W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

ZO Leśna Wola 22-24 kwietnia 2022

Grand Prix 1m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 

 

 


ZO DiM Biały Las 22-24/04 2022

 

 


ZO DiM Becker Sport 22-24/04 2022

 

 


ZO Salio 22-24 kwietnia 2022

Grand Prix 1m. Dominik Słodczyk QUICKY B Z KJ Preria Wilkowice 

 

 


Andrzej Opłatek w świetnej formie na zakończenie WEF na Florydzie 24/04/22

 

Wellington. Andrzej Opłatek na zakończenie 3 miesięcznego turnieju Winter Equestrian Festival na Florydzie wywalczył 9 miejsce w konkursie Grand Prix na koniu DIAROUBET. W sobotnim konkursie LR 150 był drugi na LE CORDIAL i trzeci na CONTHINDERZE. 

video GP LR 150 Diaroubet        video LR 150 Le Cordial        video LR 150 Conthinder  


Julia Jabłońska wygrywa dwa konkursy w Sentower Park 21-23/04/22

 

Polska juniorka Julia Jabłońska z KS Verso La Natura wygrała dwa konkursy 110-115cm podczas międzynarodowego turnieju w belgijskim Sentower Park na koniu HUGO 167.  

WYNIKI ZAWODÓW          VIDEO 110             VIDEO 115 


CSIO Zduchovice FEI Jumping Nations Cup™ Youth 21-24.04.2022

 

 

Reprezentacja Polski : 

CSIOY - Julia Błaszczak, Juliana Suska, Oliwia Kosmol, Maximilian Parkitny, 

CSIOJ - Iga Biegalska, Róża Konieczna, Daria Pietrzak Wiktoria Jannasz, Natalia Sydow, Natalia Stefańska,  

CSIOCH - Nell Sówka, Roksana Nawrocka, Małgorzata Babczyńska, Zuzanna Dąbrowska, Julia Ganowska, Helena Gola, Alicja Kosmol,  Amelia Lewkowicz, Zuzanna Przybylska, Paulina Słoniec, 

CSIP - Julia Ganowska    CSIYH - Julia Błaszczak, Juliana Suska, Natalia Sydow, Daria Pietrzak  


WYNIKI / PROGRAM           LIVESTREAM           ZGŁOSZENIA

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 24/04/22

Grand Prix CSIOY - 10m. Maximilian Parkitny FERRARI K

Grand Prix CSIOJ  6m. Róża Konieczna  DARIDO B ​

Grand Prix CSIOCH  10m. Julia Ganowska JORNIAN BLUE F  VIDEO  

 

sobota 23/04/22

CSIOJ 135cm 2m. Natalia Stefańska KASTELLO

CSIOCh 115cm  4m. Amelia Lewkowicz FORSTER

 

piątek 22/04/22

CSIOY Puchar Narodów - Polska 2 miejsce 

CSIOJ Puchar Narodów - Polska 2 miejsce 

CSIOCh Puchar Narodów - Polska 3 miejsce  

CSIP 110cm   2m. Julia Ganowska TIFFANY VIDEO

CSIOJ Puchar Narodów IND - 4 miejsce Wiktoria Jannasz PORTOS

CSIOCh Puchar Narodów IND - 4m. Zuzanna Przybylska CONNY 391

 

czwartek 21/04/22

CSIOY 135cm  6m. Julia Błaszczak SHADOWFAX 111  

CSIOCh 125cm  1m.  Nell Sówka  JURANDA   VIDEO 

CSIOCh 115cm 3m. Amelia Lewkowicz UNIC DE L'AUBONNIERE

​CSIP 110cm 1m. Julia Ganowska TIFFANY   VIDEO 

CSIYH  3m. Juliana Suska NIGIRI

20/04  CSIYH  6m. Julia Błaszczak HIGH BOOTS D'IVE Z


CSI2 CSI1 CSICh CSIYH / III Memoriał Pauliny Kopacz Zielona Góra Drzonków 21-24/04/2022

 

Jarosław Skrzyczyński i JERICO - zwycięska para konkursu Grand  Prix

 

 

 

