W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Rozkład Jazdy 19-23 kwietnia 2017

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

CSI3 Eschweiler GER   / Mściwoj Kiecoń /    LIVE 

 

CSI2 / J / Y / Ch / YH  Linz AUT   

/ Michał Kaźmierczak, Hubert Kierznowski, Klara Kostrzewa, Zuzanna Gowin, Jan Bobik, Łukasz Appel, Izabela Grochowina, Monika Grundkowska, Michalina Szmytka, Aleksandra Zybala, Aleksandra Kierznowska, Juliana Suska, Oliwia Kosmol, Marta Sawicka, Oliwia Szustkowska,  , Sophie Von Werner / 

Grand Prix LR 145cm  2m. Jan Bobik POL / Chacco Amicor ZM

Finał CSI2 135cm 4m. Monika Grundkowska POL / Fiorucci 

Grand Prix Juniorów 3m. Sophie Von Werner POL / Bink

Grand Prix Dzieci  3m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2 

Yh 6y/o 2m. Michał Kaźmierczak POL / Wilander 22/04/17

YH 5y/o 1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

CSI2 130cm 3m. Monika Grundkowska POL / Fiorucci 

CSIJ 130cm 4m. Sophie von Werner POL / Ch Charly 

CSICh 120cm 1m. Aleksandra Kierznowska POL / Dior V 21/04/17

CSIJ 130cm 6m. Sophie von Werner POL / Ch Charly 

Yh 6y/o 5m. Michał Kaźmierczak POL / Wilander

YH 5y/o 1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F

CSI2 145cm 6m. Klara Kostrzewa POL / Riboy d'Alimat 20/04/17

CSI2 120cm 3m. Michalina Szmytka POL / Utoucha VDD

 

CSN Brakel GER  / Cassandra Orschel /  LIVE

 

ZO Strzegom - Grand Prix - 1m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico 

 

ZO Glinik Zaborowski - Grand Prix - 1m. Aleksandra Kozanecka / Suedwinds Amanda


San Giovanni. Wojciech Wojcianiec trzeci na Cassio Melloni w CSI4 Grand Prix LR 150cm


Sobota 15/04/17 w San Giovanni - najlepsze wyniki dla Polski

CSI4 LR 150cm - 13m Krzysztof Ludwiczak / Zoweja
CSI4 145cm - 13m Krzysztof Ludwiczak / Stakkatan
CSI2 140cm - 10m - Wojciech Wojcianiec / Ascador Melloni
CSI2 130cm - 13m - Natalia Czernik / Fenna
CSI2 125cm - 9m - Magdalena Gut / Arena


Ranking PZJ Dzieci / K / MK - 11/04/17

 

LIDERZY RANKINGÓW  PZJ Dzieci / Kuców / MK 

 

DZIECI - Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów 

Gr A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream Łódź

Gr B - Dominika Siudzińska / LKS Cwał Poznań 

Gr C - Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn 

Gr D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata 

Gr E - Zuzanna Golicka / SKJ Sopot 

14/04/17 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2017 - kwalifikacje, regulamin PZJ

Zawody eliminacyjne w regionach :

 

REGION I  - Pomorskie   24 - 25 czerwca 2017 - Solec Kujawski

REGION  II - Mazowieckie  17-18 czerwca 2017  - Gajewniki

REGION  III -  Małopolskie  27-29 czerwca 2017 - Glinik Zaborowski 

REGION IV - Wielkopolski  - 03-04 czerwca  2017 -  Barlinek 

 

Finał OOM 2017 - zaplanowano na 26 - 27 lipca 2017 w Poczerninie koło Warszawy.

