W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Marek Lewicki wygrywa Grand Prix Olszy 20/06/21

Marek Lewicki - fot. Paula Bartkowiak

 

Podium Grand Prix ZO GRAND PRIX Polskich Producentów Żywności Olsza 20/06/21

1m. Marek Lewicki LA PEZI  Czhary Pogorzelica 0/0 34,90s

2m. Dawid Skiba LA VULKANO L  KJ Agro Handel  0/0 35,39s

3m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127  Stajnia Small Cherry  0/0 36,64s

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

ZO DiM Kołobrzeg Stajnia Michalski 18-20 czerwca 2021

 

Zwycięzcy niedzielnych Finałów ZO DiM 20/06/21

Gr A0 - 1m. Hanna Sieracka  ANAPON PROXIMO 82378  JKS Remi 

Gr A1 - 1m. Wiktoria Cwalina S PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - 1m. Wiktoria Cwalina SZOGUN  KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr C - 1m. Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FOREST KS Forest Pony Club

​Gr Dbis - 1m. Amelia Bąba ROSANNA JKS Tornado Szczecin 

GP D/E - 1m. Paulina Pellowska MAKUBA21  JKS Barłomino 

Finał JM Mł - 1m. Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYAL Z  JUKS Abakus Kaczyna 

GP Dzieci - 1m. Zofia Gendera DIANDRO RED WINE KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał JUN / MŁ - 1m. Nell Sówka JURANDA KJ Podkowa Gruszczyn 

WYNIKI ZAWODÓW 


Mikołaj Barański wygrywa dwa konkursy CSIYH w San Giovanni 20/06/21

 

Reprezentant Polski Mikołaj Barański na 7 l wł. JUGGLE BARAKA /Etoulon VDL x Concorde/ wygrał dwa konkursy rundy CSIYH we włoskim San Giovanni - finał  dn. 20.06.21 i konkurs otwarcia w dn.18.06.21.  

WYNIKI TURNIEJU 


CSIO Sopot Young Stars 17-20/06/21

Zosia Kamińska i Michalina Łącka 
 
 
 
 
Zwycięzcy konkursów CSIO Sopot Young Stars 2021 
 
Niedziela 20/06/21
Finał C/D 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA Sokół Damasławek 
120 lecie Sopotu  1m. Julianna Wojtal  CASTALECCHIO SM   SKJ Sopot
 
Sobota 19/06/21
Finał Zespołowy  A1/A2  TEAM POMARANCZOWE PODKOWY 
 
Piątek 18/06/21
Finał zespołowy CD & INT Riders  1m. Olga Patecka & Maksymilian Wechta 
Sopot CD 1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 
Sopot A1 fancy dress 1m Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata 
Sopot A2 fancy dress 1m. Michalina Łącka TETI KJ Aromer Józefin 
 
Czwartek 17/06/21
Sopot A1 1m. Wiktoria Cwalina S-PIorun KJ Podkowa Gruszczyn 
Sopot A2 1m. Zofia Pakur ISDAAR SKJ Sopot 

CSI-W CSIJ CSIYH CSIU25 Olomouc 16-20/06/2021

Mateusz Tyszko i Casina 20 fot. CSI Olomouc 

Reprezentacja Polski :

Dawid Kubiak, Adam Grzegorzewski, Mateusz Tyszko, Łukasz Koza, Paulina Koza, Antoni Strzałkowski, Malwina Urbanska, Monika Grundkowska, Julia Jaglarz, Kornelia Kurleto, Maria Branka- Borja, Julia Błaszczak, Jarosław Koziarowski, Sebastian Bialczak, Agnieszka Cecuga, Jagoda Data, Masza Galocz, Maciej Handzlik, Zuzanna Jarocka, Malgorzata Koszucka, Klara Kozioł, Wiktor Larkowski, Łukasz Matla, Grzegorz Nowak, Bianka Pieta, Zuzanna Prymek,

WYNIKI TURNIEJU 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju: 

Niedziela 20/06/21

Grand Prix World Cup 160cm  2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR VIDEO

GP U25 145cm  12m Adam Grzegorzewski STAKATA

Finał 140cm 7m. Grzegorz Nowak LARCASS CR

Finał 130cm 13m. Zuzanna Prymek DYLLANO

 

Sobota 19/06/21

LR 145cm 3m. Adam Grzegorzewski ISSEM VIDEO

CSIJ Grand Prix 2m. Maria Brańka Borja MA BELLE DE MUZE

Finał 115cm 11m. Jagoda Data CHENET

Finał CSIYH 7l  11m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P

Finał CSIYH 6l  1m. Malwina Urbańska CACHMER WYWIAD

 

Piątek 18/06/21

CSI 135cm 1m. Mateusz Tyszko CASINA 20  WYWIAD  VIDEO

U25 140cm 17m. Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN

CSIJ 135cm 4m. Maciej Handzlik BALISTO AC

CSI 125cm 7m. Małgorzata Koszucka FLEUR

CSI 110cm 1m.  Jagoda Data CHENET WYWIAD  VIDEO 

 

