W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Nadia Lehmann najlepsza w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików - Sopot 2021

fot. Ola Chwiałkiewicz Fotografia

Podium HMP Młodzików 2021 

1m. Nadia Lehmann SILVER STAR Lehmann Sport Horses  0/0 30,07s 

2m. Julia Karolak CALERO Z SKJ Sopot 0/0 35,29s

3m. Nadia Brzyska JOHNY BRAVO LZJ Drama Zbrosławice 0/4 35,74s

 

WYNIKI KOŃCOWE 31/10/21  

 


Kuba Kraśko wygrywa Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2021

fot. Ola Chwiałkiewicz Fotografia

Podium HMP Juniorów Młodszych 2021

1m. Kuba Kraśko ARMSTRONG LKJ Gałkowo 0/0 31,96s 

2m. Marianna Stawicka FRAPANT KJ Fimmel Team 0/0 32,67s

3m. Julianna Bajońska  LOLITA VAN AVERMAET Rodan Club 0/4 pkt

 

WYNIKI KOŃCOWE 31/10/21 

 

 


Hubert Aniołek wygrywa Halowe Mistrzostwa Polski na Kucach Sopot 2021

fot. Ola Chwiałkiewicz Fotografia

Podium HMP na Kucach 2021

1m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power Nowy Janków 20 pkt

2m. Julia Ganowska TIFFANY KJ Podkowa Gruszczyn 21 pkt

3m. Nell Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn 24 pkt

 

WYNIKI KOŃCOWE  31/10/21 

 


Juniorka Paulina Bule wygrywa Grand Prix zawodów CSN w Lesznie 31/10/21

Paulina Bule fot. Paula Bartkowiak

Podium Grand Prix CSN JKS Przybyszewo  31/10/21

1m. Paulina Bule ALMQUIST  KJ Preria Wilkowice  0 pkt 

2m. Agnieszka Cecuga JUST AN HERO KJ Metpol Grodziec 4 pkt / 61,33s

3m. Jan Zwinger I'M SPECIAL FOR JOHN CZE 4 pkt / 63,65c

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 


Cracovia Szary Equestrian Show 28-31 X 2021

 

Paulina Koza KONTADOR VD MOLENDREEF - zwycięzcy finału Gold Round 140cm fot. Przemysław Antosz

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

niedziela 31/10/21 

Grand Prix LR 145cm  2m. Małgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA  VIDEO

Grand Prix CSI1 135cm  1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA VIDEO

CSI2 125cm 1m. Marta Konarska LILI MARLENE VIDEO 

CSI2 115cm 1m. Marta Piszczek MAVANDER

Finał CSIYH 6/7  1m. Jan Bobik OLE

 

sobota 30/10/21

Finał Gold Round 140 - 1m. Paulina Koza KONTADOR VD MOLENDREEF  VIDEO 

CSI1 130cm 1m. Kamil Grzelczyk SANPRESSA VIDEO 

CSI1 120cm 1m. Filip Skrzyczyński WODKA POLKA

CSI1 110cm  1m. Paulina Sawicka GOLD QUESTER

CSIYH 6/7  6m. Jan Bobik HASALA

CSIYH 5  2m. Dawid Skiba GOLDSTAR W  VIDEO 

 

piątek 29/10/21

CSI2 LR 145 1m. Adam Grzegorzewski STAKATA

CSI2 140cm 1m Adam Grzegorzewski HAPPYLINA VIDEO 

CSI1 130cm  1m. Eliza Zawadzka DIOR V  VIDEO

CSI1 120cm  3m. Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM  VIDEO

CSI1 110cm 2m. Jakub Ochoński SAMIRO

CSIYH 6/7  2m. Dawid Skiba ZANZIBAR L

CSIYH 5  6m. Dawid Skiba GOLDSTAR W

 

czwartek 28/10/21

CSI2 140cm 1m.Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

CSI2 135cm 1m. Dawid Skiba SECRET WEAPON L  VIDEO 

CSIYH 5 1m. Jan Bobik CZUMI GR VIDEO


Sunshine Tour Vejer de la Frontera 27-31 X 2021

Marek Lewicki i LA PEZI wł. Józef Walat fot. Sunshine Tour

 

 

Reprezentacja Polski CSIO3 -Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń, Marek Lewicki, Przemysław Konopacki, Reprezentacja Polski CSI2 CSIYHNatalia Czernik, Małgorzata Ciszek-Lewicka,  Izabela Vinckier,, Bartosz Adamus 

