W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Grand Prix Polski - 25 lecie KJ Agro Handel Śrem Olsza 26/05/24

Podium Grand Prix Polski  Olsza 26/05/24

 

1m. Hubert Polowczyk  K' ERMITAGE PREMICES  KS Cortina Kaczenice  0/0 34,32s 

2m. Leszek Gramza  JACPOT A  Rodan Club   0/0 36,92s  

3m. Dawid Skiba  KASPER KJ Agro Handel Śrem  0/0 37,38s

 

WYNIKI GRAND PRIX            WYNIKI ZAWODÓW


CSI4 CSIYH Mâcon Chaintré 23-26/05/2024

 

Reprezentacja Polski - Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak 

 

WYNIKI ZAWODÓW


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach zawodów :

24/05  - CSI4 LR 150 - 2m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO

23/05 - CSIYH 8yr - 1m. Maksymilian Wechta ELDORADO


Danube Champions Tour V Samorin 22-25/05/24

DANUBE CHAMPIONS TOUR V 2024

Samorin 22-25.05.24

 

WYNIKI     ARCHIWUM VIDEO 

 

Reprezentacja Polski : Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka.


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju:

26/05  Grand Prix World Cup - 12m. Adam Grzegorzewski FANFRELUCHE DE RIALFO Z

26/05  140cm - 1m. Adam Grzegorzewski QAMAN-EXPRES-A

25/05  Finał YH 6/7yr - 2m. Adam Grzegorzewski ENIGMA Z   VIDEO jo

25/05  Finał 125 - 6m. Agnieszka Olszewska TAJNA

25/05  CSIAm - 1m.  Anna Ebner  CANTARA 94

24/05  LR 145 - 2m. Adam Grzegorzewski VALANNA

24/05  130cm - 5m. Agnieszka Olszewska TAJNA

24/05  120cm - 7m. Maja Żuradzka CARTOGRANS KISS

24/04  CSIAm - 5m. Anna Ebner  CANTARA 94

23/05  120cm - 6m. Patrycja  Ksiądz  CLARISSA 169

23/05  CSIYH 5yr - 1m. Krzysztof Złocki  KALAN CAMP Z

22/05  CSIYH 6/7yr - 9m. Krzysztof Złocki KONOOR BOY Z

22/05  CSIYH 5yr - 3m. Krzysztof Złocki  KALAN CAMP Z


II etap PLJ Ranczo Gościszów 17-19/05/24

Podium Grand Prix II etapu PLJ fot. fot. Bart_Ste_Foto

 

Podium Grand Prix PLJ Gościszów 19/05/24 

1m. Emilia Pietrzak   SEPHORA MZ   KSK  VOLMAR Smarchowice Wielkie  0/0 35,86s

2m. Maximilian Parkitny  CAVALIM Z   KJ Maximus Kowary  0/4  35,66s

3m. Piotr Morsztyn  QUIDAM'S JOKER   KJ Kietlów  1 pkt 

 

 


ZO RC Sosnowice 17-19 maja 2024

Tomasz Plewa & JAY BLOOBIDAY  fot. Anna Sękowska foto

 

Podium GRAND PRIX Sosnowiec 19/05/24

1m. Tomasz Plewa  JAY BLOOBIDAY  KJ Leśna Wola   0/0  48,73s

2m. Julia Cichecka   ROSA CALIA M   LKJ Ostroga Opole   0/0 49,93s 

3m. Grzegorz Faber   STACORRADO  KJK Fabrex Stanisław Dolny   0/4 43,84s

 

WYNIKI GRAND PRIX   

 

 


ZO Warka 17-19 maja 2024

Dawid Kubiak & SZULER fot. Marta Janas Photography

 

Podium Grand Prix Warki 19/05/24

1m. Dawid Kubiak  SZULER  KJ Sielanka Warka  0/0  42,60s 

2m. Piotr Szmytkowski  TIGRINA  KS Szmytkowski Jumping Team Rozniszew  0/0  44,35s

3m. Michał Kaźmierczak  ESKOBAR  RC Riding Center Sosnowice  0/4  40,03s

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

 


CSI2 CSIYH Lummen BEL 17-20/05/24

Aleksandra Kierznowska & ROXY BLUE KMS fot. Sportfot 

 

Aleksandra Kierznowska z powodzeniem jeździła w Lummen w Belgii w dn17-20.05.24.   Reprezentantka Polski wygrała jeden z konkursów rundy CSIYH na 7 letniej kl. ROXY BLUE KMS była dwa razy druga na kl. WESTFALIA L w konkursie 130 CSI2 a na kl. BADORETTE w konkursie rankingowym LR 145 . W finałowym konkursie Grand Prix LR 145 zajęła 9 miejsce na koniu IRONMAN.

WYNIKI ZAWODÓW      ARCHIWUM VIDEO 


LONGINES EEF CSIO3 Nations Cup Martofte 16-19/05/24

Jan Vinckier, Przemysław Konopacki, Tomasz Miśkiewicz, Michał ZIębicki fot. Kristine Ulsø Olsen

 

LONGINES EEF Nations Cup Martofte 2024

Reprezentacja Polski - Przemysław Konopacki, Tomasz Miśkiewicz, Dawid Skiba, Michał Ziębicki, Anna Szary Ziębicka 

 

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach zawodów :

19/05  CSIO3 GP LR 155 - 13m. Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF

19/05  CSIO3  LR 145 - 2m. Przemysław Konopacki  EXPRESSION'QUILL

18/05  CSIO3 150 - 10m. Przemysław Konopacki  NO LIMIT 67

17/05   Puchar Narodów - Polska 7 miejsce 


Wojciech Wojcianiec wygrywa Grand Prix Drzonkowa 12/05/24

Wojciech Wojcianiec & ALIEAN ZIN'GALERIANI  fot. Zuzanna Bienert Fotografia

 

 

Grand Prix CSN Zielona Góra 12/05/24

 

1m. Wojciech Wojcianiec   ALIEAN ZIN'GALERIANI   KS Cortina Kaczenice  0/0 41,15s

 2m. Łukasz Troszczyński   BAGHERA  KS Idmar  Krajkowo  0/0  44,44s 

3m.  Jagienka Łukomska   ADORATOR  KJ Sport Zamysłowo  0/0  44,67s 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 


Adam Kaźmierczak zwyciężył w Grand Prix KJK Szary w Michałowicach 12/05/24

Adam Kaźmierczak & LIVANO fot. Przemysław Antosz Photography

 

Grand Prix KJK Szary Michałowice 12/05/24

1m. Adam Kaźmierczak LIVANO  LKJ Ochaby   0/0 42,86s

2m. Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH KJ Equireno   0/0 47,15

3m. Roksana Nawrocka PENNY LANE Stajnia Gajewniki  0/4  41,18s  

 

WYNIKI GRAND PRIX

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24