W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Sunshine Tour II Vejer de la Frontera 21-24 X 2021

Małgorzata Ciszek-Lewicka i DAISY fot. Sunshine Tour

 

Reprezentacja Polski : Natalia Czernik, Małgorzata Ciszek-Lewicka,  Izabela Vinckier,Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń, Marek Lewicki, Przemysław Konopacki,  Bartosz Adamus

PROGRAM / WYNIKI /     LIVESTREAM 

Najlepsze wyniki dla Polski w II tygodniu zawodów:

niedziela 24/10/21

CSI3 LR 150cm  24m. Mściwoj Kiecoń IDEALISCA
CSI3 140cm 10m. Małgorzata Ciszek Lewicka ICI
CSI3 135cm  5m. Maksymilian Wechta  QUADRIGA
Finał CSIY 7yrs 1m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY VIDEO
CSI3 125cm 2m. Izabela Vinckier  SALVE

 

sobota 23/10/21
CSI3 LR 145  12m. Marek Lewicki LA PEZI
CSI3 140cm  15m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA

piątek 22/10/21

CSI3 140cm  7m. Mściwoj Kiecoń GIRALDO L  VIDEO

CSI3 130cm  16m. Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV

CSI3 120cm  3m. Izabela Vinckier  SALVE

CSIYH 7yrs  8m.  Małgorzata Ciszek - Lewicka  DAISY

CSIYH 5yrs 5m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION

 

czwartek 21/10/21

CSI3 145cm  6m. Marek Lewicki LA PEZI

CSI3 140cm  12m. Mściwoj Kiecoń BACCORD

CSIYH 7yrs 7m. Małgorzata Ciszek - Lewicka  DAISY

CSIYH 6yrs  3m. Marek Lewicki KING LEPANTINO

CSIYH 5yrs  1m. Natalia Czernik MANCHESTER RED WINE i Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION 

 

niedziela 24/10/21
CSI3 LR 150cm  24m. Mściwoj Kiecoń IDEALISCA
CSI3 140cm 10m. Małgorzata Ciszek Lewicka ICI
CSI3 135cm  5m. Maksymilian Wechta  QUADRIGA
Finał CSIY 7yrs 1m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY VIDEO
CSI3 125cm 2m. Izabela Vinckier  SALVE

 

sobota 23/10/21
CSI3 LR 145  12m. MareekA PEZI
CSI3 140cm  15m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA

10 jubileuszowy turniej CRACOVIA SZARY EQUESTRIAN Show Michałowice 21-24 X 2021

 

Adam Grzegorzewski - I miejsce Grand Prix 

 WYNIKI   VIDEO ARCHIWUM 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

Grand Prix LR 145cm  1m. Adam Grzegorzewski  STAKATA VIDEO

Grand Prix CSI1  2m. Leszek Nieużyła CHACORNETO
CSI1 125cm  5m. Julia Ganowska JORNIAN BLUE F VIDEO 
CSI1 115cm  1m. Jagoda Slezak REBELL'S CIDRE  VIDEO 
Finał CSIYH 6/7  1m. 1m. Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU 

 

sobota 23/10/21
CSI2 140cm 3m. Aniela Kilian LACARO 2
CSI1 130cm 3m. Damian Ostręga KOBE DE LEAU
CSI1 120cm  2m. Lena Kołacka SUEDWIND 9 VIDEO
CSI1 110cm  1m. Marta Piszczek AZUR  VIDEO 
CSIYH 6/7yrs  1m. Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU C VIDEO 
Finał CSIYH 5yrs  4m. Matylda Malepszy  LOUK HBC
 

piątek 22/10/21

CSI2 LR 145cm  1m. Jarosław SkrzyczyńskQUICK STEP

CSI2 140cm  1m. Kamil Grzelczyk  MISTER DR HEIGL  VIDEO

CSI1 130cm  2m. Kamil Grzelczyk SANPRESSA VIDEO

CSI1 120cm 1m. Maciej Handzlik BEAU BALOU  VIDEO 

CSI1 110cm 1m. Maja Likus OLIMPIA  VIDEO

CSIYH 6/7yrs   3m. Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU C

CSIYH 5yrs 4m. Matylda Malepszy  LOUK HBC  VIDEO 

 

czwartek 21/10/21

CSI2 140cm  2m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI2 135cm 2m. Kamil Grzelczyk WIBARO

