W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Cavaliada Poznań CSI3-W CSI1 CSIAm 15-18 XII 2022

 

Jarosław Skrzyczyński i INTURIDO  fot Aleksandra Ziętak Fotografia  

WYNIKI ZAWODÓW  

RANKING CAVALIADA TOUR 2022/23


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 18/11/22

CSI3-W GP LR 150cm - 4m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO  VIDEO 

CSI3-W 135cm - 1m. Michał Tyszko MARCO POLO  VIDEO

Finał CSIAm - 1m. Nina Sućko CORMITELLO

Finał WTR Wielkoponiacy Midi 70 cm - 1m. Ignacy Luboński KJ Podkowa Gruszczyn

Finał WTR Wielkoponiacy Maxi 90 cm -  1m. Wiktoria Cwalina KJ Podkowa Gruszczyn 

 

sobota 17/11/22

CSI3-W LR 145 cm - 2m. Kamil Grzelczyk WIBARO

CSI3-W 135cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR  VIDEO 

Speed & Music 1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA  VIDEO 

CSI1 135cm - 1m. Daria Kobiernik COLETTE

CSI1 125cm A - 1m. Katarzyna Maciejewska LASKANA

CSI1 125cm B - 1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z

Finał CSIYH - 1m. Jacek Zagor OK LAZAR

 

piątek 16/12/22

CSI3-W LR 150cm - 4m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

CSI3-W 140cm - 2m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE

CSI1 130cm - 1m. Zofia Gintowt Juchniewicz SKLADNIA

CSI1 120cm A - 1m. Paulina Słoniec  DIE KLEINE LADY

CSI1 120cm B - 1m. Marianna Kołacka  DON JUNIOR MFS

POTĘGA SKOKU  2m. Aleksander Lewandowski CANWERO

CSIYH 3m. Sławomir Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P.

CSIAm 1m. Marta Piszczek MAVANDER

 

czwartek 15/12/22

CSI3-W 145cm - 1m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF  VIDEO

CSI3-W 140cm - 3m. Aleksander Lewandowski  CANWERO   

CSI3-W 135cm - 1m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA  VIDEO

CSI1 130cm - 1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z  VIDEO 

CSI1 120cm A - 1m. Nikola Panarowicz CORBELLA  VIDEO

CSI1 120cm B - 1m. Marta Konarska  VIDEO 

CSIYH - 2m. Jacek Zagor ANNABELLE

CSIAm - 1m. Adam Czyżnielewski MOLO   VIDEO  

Wielkopolski Talent Roku - 1m. Maja Nagła BELLA CORIANO


CSI Lier 14-18 XII 2022

Przemysław Konopacki i Home Run fot. Pegasus Photo

 

Reprezentacja Polski : ​Przemysław Konopacki, Dawid Kubiak, Juliana Suska, Paulina Malinowska, Hanna Osieka, Gloria Ciba, Michał Kubiak 

WYNIKI      ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

18/12  GP LR 145 - 2m. Przemysław Konopacki  HOME-RUN

18/12  135cm - 7m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL

17/12  140cm -  9m. Juliana Suska CASCADEUCE

​16/12   LR 145cm - 2m. Przemysław Konopacki  HOME-RUN  VIDEO 

15/12 -  140cm - 2m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL

14/12 - 145cm   3m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL  VIDEO


CSI Lier 8-11 XII 2022

 

Juliana Suska i NIGIRI fot. Pegasus Photo 

 

Reprezentacja Polski : Dawid Kubiak, Juliana Suska, Gloria Ciba, Michał Kubiak 

WYNIKI ZAWODÓW      ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

10/12  Finał CSIYH  1m. Juliana Suska NIGIRI

08/12  CSI2 140cm   7m. Dawid Kubiak  ANASTACIA III

08/12  CSI2 135cm   7m.  Dawid Kubiak  FLASH BLUE B

08/12  CSIYH 8yrs  10m. Michał Kubiak   FLORYDA


CSI Oliva Nova 06-11.12.2022 III week

Mściwoj Kiecoń  fot. www.1clicphoto.com

 

