W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO DIM Sopot 11-13 XII 2020

 

Niedzielne finały HZO DiM w Sopocie w większości pod dyktando gospodarzy : 

Gr A0 - Lila Kulesza KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO

Gr A1 - Wiktoria Cwalina KJ Podkowa Gruszcyzn VIDEO 

Gr A2 - Zofia Pakur SKJ Sopot VIDEO

Gr C - Klaudia Zajkowska SKJ Hawanka VIDEO 

Gr D bis - Paulina Pellowska JKS Barłomino VIDEO 

Grand Prix D E - Maggie Misztal SKJ Sopot VIDEO

Grand Prix Dzieci - Wiktoria Ryciak SKJ Sopot VIDEO 

Finał Dzieci II - Patrycja Matyjasik Legia Kozielska VIDEO

​Finał JUN - Joanna Tejchman Konarzewska SKJ Sopot VIDEO 

WYNIKI ZAWODÓW


CSI2 CSI1 CSIYH Sopot 16-20 XII 2020


Ranking Pucharu Świata - Liga Europy Centralnej 10/12/20

 

 

RANKING LIGI EUROPY CENTRALNEJ PŚ  03/12/20

1m. Andrius Petrovas LTU 37 pkt

2m. Jarosław Skrzyczyński POL 35 pkt

8m. Dawid Kubiak POL 23 pkt

14m. Przemysław Konopacki POL 17 pkt 

 

 

 


Andrzej Opłatek z powodzeniem w CSI2 Ornago 4-6 XII 2020

Andrzej Opłatek i Costacalvo - wspólny debiut 

 

Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka w zawodach CSI2 Ornago: 

niedziela 06/12/20

Grand Prix LR 145cm - 11m DIAROUBET

CSI2 135cm - 6m. COSTACALVO

 

sobota  05/12/20

CSI2 140cm 4m. LE CORDIAL

CSI2 135cm 10m  COSTACALVO

CSI2 130cm  11m. NORDSTURM 15

 

piątek 04/12/20 

CSI2 LR 145 16m. LE CORDIAL

CSI2 135 cm   26m DIAROUBET                WYNIKI ZAWODÓW 


HZO DiM Leszno 4-6 XII 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DIM 06/12/20 :
 
gr A0 - Marysia Wierucka KJ Podkowa Gruszczyn 
gr A1 - Paulina Słoniec KJ Trachy Sośnicowice
gr A2 - Martyna Obrocka KJK Solka Międzyrzecze
gr C - Nikola Panarowicz UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
gr Dbis - Jagoda Kierznowska KJ Sokół Damasławek
GP D/ E - Julia Ganowska Ranczo Kołata
Dzieci II - Roksana Nawrocka Agro Aves
Dzieci I - Olaf Rynowiecki KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlk
Finał Jun / Mł - Wiktoria Troć Salio Klub Jeździecki

WYNIKI ZAWODÓW   

 


CSI2 CSIYH Sentower Park Opglabbeek 03-06 XII 2020

Joanna Rosicka Tyszko na CARIBOU w czwartkowej ( o3/12/20) kwalifikacji do GP

 

Reprezentacja Polski :

Maksymilian Wechta  QUVEE PRESTIGE  CHEPETTANO  QUADRIGA  CASSIOPEIA  MYSTIQUE

Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z VICTORY  COLINERO 

Natalia Czernik  EVERDI  LIMONCHELLO NT  VARIO DE BO Z

Joanna Rosicka Tyszko  CARIBOU

Laura Barańska  CHUCK NORRIS  CODETIA VDL

Mikołaj Barański  KAZAN VAN DE PITSEMBURG  JUGGLE BARAKA  CANDY

Bartosz Adamus  FONTAINE BLUE CKV  SIRE ONE   NORDWIND

 

WYNIKI ZAWDÓW    ARCHIWUM VIDEO 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

niedziela 06/12/20

Grand Prix LR 145  51m. Michał TyszkCOLINERO

Grand Prix CSI1 135cm  13m. Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z

CSI2 140cm 24m Maksymilian Wechta QUADRIGA

CSIYH 8yr 30m. Maksymilian Wechta MYSTIQUE

 

sobota 05/12/20

CSI2 135cm 14m. Laura Barańska CODETIA VDL  VIDEO

CSIYH 8yr  6m. Maksymilian Wechta MYSTIQUE

CSIYH 6yr  5m Mikołaj Barański  JUGGLE BARAKA  VIDEO 

CSI1 125cm 19m. Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z

 

piątek 04/12/20

CSI2 LR 145 18m Natalia Czernik EVERDI  VIDEO

CSI2 135cm  24m. Michał Tyszko  VICTORY

CSIYH 6yr 2m. Mikołaj Barański  JUGGLE BARAKA  VIDEO

CSI1 125cm  7m. Mikołaj Barański CANDY VIDEO

 

czwartek 03/12/20

140cm - 11 m Joanna Rosicka-Tyszko  CARIBOU

140cm - 11 m Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

130cm - 6m Michał Tyszko  VICTORY

CSIYH 8yr - 6m Maksymilian Wechta MYSTIQUE
CSIYH 6yr - 35m Mikolaj  Baranski JUGGLE BARAKA 
CSIYH 5yr - 20m Natalia Czernik VARIO DE BO Z
 

