.2005) KJ Rock Horses 0 45,70  
1 CUMBRIA Łakomiec Bianka (J.2003) KJ VOLTA MIŁOCICE 0 44,61  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina KJ Dilmar 0 47,64  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina KJ Dilmar 0 47,94  
1 FLORES Bondziul Anna KJ Jan Kosicki 0 54,28  
1 FLORES Bondziul Anna KJ Jan Kosicki 0 53,41  
1 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 53,17  
1 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 53,23  
1 CINDERELLA Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada 0 41,25  
1 Painted White Vinckier Izabela SJ Kunowo 0 49,87  
1 HIDALGO Śmiały Monika (JM.2004) Kj Jumping Team Brynica 0 47,23  
1 Painted White Vinckier Izabela SJ Kunowo 0 50,89  
1 Nigiri Vinckier Jan SJ Kunowo 0 53,88  
1 LIZANDER Sobczyńska Marta WTK Hermanów 0 48,90  
1 MON AMOUR Dąbrowski Mieszko (Mł.2019) LKJ Mieczownica 0 55,40  
1 GANDALF Matoszko Klaudia (JM.2004) KJ Agro-Handel Śrem 0 47,82  
1 URINA-K Kubacka Dominika (J.2003) bpk 0 57,14  
22 CRUELLA DE MON Górecka Agata (Mł.2013) KS Verso La Natura 4 52,87  
22 CUMBRIA Łakomiec Bianka (J.2003) KJ VOLTA MIŁOCICE 4 44,98  
22 ERMITAGE RED WINE Kalinowski Piotr Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 4 55,73  
22 MR MAGIC INVESTMENT Kraś Helena (JM.2006) BPK 4 58,40  
22 HRABINKA ”C” Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 4 56,22  
22 EDEN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 53,28  
22 EDEN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 53,32  
29 HIDALGO Śmiały Monika (JM.2004) Kj Jumping Team Brynica 5 73,57  
30 ASSUS MK Adamus Asenata KJ Dera Bogdańczowice 7 81,59  
31 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 8 66,39  
31 Nigiri Vinckier Jan SJ Kunowo 8 54,60  
33 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 9 74,78  
34 ERMITAGE RED WINE Kalinowski Piotr Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 12 57,15  
34 ASSUS MK Adamus Asenata KJ Dera Bogdańczowice 12 85,39  
  MR MAGIC INVESTMENT Kraś Helena (JM.2006) BPK ELI    


 

15 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2019-12-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CONSOTHO II Kiernikowska Dominika (Mł.2007) KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska 1.5 60,40  
2 DARMA Gordzielik Kinga (JM.2006) KJ METPOL GRODZIEC 2 61,92  
3 FALSTAFF L Skorupka Jagna (J.2002) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques 2.5 60,94  
3 CORSA Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 2.5 66,26  
5 ALUSITA Skrzypkowiak Wiktoria (J.2001) KJ Brzóska Sport Horses 3 63,12  
5 FLAVIO Jóźwiak Alicja (JM.2006) Bpk 3 59,74  
5 CIRA W Stronczyńska Oliwia (J.2003) KJ BSI Sport Zamysłowo 3 67,28  
5 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (JM.2004) JKS Farma Modrzewie 3 60,09  
  LIZANDER Sobczyńska Marta WTK Hermanów BO 59,16  
  LIZANDER Sobczyńska Marta WTK Hermanów BO 62,51  
  FLAVIO Jóźwiak Alicja (JM.2006) Bpk BO 61,28  
  LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (JM.2004) JKS Farma Modrzewie BO 72,83  
  DARMA Gordzielik Kinga (JM.2006) KJ METPOL GRODZIEC BO 60,65  
  DUQUE Krawiec Martyna (J.2002) KS Verso La Natura ELI    


 

