W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Maja Hendrys i Hanna Padalak prowadzą po dwóch półfinałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poczerninie 26/07/17

Maja Hendrys / Ganges / Podkowa Gruszczyn / OOM Kuce 

WYNIKI OOM 2017 

fot Dominika Frej 

Hanna Padalak / Portos / Otomoński KJ Tabun 


Oficjalny Skład Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów / Dzieci / Samorin 2017


Grand Prix Zagórowa dla Leszka Warzechy - WYNIKI 21-23 lipca 2017

25/07/17 

 

Grand Prix - 1m. Leszek Warzecha / KJ Zagórów / Boccacio 

 


Grand Prix Warki dla Cezarego Kalinowskiego - WYNIKI 21-23 lipca 2017

25/07/17 

 

Grand Prix - 1m. Cezary Kalinowski / KJ Strzała Krubiczew / Kemball 


Kadra Narodowa - aktualizacja na dzień 05/07/17

Kadra Narodowa SKOKI PRZEZ PRZESZKODY 2017
Aktualizacja na II Półrocze z dn.05.07.2017

Nowo powołani : Jan Bobik, Laura Kłapińska, Marie Janekovic, Zuzanna Jarocka, Julia Walorek, Natalia Stefańska.


Odwołani : Sandra Piwowarczyk Bałuk, Anna Szary Ziębicka, Cassandra Orschel, Wojciech Dahlke, Joanna Marciniak, Martin Rozynek, Maciej Żołądkiewicz, Martyna Rynkiewicz, Aleksandra Bolko, Kaja Korbalewska, Izabela Grochowina, Wiktoria Leszek Karwańska, Alicja Tomaszewicz, Mikołaj Barański, Weronika Rogalska, Marta Sawicka,Sophie Von Werner.

25/07/17

 


Andrzej Opłatek w czołówce niedzielnych finałów w CSI4 Samorin 23/07/17

Andrzej Opłatek w niedzielnych finałach w CSI4 w Samorin uzyskał najlepsze wyniki spośród reprezentantów Polski.  Na Copperfild w konkursie  145cm LR   był siódmy a w na El Campie Grand Prix 160cm - trzynasty. 

23/07/17


Piątek 21 lipca 2017 w Samorin - najlepsze wyniki dla Polski

 

LR 145cm - 14m. Andrzej Opłatek / 

El Camp  

 

CSIJ 140cm - 4 m  Filip Lewicki / 

Quirados As

 

CSIJ 130cm - 5m. Dalia Lehmann / 

Cos I Can

 

CSICh 125cm - 8m Laura Kłapińska / 

Santiago

 

21/07/17

 


Krzysztof Ludwiczak w top formie w Samorin 20/07/17

Krzysztof Ludwiczak w Top Formie - czwartek 20 lipca 2017 

 

Krzysztof Ludwiczak w rewelacyjnej formie pierwszego dnia 4* / 2* turnieju w Samorin. Najlepszy na Queen La Balou 135 cm 2*, drugi na Stalando w 140cm 4*, sódmy na Stakkatanie w 140cm 2* .

Na ogierze Zoweja bezbłędnym przejazdem, który dał siódme miejsce w konkursie 150cm 4* zakwalifikował się już do niedzielnego konkursu Grand Prix. 

 

 

 


Silesia Equestrian 19-23 lipca 2017

  

 

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

Niedziela 23 lipca 2017 

LR 160cm Grand Prix   1m. Jarosław Skrzczyczyński / Calevo 2 

CSI3 140cm 1m. Dominik Słodczyk / Seaquest

CSIIU25 145cm 1m. Michalina Szmytka / Comet 235

CSIJ 140cm   1m. Zuzanna Januszewska / Ironia 

CSICh 120cm  1m. Aleksandra Kierznowska / Valencia

 

 

Sobota 22 lipca 2017 

CSI3 145cm LR  10m. Małgorzata Koszucka / Charlene

CSI3  135cm  2m. Michał Kaźmierczak / Chica

CSI1 130 cm 1m. Jan Bobik / Chacco Amicor 

CSI1 120cm 1m. Juliana Suska / Pierot

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska / Gilea

CSIYH 5 y/o Final  2m. Hubert Polowczyk / Luna Melloni 

 

 

Piątek 21 lipca 2017 

CSI3 LR 150cm 1m. Jarosław Skrzyczyński / Calevo 2 

CSI3 140cm 2m. Mściwoj Kiecoń / Cronos 

CSIU25 140cm  2m. Wojciech Dahlke / Bee Wonderful 

CSIJ 135cm  1m. Zuzanna Januszewska / Ironia

CSI1 130cm    1m. Jarosław Skrzyczyński / Quiro 5

CSIYH 5y/o 

Potęga Skoku  1m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue 2,15m

 

 

Czwartek 20 lipca 2017 

CSI3 LR 145cm 3m. Kamil Grzelczyk / Wibaro  

CSI3 140cm 6m. Radosław Zalewski / Goliath J&J Z

CSI3 135cm 1m. Adam Grzegorzewski / Okarino 

CSIU25 135cm  1m. Maksymilian Wechta / Number One 28

CSIJ 130cm 2m. Kaja Korbalewska / Siroko

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska / Gilea 

CSI1 120cm 3m. Łukasz Kut / Chacco Two

 

Środa 19 lipca 2017 

CSI1 130cm 1m. Seweryn Murdzia / Ula Bajou K 

CSI1 120cm  6m. Sławomir Hartman / Goldenboy GR

CSIYH 5y/o 

 

 

 


Łukasz Wasilewski na Wavantosie wygrał Grand Prix ZO w Salio

18/07/17

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24