W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSIO5 Sopot 8-11 czerwca 2017

 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

ZGŁOSZENIA 

livestream www.swiatkoni.pl

bilety www.tixer.pl

zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak 

 

 

 

Najlepsze wyniki dla Polski : 

 

Niedziela  11/06/17  

Grand Prix o Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Zwycięzca - Cian O'Connor IRL / Good Luck  VIDEO 

 2m. Luciana Diniz POR / Fit For Fun  VIDEO 

15m. Michał Kaźmierczak / Stakorado   VIDEO

20m. Andrzej Opłatek / Copperfield 40    VIDEO

 

Konkurs nr 11 150cm z jokerem o nagrodę PZU 

1m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella  VIDEO 

 

Sobota 10/06/17 

Konkurs nr 9  145cm o nagrodę Banku Pekao SA i Puchar Prezydenta Miasta Sopot 

7m Krzysztof Ludwiczak / Stalando  VIDEO 

 

Konkurs nr 8 160cm o nagrodę Longines i Puchar Cosmopolitan 

12m Jarosław Skrzyczyński  / Silver Shine  VIDEO

 

Konkurs nr 7  150 cm o nagrodę firmy Oceanic 

3m. Krzysztof Ludwiczak / Zoweja   VIDEO

 


Piątek 09/06/17 

 

LOTTO Puchar Narodów - Polska 11 miejsce / 9 miejsce w Rankingu FEI Nations Cup

Najlepsza para w Polskiej ekipie Jarosław Skrzyczyński / Inferno  VIDEO

 

Konkurs nr 5 150cm o nagrodę Poczty Polskiej pod patronatem Gazety Bankowej 

9 m - Maksymilian Wechta / Quinchella 

 

Konkurs nr 4  140cm o nagrodę Power of Gold pod patronatem Esquire 

17m - Aleksandra Lusina - Gołaś / Monsun 


Czwartek 08/06/17 

 

Konkurs nr 1  - 140cm o nagrodę  Nagrodę Olivia Busines Centre

3m. Wojciech Wojcianiec / Long Lankin 

 

Konkurs nr 2 - 145cm o nagrodę Saur Neptun Gdańsk i Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego,pod patronatem magazynu Prestiż

3m. Jarosław Skrzyczyński / Silver Shine 

 

Konkurs nr 3 - 150cm o Nagrodę firmy Energa, pod patronatem  Świat Koni 

3m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella    VIDEO 

 

Ranking PZJ Dzieci / K / MK - 05/06/17

RANKING PZJ Dzieci / K / MK

na 05.06.17 - liderzy :


Dzieci - Olga Skrobacz  / WLKS 
Gr E - Zuzanna Golicka  / SKJ Sopot - na zdjęciu 
Gr D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata 
Gr C - Zofia Banaszek - WKJ Lublin
Gr B - Dominika Siudzińska / Cwał 
Gr A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream 

 

08/06/17

 


Polacy w Rankingu FEI na koniec maja 2017

    1m. Kent Farrington USA    3310pkt

236m. Jarosław Skrzyczyński POL 713 pkt

07/06/17


Jakub Krzyżosiak wygrał Grand Prix w Michałowicach 04/06/17

04/06/17

Jakub Krzyżosiak na Atiqua z KJ Small Cherry Trzebnica wygrał Grand Prix w Michałowicach.

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


ZO DiM Solec Kujawski 2-4 czerwca 2017 WYNIKI

Zwycięzcy Finałów 04/06/17

Grand Prix Dzieci I 125cm - 1m. Oliwia Płatek / KKJ / Tik Tak 
Grand Prix D/E 120cm - 1m. Zuzanna Golicka / SKJ Sopot / Pipin 
Finał Dzieci II 110cm - 1m. Aleksandra Pliem-Perka / JKS Salio / Erina  
Finał C 95 cm - 1m. Maja Boryna / KJ Oxer / Flagriata  
Finał B 85 cm 1m. Julia Kapel / KJ Aldragho / Cykor 
Finał A2 85cm 1m. Marta Konarska / KJ Podkowa Gruszczyn / Sulima  
Finał A1 65cm 1m. Aleksandra Pliem-Perka / JKS Salio / Junior

04/06/17

 


Michał Kaźmierczak przebojem III edycji wiosennej Baltici 04/06/17

Michał Kaźmierczak był przebojem ostatniej wiosennej Baltici w Ciekocinku.  Trzeci w Grand Prix na Stakorado, czwarty w Finale 140 na Helia Van de Heihoek , trzy razy najlepiej dla Polski w konkursach zaliczanych do LR. Wielkie brawa !!!

 

Najlepsze wyniki dla Polski III tygodnia BALTICA TOUR z relacja video . foto Photo Monskoo - Monika Skowrońska

04/06/17


Rozkład Jazdy 30 maja - 4 czerwca 2017


Agata Dahlke i Zuzanna Pieczka Akademickimi Mistrzyniami Polski 2017 - Radzionków 2017

 

PODIUM AMP 2017 PROFI 

złoło - Agata Dahlke / Typier /UAM Poznań    

srebro - Tomasz Olszewski / Camako's Boy JW / UMK Toruń

brąz - Urszula Kalicińska / Discover - S / ALK Warszawa

 

PODIUM  AMP 2017 AMATOR  

złoto - Zuzanna Pieczka / Collino / UAM Poznań

srebro - Marta Gryglak / Alma Ater / SGGW Warszawa               

brąz - Natalia Till / Conquest - S / PWr Wrocław 

28/05/17

 


ZO DiM Kielce 26-28 maja 2017 WYNIKI

Grand Prix J / M - 1m. Paulina Rudzka / Stangret Kielce / Camillo Song 

Grand Prix Dzieci I  - 1m. Martyna Ostapczuk / KJ Chraboły / Silver V 

Grand Prix gr D / E - 1m. Franciszek Jurzak / SKJ Ponylandia / La Cumparsita 

Finał Dzieci II - 1m. Marcelina Lech / KJK Szary / Brownie 

Finał D Bis - 1m. Sophia Motyl / KJ Leśna Wola / Nihet 

Finał C - 1m. - Wiktoria Król / UKS Primo / Marinello 003

Finał A2 - 1m. Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream / Egzorcysta

Finał B - 1m. Julia Kapel / KJ Aldragho / Cykor 

Finał A1 - 1m. Martyna Ufnal / KJ Hippica / Ramiro 

28/05/17

 

 


Dominika Bach najlepsza w Grand Prix ZO w Kwiekach 28/05/17

 

 

Dominika Bach z SKJ Sopot na Canion wygrała Grand Prix ZO w Kwiekach. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24