16 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-12-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 GUNS N' ROSES Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 0 53,75  
1 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 51,79  
1 GUNS N' ROSES Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 0 54,09  
1 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 51,80  
1 MON AMOUR Dąbrowski Mieszko (Mł.2019) LKJ Mieczownica 0 54,68  
1 CASAMBA Czernik Natalia KS Verso La Natura 0 54,30  
1 SENATOR Mikołajczyk Eryka (Mł.2007) Ostrowski Klub Jeździecki Oxer 0 50,24  
1 SENATOR Mikołajczyk Eryka (Mł.2007) Ostrowski Klub Jeździecki Oxer 0 48,50  
1 UNICA-K Murdzia Seweryn bpk 0 52,99  
1 UNICA-K Murdzia Seweryn bpk 0 53,69  
1 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 48,32  
1 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 0 49,91  
1 CONSOTHO II Kiernikowska Dominika (Mł.2007) KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska 0 52,24  
1 CORSA Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 0 56,40  
1 BAZALT Rucińska Zofia (Mł.2007) KJ VOLTA 0 50,97  
1 HRABINKA ”C” Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 0 44,98  
1 CASKANO Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 61,48  
1 V- ADAM Z Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 50,15  
1 CASKANO Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 59,65  
1 V- ADAM Z Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 50,61  
1 DUSTIN Nowowiejska Julia (JM.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 48,00  
1 GIGANT Janusz Małgorzata (J.2001) Stajnia Nebraska 0 45,84  
1 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 50,97  
1 KALAHARI ROCK Kostrzewa Klara KJ Rock Horses 0 56,35  
1 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 48,28  
1 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 52,38  
1 CORLEO Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 55,18  
1 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 52,17  
1 CORLEO Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 55,01  
1 CORELLA Raszewska Gaja (JM.2005) KJ Rock Horses 0 46,88  
1 CARLO ROSSI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 56,79  
1 RIKA Waligóra Aleksandra (J.2001) BPK 0 48,06  
1 RIKA Waligóra Aleksandra (J.2001) BPK 0 47,91  
1 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) BPK 0 54,65  
1 CANDORA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 52,16  
1 SCHNEEFLOCKE Tomków Sara (MJ.2000) ZKJ Przylep-Lotnisko 0 45,13  
1 CASSIANA S Stachowiak Ewa (MJ.1998) bpk 0 50,11  
1 CHELSEA L Adamiec Paulina (J.2003) bpk 0 50,64  
1 CASSIRIANO Bondziul Anna KJ Jan Kosicki 0 49,12  
1 CELEBRITY Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 52,46  
1 CASIMIR Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 0 47,51  
1 CASIMIR Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 0 53,94  
1 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 50,70  
1 JACOBSON L Lis Jakub KJK Elizar Jejkowice 0 51,37  
1 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 48,70  
1 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 53,73  
1 INFERNO Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 57,41  
1 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 0 53,98  
1 CORRASON ESPINADO Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 0 49,12  
1 VENTUS Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica 0 55,50  
1 FAVORI DE RIVERLAND Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 55,27  
1 MACKAY Czernik Natalia KS Verso La Natura 0 49,81  
1 URSSINI Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 53,72  
1 URSSINI Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 54,12  
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 49,30  
1 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 0 56,12  
1 OURAGAN WM Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia 0 49,43  
58 PLASTYK Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada 4 47,79  
58 CASAMBA Czernik Natalia KS Verso La Natura 4 52,21  
58 BAZALT Rucińska Zofia (Mł.2007) KJ VOLTA 4 51,70  
58 KAREL Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 4 63,76  
58 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (J.2003) St. KS Jumping Events Poznań 4 54,19  
58 FLAVIO Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 49,08  
58 GIGANT Janusz Małgorzata (J.2001) Stajnia Nebraska 4 46,80  
58 CARMEN Werblińska Oliwia (J.2001) LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica 4 47,31  
58 NOW OR NEVER KDW Z Flankowska Justyna KJ Ślęża 4 52,31  
58 CORRASON ESPINADO Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 4 51,94  
58 FAVORI DE RIVERLAND Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 55,21  
58 ASSADUR Mikołajczyk Eryka (Mł.2007) Ostrowski Klub Jeździecki Oxer 4 49,42  
58 ASSADUR Mikołajczyk Eryka (Mł.2007) Ostrowski Klub Jeździecki Oxer 4 48,87  
58 GAL Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 4 63,29  
72 FANATYK Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo 6 68,41  
72 GALA Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice 6 71,98  
74 PLASTYK Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada 8 62,65  
74 FLAVIO Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 8 50,08  
74 ORLANDO B Dreger Magdalena (J.2003) KJ Brzóska Sport Horses 8 46,17  
74 CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 8 52,63  
74 ALUSITA Skrzypkowiak Wiktoria (J.2001) KJ Brzóska Sport Horses 8 49,39  
79 FANTASIE Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 12 54,65  
79 DUSTIN Nowowiejska Julia (JM.2004) OSK Michalscy Trzebnica 12 60,75  
81 SESILA G Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo 22 100,92  
  SANDRA DIAMOND S Przybył Oliwia (JM.2005) KJ Jumping Team Brynica ELI    
  SANDRA DIAMOND S Przybył Oliwia (JM.2005) KJ Jumping Team Brynica ELI    
  CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team ELI    


