W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Grand Prix HZO w Lesznie dla Leszka Gramzy i Badorette - WYNIKI 24-26.0217

26/02/16

 

 

 

 


Cavaliada CSI3-W Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata - Torwar Warszawa 23-26 lutego 2017

Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2016/17

Cavaliada Tour 2016/17

Cavaliada Tour 2016/17  U21

Cavaliada Future 2016/17

 

WYNIKI / KOŃCOWE RANKINGI / GALERIA / VIDEO 

 

26/02/17

 

 


Rozkład Jazdy 22-26 lutego 2017

CAVALIADA CSI3-W Warszawa Torwar 

zgłoszenia        ranking LEC przed Finałem 

program / w tym relacje TV / 

wyniki / listy 

 

CSI3 Vilamora POR / Sandra Piwowarczyk - Bałuk 

wyniki / listy          livestream

1m. 110 cm Giro de La Luna / Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL 

 

CSI2 Mijas ESP  / Michał Kaźmierczak, Klara Kostrzewa

wyniki         livestream

 

CSI2 Gent BEL / Bartosz Adamus, Natalia Czernik  / 

zgłoszenia         wyniki / listy        

 

CSICh Abu Dhabi UAE / Amelia Mościcka

wyniki 

 

HZO Leszno 


Łukasz Wasilewski drugi w Grand Prix CSN w Lesznie 19/02/17

Łukasz Wasilewski na El Quando / Carthino Z - Quantum / zajał drugie miejsce w Grand Prix, był to najlepszy wynik dla Polski  w konkursie.  Grand Prix wygrał reprezentant Niemiec Philipp Schober na Zandigo TS.  

 

19/02/17  

 

 

 


HPP Michałowice - IV el HPP w kat MJ i Juniorów 19.02.17 - początek 15.00

WYNIKI  19/02/17


CSN Sopot - Dominika Bach druga w Grand Prix, najlepiej dla Polski !


Sobota w Mijas. Michał Kaźmierczak trzeci, Klara Kostrzewa szósta ! Super forma reprezentantów Polski ! 18/02/17

3m. 130 cm CSI2  Cisall FS / Michał Kaźmierczak POL   

6m. 135cm CSI2  Riboy / Klara Kostrzewa POL   18/02/17

 


Michał Kaźmierczak dziewiąty w LR 145 w Mijas 17/02/17


Rozkład Jazdy 16-19.02.17

CSI3 Neumunster GER / Cassandra Orschel 

wyniki / listy / program               livestream

9m LR 150 cm Acanthya / Cassandra Orschel POL   1702/18 

 


CSI2 Mijas ESP / Michał Kaźmierczak / Klara Kostrzewa / Monika Becker 

 wyniki / listy / program               livestream

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

3m. 130 cm CSI2  Cisall FS / Michał Kaźmierczak POL  video  18/02/17 

6m. 135cm CSI2  Riboy / Klara Kostrzewa POL video 18/02/17

9m LR 145 cm Helia van de Heihoek / Michał Kaźmierczak  POL video     17/02/17

7m. 6 CSIYH Rossa / Michał Kaźmierczak POL  video 15/02/17 

 


 

HPP Michałowice 

CSN Sopot 

HZO Leszno 

 


 

CSI1 Mâcon Chaintré (FRA) / Jan Chrzanowski 

11m. CSI1 130cm  Canaletto 23 / Jan Chrzanowski POL  17/02/17

 


IV etap HPP - Michałowice 17-19 lutego 2017 - zgłoszenia, program, aktualne rankingi

14/02/17

 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24