W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSIO5 Falsterbo 13-16 lipca 2023

Longines FEI Jumping Nations Cup™ of Sweden

Reprezentacja Polski CSIO5  - Przemysław Konopacki 

WYNIKI ZAWODÓW      ARCHIWUM VIDEO 

Najlepsze wyniki : 

16/07  Grand Prix LR 160 - 20m. Przemysław Konopacki HOME-RUN

15/07  SIX BAR - 1m. Przemysław KonopackVASCO

15/07  DERBY - 4m. Przemysław Konopacki VASCO  

14/07  CSIO5 145cm - 3m. Przemysław Konopacki VASCO   

13/07  CSIO5 145cm - 2m. Przemysław Konopacki VASCO  


Mistrzostwa Europy MJ / Jun / Dzieci w skokach przez przeszkody Gorla Minore 10-16 lipca 2023

 

Ceremonia otwarcia ME Gorla Minore 2023

 

 

Reprezentacja Polski : 

MJ -  Natalia Kubik,  Lena Maruszak, Maximilian Parkitny, Juliana Suska;

Juniorzy -  Iga Biegalska, Paulina Bule, Julia Ganowska, Daria Pietrzak, Patryk Skrzyczyński, 

Dzieci - Małgorzata Babczyńska, Alicja Kosmol, Michalina Łącka, Nadia Lehmann, Paulina Słoniec

 

Wyniki ME Gorla Minore - najlepsze miejsca reprezentantów Polski :

 

WYNIKI ZESPOŁOWE ME MJ -  Polska 14 miejsce

WYNIKI ZESPOŁOWE ME Juniorów - Polska 12 miejsce 

WYNIKI ZESPOŁOWE ME Dzieci - Polska 7 miejsce 

 

 

WYNIKI IND ME MJ U21 - 49 miejsce Lena Maruszak JETOULON VAN DE RIETVENNE

WYNIKI IND ME Juniorów U18  -  9 miejsce Iga Biegalska CANABAZ

WYNIKI IND Dzieci U14 - 6 miejsce Nadia Lehmann SILVER STAR

 

 

WYNIKI TURNIEJU     ARCHIWUM VIDEO


Klaudia Siarkiewicz druga w 2* Grand Prix w Budapeszcie 09/07/23

Klaudia Siarkiewicz fot. CSI Budapest

 

Sukces na Wegrzech !! Klaudia Siarkiewicz na koniu JACKPOT B  zajęła drugie miejsce w konkursie Grand Prix LR 145 w Budapeszcie. 

 

WYNIKI ZAWODÓW         ARCHIWUM VIDEO


Monika Dulczewska przebojem rundy CSIYH w Valkenswaard 09/07/23

 

Monika Dulczewska na og IMPALA DU LOZON / BALOU DU ROUET x KANNAN / była przebojem turnieju CSIYH w Valkenswaard w Holandii!! Reprezentantka Polski była najlepsza w dwóch konkursach dla koni z rocznika 2018. 

 

WYNIKI ZAWODÓW 


ZO Jeżów Stajnia Qando 07-09/07/2023

 

 


ZO DiM Facimiech 7-9/07/23

 

 


Silesia Equestrian Osadkowski Jakubowice 06-09 lipca 2023

 

 

Podium GP - Grzegorz Nowak - Dawid Kubiak Jarosław Skrzyczynski fot. Foto KaHa

 

 

WYNIKI TURNIEJU     ZGŁOSZENIA     ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 09/07/23

CSI2 LR 145cm 1m. Grzegorz Nowak LAOS KG

CSI2 135cm  1m, Mateusz Tyszko LACRIMA

CSI1 125cm  1m. Małgorzata Koszucka  CHOCO LADY

CSI1 115cm  1m. Mateusz Tyszko UNICHELLO

 

sobota 08/07/23

CSI2 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński LOULOU MPSZ  

CSI2 130cm  1m. Izabela Vinckier SALVE  VIDEO

CSIYH 6yo 1m. Weronika Kosińska CHIVAS RG Z  VIDEO

CSIYH 5yo  1m. Mateusz Tyszko LANCELOT  VIDEO 

CSI1 115cm 1m. Hanna Pis  REBELIANT  VIDEO 

SIX BAR - 1m. Adam Nicpoń ZERO Z

 

piątek 07/007/23

CSI2 LR 145cm   3m. Dawid Kubiak ANASTACIA III

CSI2 135cm 1m. Eliza Zawadzka INA  VIDEO

CSI1 120cm 1m. Jacek Muraczewski ARIA

CSIYH 5/6yo  2m. Mateusz Tyszko DIEGO

CSI1 110cm 1m. Maria Kuraszkiewicz GIBANTA   VIDEO

 

czwartek 06/07/2023

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński LOULOU MPSZ   VIDEO

CSI2 135cm  1m.  Aleksander Lewandowski CANWERO   VIDEO

CSI2 130cm  1m. Jakub Kubiak CORIWAY

CSI1 120cm  1m. Marta Piszczek MAVANDER  VIDEO 

CSIYH 5/6yo 


Polska Liga Jeździecka - IV etap Olsza 30.06-02.07.2023

Mściwoj Kiecoń fot. Paula Bartkowiak

 

ZWYCIĘZCY FINAŁOWYCH KONKURSÓW IV ETAPU PLJ Olsza 01-02/07/23

Runda Złota Grand Prix  1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA  KS Adamus 

Runda Srebrna - 1m. Oliwia Jach  EX LIBRIS GOLD Z  KJ Herkules Wapno

Runda Brązowa  1m. Krzysztof Ludwiczak  GIRO D’ITALIA RED WINE  Stajnia Ludwiczak

Runda Młodzieżowa U15 - 1m. Nina Sućko  CORMITELLO  KS Jumping Events Poznań

Drużynowy Puchar Polski - 1m. KJ Agro Handel Śrem

 

WYNIKI ZAWODÓW

 


CSN Dąbrówka Mała 29.06-02.07.2023

Vincas Civinskas fot. JKS u Robsonów 

 

Podium Grand Prix JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 02/07/23

1m. Vincas Civinskas QUANTIC  LTU  0/0 45,40s 

2m. Łukasz Jończyk GINO N.D.  LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0/0  50,14s 

3m. Joanna Zbrojkiewicz GLORIA Fundacja Na Rzecz SJ - Indeco Szarek 0/1  56,42s

 

WYNIKI GRAND PRIX        WYNIKI ZAWODÓW 

 


ZO DiM Wierzbna Biały Las 02/07/23

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24