 

17 - P - zwykły 238.2.1 (2019-12-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ARAGOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 45,69 200 PLN
2 GRANIT Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 0 46,27 150 PLN
3 EMICA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 46,65 100 PLN
4 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 46,95  
5 GRANDIOSO Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 47,58  
6 WISSA Chruszcz Maja (JM.2005) KJ VOLTA MIŁOCICE 0 48,17  
7 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko 0 48,75  
8 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 48,91  
9 U TERNA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 49,61  
10 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (JM.2004) KJ VOLTA MIŁOCICE 0 51,26  
11 ANTARI Dudek Alina ZKJ Przylep 0 51,91  
12 BLACK JACK Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 0 54,32  
13 JACOBSON L Lis Jakub KJK Elizar Jejkowice 0 56,20  
14 DONJA Milewska Kaja (JM.2004) JKS U ROBSONÓW 0 56,47  
15 ALHAMBRA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 56,99  
16 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 0 57,24  
17 DIACONTINA Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada 0 57,25  
18 NIRGUN S Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 58,41  
19 CHELSEA L Adamiec Paulina (J.2003) bpk 0 59,07  
20 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 0 60,18  
21 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 60,42  
22 CARYZMA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 60,70  
23 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 0 61,63  
24 RAPSODIA Gozdek Krzysztof Klub Jeździecki Okoły 0 61,66  
25 CANDORA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 62,54  
26 QUINTA Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka 0 63,26  
27 CASTELLO II G Pala Karolina bpk 0 64,35  
28 KOSTARYKA Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 64,54  
29 GEORGIA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 65,35  
30 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 66,01  
31 SESILA G Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo 0 66,26  
32 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) BPK 0 66,33  
33 CARLO ROSSI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 66,52  
34 NICO UNO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 69,17  
35 EURO CALMA Luty Dominika bpk 0 70,46  
36 CAMELOT II Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 72,28  
37 VALMOUT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 4 46,56  
38 ITON Ueberhan Patrycja (MJ.2000) WTK Hermanów 4 47,60  
39 ORLANDO B Dreger Magdalena (J.2003) KJ Brzóska Sport Horses 4 52,54  
40 CARMEN Werblińska Oliwia (J.2001) LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica 4 52,74  
41 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 4 52,89  
42 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 53,16  
43 CINDERELLA Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada 4 53,37  
44 FANATYK Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo 4 55,03  
45 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 58,18  
46 MACKAY Czernik Natalia KS Verso La Natura 4 60,44  
47 U2 Czernik Natalia KS Verso La Natura 4 61,57  
48 DRAGONIA Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 4 64,31  
49 CELEBRITY Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 65,29  
50 ZANDO M Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin 4 65,44  
51 INFERNO Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 65,68  
52 CORDELLI Luty Dominika bpk 4 73,29  
53 SCHNEEFLOCKE Tomków Sara (MJ.2000) ZKJ Przylep-Lotnisko 8 49,97  
54 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 8 57,64  
55 OURAGAN WM Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia 8 59,63  
56 CASSIANA S Stachowiak Ewa (MJ.1998) bpk 8 60,18  
57 GAL Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 8 60,58  
58 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 8 63,55  
59 CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 8 63,71  
60 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 8 65,26  
61 CASSIRIANO Bondziul Anna KJ Jan Kosicki 9 77,34  
62 FANTASIE Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 12 64,13  
63 CERVANTES W Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin 16 59,83  
64 CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 19 100,70  
65 NOW OR NEVER KDW Z Flankowska Justyna KJ Ślęża 25 90,51  
66 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 28 87,62  
  GALA Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice REZ    


