W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSIO CSIYH Zduchovice 12-16 sierpnia 2020

 

Reprezentacja Polski CSIO Zduchowice 2020 

CSIOY - Gabriela Bado, Szymon Najdzionek 

CSIOJ - Paula Adamiec IND, Maria Brańka Borja IND,  Laura Kłapińska, Aleksander Lewandowski, Maksymilian Parkitny, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Natalia Stefańska 

CSIOCh - Iga Biegalska, Anna Dziuba, Daria Pietrzak, Eliza Zawadzka, Zuzanna Prymek IND, Olivia Sijka IND

Szef Ekipy - Zbigniew Kaczorowski 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

Niedziela 16.08.20

Grand Prix CSIOCh 1m. Iga Biegalska CARDHU VIDEO

Grand Prix CSIOJ 3m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139 

Grand Prix CSIOY   8m. Szymon Najdzionek FADINA PP 

Finał 135cm CSIOJ  1m. Olga Skrobacz ORIDA M VIDEO

 

Sobota 15.08.20

CSIOJ 140cm 1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA VIDEO

CSIOY 135cm  1m. Gabriela Bado KEIRA HIPPICA VIDEO

CSIOJ 135cm 4m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139

 

Piątek 14.08.20

Puchar Narodów CSIOCh  1m. Polska  / Iga Biegalska, Anna Dziuba, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak / 

Puchar Narodów CSIOJ  6m. Polska 

Puchar Narodów CSIOCh IND - 2m. Olivia Sijka IBERIA

Puchar Narodów CSIOJ IND - 3m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF 

Puchar Narodów CSIOY IND - 2m. Gabriela Bado BALISTO AC 

 

Czwartek 13.08.20 

CSIOY 140cm  5m Gabriela Bado BALISTO AC  VIDEO 

CSIOY 135cm 2m. Gabriela Bado KEIRA HIPPICA VIDEO

CSIOJ 130cm   2m. Juliana Suska TOKAJER 8 VIDEO 

CSIOCh 120cm 1m. Daria Pietrzak SONATA W  VIDEO 

CSIYH 7m Gabriela Bado JUVENTUS VIDEO 

CSIYH 12.08.20 


WYNIKI      LIVESTREAM / Puchary Narodów i Grand Prix / 

 

Relacje LIVE z Pucharów Narodów 14.08.20  i z Grand Prix 16.08.20 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Grand Prix Leszna 11/08/20

 

WYNIKI GRAND PRIX  1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA KJ Wechta 

WYNIKI ZAWODÓW

WYNIKI ZAWODÓW 


Wojciech Wojcianiec wygrywa Grand Prix ZO w KJ Lotar Biskupiec 09/08/20

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KJ Lotar Biskupiec (@kjlotar)

Sie 9, 2020 o 7:30 PDT

WYNIKII GRAND PRIX  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE JKS Melloni Horses 

WYNIKI ZAWODÓW 


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix CSN Gorlitz 09/08/20

 

WYNIKI GRAND PRIX  1m. Mściwoj Kiecoń BACCORD / Balou du Rouet x Acord II/ 

WYNIKI ZAWODÓW 

VIDEO ROZGRYWKA GP


Antoni Strzałkowski najlepszy w Grand Prix ZO w Leśnej Woli 02/08/20

02/08/20 

Grand Prix  1m. Antoni Strzałkowski  LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF KJ Strzała 

 


Natalia Sydow i Luna Kowalonek najlepsze w eOOM w Wielkiej Lipie - region IV 02/08/20

 

Wielka Lipa -  eOOM w regionie IV wygrały:
Konie - Natalia Sydow LUIGI KJ Gronówka - na zdjęciu 
Kuce - Luna Kowalonek BORSALINO JUKS Abakus Kaczyna 
fot Paula Bartkowiak Fotografia
 
02/08/20
 
 

Dagmara Willamowicz i Roksana Naumiuk zwyciężyły w eOOM w Pólku 02/08/20

Roksana Naumiuk (BPK) na koniach i Dagmara Willamowicz na kucach z KJ Jantar Stryków wygrały eOOM w Pólku w regionie II OOM. fot. Dominika Siek 

 


Marek Lewicki wygrywa Grand Prix u Robsonów 02/08/20

 

Marek Lewicki z KJ Czahary Pogorzelica wygrywa Grand Prix w Dąbrówce Małej na ITOULON B / Etoulon VDL x Indoctro / 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW  02/08/20


ZO DiM Leszno 30.07-02.08.2020

Zwycięzcy finałów ZO DiM 1-2 sierpnia 2020 

Finał A0 -  Paulina Słoniec  KJ Trachy  Sośnicowice 

Final A1 - Maja Nagła  KJ Stajnia ADAMUS 

Finał A2 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 

Finał C Nikola Panarowicz KJ Bonanza Jędrzychowice 

Finał D Bis - Agata Kamińska KJ Ranczo Kołata 

Finał Dzieci II / JM - Roksana Nawrocka KJ Agro Ares Gajewniki 

Grand Prix D / E  Nadia Ambroziak Sportowy Klub Jeździecki Pony Powe

Finał Dzieci - Jakub Hudzik KJ Atena Ostrzeszów 

 

 


Maksymilian Wechta wygrywa Grand Prix PLJ w Warce 26/07/20

 

Maksymilian Wechta na 9 letnim ogierze  FIBONACCI S / Flipper D'Elle x Candillo/ zwycięża w warce Grand Prix PLJ. 

WYNIKI ZAWODÓW  

 

 

Finał Rundy Srebrnej PLJ - 1m. Jarosław Skrzyczyński FOR PASSION  VIDEO

Finał Rundy Brązowej PLJ - 1m. Michał Kaźmierczak HOKEY POKEY VIDEO

Drużynowy Puchar Polski 6 etap - 1m. KJ Agro Handel Śrem 

 

RANKING - POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po 6 etapach - liderzy 

RUNDA ZŁOTA  1m. Dawid Kubiak  63 pkt Sobieski Jumping Team 

RUNDA SREBRNA  1m. Adam Grzegorzewski   57 pkt KJ Okoły 

RUNDA BRĄZOWA  1m. Maja Szewczyk 69 pkt KJ Avanti Opole 

Drużynowy Puchar Polski - 1m KJ Agro Handel Śrem  16 pkt 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24