W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Ciekocinko. I etap Halowego Pucharu Polski - pierwsi liderzy 07/10/18

Pierwsi liderzy Halowego Pucharu Polski 2018/19 po zawodach w Ciekocinku:

Seniorzy - Andrzej Głoskowski 

MJ - Maciej Żołądkiewicz 

Juniorzy - Ludwika Hrabska

Dzieci - Amelia Krywult 

Open - Karolina Godoś

 

WYNIKI TURNIEJU 

RANKINGI / REGULAMIN / KALENDARZ HPP


CSI2-W Tallinn 5-7 X 18. Polacy w formie !

 

W Tallinie w zawodach będących kwalifikacją do Pucharu Świata Polskę reprezentują : Wojciech Wojcianiec, Maksymilian Wechta, Robert Hestkowski oraz Paulina Tomaszewska. 

 

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju w Tallinie:

niedziela 07.10.18

Grand Prix World Cup 160cm  5m Maksymilian Wechta POL Number One  video 

Final 135cm    5m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA 

Final CSIU25    12m. Maksymilian Wechta POL FIBONACCI S 

Final CSIYH   16m.  Wojciech Wojcianiec POL CURT AS

sobota 06.10.18

CSI2-W 145cm  11m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI 

CSIU25 12m. Maksymilian Wechta POL FIBONACCI S 

CSIYH  11m.  Maksymilian Wechta QUADRIGA

Bariery 1m. Maksymilian Wechta i Wojciech Wojcianiec 

 

piątek 05.10.18

CSI2-W 140cm  1m. Wojciech Wojcianiec  POL CHINTABLUE video powyżej 

CSI2-W 135cm  6m.  Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI 

CSIU25  4m. Maksymilian Wechta POL FIBONACCI S 

CSIYH  7m. Wojciech Wojcianiec POL CURT AS


CSI2 WAGO Wrocław 5-7 października 2018

Adam Grzegorzewski i Okarino - zwycięzcy WAGO Grand Prix 2018 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski podczas WAGO Wrocław 2018 

niedziela 07.10.18

Grand Prix LR 145cm  1m. Adam Grzegorzewski OKARINO 

Final 135cm   1m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

Final 125cm   1m. Zuzanna Kucharska VULKANA 6

Final CSIYH   1m. Jarosław Skrzyczyński LUCKY STAR  

 

sobota 06.10.18

CSI2 140cm 4m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

CSI2  130cm   1m. Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS

CSI2 120 cm  1m. Laura Kostek  C'EST PETITE ANNI  video 

Bariery  1m Ł. Wasilewski / P. Jurkowski / A. Grzegorzewski / O. Klein

CSIYH   1m. Jarosław Skrzyczyński LUCKY STAR  

 

piątek 05.10.18 

CSI2 140cm  2m. Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE   video 

CSI2  130cm 1m. Dalia Lehmann SILVER STAR  

CSI2  120cm 1m. Laura Kostek  C'EST PETITE ANNI   video 

CSIYH  1m. Jarosław Skrzyczyński LUCKY STAR 

 

 

 


CSI5 Waregem. Jarosław Skrzyczyński trzeci na Chacclanie w Grand Prix, najlepszy na Jerrico w 145

 

WYNIKI 5* GRAND PRIX LR 160cm    3m. Chacclana / Jarosław Skrzyczyński POL

WYNIKI 5* LR 145cm    1m. Jerrico / Jarosław Skrzyczyński POL 

WYNIKI TURNIEJU    Waregem Horse Week 26-30.09.2018 

 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody - wyniki Strzegom 23/09/18

Andrzej Głoskowski i  CASTIGO de AMOR  - 1 m MPMK konie 5 l hod zagr,

 

 


Michał Kaźmierczak trzeci w 3* Grand Prix 150 w Bonheiden 23/09/18

Michał Kaźmierczak na Stakorado wywalczył trzecie miejsce w 3* Grand Prix LR 150cm w Bonheiden, uzyskując w rozgrywce bezbłędny wynik w czasie 38,38s. Konkurs wygrał irlandczyk Peter Moloney na d'Atlantique Royale z czasem rozgrywki 37,10s. Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni miał jeden błąd w przejeździe podstawowym. 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 

fot Beata Wieczorkowska 


Mistrzstwa Świata w skokach przez przeszkody Try0n 19-23 września 2018

 

ZGŁOSZENIA OSTATECZNE     POLSKA - Krzysztof Ludwiczak i Stalando 2 

WYNIKI / PROGRAM     REGULAMIN 

 

środa 19.09.18 I konkurs kwalifikacyjny     TEAM I     IND I 

czwartek 20.09 II konkurs kwalifikacyjny   TEAM II      IND II

piątek 21.09  II konkurs kw. II nawrót   Finał zespołowy    IND III

 

niedziela 23.09  FINAŁ INDYWIDUALNY

 

Podium - Mistrzostwa Świata w skokach Tryon 2018 
🏅 Simone Blum GER DSP Alice
🥈 Martin Fuchs SUI Clooney
🥉 Steve Guerdat SUI Bianca 

Podium zespołowe - Mistrzostwa Świata w skokach przez przeszkody TRYON 2018 

złoto -    USA   20,59 pkt  rozgrywka  0 / 100,67s

srebro - Szwecja  20,59 pkt  rozgrywka 0 / 102,73s

brąz - Niemcy 22,09 pkt 


Wojcianiec, Wechta i Skrzyczyński w pierwszej 10-tce rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 18/09/18

Reprezentanci Polski: Wojciech Wojcianiec, Jarosław Skrzyczyński oraz Maksymilian Wechta po bardzo dobrym starcie w zawodach na Słowacji w CSI-W Pezinok awansowali do pierwszej 10-tki rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2018/19.

AKTUALNY RANKING LEC 

 


Dawid Skiba przebojem Polskiej Ligi Jeździeckiej - wygrał dwa samochody 16/09/18

Dawid Skiba triumfowatorem tegorocznej Polskiej Ligi Jeździeckiej! Zawodnik KJ Agro Handel Śrem wygrał finałowy ranking rundy złotej i srebrnej oraz z ekipą klubu triumfował w  Drużynowym Pucharze Polski. Końcowy ranking rundy brązowej wygrał junior z KJ SO Łąck - Jakub Kubiak

 

fot. Paula Bartkowiak

 

 

 

 

 

 

 

 

 


MŚMK 2018 Lanaken - Natalia Czernik i Chuck Bass najlepiej spośród par zgłoszonych z Polski 16/09/18

Holsztyński CHUCK BASS  / Clarimo Ask x Cascavelle / pod Natalią Czernik w MŚMK wypadł najlepiej spośród koni zgłoszonych z Polski. Jako jedyny z polskich koni oba konkursy kwalifikacyjne ukończył bez błędów na przeszkodach.  Niestety zabrakło na awans do ścisłego finału. 

Najlepsze Młode Konie Świata:

Rocznik 2013 1m. Uppercourt Cappucino   IRS   Richard Howley  IRL 

Rocznik 2012  1m. Mystic van 'T Hoogeinde   BWP    Jeroen de Winter  BEL

Rocznik 2011  1m. Solid Gold Z  OLD  Christian Ahlmann GER

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24