 

18 - N - zwykły 238.2.1 (2019-12-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ARAGOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 47,75 300 PLN
2 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) JKS Melloni Horses Szczecin 0 48,52 200 PLN
3 GIJSBERTHA Glasser Mikołaj (MJ.1998) SCIM stajnia Agmaja 0 49,88 100 PLN
4 EMICA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 50,52  
5 CHARIVARI FEBRO Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 54,21  
6 CARYZMA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 57,21  
7 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 58,37  
8 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 60,51  
9 DONJA Milewska Kaja (JM.2004) JKS U ROBSONÓW 0 61,23  
10 KOSTARYKA Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 63,14  
11 H VANESSA Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 63,84  
12 RAPSODIA Gozdek Krzysztof Klub Jeździecki Okoły 0 63,96  
13 WISSA Chruszcz Maja (JM.2005) KJ VOLTA MIŁOCICE 4 52,92  
14 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 4 55,39  
15 ANTARI Dudek Alina ZKJ Przylep 4 55,90  
16 ITON Ueberhan Patrycja (MJ.2000) WTK Hermanów 4 58,90  
17 ALHAMBRA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 59,50  
18 QUINTA Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka 4 60,29  
19 CLEVER CHAP Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin 4 61,08  
20 U2 Czernik Natalia KS Verso La Natura 4 62,73  
21 DRAGONIA Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 4 63,44  
22 CASTELLO II G Pala Karolina bpk 4 67,33  
23 GEORGIA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 4 67,52  
24 CORDELLI Luty Dominika bpk 4 70,97  
25 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (J.2003) St. KS Jumping Events Poznań 5 76,74  
26 PRADO Kasperek Maciej Racocki KJ 8 50,94  
27 VALMOUT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 8 51,86  
28 GRANIT Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 8 56,58  
29 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 8 60,01  
30 LISA BONA L Inguenaud Sophia (MJ.1999) BPK (MAZ) 8 65,37  
31 BLACK JACK Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 10 80,48  
32 NICO UNO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 11 100,63  
33 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (JM.2004) KJ VOLTA MIŁOCICE 12 68,97  
34 CAMELOT II Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 14 80,68  
35 ZANDO M Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin 16 61,93  
36 NIRGUN S Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 29 107,89  
  CERVANTES W Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin REZ    
  KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko DYS    


 

21 - mini LL (70cm) - dokładności bez rozgrywki (2019-12-15)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 EPIZOD "M" Wałach Maja (Mł.2007) KJ Dobrzyniec 8 65,77  


 