 

WYNIKI    VIDEO ARCHIWUM


WYNIKI PUCHAR NARODÓW CSIO3 - Polska 17 miejsce 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

 
niedziela 31/10/21
Grand Prix CSIO3 155cm - 24m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO VIDEO
 
sobota 30/10/21
CSIO3 LR 150 - 6m. Msciwoj Kiecoń GIRALDO L
CSIO3 145cm - 2m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE
CSIYH 6yrs  1m. Marek LewickKING LEPANTINO
CSIYH 7yrs 2m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY
CSI2 140cm - 4m. Natalia Czernik EVERDI
CSI2 120cm - 1m. Izabela Vinckier SALVE
 
piątek 29/10/21
CSIO3 Puchar Narodów - 1m. IND Marek Lewicki LA PEZI  VIDEO
CSIYH 6 yrs   2m. Marek Lewicki KING LEPANTINO
CSIYH 7yrs  1m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY VIDEO
CSI2 140cm   7m Maksymilian Wechta QUADRIGA
CSI2 120cm - 1m. Izabela Vinckier SALVE
CSI2 110cm - 8m. Natalia Czernik CASAMBA
 
czwartek 28/10/21
CSIO3 145cm  1m. Marek Lewicki LA PEZI   VIDEO
CSIO3 140cm 11m. Mściwoj Kiecoń DEALISCA
CSIYH 6 yrs 1m. Marek Lewicki KING LEPANTINO  VIDEO
CSI2 130cm  11m Natalia CzernikFONTAINE BLUE CKV

HZO Leszno 22-22 X 2021

Paweł Spisak i I-MARK W najlepszą parą konkursu Grand Prix fot. Paula Bartkowiak

 

Podium konkursu Grand Prix HZO JKS Przybyszewo 24/10/21

1m. Paweł Spisak I MARK W  JKS Dako Galant Skibno 0/0 39,13s

​2m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127 KS Small Cherry 0/0 39,31s

3m. Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR OSK Michalscy 0/0 40,37s

WYNIKI GRAND PRIX  

 


CSN Dąbrówka Mała 22-24 X 2021

 

Podium konkursy Grand Prix CSN JKS u Robsonów 24/10/21

1m. Jan Bobik FARMER  LKS Dragon Nowielice  0/0 48,78s

2m. Jakub Kubiak QUILBET  KJ SO Łąck  0/4 44,62s

​3m. Malwina Urbańska CAN YA MECAN KJ Strzała Krubiczew 0/4 47,05s

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI TURNIEJU   

 


HZO DiM Salio 22-24 X 2021

Podium Finału A1 - Zosia Wierucka - Zosia Reimann - Zosia Kamińska
 
Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Salio 24/10/21 : 
Gr A0 - Maria Wirucka IKONA Rio Grande Krosinko
Gr A1 - Zofia Wierucka CYKOR Rio Grande Krosinko Cavaliada Future
Gr A2 - Zofia Janusz JAGIENKA Akademia Kucania Dawidy Cavaliada Future
Gr C - Lena Anna Tokarz SISI ZAGÓRKA KJ Cavallino
Gr Dbis - Roksana Frączkowska  IMPRESA MISS NANDO KJ Infernal Team Golesze
GP D E - Nell Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Mł JM - Nel Skotarczak  KARIKA KJ Podkowa Gruszczyn 
GP Dzieci - Roksana Nawrocka PANY LANE BPK 
Finał Jun/M - Barbara Kościelska CACHADILLO KJ Leśna Podkowa Damaszka

 

 

CSI2 CSI1 CSIYH Sentower Park 21-24 X 2021

 

PROGRAM / WYNIKI      LIVESTREAM 

Reprezentacja Polski :  Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak, Piotr Ciołczyk, Gaja Ruszewska, Jakub Ryczkowski, Natalia Zimnowodzka.

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

niedziela 24/10/21

Grand Prix CSI1 10m. Piotr Ciołczyk BARON Z H

 

sobota 23/10/21 
CSI1 120cm 8m. Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

piątek 22/10.21

CSIYH 6yrs  1m. Mateusz Tyszko COMMING STAR Z  VIDEO 

CSI1 115cm  4m. Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

 

czwartek 21/10/21

CSIYH 6yrs   7m. Mateusz Tyszko COMMING STAR Z

CSI1 115cm  8m Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

CSIYH 5yrs  10m. Piotr Ciołczyk LOVE OF APRIL - H

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24