W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Klara Kostrzewa i Paulina Malinowska w CSI Salland

30/09/14

Klara Kostrzewa i Paulina Malinowska w dniach 2-5 października b.r. wystartują w dwugwiazdkowym turnieju w Salland w Holandii . Powodzenia !!

 

ZGŁOSZENIA           PROGRAM/ LIVE

LISTY / WYNIKI

 


Marika Słowińska i Michał Kaźmierczak wystartują w Pucharze Świata w Tallinie

30/09/14

Marika Słowińska i Michał Kaźmierczak wystartują w zawodach CSI-W w Tallinie w dniach 3-5 października b.r.

Zgłoszenia, podręczne linki, aktualny ranking Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej.

 


CSN Drzonków 2014 Galeria Alicja Piotrowska

29/09/14

 

Galeria zdjęć CSN Drzonków

 

zamówienia zdjęć :

Alicja Piotrowska

alapiotrowska20@gmail.com

 

 

 


Łukasz Wasilewski w świetnej formie w Biblis

28/09/14

Łukasz Wasilewski wygrał w niemieckim Biblis licznie obsadzony Finał Silver Tour na Arakorn, świetnie jeździł rundę Młodych Koni na Dublin ( dwa razy drugi, raz piąty ) Gratulacje !!

WYNIKI TURNIEJU

 

 


Mściwoj Kiecoń i Łukasz Brzóska wygrali Grand Prix zawodów CSN w Drzonkowie i Gliniku

28/09/14

Mściwoj Kiecoń wygrał Grand Prix CSN w Drzonowie. WYNIKI

Łukasz Brzóska wygrał Grand Prix CSN Glinik Zab. WYNIKI

 

 

 


CSI La Bagnaia 25-28.09.14

25/09/14 g.15.30  update 29/09/14

Jarosław Skrzyczyński, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Beata Szumińska i Marcin Bętkowski powalczą we włoskim La Bagnaia o kwalifikację do ME Aachen 2015 oraz o hybrydowego Lexusa wartości 56.000 euro. Powodzenia !!!

 

PROGRAM

 

wyniki / VIDEO 

 

GALERIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 


VI Memoriał Mjra Henryka Dobrzańskiego Hubala Glinik Zaborowski

25/09/14 g.14.15

W dniach 26-28.09.14 w Gliniku Zaborowskiej po raz czwarty odbędzie się VI Memoriał Mjra Henryka Dobrzańskiego Hubala.

ZGŁOSZENIA

PROGRAM

 

LISTY / WYNIKi

 

 

 


Łukasz Wasilewski w Biblis

25/09/14

Łukasz Wasilewski w świetnym stylu rozpoczął starty w turnieju CSI2  Biblis GER  Na Dublin był drugi w konkursie dla MK.

 

WYNIKI / LISTY

zgłoszenia

 

 

 


Dalia Lehmann liderką rankingu Dzieci PZJ

24/09/14

Dalia Lehmann zdecydowanie prowadzi w rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego na dzień 22.09.14  Młodziutka reprezentantka Polski w miniona niedzielę wygrała licznie obsadzony konkurs 130 w Arezzo na Cool Boy, na Chronos była trzecia.  W rankingu dzieci sklasyfikowanych jest 55 zawodników.

RANKING

 

 


MŚMK Lanaken 2014 wyniki

23/09/14

WYNIKI KOŃCOWE / VIDEO

 

 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24