22 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-12-15)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 MAYON L Siejak Weronika (MJ.2000) KJ Agro-Handek Śrem 0 51,76  
1 REINER Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 0 50,89  
1 ZELOTA Czerniawska Nina (JM.2005) Klub Sportowy Verso La Natura 0 53,20  
1 ARMIN DE MONSIEUR Malinowska Marta (JM.2005) Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław 0 48,07  
1 ZELOTA Czerniawska Nina (JM.2005) Klub Sportowy Verso La Natura 0 50,35  
1 CERTINA 2 Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice 0 58,58  
1 DUQUE Krawiec Martyna (J.2002) KS Verso La Natura 0 53,69  
1 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 55,27  
1 URINA-K Luty Dominika bpk 0 52,33  
10 PLASTYK Wałach Maja (Mł.2007) KJ Dobrzyniec 4 49,77  
10 ŁOBEZ Galicki Anzelm (J.2001) OSK Michalscy Trzebnica 4 52,45  
10 MAYON L Siejak Weronika (MJ.2000) KJ Agro-Handek Śrem 4 51,43  
10 PIRELLA Jankowska Zofia (Mł.2007) Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław 4 48,61  
10 REINER Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 4 52,30  
10 PIRELLA Jankowska Zofia (Mł.2007) Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław 4 48,68  
10 FRANCESCO Kwiatkowska Anna (J.2001) KS Verso La Natura 4 51,79  
10 GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE Nagła Kornelia (MJ.1998) St. KJ Stajnia ADAMUS 4 56,13  
18 POKAZ J Gąsiorowska Karolina (J.2003) KS Verso La Natura 8 54,61  
19 ARMIN DE MONSIEUR Malinowska Marta (JM.2005) Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław 12 47,66  


 

23 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-12-15)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 GANDALF Matoszko Klaudia (JM.2004) KJ Agro-Handel Śrem 0 49,56  
1 DARMA Gordzielik Kinga (JM.2006) KJ METPOL GRODZIEC 0 53,68  
1 CRUELLA DE MON Górecka Agata (Mł.2013) KS Verso La Natura 0 55,14  
1 KASKADA Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS 0 47,73  
1 CUMBRIA Łakomiec Bianka (J.2003) KJ VOLTA MIŁOCICE 0 47,47  
1 EDEN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 53,76  
1 Painted White Vinckier Izabela SJ Kunowo 0 54,11  
1 FALSTAFF L Skorupka Jagna (J.2002) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques 0 52,42  
1 HIDALGO Śmiały Monika (JM.2004) Kj Jumping Team Brynica 0 48,07  
1 FALSTAFF L Skorupka Jagna (J.2002) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques 0 52,00  
1 ODRECKA Nagła Kornelia (MJ.1998) St. KJ Stajnia ADAMUS 0 51,85  
12 MR MAGIC INVESTMENT Kraś Helena (JM.2006) BPK 4 51,41  
12 DIMA Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 4 51,71  
12 POKAZ J Gąsiorowska Karolina (J.2003) KS Verso La Natura 4 54,24  
15 ASSUS MK Adamus Asenata KJ Dera Bogdańczowice 6 77,65  
15 Nigiri Vinckier Jan SJ Kunowo 6 76,60  
17 GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE Nagła Kornelia (MJ.1998) St. KJ Stajnia ADAMUS 8 50,46  
17 ARMIN DE MONSIEUR Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw 8 56,24  
17 LIZANDER Sobczyńska Marta WTK Hermanów 8 50,82  
20 FRANCESCO Kwiatkowska Anna (J.2001) KS Verso La Natura 16 55,67  
  DIMA Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej ELI    
  SANDRA DIAMOND S Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica ELI    


 

24 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2019-12-15)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 TOFIX Gordzielik Tomasz (Mł.2008) KJ METPOL GRODZIEC 3 61,89  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 3 56,59  
3 LIZANDER Sobczyńska Marta WTK Hermanów 3,5 60,68  
  DUQUE Krawiec Martyna (J.2002) KS Verso La Natura ELI    


 

