W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Akademickie Mistrzostwa Polski w 2021 pod dyktando zawodniczek Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - Moniki Michalak i Natalii Paliszkiewicz

Akademickie Mistrzostwa Polski 2021 Radzionków 27-30 czerwca 2021

 

WYNIKI AMP Profi    1m. Monika Michalak /  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 

WYNIKI AMP Amator   1m. Natalia Paliszkiewicz  /  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

WYNIKI AMP - kombinacji skoki + uj. 1m. Monika Michalak /  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie  

WYNIKI AMP - uczelnie    1m. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 

 

 

Podium AMP Profi  IMAGE W. Rożnowska

złoto - Monika Michalak, srebro Kamila Rokita, brąz Alicja Maślana 

 

 

 


Cavaliada Future sezon 2021/22 - kwalifikacje, regulamin, kalendarze

08/07/21

 


Ranking FEI na koniec czerwca 2021

Ranking FEI na koniec czerwca 2021 

1m. Daniel Deusser GER   2920 pkt
2m. Martin Fuchs SUI  2891 pkt

3m. Steve Guerdat SUI  2845 pkt
138m Andrzej Opłatek POL  1240 pkt 

177m. Jarosław Skrzyczyński POL 1083 pkt 

POLACY w rankingu FEI na koniec czerwca 2021

 


ZO DiM Dąbrówka Mała 2-4 lipca 2021

 
Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Dąbrówka Mała :

Gr A0 - Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ Polish Pony Club
Gr A1 - Liliana Brzykcy LEON  KJ Podkowa Gruszczyn 
Gr A2 - Jakub Mroczek JUULTJE Polish Pony Club
Gr C - Anastazja Burzyńska-Ellis HAPPY HONY KJ Wiktorowo
Gr Dbis - Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY SKJ Ponylandia
GP DE - Paulina Pellowska MAKUBA21 JKS Barłomino
Finał JM MŁ - Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W JKS U Robsonów
GP Dzieci - Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO 
Finał J / MJ - Julia Parda CHEYENNE Polish Pony Club 
 

CSI2 CSI1 Peelbergen 1-4 lipca 2021

 

Reprezentacja Polski :

Aleksander Lewandowski, Olga Skrobacz, Aleksandra Wypchło, Dawid Skiba, Adam Nicpoń, Izabela Vinckier, Kuba Krasko, Roksana Nawrocka, Szymon Tęcza, Mikołaj Kownacki, 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju : 

Sobota 03/07/21

CSI2 135cm  3m. Aleksandra Wypchło HAMILTON  VIDEO

CSI2 135/140 12m Adam Nicpoń CLAPTON

CSI1 130cm 3m. Roksana Nawrocka CHENOA

CSI1 120cm 7m Izabela Vinckier SALVE

CSIYH 5/6 l 3m. Dawid Skiba KASPER

 

Piątek 02/07/21

CSI2 145cm LR  20m Dawid Skiba LA VULKANO L

CSI2 140cm  2m. Adam Nicpoń COUNTER VIDEO 

CSI2 135cm 12m Aleksandra Wypchło HAMILTON VIDEO 

CSI1 130cm  8m Szymon Tęcza BUENO L

CSI1 120cm 2m. Izabela Vinckier SALVE  VIDEO 

CSIYH 7l  2m. Dawid Skiba  ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF VIDEO

CSIYH 5/6l  4m. Dawid Skiba KASPER

 

Czwartek 01/07/21

CSI2 140cm 1m Dawid Skiba SECRET WEAPON L VIDEO 

CSI2 140cm  15m. Dawid Skiba LA VULKANO L

CSI2 135cm  27m Aleksandra Wypchło  HAMILTON

CSI1 130cm  15m Roksana Nawrocka  PENNY LANE

CSI1 120cm 2m Izabela Vinckier SALVE

CSIYH 5/6l   7m Dawid Skiba KASPER


CSIO CSIYH Zduchovice 1-4 lipca 2021

 

Podium Grand Prix Dzieci - 1m. Amy Helfrich 2m. Nell Sówka, 3m. Patryk Skrzyczyński. 

 

Reprezentacja Polski :

Maria Brańka Borja, Aleksandra Kierznowska, Eryka Mikołajczyk, Patryk Skrzyczyński, Filip Skrzyczyński, Nell Sówka, Lena Gruca,  Michalina Łącka, Maximilian Parkitny, Agnieszka Olszewska.

