W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Radzionków - XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży na kucach 2023

Podium OOM na kucach  fot Monapphoto 

 

Podium XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na kucach 2023 

 

złoto - Julian Laskowski PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION  AJ Dawidy  5,16 pkt 

srebro - Wiktoria Tymieniecka WIKING PP  KJ Podkowa Gruszczyn 5,83 pkt

brąz - Alicja Jagusiak FONDI-W  KJ Preria Wilkowice  5,84 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

18-20 lipca 2023  


Gajewniki - V etap Polski Ligi Jeździeckiej 14-16/07/23

Dekoracja Grand Prix - Jakub Kubiak fot. Alicja Węrzyn 

 

 

Zwycięzcy finałowych konkursów V etapu PLJ :

Grand Prix Finał Rundy Złotej 1m. Jakub Kubiak QUILIBET  KJ przy SO Łąck 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Kacper Niewiadomski LIROCCA BLUE OSPA  WKJ Lublin

Finał Rundy Brązowej - 1m. Roksana Nawrocka CHENOA  KS Gajewniki 

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Zofia Lewandowska CASALI Stajnia Jarużyn 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. KS Stajnia Gajewniki 


ZO Wierzbna Biały Las 14-16 lipca 2023

Zofia Michalak fot. Katarzyna Broda 

 

Podium Grand Prix ZO Wierzbna Biały Las 16/07/23

1m. Zofia Michalak PRINCESSA I G  KS Garo 0/0 47,22s

2m.  Ewa Macieszczak SECRET WEAPON L  KJ Infernal Team 0/4 44,82s

3m. Antonina Kucharska CHICHA MINT  KJ Jolly Jumper 4 pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX              WYNIKI ZAWODÓW


CSI3 San Giovanni Summer Tour 14-16 lipca 2023

 

 

Mikołaj Barański podczas 3* turnieju w San Giovanni wygrał jeden z konkursów 130 na kl. ALASKA DE LA BRESSE i z jednym błędem przejechał konkurs Grand Prix LR 150 na koniu FREIHERR - video. 

WYNIKI ZAWODÓW 


ZO DiM Dąbrówka Mała 14-16/07/23

 

 


ZO DiM Solec Kujawski 14-16/07/23

 

 


Summer Festival Valkenswaard 14-16 lipca 2023

Łukasz Brzóska & DUC 123 Z / Dominator 2000 Z x Connor /

 

Łukasz Brzóska w letnim festiwalu jeździeckim w Valkenswaard w dn. 14-16/07/23 wygrał dwa konkursy rundy CSIYH na 5 letnim og. DUC 123 Z i był drugi na kl. JERNILLA  w jednym z konkursów 135. 

WYNIKI TURNIEJU 


CSI Lotar Biskupiec 13-16/07/2023

 

Marek Lewicki fot. Aleksandra Ziętak

 

 

WYNIKI ZAWODÓW    ZGŁOSZENIA


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Niedziela 16/07/23

Grand Prix CSI2 LR 145 - 2m. Marek Lewicki LA PEZI

CSI2 135cm  2m. Anna Stasiak CON CORDIA

CSI1 115cm 1m. Maria Gonciarek LASKANA

 

Sobota 15/07/23

CSI2 LR 145cm - 2m. Tomasz Miskiewicz STAKKATO LAZAR

CSI2 130cm - 1m. Jacek Zagor OK LAZAR

CSI1 125cm - 1m. Julia Parda  CHEYENNE

CSI1 110cm - 1m. Amelia Klimaszewska  COTE D'OR

Finał CSIYH - 2m. Grzegorz Nowak KASKADA

 

Piątek 14/07/23

CSI2 140cm - 1m. Kamil Grzelczyk SENIOR

CSI2 130cm - 1m. Jacek Zagor ANNABELLE

CSI1 120cm - 1m. Julia Parda CHEYENNE

CSI1 110cm - 1m. Zuzanna Niziołek MARIKA

CSIYH 5/6 yo - 1m. Jacek Zagor SAMSEL LAZAR

 

Czwartek 13/07/23

CSI1 120cm - 1m. Paulina Pellowska HERA DE LUX

CSIYH 5/6 yo - 1m. Grzegorz Nowak KASKADA


CSI Sentower Park Opglabbeek 13-16/07/23

Adrianna Ostrowska fot. Pegasus

 

Reprezentacja Polski - Daria Kobiernik, Adrianna Ostrowska, Maria Brańka Borja, Maria Glonek, Krzysztof Okła, Oliwia Ostrowska, Paulina Sawicka.

 

WYNIKI ZAWODÓW    


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

15/07 CSI2 140cm - 3m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS

15/07 GP CSI 135cm  - 7m. Maria Brańka - Borja CAMILLA 139

14/07 CSI2 135cm - 1m. Daria Kobiernik  VENUS

14/07 CSIYH 7/8 yo - 1m. Adrianna Ostrowska LANDMEISTER VDL

13/07  CSIYH 5yo - 2m. Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF

13/07 CSI1 125cm - 7m. Paulina Sawicka OGANO'S BOY Z


CSI Šamorín - Danube Champions Tour III 13-16/07/2023

 

Reprezentacja Polski - Łukasz Koza, Michał Ziębicki, Anna Szary ZIębicka, Aleksandra Dąbkowska, Emilia Gielata, Oliwia Główczyńska, Maciej Handzlik, Maja Kliś, Anna Kłosowska, Zuzanna Kuc, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Alicja Surówka, Agnieszka Szynkolewska, Mikołaj Ziębicki, Krzysztof Złocki

 

WYNIKI ZAWODÓW       VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

16/07  Finał CSIAm  1m. Anna Kłosowska EFLIM  VIDEO

15/07  CSIYH 5yo 2m. Aleksandra Dąbkowska SHERONDA VD D&D HOEVE

15/07  CSIAm - 3m. Anna Kłosowska EFLIM

15/07  CSI1 120cm - 7m. Aleksandra Dąbkowska KALMA

14/07  CSI2 120 - 7m. Emilia Gielata MISTER CASH

13/07  CSI2 120 - 1m. Agnieszka Szynkolewska MAXIMUS  VIDEO

13/07  CSIYH 5 yo - 3m. Krzysztof Złocki  KONOOR BOY Z

13/07  CSI1 115 - 6m. Aleksandra Dąbkowska KALMA


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24