25 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-12-15)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 FLAVIO Jóźwiak Alicja (JM.2006) Bpk 0 51,37  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina KJ Dilmar 0 49,98  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina KJ Dilmar 0 49,52  
1 KRIJGER C Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 56,11  
1 KAWAVANTOS VTH Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 53,46  
1 UNICA-K Murdzia Seweryn bpk 0 54,36  
1 FANTASIE Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 0 59,10  
1 DUSTIN Nowowiejska Julia (JM.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 51,15  
1 KASKADA Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS 0 52,84  
1 GANDALF Matoszko Klaudia (JM.2004) KJ Agro-Handel Śrem 0 49,42  
1 FLORES Bondziul Anna KJ Jan Kosicki 0 54,48  
1 CRUELLA DE MON Górecka Agata (Mł.2013) KS Verso La Natura 0 56,40  
1 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 53,01  
1 ERMITAGE RED WINE Kalinowski Piotr Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 0 55,20  
1 BAZALT Rucińska Zofia (Mł.2007) KJ VOLTA 0 30,00  
1 CANDORA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 52,48  
1 SIBILIA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 0 49,57  
1 DORRYT Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw 0 53,24  
1 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) BPK 0 58,78  
1 CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 55,02  
1 JAMES BROWN Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 59,13  
1 KREKWAKWOU C Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 58,60  
1 URSSINI Murdzia Seweryn (Mł.2019) bpk 0 55,22  
1 GAL Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 0 53,99  
1 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 0 51,44  
1 CASIMIR Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 0 48,95  
1 CORSA Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 0 55,58  
1 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (JM.2004) JKS Farma Modrzewie 0 55,37  
1 CORLEO Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 56,53  
1 KAREL Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ 0 62,10  
1 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 53,43  
1 RIKA Waligóra Aleksandra (J.2001) BPK 0 48,99  
33 KRIJGER C Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 4 55,99  
33 KAWAVANTOS VTH Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 58,25  
33 SENATOR Mikołajczyk Eryka (Mł.2007) Ostrowski Klub Jeździecki Oxer 4 51,13  
33 CONSOTHO II Kiernikowska Dominika (Mł.2007) KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska 4 52,55  
33 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 4 56,79  
33 CONSOTHO II Kiernikowska Dominika (Mł.2007) KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska 4 50,66  
33 V- ADAM Z Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 53,02  
33 DUSTIN Nowowiejska Julia (JM.2004) OSK Michalscy Trzebnica 4 53,34  
33 FLAVIO Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 52,40  
33 FLAVIO Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 54,40  
33 CASAMBA Czernik Natalia KS Verso La Natura 4 54,37  
33 CASAMBA Czernik Natalia KS Verso La Natura 4 49,70  
33 ZEMFIRA Gosieniecka Joanna (J.2001) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 52,41  
33 HRABINKA ”C” Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 4 65,15  
33 HRABINKA ”C” Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 4 49,83  
33 INFERNO Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 54,10  
33 CARMEN Werblińska Oliwia (J.2001) LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica 4 49,47  
33 CORRASON ESPINADO Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 4 49,58  
33 ASSADUR Mikołajczyk Eryka (Mł.2007) Ostrowski Klub Jeździecki Oxer 4 50,19  
33 KREKWAKWOU C Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 55,98  
33 CORSA Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 4 52,13  
54 GALA Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice 6 75,16  
55 V- ADAM Z Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 8 52,38  
55 ZEMFIRA Gosieniecka Joanna (J.2001) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 8 50,10  
55 ERMITAGE RED WINE Kalinowski Piotr Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 8 56,58  
58 GUNS N' ROSES Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 12 62,80  
58 KALAHARI ROCK Kostrzewa Klara KJ Rock Horses 12 85,51  
  GALA Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice ELI    
  ALUSITA Skrzypkowiak Wiktoria (J.2001) KJ Brzóska Sport Horses ELI    
  ALUSITA Skrzypkowiak Wiktoria (J.2001) KJ Brzóska Sport Horses ELI    


 