 

13/04/17 

 


Rozkład Jazdy 10-18/04/17

Najlepsze wyniki dla Polski :

CSI4 / CSIYH / CSI1 / San Giovanni ITA               LIVE 

/ Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski / 

 

CSI4 Grand Prix LR 150cm 3m Wojciech Wojcianiec POL / Cassio Melloni 16/04/17

CSI4 LR145cm   9m. Andrzej Opłatek POL / Copperfield 40 

CSI4 LR 150cm  13m. Krzysztof Ludwiczak POL / Zoweja  15/04/17

CSI2 140cm  10m. Wojciech Wojcianiec POL / Ascador Melloni 

CSI2 125cm  9m. Magdalena Gut POL / Arena 

CSI4 LR 150cm 11m. Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind 14/04/17

CSI4 145cm 12m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 

CSI4 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 

CSI2 125cm 11m. Wiktor Larkowski POL / Albert K

YH 5y/o  1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine 

 

CSI3 Lanaken BEL  / Maksymilian Wechta /  LIVE 

 

CSI3 Lanaken BEL /  Łukasz Troszczyński /    LIVE 

CSI3 135cm  9m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia 

YH 6y/o 7m. Łukasz Troszczyński POL / Gineke 

CSI3 145cm 6m. Łukasz Troszczyński POL / Djarvi B 10/04

CSI3 135cm 5m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia 

 

CSIP Lier BEL  / Agata Kamińska, Mikołaj Barańaki, Franciszek Jurzak

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Monika Becker /   LIVE 

 

CSI3 / CSIYH Eschweiler GER       LIVE

/ Mściwoj Kiecoń, Wiktoria Bedyńska / 

 

CSI2 120cm Final 2m. Wiktoria Bedyńska POL / Ramon

CSI2 135 Final   3m. Mściwoj Kiecoń POL / Digisport Calista 

6 y/o Final   6m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L   17/04/17

CSI2 140cm 5m. Mściwoj Kiecoń POL / Aloubet Kv  16/04/17

CSI2 130cm  3m. Mściwoj Kiecoń POL / Digisport Calista 

CSI2 115cm  2m. Wiktoria Bedyńska POL / Ramon

6 y/o  1m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L  

6 y/o  1m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L  15/04/17


Krzysztof Ludwiczak drugi w San Giovanni, Marek Lewicki trzeci w Arezzo, Jarosław Skrzyczyński czwarty w Kronenberg 09/04/17

 

Najlepsze niedzielne wyniki Reprezentantów Polski :

San Giovanni 

CSI3 135cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 

CSI1 125cm 9m. Wiktor Larkowski POL / Albert K 

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z

Arezzo 

CSI3 135cm Final 3m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

Kronenberg 

CSI2 Grand Prix 12m Jarosław Skrzyczyński POL / Silver Shine 

CSI1 Grand Prix 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Aloubetta 

CSI2 135cm Finał  4m. Jarosław SkrzyczyńskiPOL / Casanova 

 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Halowy Puchar Polski Dzieci I dla Oliwi Kosmol i Juliany Suskiej - Leszno 09/04/17

 

Podium HPP Dzieci I  2017 

1-2 m. Oliwia Kosmol / SJ Preria / TriTop 2


1-2 m. Juliana Suska / KS Chojnów / Tokajer 8


3m. Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów / Dior V

fot. www.Primel.pl 

 

09/04/17

 


Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno Finały 09/04/17

 

Podium HPP Kuców 2017 : 

Gr A1 - 1m. Martyna Ufnal  2m. Julia Lieske 3m. Julia Ganowska 

Gr C  - 1m.  Dominika Hendzel 2m. Zofia Banaszek 3m. Wiktoria Król 

Gr A2 - 1m Eliza Zawadzka 2m Marcelina Jackowska 3m. Aleksandra Pliem-Perka

Gr D bis - 1m. Natalia Stefańska 2m. Julia Jabłońska 3m. Julia Walorek

Gr D - 1m. Aleksandra Osuch  2m. Agata Kamińska  3m. Oliwia Płatek 

Gr E - 1m. Zuzanna Golicka  2m. Wiktoria Stanisławska 3m. Wiktoria Okupny 

 

 

 


Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno Finały 08/04/17

 

Pierwsze medalistki HPP DiM - Dominika Siudzińska (od lewej)  - najlepsza w kategorii kuców gr B z LKS Cwał Poznań, oraz Maja Hendrys z Podkowy Gruszczyn - zwyciężczyni HPP Dzieci gr II.

09/04/17

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24