W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Michał Kaźmirczak w top formie w CSI2 Opglabbeek - drugi w Grand Prix 14/04/19

 

Michał Kaźmierczak z powodzeniem startował w 2* turnieju w Obglabbeek w dn 11-14 kwietnia 2019  na koniach : WILANDER   FENNA   BENGRAF   DAME DE PIQUE   CORONADO BLUE NF

Grand Prix LR 145cm - 2m. WILANDER

CSI2 145cm  2m. FENNA  VIDEO

CSI2 135cm  2m. BENGRAF

WYNIKI TURNIEJU 


Arezzo Toscana Tour 4 tydzień 4-7 kwietnia 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - czytaj dalej :  
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak na Diaroubet wygrał finałowy konkurs 135cm 07/04/19  

Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno - Finały 6-7.04.19

 

Zwycięzcy Halowego PUcharu Polski Dzieci i Młodzieży Leszno 2019

 

WYNIKI DZIECI II   1m. Jan Grzybowski BIJZONDER S  Pałucki Klub Jeździecki 

WYNIKI FINAŁ E 1m. Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA Ponylandia 

WYNIKI FINAŁ D  1m. Dominika Henzel TIFFANY KJ Sokół Damasławek 

WYNIKI FINAŁ D bis 1m. Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY KJ Sokół Damasławek 

WYNIKI FINAŁ C  1m. Julia Bednarczyk  TAMIZA WKJ Lublin 

WYNIKI FINAŁ A2  1m. Julia Pięta  MARCOS  - JUKS Abakus Kaczyna 

WYNIKI FINAŁ A1  1m. Natalia Głowacz SZAMAN KJ Liljówka Stęszewko 

 

 

 


Finał Pucharu Świata Göteborg 2019 - Jarosław Skrzyczyński 12-ty, Wojciech Wojcianiec 18-ty! 07/04/19


Podium Pucharu Świata Göteborg 

1 miejsce Steve Guerdat  SUI ALAMO

2 miejsce Martin Fuchs  SUI CLOONEY 51

3 miejsce Peder Fredrickson SWE H&M ALL IN /  CATCH ME NOT S

12 miejsce Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

18 miejsce Wojciech Wojcianiec POL NACCORD MELLONI

 

07/04/19    Longines FEI World Cup™ Jumping Final III

05/04/19    Longines FEI World Cup™ Final II     KLASYFIKACJA PO II PÓŁ

04/04/19   Longines FEI World Cup™ Final I      KLASYFIKACJA PO I POŁ 

KONKURSY DODATKOWE

150cm  11m - Wojciech Wojcianiec Chintablue 


Finał HALOWEGO PUCHARU POLSKI w Lesznie wygrywa Grzegorz Kubiak, Nina Milczarek, Aleksandra Kawa, Daria Pietrzak i Julia Jabłońska 31/03/19

 

 

FINAŁ HPP Seniorzy   1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck  

FINAŁ HPP MJ  1m. Nina Milczarek CYANDRA KJ Infernal

Finał HPP Juniorzy  1m. Aleksandra Kawa WIENA OJK Barcice

Finał HPP Dzieci  1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem w Niepołomicach

Finał HPP OPEN 1m. Julia Jabłońska CAHIR JUKS Mieczewo

 

KLASYFIKACJA HPP PRZED FINAŁEM       RANKING KWALIFIKACJI do HPP 

 

31/03/19 

 


Toscana Tour Arezzo - 3 tydzień 28-31.03.2019

 

 

WYNIKI TURNIEJU    Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - czytaj dalej :

 

 

 

 


CSI2 CSIYH Sevilla ESP


CSI2 CSI1 CSYH Cervia 28-31 marca 2019

 

Reprezentacja Polski :

Adrianna Ostrowska,  Monika Dulczewska,  Izabela Vinckier,  Jan D.Chrzanowski  

Julia Fejdych,    Joanna Jankowska  

 

 


Elitarne szkolenie z gwiazdą WKKW i skoków - Luisem Astolfi - Hipodrom Wola

REKLAMA 

 


Leszno DiM 22-24 marca 2019

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A1 - Julia Ganowska PASJONATA PARYS KJ Ranczo Kołata

Gr A2 Maria Michalska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata

Gr C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8 KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Joanna Zawadka BOSS KJ Picador 

Grand Prix gr D/E  Agata Derda KOSMA KJ Michałówka 

Finał Dzieci II / JM  Kornelia Surma  GRUPO PROMO VIOX W. KS Jumping Events 

Grand Prix Dzieci  Marta Konarska LILI MARLENE KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Rundy Jun / MJ  Oliwia Płatek TIK TAK KKJ Kielce 

24/03/19

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24