26 - P - zwykły 238.2.1 (2019-12-15)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 49,03  
2 GRANDIOSO Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 52,34  
3 JAMES BROWN Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 54,32  
4 JESTLI Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 55,54  
5 JACOBSON L Lis Jakub KJK Elizar Jejkowice 0 56,76  
6 CARMEN Werblińska Oliwia (J.2001) LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica 0 59,46  
7 MACKAY Czernik Natalia KS Verso La Natura 0 62,26  
8 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 0 62,83  
9 ALHAMBRA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 63,15  
10 CASSIANA S Stachowiak Ewa (MJ.1998) bpk 0 63,50  
11 CELEBRITY Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 63,54  
12 NIRGUN S Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 63,70  
13 CASTELLO II G Pala Karolina bpk 0 65,09  
14 CARYZMA MK Milewska Kaja (JM.2004) JKS U ROBSONÓW 0 66,13  
15 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 66,49  
16 NOW OR NEVER KDW Z Flankowska Justyna KJ Ślęża 0 68,36  
17 QUINTA Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka 0 69,21  
18 CARLO ROSSI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 70,20  
19 CANDORA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 1 71,65  
20 GEORGIA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 1 72,46  
21 DIACONTINA Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada 4 47,34  
22 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 49,51  
23 ITON Ueberhan Patrycja (MJ.2000) WTK Hermanów 4 52,00  
24 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 4 54,64  
25 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 4 63,76  
26 GAL Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 4 64,64  
27 ZANDO M Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin 4 65,79  
28 CASSIRIANO Bondziul Anna KJ Jan Kosicki 4 67,00  
29 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 67,94  
30 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 4 69,53  
31 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) BPK 5 71,07  
32 FANTASIE Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 5 71,42  
33 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (J.2003) St. KS Jumping Events Poznań 5 72,20  
34 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 7 82,46  
35 CINDERELLA Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada 8 54,14  
36 VALMOUT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 8 56,41  
37 SIBILIA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 8 61,12  
38 DORRYT Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw 8 64,85  
39 EURO CALMA Luty Dominika bpk 8 69,90  
40 BLACK JACK Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 10 94,08  
41 CERVANTES W Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin 16 66,17  
42 ORLANDO B Dreger Magdalena (J.2003) KJ Brzóska Sport Horses 16 83,92  
  ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów ELI    
  OURAGAN WM Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia ELI    


 

27 - N - zwykły 238.2.1 (2019-12-15)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas  
1 GIJSBERTHA Glasser Mikołaj (MJ.1998) SCIM stajnia Agmaja 0 53,47  
2 NIRGUN S Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 62,82  
3 ALHAMBRA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 63,44  
4 U2 Czernik Natalia KS Verso La Natura 0 64,86  
5 CLEVER CHAP Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin 0 65,29  
6 ITON Ueberhan Patrycja (MJ.2000) WTK Hermanów 0 65,30  
7 QUINTA Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka 0 66,88  
8 CAMELOT II Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 1 73,63  
9 GEORGIA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 4 43,94  
10 LISA BONA L Inguenaud Sophia (MJ.1999) BPK (MAZ) 4 53,16  
11 LINUS 317 Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice 4 56,09  
12 ARAGOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 4 56,82  
13 GRANIT Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 4 57,45  
14 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 4 59,10  
15 JESTLI Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 4 61,29  
16 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (J.2003) St. KS Jumping Events Poznań 4 64,07  
17 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 64,36  
18 H VANESSA Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 68,79  
19 DRAGONIA Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 4 69,71  
20 RAPSODIA Gozdek Krzysztof Klub Jeździecki Okoły 4 69,73  
21 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko 6 76,99  
22 WISSA Chruszcz Maja (JM.2005) KJ VOLTA MIŁOCICE 8 56,32  
23 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (JM.2004) KJ VOLTA MIŁOCICE 8 61,06  
24 KOSTARYKA Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 8 68,65  
25 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 8 69,30  
26 CORDELLI Luty Dominika bpk 9 71,65  
27 DONJA Milewska Kaja (JM.2004) JKS U ROBSONÓW 10 77,26  
28 PRADO Kasperek Maciej Racocki KJ 16 61,06  
29 BLACK JACK Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 21 105,47  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 320
3. Bedyńska Wiktoria  213
4. Bado Gabriela  207
5. Babiak Filip 198
6. Milczarek Nina  181
7. Błaszczak Julia 178
8. Kawa Aleksandra 155
9. Jaglarz Julia  150
10. Kałdonek Martyna  139