CSIYH 5yrs  5m. Damian Ostręga QUILOTTA

 


Sunshine Tour Vejer de la Frontera 14-17 X 2021

Izabela Vinckier i Salve fot. Sunshine Tour 

 

I tydzień turnieju Sunshine Tour 14-17 X 2021  Reprezentacja Polski : Natalia Czernik, Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki,  Bartosz Adamus, Izabela Vinckier 

WYNIKI PROGRAM 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach:

niedziela 17/10/21 

LR 145 Grand Prix 33m Przemysław Konopacki HOME-RUN

CSI2 135cm  14m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA

CSI2 110cm 14m. Izabela Vinckier SEVILLA

 

 sobota 16/10/21

CSI2 140cm - 4m. Przemysław Konopacki  DUKE

CSI2 135cm - 15m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO

CSI2 120cm - 1m. Izabela VInckier SALVE

CSIYH 5yrs - 8m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION

 

piątek 15/10/21

LR 145cm -  5m. Przemysław Konopacki  HOME-RUN

CSI2 110cm - 13m. Izabela Vinckier SEVILLA

CSIYH 5yrs - 5m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION

 

czwartek 14/10/21

CSI2 140cm - 6m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA

CSI2 130cm - 19m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

CSIYH 5yrs - 1m. Izabela Vinckier CALUA


Hubert Polowczyk wygrywa Grand Prix Leszna 17/10/21

Hubert Polowczyk fot. Paula Bartkowiak 

Podium konkursu Grand Prix  17/10/21 Leszno 

1m. Hubert Polowczyk  M. BLUE'S BOY Z  KS Cortina Kaczenice 0/0 33,22s

2m. Agata Skrzypiec BERLINA WLKS Kraków 0/0 36,20s

3m. Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE KS Cortina Kaczenice 0/4 34,38s 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   

 


HZO DiM Wolica 15-17 X 2021

Martyna Obrocka 

Zwycięzcy niedzielnych finałów 17/10/21 :

Gr A0 - Oliwia Leboda RAMZES BPK

Gr A1 - Iga Drzycimska  SZOGUN  KJ Młyńska Struga

Gr A2 - Mia Moczkowska MENTOS  KU AZS UW

Gr D bis - Martyna Obrocka CARLINE DE KERVALENOU KJK Solka Międzyrzecze 

Finał MŁ i JM - Nadia Brzyska JOHNY BRAVO LZJ Drama Zbrosławice

GP Dzieci - Hubert Kowalczyk TACYT KJ Chrobry Warszawa

Finał J Mj - Maja Bella Friedmann CORDULA GRUN  R&S Stables Kębliny 

 

 

 


Mikołaj Barański i Marcin Murdzia błyszczą formą w Olivie 16/10/21

wł. Mikołaj Barański i Juggle Baraka 

W trzecim tygodniu turnieju w Olivie formą błyszczeli Mikołaj Barański i Marcin Murdzia. Mikołaj Barański wygrał dwa konkursy 135cm i był drugi w finale 140cm na wł. JUGGLE BARAKA, a na wł. KAZAN VAN DE PITSEMBURG był trzeci w konkursie 130cm.  Marcin Murdzia na wł. CARACTER w konkursie 140 był drugi. 

WYNIKI TURNIEJU

VIDEO Mikołaj Barański i Juggle Baraka 


HZO DiM Sowia Wola 8-10 X 2021 kwalifikacja Cavaliada Future

Wiktoria Cwalina fot. Wiktoria Milczarczyk 

WYNIKI / PROGRAM 

Zwycięzcy niedzielnych finałów :

Gr A0 - Adrianna Czarnecka WINCENTY KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry

Gr A1 - Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn  Cavaliada Future

Gr A2 - Zofia Hart Dyke EMMA KJ Akademia Kucania Dawidy Cavaliada Future

Gr C - Karolina Kwiatkowska SOFIA KJ Podkowa Gruszczyn

Gr Dbis - Matylda Szrajer ANAKONDA Kielecki KJ

GP D/E - Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY BPK

GP Dzieci - Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B WKJ Warszawa

Finał MŁ JM - Helena Gola CARBONARA MK KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał JUN - Julia Ptaszyńska NIKOZJA KJ Plejada Tarczyn

