W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Baltica Tour Summer Tour 21-26 sierpnia 2018


Adam Grzegorzewski w CSI3 Verbier - czwarty w małym GP 140cm 24/08/18

 

Adam Grzegorzewski w dn 23-25 sierpnia startował w 3* turnieju w Verbier w Szwajcarii. Reprezentant Polski na Okarino wywalczył czwarte miejsce w małym Grand Priz 140cm . Duże Grand Prix ukończył z dwoma błędami. 

WYNIKI TURNIEJU 


Mistrzostwa Polski Kuców, Młodzików, Puchar Polski Kuców, MK i Dzieci Jakubowice 2018 WYNIKI

Złoci Medaliści MP MPM PP Jakubowice 2018 

MP Kuców - Agata Kamińska - KJ Ranczo Kołata

MP Młodzików - Marcelina Jackowiak - KJ Gronówka

PP Dzieci II  - Weronika Kosińska - KJ Tradycja

PP grupa A1 - Wiktoria Ryciak - SKJ Sopot

PP grupa B - Julia Kapel - KJ Aldragho Piaseczno 

PP grupa C - Marta Konarska - KJ Podkowa Gruszczyn

PP grupa Dbis - Marianna Kołacka - KJ Sokół Damasławek

PP MK grupa E - Zofia Budzyńska - KJ Gronówka 

 

WYNIKI KOŃCOWE

link do galerii Primel.pl  Facebook 

 

 


Jan Bobik najlepszy w w Grand Prix PLJ w Drzonkowie 19/08/18

Jan Bobik na VELCO SITTE wygrał Grand Prix PLJ w Drzonkowie. W rozgrywce pokonał  Mściwoja Kieconia dosiadającego QUINLEEN.  Trzecie miejsce wywalczył Jakub Krzyżosiak na DIRESTRAIT, który ukończył przejazd podstawowy z 1 pkt. W konkursie startowało 30 par.   

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU 

19/08/18

 

 


Beata Wieczorkowska - Puchar Narodów Budapeszt 2018 - Polska 6 miejsce

Reprezentacja Polski ukończyła walkę w Pucharze Narodów w Budapeszcie na szóstym miejscu, tracąc szansę na start w  Barcelonie. Na Final Pucharu Narodów i walkę o Dywizję 1 powalczą w Barcelonie ekipy Austrii i Wegier, które zajmując w Budapeszcie dwa pierwsze miejsca zapewniły sobie awans do startu w Hiszpanii w październiku b.r. 

WYNIKi / GALERIE z CSIO5 w Budapeszcie czytaj dalej. 

fot Beata Wieczorkowska 

12/08/18


Tomasz Kuczerway na Chaccos Boy najlepszy w Grand Prix w Bobrowym Stawie 12/08/18


Mistrzostwa Polski 2018 Jakubowice - zgłoszenia, program 2-5 sierpnia 2018

30/07/18 

 

 

Niedziela 5 sierpnia 2018 

Finał MP Seniorów   1m.. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel   

Finał MP Juniorów   1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V KJ Kietlów 

Finał MP Dzieci   1m. Maja Marchwicka  SZAFIR M  KJ Zbyszko 

Sobota 4 sierpnia 2018 

Finał MP MJ      1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

Finał Ladies Cup  1m. Aleksandra Kozanecka  SUEDWINDS AMANDA KJ Szumawa 

II Półfinał MP Juniorów  1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V KJ Kietlów 

II Półfinał MP Dzieci 

Piątek 3 sierpnia 2018 

II Półfinał Seniorów  1m.. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel  

II Półfinał MP MJ  1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

II Półfinał Ladies Cup   1m. Urszula Kalicińska DISCOVER-S WKJ Wa-wa

I Pófinał MP Juniorów  1m. Wiktoria Bedyńska  CLARENCE S BPK 

I Półfinał MP Dzieci 

Czwartek 2 sierpnia 2018

I Półfinał Seniorów 1m. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel 

I Półfinał MJ  1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

I Półfinał Ladies  1m. Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE SK Kruszyńscy

 


CSI4 Samorin. Andrzej Opłatek czwarty w konkursie LR 150cm 29/07/18

Andrzej Opłatek na El Campie ukończył sobotni konkurs LR 150 cm na czwartym miejscu. 

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU 

 

fot @HEAA

 

 


Dawid Skiba najlepszy w Grand Prix PLJ w Dąbrówce Małej 29/07/18

V etap PLJ Dąbrówka Mała. Grand Prix PLJ wygrał Dawid Skiba na na Avocado L. Sławomir Szlachta była najlepszy w Finale Rundy Srebrnej na Confilkt a Dalia Lehmann w Finale Rundy Brązowej na Clint Pleasure. DPP wygrała ekipa Kj Agro-Handel Śrem.

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 

RANKING PLJ 

fot Asia Bręklewicz

 


Grand Prix Warki dla Damiana Zmorka 29/07/18

Damian Zmorek z KJ Welt Opypy wygrał Grand Prix Warki na wyhodowanym przez p Remigiusza Makowskiego 11 letnim wł. DIEGO / Wieland x Welt Gang /. 
 
 
 
fot Magda Pocztowska 

Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24