 31/08/20

1. Kierznowska Aleksandra 917
2. Suska Juliana  529
3. Lewandowski Aleksander 471
4. Skrobacz Olga 208
5. Stefańska Natalia  136
6. Barańska Laura  129
7. Baehr Maria  126
8. Wawrzyniak Pola  113
9. Dobkowska Milena  75
9 Pietrzak Emilia  75

31/08/20

1 Zawadzka Eliza 745
2  Pietrzak Daria  400
3. Kapel Julia  340
4. Pymek Zuzanna 310
5. Konarska Marta  250
5Gramza Amelia 250
7. Biegalska Iga  245
8. Sijka Olivia  120
9. Dubieniecka Martyna   185
10.   Lasocka W. Pilem Perka A 160

 08/07/20

1.  Kłodowska Aleksandra 54
2.  Kamińska Lena   40
2.  Słoniec Paulina 32
4. Cwalina Wiktoria  30
4. Wierucka Maria  30
6. Stróżyńska Zuzanna  24
7. Kulesza Lila  22
8. Mroczek Jakub  20
 Wożniak Stanisław   20
8 Grobelny Martyna  20

12/08/20

  Skotarczak Nel 142
2.  Wierucka Zofia 108
2.  Cwalina Wiktoria  108
4.  Nagla Maja   71
5.  Kierznowski Radosław   64
6.  Ciszek Zofia  56
6.  Sałapatek Maja  56
8.  Kliś Maja  49
9   Pliem Perka Martyna  45
10.  Słoniec Paulina  29

12/08/20

1.  Skotarczak Nel 342
2.  Babczyńska Małgorzata  159
3.  Nawrocka Roksana 116
4.  Przybyła Natalia  107
5.  Jurasz Kornelia 99
5   Lewkowicz Amelia 99
7.  Pliem  Perka Martyna  91
8.   Falkiewicz Lena  81
9.  Biel Zofia  81
9 . Cwalina Wiktoria  81

12/08/20

1.  Panarowicz Nikola  229    
2.  Kierznowska Jagoda  120
3.  Sondej Zofia  100
4.  Szeszuła Zuzanna 95
5.  Ludwicka Karina  69 
5   Grabowska Jagna  67
7.  Bar Karolina  49
8   Kuczkowiak Hanna  46
9.  Pliem Perka Martyna    44
10. Aniołek Hubert 37

12/08/20

1.  Zubczyńska Amelia  320
2.  Derda Agata 180
3.  Jackowiak Marcelina 130
4.  Ambroziak Nadia 125
4.  Sówka Nell  120
6.  Poleszak Dagmara 115
7.  Naumiuk Roksana  55
8. Otlewska Amelia  50
8.  Tuliszkiewicz Olga 50
10. Knopkiewicz Natalia  30

12/08/20

1.  Ganowska Julia  340
2.  Arkuszewska Daria  155
3.  Kowalonek Lena  140
4.  Lehmann Nadia  130
4.  Maćkowska Agata  130
6.  Jackowiak Marcelina  115
7.  Kierznowska Jagoda 110
8. Kamińska Agata 95
8. Górnicka Kornelia  95 
10. Parkur Antonina 90

12/08/20

1.  Pietrzak Emilia  85
2.  Sydow Natalia  80
2.  Bytner Wiktoria  55 
4   Kozłowska Maria   35
5   Kozakiewicz Paulina  25
6.  Otlewska Amelia 15
7.  Kaczmarek Mikołaj  10
7.  Przybysz Klaudia  10
9.      
10       

12/08/20