W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Mistrzostwa Europy Pony 4-9 sierpnia 2015 Malmö - propozycje

17/06/15

 

 

 

 

 


Agnieszka Cecuga druga w Grand Prix CSN Wr Neustadt -14.06.15

16/06/15 

 


CSI4 Poznań 11-14 czerwca 2015 - wyniki, galeria

16/06/15

  

 

 


CSI-W Olomouc 2015 - WYNIKI

16/06/15

Międzynarodowy turniej w Olomouc zaliczany do rankingu Pucharu Świata był bardzo udany dla Reprezentantów Polski, Jarosław Koziarowski wygrał Finał Rundy Młodych Koni, W najtrudniejszych konkursach Diamond Tour najlepiej spisali się Antoni Strzałkowski, Paulina Koza a w Grand Prix Dawid Kubiak. Łukasz Koza był trzeci w Finale 135 Silver Tour. W konkursach dla juniorów formą błyszczała Anastazja Broniatowska. 

 

 


Aktualizacja Rankingów PZJ

16/06/15 

 


Future Champions Hagen 2015 - Skład Reprezentacji Polski

14/06/15

 

Reprezentacja Polski Dzieci i Juniorów w dniach 16-21 czerwca b.r. wystartuje w międzynarodowym turnieju CSIOJ / CSIOCh w Hagen. 

 

SKŁAD Reprezentacji Polski / Program / Podręczne linki

 

 


Rezygnacja Prezesa PZJ

Dnia 7 czerwca br. prezes Polskiego Związku Jeździeckiego Łukasz Abgarowicz na ręce zarządu złożył pisemną rezygnację z pełnionej funkcji. Zgodnie ze statutem obowiązki prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego przejął wiceprezes Henryk Święcicki.

http://pzj.pl/node/rezygnacja-prezesa-pzj    14/06/15

 


Jarosław Koziarowski wygrał Finał Rundy Młodych Koni w Olomouc

Jarosław Koziarowski wygrał Finał Rundy Młodych Koni w Olomouc na siwym 7 letnim holsztyńskim  wałachu Chenet / Contender - Carolus / wyhodowanym w Polsce przez Romę i Ryszarda Kosickich, będącym własnością Urszuli Koziarowskiej.  Jarosław Koziarowski pokonał 17 par finałowej rozgrywki konkursu w którym startowało 65  koni. 

 

 

 


CSI3-W Olomouc 2015 - dzień II

13/06/15

Antoni Strzałkowski, Jarosław Koziarowski, Maja Radomska i Joanna Tłuszcz - najlepsi w piątek 12.06.15 w zawodach CSI3-W w Olomouc. 

 

 

 

 

 


Hubert Kierznowski przebojem drugiego dnia zawodów CSI4 Poznań

13/03/15

Hubert Kierznowski wygrał dwa piątkowe konkursy zawodów CSI4 w Poznaniu - LR 150 cm o nagrodę firmy Andrewex na Denver Z i poranny konkurs dla Młodych Koni na Dior V.

 

W konkursie MR najlepiej spośród reprezentantów Polski, spisał się Michał Kaźmierczak na Apart - 4 miejsce, w konkursie ŚR drugi był Leszek Gramza na Badorette.

Pierwszy konkurs w rundzie Dzieci CSICh wygrała Julia Kuśnierczak na Orinoko W, a w rundzie Juniorów CSIJ najlepszy był Filip Lewicki na Codetia VDL

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24