Arezzo Toscana Tour 12 marca - 7 kwietnia 2019

WYNIKI 

IV Tydzień CSI3 CSIYH CSI1 03-07 marca 2019 

Reprezentacja Polski:

Krzysztof Ludwiczak NORDWIND SANDRA BLUE COSTACALVO CONTHACCA DIAROUBET CROS BLUE

Michalina Szmytka  COMET 235 CAXAIS DO SUL NINO VD WATERTOREN

Gabriela Biedka  CONTENDRIX  JAMBO

Jacek Muraczewski ARIA

Paulina Adamiec BALOU   COVERGIRL DU TOULTIA

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski:

CSI3 135cm  1m.  Krzysztof Ludwiczak POL DIAROUBET  07/04/

CSI1 110cm  5m.  Paulina Adamiec POL BALOU

CSI3  140cm  2m  Krzysztof Ludwiczak POL  SANDRA BLUE 06/04/

CSI3 145cm   5m. Krzysztof Ludwiczak POL CROS BLUE

CSI3 140cm   4m. Krzysztof Ludwiczak POL COSTACALVO

CSI1 110cm  1m. Paulina Adamiec POL BALOU

CSI3 140cm  4m. Krzysztof Ludwiczak POL DIAROUBET 05/04/

CSI3 135cm   4m. Krzysztof Ludwiczak POL DIAROUBET

CSI3 140cm  6m. Krzysztof Ludwiczak POL  CONTHACCA

CSI1 120cm  7m Paulina Adamiec POL COVERGIRL DU TOULTIA

CSi3 135cm  5m. Krzysztof Ludwiczak POL  SANDRA BLUE 04/04

CSIYH 5yo   1m. Gabriela Biedka POL JAMBO

 

 

 

 

 

III Tydzień CSI3 CSIYH CSI1 28-31 marca 2019 

Reprezentacja Polski:

Krzysztof Ludwiczak NORDWIND SANDRA BLUE COSTACALVO CONTHACCA DIAROUBET CROS BLUE

Michalina Szmytka  COMET 235 CAXAIS DO SUL NINO VD WATERTOREN

Sandra Piwowarczyk   IVORY COAST  SAHILOU  JAKARTA  JOHNNY BRAVO

Gabriela Biedka CONTENDRIX

Jacek Muraczewski ARIA

Paulina Adamiec BALOU   COVERGIRL DU TOULTIA

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

 

CSI3 LR 150cm 8m Krzysztof Ludwiczak POL NORDWIND 31/03

CSI3 140cm  5m. Krzysztof Ludwiczak POL  SANDRA BLUE  

CSI3 135cm  6m. Krzysztof Ludwiczak POL DIAROUBET

CSI 130cm 3m. Gabriela Biedka POL CONTENDRIX

CSI3 145cm  8m. Krzysztof Ludwiczak POL CROS BLUE  30/04

CSI3 135cm  5m. Krzysztof Ludwiczak POL DIAROUBET  VIDEO

CSI 125cm  4m. Jacek Muraczewski POL ARIA

CSI 110 cm  3m. Paulina Adamiec POL BALOU

CSI 115cm  5m. Paulina Adamiec POL COVERGIRL DU TOULTIA

CSI3 LR 145   8m. Krzysztof Ludwiczak POL  SANDRA BLUE  29/04 

CSI3 145cm  8m Krzysztof Ludwiczak POL NORDWIND

CSI 130cm 10m. Gabriela Biedka POL CONTENDRIX  VIDEO

CSI 120cm  2m. Paulina Adamiec POL COVERGIRL DU TOULTIA  VIDEO

CSI 110cm  2m. Paulina Adamiec POL  BALOU

CSI3 140cm  7m. Krzysztof Ludwiczak POL  SANDRA BLUE  28/04 

CSI3 135cm   5m. Krzysztof Ludwiczak POL COSTACALVO 28/04    VIDEO

CSIYH 5yo 1m. Sandra Piwowarczyk POL JAKARTA i JOHNNY BRAVO  28/04 

CSIYH 5yo 1m. Sandra Piwowarczyk POL JAKARTA i JOHNNY BRAVO  27/04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II Tydzień CSI3 CSIYH CSI1 19-24 marca 2019 

Reprezentacja Polski :

Andrzej Opłatek  EL CAMP  STAKKATAN  STALANDO 2 CONMINA  BLUE PS  CONTHINDER  ODILE DU SOUFFLET

Sandra Piwowarczyk   IVORY COAST  SAHILOU

 

Najlepsze wyniki II tygodnia zawodów w Arezzo : 

 

Konkurs LR 145cm 7 miejsce Andrzej Opłatek POL El Camp 24/03/19

Konkurs 140cm - 2 miejsce Andrzej Opłatek POL  Conmina Blue Ps 23/03/19

Konkurs 140cm  3 miejsce Andrzej Opłatek POL  Conmina Blue Ps  22/03/19

Konkurs 140cm  7 miejsce Andrzej Opłatek POL El Camp 22/03/19 

Konkurs 130cm - 12 miejsce Andrzej Opłatek POL Odile du Soufflet 22/03/19 

Konkurs 140cm - 2 miejsce Andrzej Opłatek POL Conthinder 21/03/19

Konkurs 130cm - 10 miejsce Andrzej Opłatek POL Odile du Soufflet 21/03/19 

Konkurs 140cm - 16 miejsce Andrzej Opłatek POL Stalando 21/03/19

Konkurs 125cm - 7 miejsce Sandra Piwowarczyk POL Ivory Coast 21/03/19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Sandra Piwowarczyk 

Tydzień I CSI3  CSIYH  CSI1 12-17 kwietnia 2019 

 

Reprezentacja Polski :

Andrzej Opłatek  EL CAMP  STAKKATAN  STALANDO 2 CONMINA  BLUE PS  CONTHINDER  ODILE DU SOUFFLET

Sandra Piwowarczyk   IVORY COAST  SAHILOU

 

Sezon otwarty w Arezzo udanie rozpoczął Andrzej Opłatek, w finale 140cm był drugi na Conmina Blue PS, czwarty w konkursie 145cm na Stakkatan, piąty na Stalando w jednym z konkursów 140cm.   Konkurs GP150cm przejechał na Stakkatanie  dwoma błędami.

 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  388
2. Piontek Barbara  344
3. Skotarczak Nel  322
4. Śliwiński Antoni  296
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Pawłowska Kornelia   213
10.  Janiszewska Lena  192

03/07/19

1. Piontek Helena 333
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

03/07/19

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  530
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  350
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 283
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 03/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Bar Karolina  40
7.  Jędrychowska Aleksandra 35
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  03/07/19