 WYNIKI      zamówienia zdjęć Kasia Sebastian - Photography


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 24/04/22

Grand Prix LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO  VIDEO jo

CSI2 135cm  4m. Łukasz Brzóska  JERNILLA

CSI1 115cm  1m. Julia Piąta ALLEGRA S

 

sobota 23/04/22

Memoriał Pauliny Kopacz LR 145cm 1m. Dawid Skiba LA VULKANO L  VIDEO

CSI2 135cm  1m. Jan Kurek DININA

Finał CSICH  1m. Oliwia Budzyńska CALERIME VAN'T HULGENRODE VIDEO

Finał CSIYH 5yrs 1 m. Szymon Stasiak ARTHUR C Z VIDEO 

Finał CSIYH 6/7yrs  1m. Aleksandra Lusina Gołaś ELIZABETH Z

CSI1 125cm  1m. Zuzanna Hana BARBORKA

CSI1 110cm   1m. January Włoch FRANKE

 

piątek 22/04/22

CSI2 140cm  1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE VIDEO 

CSI2 130cm  1m. Jan Bobik OLE  VIDEO

CSI1 120cm  2m. Anna Stasiak CASCADA

CSICh 115cm  1m. Nel Skotarczak CASCH M E VIDEO

CSI1 110cm  1m. January Włoch FRANKE

CSIYH 6/7 yrs 1m. Klara Kozioł VOILA

CSIYH 5yrs   16 par ex aequo 1 miejsce 

 

czwartek 21/04/22

CSI1 120cm  1m. Anna Stasiak CASCADA  VIDEO

CSIYH 5yrs   1m. Aleksandra Gebler SYIA  VIDEO

CSIYH 6/7 yrs  2m. Wojciech Wojcianiec AYLEEN D'IVE Z

CSICh  1m. Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z


CSI3 CSI1 CSIYH Linz 14-17 kwietnia 2022

Maksymilian Wechta i Chepettano fot. Linzrpferefestival 

Reprezentacja Polski :

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak, Róża Konieczna, Gloria Ciba, Michał Kubiak 

WYNIKI ZAWODÓW    VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

17.04 GP LR 150cm 2m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO

17.04 GP CSIJ  3m. Róża Konieczna DARIDO B

16.04 LR 150cm  10m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

16/04 CSIJ  5m. Róża Konieczna DARIDO B

16/04 Finał CSIYH 8m. Maksymilian Wechta ELDORADO

16/04 FINAL CSIYH  6m Michał Kubiak  FLORYDA

15/04  LR 150cm 1m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO  VIDEO

15/04  CSIJ 1m. Róża Konieczna DARIDO B  VIDEO 

15.04  CSIYH   4m. Maksymilian Wechta ELDORADO

14/04  130cm  10m. Gloria Ciba ROTEX II

14/04  CSIYH  2m. Maksymilian Wechta ELDORADO

14/04  CSIYH  7m. Michał Kubiak  FLORYDA


CSIOY CSIOJ CSIOCh Gorla Minore 14-17/04/22

 

Reprezentacja Polski : 

CSIOY Aleksandra Kierznowska, Mikołaj Barański, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Julia Błaszczak,

CSIOJ Aleksandra Wypchło, Laura Barańska, Klara Kozioł, Maciej Handzlik 

CSIOCh Irena Bigaj, Paulina Pellowska, Amelia Zięba, Kevin Pszowski, Karolina Wernerowicz

 

 

 


WYNIKI        LIVESTREAM       STRONA OFICJALNA

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 17/04/22

Grand Prix CSIOJ  6m. Aleksandra Wypchło GIRL RV  VIDEO

Grand Prix CSIOCh  10m. Karolina Wernerowicz CARAJON

Grand Prix CSIOY 13m. Aleksandra Kierznowska LOUIS VAN HET KLUIZEBOS

CSIOCh 120cm 6m. Irena Bigaj CHARYZMA

 

sobota 16/04/22

CSIOY 145cm  1mMikołaj Barański JUGGLE BARAKA VIDEO 

CSIOJ 130cm 1m. Laura Barańska  KAZAN VAN DE PITSEMBURG VIDEO

CSIOCH Puchar Narodów - Polska 3 miejsce 

CSICh 120cm  5m.  Kevin Pszowski LUISSOME DESPOIRE

 

piątek 15/04/22

CSIOY Puchar Narodów - Polska 2 miejsce 

CSIOJ Puchar Narodów - Polska 5 miejsce 

CSIOY 135cm  1m. Aleksandra Kierznowska ATOMIUM L 

CSIOCh 120cm 10m. Kevin Pszowski LUISSOME DESPOIRE

 

czwartek 14/04/22

CSIOY 140cm 2m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA

CSIOY 130cm  1m. Aleksandra Kierznowska ATOMIUM L  VIDEO

CSIOJ  125cm  10m. Aleksandra Wypchło CASALEO Z

CSICh 115cm  4m. Amelia ZIęba GILEA


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24