W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

XIV Sportowy Czempinat Polski Młodych Koni 4,5,6, i 7 letnich, XXVIII Memoriał J.K. Dąbrowskiego, II Memoriał Wojciecha Fabińskiego 2-4/09/2022 Olsza

Dawid Skiba fot. Paula Bartkowiak

 

Zwycięzcy  SCPMK 2022 

Konie 4 letnie - wałach LANCELOT  / Elvaro x Canabis Z / hod.i wł.  SK Nad Wigrami, zawodnik Mateusz Tyszko 

Konie 5 letnie -  ogier MAITIID / Corland x Indoctro / KWPN - hodowca MTS. J.J. D.P. REITSMA, wł. Jan Ludwiczak, zawodnik Dawid Skiba - na zdjęciu 

Konie 6 letnie - ogier CAPSIZE  / Cascadello x Cassini I / HOLST, hodowca Franz Becker Niemcy,  wł. Grzegorz Rychlik, zawodnik Wojciech Dahlke

Konie 7 letnie - wałach LARVIK / Flying Dream ex Fapatero Royal K x Corland / hodowca SK Nad Wigrami, zawodnik Jarosław Poręba

Memoriał J.K.Dąbrowskiego 1m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127  KS Small Cherry Trzebnica 

 

 


ZO Leśna Woła 2-4 września 2022

 Anastasia Yershova fot. KJ Leśna Wola

 

Podium konkursu Grand Prix 04/09/22

1m. Anastasia Yershova MERLON  KJ Leśna Wola   0/0 43,52s 

2m. Michał Ziębicki  BALOU'S BATMAN  KJK Szary Michałowice   0/0  47,98s 

3m. Krzysztof Mazur  CICERO St. KJ Legia Kozielska Warszawa   0/0 53,10s 

 

 

 


CSI2-W Vazgaikiemis 2-4 września 2022

Marek Wacłwik fot. LTU jumping Team

 

Reprezentacja Polski : Joanna Rosicka Tyszko, Dominika Hestkowska, Robert Hestkowski, Marek Wacławik, Waleria Branicka, Maria Kozina, Tola Świerczyńska, 

WYNIKI TURNIEJU      


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 04/09/22 

CSIW-2 World Cup 150cm  - 7m. Marek Wacławik KATHMANDAU  VIDEO 

CSI1 135cm Grand Prix - 2m. Tola Świerczyńska DUDOK L  VIDEO 

CSI1 Finał 125cm - 5m. Joanna Rosicka Tyszko CHIRON

CSI1 Finał 115cm - 6m. Robert Hestkowski  CON X

 

sobota 03/09/22

CSI2 145cm - 8m. Joanna Rosicka Tyszko CARIBOU

CSI1 130cm - 4m. Tola Świerczyńska DUDOK L

CSI1 120cm - 8m. Joanna Rosicka Tyszko CHICO VALIENTE

Finał CSIYH 5yrs 1m. Marek Wacławik MICHA  VIDEO

Finał CSIYH 6/7 yrs  8m. Joanna Rosicka Tyszko GANDY DE L'ABBAYE

 

piątek 02/09/22

CSI2-W 135cm - 8m. Marek Wacławik CASALLINY

CSI1 130cm - 5m. Joanna Rosicka - Tyszko SHINJUKU

CSI1 110cm - 8m. Robert Hestkowski  CON X

CSIYH 5yrs - 3m. Marek Wacławiki MICHA

CSIYH 6/7yrs - 7m. Joanna Rosicka Tyszko GANDY DE L'ABBAYE

 

czwartek 01/09/22

CSIYH 5yrs - 1m. Marek Wacławik MICHA

CSIYH 6/7 yrs -- 4m. Joanna Rosicka Tyszko GANDY DE L'ABBAYE


VIII etap Polskiej Ligi Jeździeckiej - Perlage Gałkowo 2-4 września 2022

zamówienia zdjęć Aleksandra Ziętak Fotografia

 


Andrzej Opłatek piąty w 2* Grand Prix w Valkenswaard 28/08/22

 

Andrzej Opłatek na koniu Diaroubet wywalczył piąte miejsce w silnie obsadzonym konkursie Grand Prix podczas CSI2 w Valkenswaard w Holandii w dn.28/08/22

WYNIKI ZAWODÓW 


Jakubowice - Mistrzostwa Polski Młodzików gr A2 28/08/22

Podium MP Mł fot Katarzyna Broda 

Podium Mistrzostw Polski Młodzików gr A2 

złoto -  Lila Kulesza JOWISZ   KJ Podkowa Gruszczyn   0/0  31,53s 

srebro -  Agata Przybyła NANCY PONYSPORT  KS Sydow Riding Team  0/0 25,51s 

brąz - Alex Stępień ISABELLA  LZJ Drama Zbroslawice  0/0 40,12s 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 


Jakubowice - Puchar Polski Kuców gr A1 28/08/22

Podium PP Kuców gr A1 fot. Katarzyna Broda 

 

Podium Pucharu Polski Kuców gr A1 2022

złoto - Gabriela Lewandowska  JUNIOR  KJ Akademia Kucania 0/0  30,16s 

srebro - Julia Nazarewicz TANGO  SKJ Sopot   0/0 31,36s 

brąz - Zofia Reimann  FRANKENHOEH'S MYLORD   UKJ Reimann Team Karlino  0/0  32,30s 

 

WYNIKI KOŃCOWE  

 


Jakubowice - Puchar Polski Kuców gr A0 28/08/22

Podium PP Kuców A0 fot. Katarzyna Broda 

Podium Pucharu Polski Kuców gr A0 

złoto - Natalia Gudan MACIEJKA  Polish Pony Club  0/0 32,59s 

srebro - Lena WIlk KROPELKA  KJ Leńcze  0/0 33,46s 

brąz - Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER KJ Infernal Team Golesze  0/0 34,17s 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 


Jakubowice - Mistrzostwa Polski Kuców 2022 28/02/22

Podium MP Kuców fot. Katarzyna Broda

Podium - Mistrzostwa Polski Kuców 2022

złoto - Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN  KJ Ranczo Kołata  4 pkt 

srebro - Jagoda Kierznowska CORBINIAN  KJ Sokół Damasławek  8 pkt 

brąz - Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH  SKJ Pony Power  24 pkt

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 


Jakubowice - Puchar Polski Kuców gr C 27/08/22

Podium PP gr C fot. Katarzyna Broda 

Podium Pucharu Polski Kuców gr C 2022

złoto - Karolina Szostawicka JUULTJE Polish Pony Club  0 

srebro - Wiktoria Cwalina SZOGUN KJ Podkowa Gruszczyn  4/0   25,14s

brąz - Anastazja Burzyńska Ellis HAPPY HONY  JKS u Robsonów  4/0   27,47s 

 

WYNIKI KOŃCOWE  

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24