W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

 

Złoto  - Marek Lewicki

Srebro - Jarosław Skrzyczyński

Brąz - Piotr Morsztyn

Gratulacje !!!

 

WYNIKI KOŃCOWE

VIDEO II Nawrót Finału

 

 

 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2013

12/08/13 g.08.30

MP MJ 2013

Złoto - Maksymilian Wechta

Srebro - Weronika Wilska

Brąz - Katarzyna Bobrowska

Gratulacje !!

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Polski Juniorów 2013

12/08/13 g.08.00

MP Juniorów 2013

Złoto - Maja Radomska

Srebro - Paulina Januszewska

Brąz - Dominik Słodczyk

Gratulacje !!

 

 

 

 

 


Puchar Polski Dzieci 2013 gr I

11/08/13

Gratulacje dla Martyny, Franciszka i Olimpii - zwycięscy Pucharu Polski Dzieci gr I.

Wyniki końcowe, finaliści i ich konie

 

 

 

 

 


Puchar Polski Dzieci 2013 gr II

11/08/13

Gratulacje dla Zuzanny, Filipa i Antonii za wspaniałe finałowe emocje w Pucharze Polski Dzieci w gr. II !! Poznajcie finalistów, końcowe wyniki i zobaczcie rozgrywkę o pierwsze miejsce.  Gratulacje dla zawodników, ich rodzin i trenerów !

 

 

 


Piątkowi liderzy MP - Skrzyczński, Wechta, Gowin !

10/08/13 g.07.30

 Wyniki i klasyfikacje w Mistrzostwach Polski  seniorów, młodych jeźdźców i juniorów po piątkowych  konkursach w Drzonkowie.

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński, Klein i Twardowska pierwsi liderzy w Drzonkowie

08/08/13 g.18.30

Drzonków. Jarosław Skrzyczyński na Balouzino wygrał pierwszy półfinał Seniorów. Olaf Klein na Soprano prowadzi w klasyfikacji Pucharu Polski Dzieci gr. I a Zuzanna Twardowska na Hippisie w Pucharze Polski dzieci w gr. II Gratulacje !!

WYNIKI SENIORZY

 

WYNIKI DZIECI gr I      WYNIKI DZIECI gr II

 


Pierwsza relacja z Drzonkowa RTV Lubuska

07/08/13 g.18.00

Zapraszamy na pierwszą relacje z MP z Drzonkowa przygotowaną przez partnera medialnego imprezy - serwis  RTV Lubuska.

Zobacz tu

 

 

 

 


CSI3 w Łodzi ODWOŁANE

07/08/13

Zapowiadane zawody CSI3 w Łodzi w listopadzie b.r., które miała zorganizować Spółka Parada Jeździecka zostały odwołane. Informacje o tym fakcie oficjalnie podaje PZJ w swoim kalendarzu tu

 


Mistrzostwa Polski 2013 ! emocje rosną

07/08/13

125 zawodników na blisko 200 koniach rywalizować będzie w dniach 8-11 sierpnia w Mistrzostwach Polski w Skokach przez Przeszkody w trzech kat. wiekowych oraz w Pucharze Polski Dzieci.

Program / Uczestnicy

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24