W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Grzegorz Andrzej Kubiak zwyciężył w Grand Prix Salio 21/10/18

 

WYNIKI GRAND PRIX 1m. Grzegorz A. Kubiak   DA VINCI KJ Uniglob Gozdów 

WYNIKI ZAWODÓW


Natalia Głowacz i Julia Pięta wygrały III etap kwalifikacji do Cavaliady Future w Lesznie.

Trzeci etap kwalifikacji do Cavaliady Future w Lesznie wygrały:w Kategorii MINI Natalia Głowacz na Szamanie z KJ Liljówka Stęszewko a w kategorii MIDI  Julia PIęta na Marcos z JUKS Abakus Kaczyna
Kolejne zawody kwalifikacyjne: 
  • HZO DiM Kalisz – 26-28.10.2018
  • HZO DiM Jaszkowo – 09-11.11.2018
  • HZO DiM Michałowice 16-18.11.2018
21/10/18
 
 

Polacy w konkursach Grand Prix na międzynarodowych arenach 21/10/18

CSI2 Michałowice LR 145  1m. Jarosław Skrzyczyński POL Chacclana

CSI3 Herning  LR 150  7m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind

CSI3 Vilamoura LR 150  20m. Andrzej Opłatek POL Stakkatan

GP CSI2 Kronnenberg LR 145   9m. Michał Kaźmierczak POL Stakorado

Jarosław Skrzyczyński i Chacclana fot Przemysław Antosz 

 


Cracovia Szary Equestrian Tour 18-21.10.2018

 

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

LIVESTREAM 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 21.10.18

Grand Prix CSI2 145 LR  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

Grand Prix CSI1 135cm  2m. Tomasz Miśkiewicz POL VERSAILLES DU BUST

CSI1 125cm  1m. Anna Lipińska POL F. ADERMIE

CSIYH 6/7 yo  1m. Mściwoj Kiecoń POL SIR SAPPORO MK

 

sobota 20.10.18

CSI2 140cm   9m. Michał Ziębicki POL FIRST LADY

CSI1 130cm  1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE

CSI1 120cm  1m. Olga Skrobacz POL LILI MARLENE

CSI1 Final 115cm  1m. Paulina Adamiec  POL BALOU

CSIYH 6/7 yr  3m. Jakub Krzyżosiak POL CATALAYA

CSIYH Final 5yo    1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE

 

piątek 19.10.18

LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUIRO 5

CSI1 110cm  1m. Bogna Sąsiadek POL GOLDDIGGER GR    video 

CSIYH 6/7 yo  1m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSIYH 5yo  2m. Szymon Tęcza POL BUENO L

 

czwartek - 18.10.18

CSI2 140cm   2m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

CSI2 135cm   1m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11

CSI1 130cm   1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE

CSI1 120cm   1m. Anna Lipińska POL  F. ADERMIE

CSI1 110cm  3m. Aniela Kilian POL A'CONTENDRA AZ

CSIYH 5yo  1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE

 

 


CSI2-W / CSIYH Siauliu 11-14 października 2018

Grand Prix World Cup 140-160 cm 

1m. Kullo Kender EST  ARTAS

4m. Wojciech Wojcianiec POL  CHINTABLUE

6m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO

8m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28

 

WYNIKI  TURNIEJU 

 


II etap Halowego Pucharu Polski - Dąbrówka Mała 14/10/18

Zwycięzcy II etapu Halowego Pucharu Polski Dąbrówka Mała 

 

Seniorzy - Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW  Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy

MJ - Martyna Rynkiewicz NIRMETTE  LKJ Gałkowo 

Juniorzy - Natalia Stefańska  PAPILLON 142 JKS Dim Warszawa 

Dzieci - Eliza Zawadzka ESCALONA SKJ Golden Dream Łódź

Open - Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA SKJ Ponylandia Wojciechowice

 

WYNIKI TURNIEJU 

REGULAMIN / KALENDARZ HPP 2018/19

RANKING po II etapach 


Piotr Morsztyn najlepszy w Grand Prix Leszna 14/10/18

Piotr Morsztyn na Van Halen zwyciężył w pierwszym jesiennym halowym Grand Prix w Lesznie

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

 


Grand Prix Łącka dla Adrianny Ostrowskiej 14/10/18


Barbara Piontek i Zofia Ćwik wygrałay kwalifikacje do Cavaliady Future w Poczerninie ! 07/10/18

Kwalifikacje do CAVALIADA Future w Poczerninie wygrały:

 

Barbara Piontek / Cykor / KJ Pony Jumping Team - na zdjęciu kat MINI

 

Zofia Ćwik / Teti / Pałucki KJ w Górkach Zagajnych - kat MIDI 

 

WYNIKI ZAWODÓW HZODiM 

RANKING CAVALIADA FUTURE


Ciekocinko. I etap Halowego Pucharu Polski - pierwsi liderzy 07/10/18

Pierwsi liderzy Halowego Pucharu Polski 2018/19 po zawodach w Ciekocinku:

Seniorzy - Andrzej Głoskowski 

MJ - Maciej Żołądkiewicz 

Juniorzy - Ludwika Hrabska

Dzieci - Amelia Krywult 

Open - Karolina Godoś

 

WYNIKI TURNIEJU 

RANKINGI / REGULAMIN / KALENDARZ HPP


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24