W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Andalucía Sunshine Tour - Week 7 21-26/03/23

 

Reprezentacja Polski:  Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń, Bartosz Adamus, Łukasz Piksa

 

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

23.03  145cm   8m. Łukasz Piksa BENEFIS

23.03  140cm  7m. Łukasz Piksa  LUCKY HORSE

22.03  Finał YH 6y/o  2m. Maksymilian Wechta NEXT ONE VIDEO

22/03  Finał YH 5y/o  7m. Mściowoj Kiecon HERKULES POIROT RED WINE

21/03  YH 7y/o 1m. Mściwoj Kiecoń TROYA L  VIDEO

21/03  YH 5y/o 2m. Mściowoj Kiecon HERKULES POIROT RED WINE


Leszno - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 2023

Podium HMP Seniorów 2023 fot. Paula Bartkowiak 

Podium Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 2023

 

1m. Marek Wacławik KATHMANDAU  Equikam Sp. z o.o. 0,95 pkt

2m. Jarosław Skrzyczyński  KOMBOY   KJ Agro Handel Śrem 4 pkt 

​3m. Robert Wilczewski  GRAEFIN GREY T   SKJ Beckersport  5,11 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE   

 


Leszno - Halowe Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 19/03/23

Podium HMP MJ 23 fot. Paula Bartkowiak 

Podium Halowe Mistrzostwa Polski MJ 2023

 

1m. Natalia Kubik  ZINE BLUE  KJ Trachy Sośnicowice 3,18 pkt 

2m. Eliza Zawadzka QUAIDO  Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 pkt 

​3m. Laura Kłapinska  ZIRADO  KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego  8,47 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE   

 


Leszno - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 19/03/23

Podium HMP Juniorów 2023 fot. Paula Bartkowiak

Podium Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2023

 

1m. Roksana Nawrocka  GACARLA VDL  BPK LOD  1,79 pkt

2m. Aleksandra Wypchło GIRL RV   KJ Heaa Turek 2,49 pkt

3m. Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET  SKJ Sopot 4 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE  

 


Leszno - Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci 19/03/23

Podium HMP Dzieci 2023 fot. Paula Bartkowiak

Podium Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci 2023 

 

1m. Małgorzata Babczyńska  PLUTO 75  BPK ŚLĄ   

2m. Wiktoria Kaźmierska  KOLA TKJ Garbówek 

3m. Michalina Łącka GILLENIA  BPK MAZ

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 


Leszno - Ladies Cup / Halowe MIstrzostwa Polski 18/03/23

Podium Ladies Cup 2023 fot. Paula Bartkowiak 

Podium Ladies Cup 2023 

 

1m. Agata Dahlke-Burda  IELVE KJ Sokół Damasławek  0 pkt 

2m. Aleksandra Kozłowska  NABAB  JKS Barłomino  2,34 pkt 

3m. Zuzanna Golicka FOR FLIX  JKS Barłomino 5,12 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE  

 


Danube Champions Tour Samorin II 16-19/03/2023

 

Agnieszka Olszewska

 

Reprezentacja Polski : Aleksander Lewandowski , Antoni Strzałkowski,  Agnieszka Olszewska, Natalia Koziarowska, Anna Stasiak, Szymon Stasiak, Marta Piszczek, Sonia Gaj, Eryka Mikołajczyk, Józef Pekaniec, Adam Kaźmierczak, Jacek Mierzwiński.

 

WYNIKI / PROGRAM                 ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w II tygodniu  turnieju w Samorin :

18/03  YH 5/yo  1m. Anna Stasiak  CON SHAPO BA  VIDEO

18/03  YH 6y/o  4m. Aleksander Lewandowski CRISTAL BLUE D'IVE Z

18/03  125 cm  1m. Agnieszka Olszewska INNOCENCE  

18/03  125cm   4m. Jacek Mierzwiński QUINO STAR

18/03  120cm   6m. Marta Piszczek AZUR

18/03  140cm   3m. Jacek Mierzwiński CORLANSKY-PRO

17/03  LR 145cm   5m. Antoni Strzałkowski CLAPTON  VIDEO

17/03  120cm   4m. Józef Pekaniec LEONARDO DA VINCI J.P.P.  

17/03  YH 5 y/o  1m. Anna Stasiak  CON SHAPO BA VIDEO

17/03  YH 6 y/o  2m. Aleksander Lewandowski CRISTAL BLUE D'IVE Z

17/03  YH 7 y/o   1m. Antoni Strzałkowski  CASTELLO

16/03  130cm   1m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P  VIDEO

16/03  120cm   3m. Szymon Stasiak  ARTHUR C Z   VIDEO

16/03  YH 5/yo 1m. Szymon Stasiak MILLION PLEASURE  VIDEO 


Andalucía Sunshine Tour - Week 6 14-19/03/23

 

 

Reprezentacja Polski:  Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń, Bartosz Adamus

 

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

19/03  140cm - 3m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z

15/03  YH 6y/o  2m. Mściwoj Kiecoń RIO VD WITHOEVE  VIDEO 

15/03  YH 6y/o  3m. Mściwoj Kiecoń TROYA L

14/03  YH 5y/o  1m. Mściwoj Kiecoń NEMERALD OP DEN HOUT CLIP  VIDEO

14/03  YH 5y/o  1m. Mściwoj Kiecoń  HERKULES POIROT RED WINE VIDEO


HZO DiM KJK Szary Michałowice - IV kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars 12/03/23


HZO DiM Leszno 10-12 marca 2023

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24