WYNIKI TURNIEJU       ARCHIWUM VIDEO 

Reprezentacja Polski :    Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w III tygodniu turnieju w Hiszpanii : 

09/12  135cm  4m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z

08/12  130cm  6m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z

08/12  CSIYH 5yrs 5m. Natalia Czernik  COOL BOY RED WINE

07/12  CSIYH 7yrs 10m. Jacek Polikowski CELTIC

06/12  CSIYH 5yrs 1m.  Mściwoj Kiecoń & Mikołaj Barański  

06/12  CSIYH 6yrs 1m. Jacek Polikowski COOLBOY


HZO DiM Sopot 2-4 grudnia 2022

 

 


Jarosław Skrzyczyński zwyciężył w Grand Prix zawodów CSN w Lesznie 04/12/22

Jarosław Skrzyczyński fot. Monapphoto

 

Podium konkursu Grand Prix CSN Leszno 04/12/22

1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA  KJ Agro Handel Śrem  0/0  30,58s 

2m. Łukasz Brzóska QUICKLENSKY  KJ Brzóska Sport Horses  0/0 32,38s

3m. Tamara Tybulczuk SZIFO  KJ Agri 0/0  32,63s

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI ZAWODÓW   

 


Amelia Mościcka druga w Abu Dhabi 03/12/22

 

Reprezentantka Polski Amelia Mościcka na koniu CONTENDRIX wywalczyła drugie miejsce w licznie obsadzonym konkursie 130 podczas CSI Al Bahija w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


CSI2 Riesenbeck - Andrzej Opłatek piąty w konkursie rankingowym LR 145 01/12/22

 

Andrzej Opłatek wywalczył piąte miejsce na otwarcie 2* zawodów w Riesenbeck w Niemczech w konkursie rankingowym LR 145 na koniu NORDSTURM 15.  Konkurs wygrał reprezentant gospodarzy Phillipp Weishaupt na koniu JUST BE GENTLE

 

WYNIKI TURNIEJU      ARCHIWUM VIDEO 


CSI Oliva Nova 29.11-04.12.2022 II week

Mikołaj Barański fot. www.1clicphoto.com

 

WYNIKI TURNIEJU       ARCHIWUM VIDEO

 

Reprezentacja Polski :    Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w II tygodniu turnieju w Hiszpanii : 

03/12  140cm  2m. Mikołaj Barański DANDY D'ARMOR

02/12  LR 145cm   8m. Mikołaj Barański FREIHERR

02/12 135cm  9m. Mściwoj Kiecoń CICERO

01/12  140cm  7m. Mściwoj Kiecoń CICERO

01/12  135cm  7m. Mikołaj Barański DANDY D'ARMOR  

01/12  130cm  5m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z

01/12 CSIYH 5yrs  6m. Mściwoj Kiecoń RIO VD WITHOEVE

30/11 CSIYH 6yrs  6m. Mikołaj Barański  MEDUSA PS

30/11 CSIYH 5yrs  6m. Mściwoj Kiecoń RIO VD WITHOEVE

29/11  CSIYH 5yrs  1m. Mikołaj Barański ROYALTY QUIN STS

29/11  CSIYH 6yrs  1m. ex aequo Mikołaj Barański / MEDUSA PS,  Jacek Polikowski / COOLBOY, Natalia Czernik MANCHESTER RED WINE  

29/11  CSIYH 7yrs  1m. ex aequo Mikołaj Barański / ARMANI BLUE PS, Jacek Polikowski / CELTIC


Marek Lewicki przebojem zawodów CSN w Dabrówce Małej 27/11/22

Marek Lewicki fot. JKS u Robsonów 

 

Podium Grand Prix CSN  JKS u Robsonów 27/11/22

1m. Marek Lewicki ITOULON B  KJ Czachary Pogorzelica 0/0 35,76s 

2m. Natalia Koziarowska  ANTINA  KJ Strzała Krubiczew 0/0 38,79s 

3m. Kristupas Petraitis NICKO P  LTU  0/4 37,02s 

WYNIKI GRAND PRIX    WYNIKI ZAWODÓW

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24