W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

JBK Odense Horse Show Galeria autor Photobykp

19/10/14 g.19.15

 Galeria / wyniki końcowe turnieju w Odense

 


Paulina Koza druga w Austrii w Finale Średniej Rundy CSI2 Lake Arena

19/10/14

Paulina Koza na Banjo Boy była druga w Finale Średniej Rundy w międzynarodowym turnieju Equestrian October Festival Lake Arena w Wr Neustadt w dniu 18/10/14. Oba nawroty konkursu pokonała bez błędów.

WYNIKI / VIDEO / GALERIA Sibil Slejko

 

 


Maksymilian Wechta w świetnej formie w Odense

19/10/14

Maksymilian Wechta w świetnej formie w 3gwiazdkowym turnieju w Odense w Danii. Na klaczy Boliwia pierwszy w drugi w konkursach 135. Na Londonie w sobotnim konkursie LR 150 dziewiąty.

W Polsce zobaczymy Maksymiliana Wechtę i fenomenalna Boliwię już za 10 dni w Lesznie. Video i wyniki sobotniego konkursu 135 w którym para zajęła 2 miejsce. 

 


Michał Kaźmierczak i Stakorado CSI-W Siualial LTU video


Sukces !! Maksymilian Wechta wygrał w Odense !

17/10/14 g.16.00

Maksymilian Wechta na Boliwii w świetnym stylu wygrał licznie obsadzony konkurs 135 podczas CSI3 Odense w Danii !!!

Gratulacje !!!

 

WYNIKI / VIDEO  

 


CSI3 Odense 2014

16/10/14 g.10.00

Maksymilian Wechta i Paulina Malinowska w dniach 17-19.10.2014 wystartują w 3-gwiazdkowym turnieju w Odense.

Podręczne linki i lista zgłoszonych zawodników.

 

 

 


Equestrian October Festival Wr Neustadt 2014

15/10/14 g.18.00

Paulina Koza, Maja Radomska i Łukasz Koza w dniach 16-19.10.b.r  startować będą w Wr Neustadt w dwugwiazdkowym turnieju w ramach Equestrian October Festival 2014. W turnieju wystartuje blisko 100 zawodników na 200 koniach z 11 państw.

ZGŁOSZENIA i podręczne linki

 

 


Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci, Juniorów Młodszych, Kuców, Małych Koni w Skokach Przez Przeszkody Leszno 10-12/10/14 - WYNIKI

15/10/14 

W dniach 10-12 października w Lesznie odbyły się HZO Dzieci, Juniorów Młodszych, Kuców i Małych Koni w Skokach Przez Przeszkody. W ramach turnieju rozegrano 43 konkursy. Najważniejsze finałowe konkursy wygrały Marie Janekovic ( Grand Prix Juniorów )  oraz Aleksandra Bolko ( Grand Prix Dzieci ) Gratulacje !!    WYNIKI TURNIEJU 

Marie Janekovic i Arkadia Grand Prix Juniorów - video finałowa rozgrywka


Łukasz Brzóska wygrał Grand Prix w Wolicy

13/10/14

Łukasz Brzóska był nie do pokonania w Wolicy podczas HZO w dniach 10-12/10/14 wygrał wszystkie konkursy DR, niedzielny konkurs Grand Prix na  oraz  Finał Średniej Rundy.  Gratulacje !!

WYNIKI HZO ./ HZR

 

 


Andrzej Opłatek przebojem w Michałowicach

13/10/14

Andrzej Opłatek - 17 latek z KJ Heaa Turek wygrał Grand Prix ogólnopolskich zawodów w Michałowicach, był drugi w sobotnim konkursie DR i szósty w piątek. Gratulacje !!/

WYNIKI / GALERIA / video z rozgrywki Grand Prix

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24