Czwartek 17/06/21

CSI 140cm  4m. Dawid Kubiak ANASTACIA III

CSI 130cm 10m Mateusz Tyszko CASINA 20

CSIYH 6l  2m. Malwina Urbańska CACHMER

CSIYH 7l 11m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P

U25 140cm 14m. Zuzanna Jarocka HI DIARADO

 

Środa 16/06/21

CSIJ 130cm 6m. Kornelia Kurleto LAUSANNE 65

CSI 120cm   6m. Zuzanna Jarocka STIGMATICA

CSIYH 6l  5m. Malwina Urbańska CACHMER

CSIYH 7l  2m. Małgorzata Koszucka JUVENTUS  


Future Champions Hagen CSIOJ CSIOCh 10-13 czerwca 2021

Wspaniały sukces polskiej młodzieży! Kadra Juniorów - Aleksander Lewandowski - Iga Biegalska -Daria Pietrzak - Olga Skrobacz wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów. 

 
Reprezentacja Polski Future Champions Hagen 2021
CSIOJ - Iga Biegalska,  Aleksander Lewandowski, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz, Aleksandra Wypchło
CSIOCh - Nell Sowka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Julia Pięta 
Szef ekipy - Kajetan Wałecki 
 
WYNIKI PUCHAR NARODÓW CSIOJ - Polska - 2 miejsce
WYNIKI PUCHAR NARODÓW CSIOCh - Polska - 8 miejsce 
 
Grand Prix CSIOJ -  27m Daria Pietrzak MONSUN 5 pkt  
Grand Prix CSIOCh -   17m. Nell Sówka MISTER STAKKATO S 4 pkt
 
 
CSIOCh 125m - 6m. Nell Sówka DIGISPORT CARLO VIDEO
CSIOCh 125cm 2m. Julia Pieta CLEARWATER PP Z
CSIOJ 135cm - 4m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO
CSIOJ 140cm - 8m. Iga Biegalska DORAVELLA VIDEO

CSIO3 Uggerhalne 10-13 czerwca 2021

 

Reprezentacja Polski :

Andrzej Opłatek  DIAROUBET  ODILE DU SOUFFLET  STALANDO 2

Natalia Czernik  DUKE G   EVERDI   FONTAINE BLUE CKV

Mściwoj Kiecoń IDEALISCA GIRALDO L CLEANY VD KATTEVENNEN Z

Przemysław Konopacki  HOME-RUN VASCO

 

Najlepsze wyniki dla Polski w zawodach :

Niedziela 13/06/21 

Grand Prix LR 150cm   27m Przemysław Konopacki VASCO

Finał MR LR 150cm 8m. Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV

 

Sobota 12/06/21

140cm 6m. Przemysław Konopacki HOME-RUN

150cm 5m. Natalia Czernik EVERDI

 

Piątek 11/06/21 

Puchar Narodów  - Polska 11 miejsce  

Natalia Czernik DUKE G  (8) / 6           VIDEO  I nawrót 

Mściwoj Kiecoń IDEALISCA  4 / (12)    VIDEO  I nawrót

Przemysław Konopacki VASCO 8 / 9   VIDEO  I nawrót

Andrzej Opłatek STALANDO 2 0 / 4      VIDEO  I nawrót

 

140cm -  7m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET VIDEO 

 

Czwartek 10/06/21

145cm 6m. Przemysław Konopacki HOME-RUN  VIDEO

135cm 2m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z  VIDEO


Andrzej Opłatek w LGCT CSI5 CSI2 Valkenswaard 4-6/06/21

Na zakończenie pełnej emocji niedzieli 06.06.21 przyszły dobre wieści z LGCT Valkensward. Reprezentant Polski - Andrzej Opłatek był czwarty na STAKKATANIE w konkursie LR 150cm z rozgrywką, szósty w LR 145cm na CONTHINDER i czwarty na NORDSTURM w porannym 2* konkursie 135cm.

WYNIKI ZAWODÓW 


ZO DiM Solec Kujawski 4-6/06/2021

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM :

Gr A0 - Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ Polish Pony Club Tomaszkowo

Gr A1 - Lilianna Brzykcy LEON KJ Podkowa Gruszczyn

Gr A2 - Jakub Mroczek JULTJE Polish Pony Club Tomaszkowo

Gr C - Weronika Wąsowska KIDNEY JKS AMICO Mołdawin 

Gr D bis - Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN  KJ Ranczo Kołata

Finał Mł i JM - Paulina Pellowska LA COCO 3  SKJ Barłomino  - video 

GP Dzieci - Wiktoria Ryciak VERONA SKJ Sopot 

Finał Jun Mł Julia Parda CHEYENNE Polish Pony Club Tomaszkowo 

WYNIKI TURNIEJU


Róża Konieczna trzecia w konkursie 140cm podczas CSIO3 w Atenach 05/06/21

 

Polska juniorka Róża Konieczna na DARIDO B w swoim pierwszym w karierze konkursie 140cm wywalczyła trzecie miejsce. Przejazd podstawowy i rozgrywkę pokonała bez punktów karnych. Konkurs wygrał reprezentant Turcji Hasan Sentürk na S.I.E.C LOCCA.

VIDEO rozgrywka 

VIDEO pp

WYNIKI TURNIEJU 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24