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

niedziela 04/07/21

Grand Prix CSIOCh 2m Nell Sówka JURANDA VIDEO

Grand Prix CSIOJ  6m Maria Brańka Bprja CAMILLA 139

Grand Prix CSIOY 5m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

 

sobota 03/07/21

CSIOY 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO VIDEO 

CSIOJ 140cm 1m. Maximilian Parkitny FERRARI K  VIDEO

 

piątek 02/07/21

Puchar Narodów CSIOCh - Polska 4 miejsce /Patryk Skrzyczyński, Filip Skrzyczyński, Eryka Mikołajczyk, Nell Sówka/ 

Puchar Narodów CSIOJ - Polska 4 miejsce /Maximilian Parkitny, Maria Brańka Borja, Aleksandra Kierznowska/ 

 

czwartek 01/07/21

CSIOJ 135cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE VIDEO 

CSIOCh 125cm. 1m Nell Sówka JURANDA   VIDEO

CSIOJ 135cm 3m. Maria Brańka Borja MA BELLE DE MUZE

CSIOY 140cm 5m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSIYH 1m. Agnieszka Olszewska JASON VDL  VIDEO


Aleksander Lewandowski wygrywa Grand Prix PLJ w Dabrówce Małej 27/06/21

Aleksander Lewandowski - rozgrywka GP

Grand Prix PLJ Dąbrówka Mała 27/06/21

1m. Aleksander Lewandowski CANWERO  KS Verso 0/0 43,25s

2m. Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot 0/0  43,85s

3m. Adam Nicpoń COUNTER SKJ Barłomino 0/0  44,56s

 

Finał Rundy Srebrnej PLJ  1m. Grzegorz Psiuk CINCINATTI Sobieski JT

Finał Rundy Brązowej PLJ  1m. Cezary Kalinowski RAF LIDER KJ Strzała

DPP - 1m. KJ Preria Wilkowice  

 

RANKINGI POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ 

Runda Złota - 1m. Kamil Grzelczyk KJ Agri 31 pkt 

Runda Srebrna - 1m. Natalia Palmowska / Leszek Nieużyła 30 pkt

Runda Brązowa - 1m. Ewa Maciaszczak KJ Infernal Team  52 pkt 

DPP - 1m. Śląski Związek Jeździecki  9pkt


Mateusz Tyszko najlepszy w Grand Prix CSN w Michałowicach 27/06/21

 

Grand Prix KJK Szary 27/06/21

1m. Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z TKJ Garbówek 0/0 35,97s

2m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel 0/0  36.36s

3m. Anna Szary Ziębicka LUCIANO KJK Szary 0/0  38,80s 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


ZO DiM Bogusławice 25-27/06/21

Nel Skotarczak fot. Alicja Węgrzyn

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Bogusławice 27/06/21

Gr Ao  Maria Wierucka SANTA  Rio Grande Krosinko

Gr A1  Maja Nagła  WALNUT SAMSON Stajnia Adamus 

Gr A2  Julia Peszek LUNA  SKJ Beckersport 

Gr C Martyna Piłem Perka  NANCY PONYSPORT KS Jumping Events 

Gr D bis Karolina Wernerowicz MISSISIPI Akademia Kucania

Finał MŁ i JM  Karolina Wernerowicz CARAJON Akademia Kucania

GP DE  Michał Dubiniak SPARKLING DARK NIGHT JKS Jaroszówka 

GP Dzieci Nel Skotarczak CASCH M E KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał J MJ Roksana Nawrocka PANNY LANE BPK 

WYNIKI ZAWODÓW 

 


CSIO5 Sopot 17-20 czerwca 2021

Reprezentacja Polski CSIO5 Sopot 2021 - Wojciech Wojcianiec - Michał Kaźmierczak - Jan Vinckier - Jarosław Skrzyczyński - Andrzej Opłatek fot. Monskoo CSIO Sopot 

CSIO5 Sopot 17-20.06.21 ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / PROGRAM 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

Niedziela 20/06/21

LONGINES FEI Jumping Nations Cup™ of Poland 

1m. Niemcy  2m. Beliga  3m. Irlandia   9m Polska  

Arco 150cm - 2m. Kamil Grzelczyk WIBARO

 

Sobota 19/06/21

LOTTO 160cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO  VIDEO

Energa Grupa Orlen 150cm 7m. Andrzej Opłatek DIAROUBET

Biotaniqe 145cm 5m. Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV

 

Piątek 18/06/21

LONGINES GRAND PRIX 23m. Michał Kaźmierczak DAME DE PIQUE

Porsche Centrum Sopot 140cm  7m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28

 

Czwartek 17/06/21

Neptun Gdańsk 150cm   1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

Hipodrom Sopot 145cm   7m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

Nagoda Prezydenta Sopotu 140cm   4m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S

 

GALERIA Beata Wieczorkowska PN

GALERIA Grand Prix Beata Wieczorkowska 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24