KWALIFIKACJE CAVALIADA FUTURE  

 


HZO DiM Leszno 8-10 X 2021

Laura Walicka fot. Paula Bartkowiak 

WYNIKI / PROGRAM 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów :

Gr A0   Martyna Kulińska FREJKA KJ Liljówka Stęszewko 

Gr A1   Zuzanna Zujewska DISNEY  KS Jumping 

Gr A2   Ewa Hamerska TAMIZA JKS Tornado Szczecin 

Gr C  Jagoda Kierznowska NANDO SUPER KJ Sokół Damasławek 

Gr D bis  Amelia Bąba ROSANNA JKS Tornado Szczecin 

GP D/E Jagoda Kierznowska BANJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

Finał MŁ JM  Laura Walicka  LARINA SJ Kunowo - na zdjęciu 

GP Dzieci Paulina Pellowska LA COCO 3 JKS Barłomino 

Finał Jun/MJ Alan Miechowicz NITROX JKS Melloni Horses 


CSI2 CSIYH Wrocław 7-10 X 2021

 

PROGRAM / WYNIKI  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 10/10/21

Grand Prix LR 145cm 1m. Dawid Kubiak ANASTACIA III

CSI2 135cm 1m. Klara Kozioł ROCKY VIDEO

CSI2 125cm 1m. Karolina Wernerowicz  CREME DE LA BEQUEM VIDEO 

CSI2 115cm 1m. Natalia Zimnowodzka  KALANTE

 

sobota 09/10/21

CSI2 LR 145cm  2m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO

CSI2 130cm  1m. Grzegorz Nowak LAOS KG

CSI2 120cm 1m. Marta Konarska LILI MARLENE VIDEO

CSI2 110cm 1m. Nadia Lehmann  CLINT PLEASURE VIDEO 

​Finał CSIYH   1m. Adrianna Ostrowska LENTOLINA-S  VIDEO 

 

piątek 08/10/21

CSI2 140cm  3m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28 VIDEO

CSI2 130cm 3m. Jan Bobik OLE  VIDEO

CSI2 120cm  1m. Małgorzata Koszucka INOUT W

CSI2 110cm  1m. Nadia Lehmann SILVER STAR VIDEO

CSIYH  1m. Marek Lewicki KING LEPANTINO  VIDEO

CSIYH 1m. Sławomir Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P. 07/10/21


CSI3 CSIYH Gorla Minore 7-10 X 2021

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec  CHINTABLUE NACCORD MELLONI KARDINARD MELLONI ZILENA CUTE FACE ARMANI CODE 9

Jarosław Skrzyczyński  JERICO OLIMPIC STAR QUICK STEP SANTOS HIPPICA CHICA B Z

Andrzej Opłatek DIAROUBET  LE CORDIAL  NORDSTURM 15  STALANDO 2

Kamil Grzelczyk  WIBARO  MISTER DR HEIGL  CASSIDERO

 

wyniki / program 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 10/10/21

Grand Prix LR 150cm  2m. Andrzej Opłatek DIAROUBET  VIDEO

CSI3 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR VIDEO 

 

sobota 09/10/21

CSI3 LR 150cm  30m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI

Finał CSIYH 6yrs 3mWojciech Wojcianiec ZILENA

CSI3 135cm 5m. Kamil Grzelczyk CASSIDERO

 

piątek 08/10/21

CSI3 LR 145cm  44m Kamil Grzelczyk WIBARO

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński  OLIMPIC STAR

CSI3 140cm 2m. Andrzej Opłatek STALANDO 2   VIDEO

CSIYH 6yrs   9m. Wojciech Wojcianiec KARDINARD MELLONI

CSI3 130cm  9m. Wojciech Wojcianiec ARMANI CODE 9

 

czwartek 07/10/21

CSI3 145cm 10m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

CSI3 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński  OLIMPIC STAR VIDEO 

CSI3 135cm 2m. Kamil Grzelczyk  WIBARO

CSIYH 6yrs 2m. Wojciech Wojcianiec ZILENA  VIDEO

CSI3 125cm 2m Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24