 


Grand Prix Dąbrówki Małej pod dyktando Darii Kobiernik 06/12/20

Daria Kobiernik fot. Przemysław Antosz / 

 

WYNIKI GRAND PRIX   06/12/20

1m.Daria Kobiernik OGANO S BOY Z  KJ Przylep 0/0 33,37s 
2m.Adam Nicpoń COUNTER SKJ Barłomino  0/0 33,95s 
3m.Natalia Palmowska DR JONES KJ Lotar 0/0 38,88s 

WYNIKI TURNIEJU


15 letnia Laura Kłapinska wygrywa Memoriał Jacka Wierzchowieckiego w Lesznie 29/11/20

15 letnia Laura Kłapińska na Zazou Szumawa wygrywa swoje pierwsze ogólnopolskie Grand Prix w karierze !! fot. Paula Bartkowiak 

 

Grand Prix Memoriał Jacka Wierzchowieckiego 29/11/20

1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA KS Cortina 0 / 0  33,31s    VIDEO rozgrywka 

2m. Hubert Polowczyk COURTNEY 11 KS Cortina 0 / 0 34,15s 

3m. Krzysztof Ludwiczak NIKO Fundacja Stacja Ludwiczak  0 / 0 34,24s 

 

WYNIKI ZAWODÓW

Jacek Wierzchowiecki  

 

 

 


CSI2 CSIYH Sentower Park Opglabbek 26-29 XI 2020

Maksymilian Wechta i Quvee Prestige - 2 miejsce w piątkowym konkursie 135cm 

 

Reprezentacja Polski :

Maksymilian Wechta  QUVEE PRESTIGE  CHEPETTANO  QUADRIGA  CASSIOPEIA  MYSTIQUE

Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z VICTORY  COLINERO 

Natalia Czernik  EVERDI  LIMONCHELLO NT  VARIO DE BO Z

Joanna Rosicka Tyszko  CARIBOU

Monika Dulczewska BASQUIAT DU LOZON

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 29/11/20

Grand Prix LR 145  28m Michał Tyszko COLINERO

CSI2 140cm 23m. Joanna Rosicka Tyszko CARIBOU  VIDEO

CSIYH 8yr  9m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

 

sobota 28/11/20

CSI2 135cm   15m. Maksymilian Wechta  QUVEE PRESTIGE

CSIYH 8yr  19m.  Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

CSIYH 5yr  22m. Natalia Czernik VARIO DE BO Z

 

piątek 27/11/20

CSI2 145cm 22m. Natalia Czernik EVERDI

CSI2 135cm 2m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

CSI2 130cm  29m. Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z

 

czwartek 26/11/20

CSI2 140cm - 34m Michał Tyszko COLINERO

CSI2 130cm - 52m Michał Tyszko  TREASURE QUEEN Z

CSIYH 8yr 16m Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

CSIYH 5yr 16m.  Natalia Czernik VARIO DE BO Z


CSI2-W Budapest 27-29 XI 2020

 

Jarosław Skrzyczyński i Chacco Amicor - zwycięzcy konkursu zaliczanego do rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej fot. (c) CSIO Budapeszt

 

Reprezentacja Polski :

Jarosław Skrzyczynski ZARIN 44   CHACCO AMICOR   OLIMPIC STAR

Dawid KubiaESTORIL FORTUNA   FLASH BLUE B

Mściwoj Kiecoń  GIRALDO L  BACCORD

Przemysław Konopacki  DUKE  VASCO

Matylda Kasner  ARES CLIFF

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 29/11/20

Grand Prix LR 145  7m Przemysław Konopacki  DUKE

CSI2-W 140-145cm  6m Przemysław Konopacki  VASCO

CSI2-W 140 cm  12m, Matylda Kasner ARES

 

sobota 28/11/20

CSI2-W World Cup 160cm   1m. Jarosław Skrzyczyński  CHACCO AMICOR VIDEO 

CSI2-W 140cm   4m. Przemysław Konopacki VASCO

CSI2-W 135cm   1m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR  VIDEO

 

piątek 27/11/20

CSI2-W 145cm  8m. Msciwoj Kiecon GIRALDO L

CSI2-W 140cm  11m. Jarosław Skrzyczyński  ZARIN 44

CSI2-W 130cm  8m. Jarosław Skrzyczyński   OLIMPIC STAR

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24