LXXIII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Seniorów 2018 

Podium MP Seniorów 2018  złoto - Jarosław Skrzyczyński, srebro - Michał Kaźmierczak, brąz - Wojciech Wojcianiec 


 

155 - CS1 - Finał Mistrzostw Polski Seniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 (05-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy t   Nagroda
1 CHACCLANA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0,00 0 0,00 4 87,74 4,00 0 58,81 4,00     18500 PLN
2 STAKORADO Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 1,74 0 1,74 4 90,18 5,74 0 60,30 5,74     14000 PLN
3 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 1,23 4 5,23 4 90,04 9,23 4 59,53 13,23     10000 PLN
4 ZAZOU SZUMAWA Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 1,80 0 1,80 8 88,72 9,80 5 62,21 14,80     5500 PLN
5 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0,80 4 4,80 8 90,23 12,80 8 59,76 20,80     3500 PLN
6 WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 5,76 0 5,76 8 89,11 13,76 8 60,93 21,76     2500 PLN
7 ETO'O Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 1,17 12 13,17 12 88,75 25,17 1 61,42 26,17     1300 PLN
8 ABIGEJ Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko 4,47 8 12,47 12 87,54 24,47 4 59,85 28,47     800 PLN
9 DJARVI B Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 2,73 8 10,73 16 86,28 26,73 4 60,54 30,73     500 PLN
10 CEDRICK 11 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 2,70 8 10,70 12 89,22 22,70 9 62,82 31,70     400 PLN
11 HEARTBREAKER 5 Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 4,64 8 12,64 25 93,20 37,64            
12 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 8,23 12 20,23 20 91,73 40,23            
13 DUKE Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 7,16 20 27,16 16 89,87 43,16            
14 ILATINA Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 7,44 12 19,44 24 87,48 43,44            
15 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 12,09 20 32,09 22 96,96 54,09            
16 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 3,48 12 15,48 40 121,68 55,48            
  ASTERIX Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów 8,35 5 13,35 ELI                



 

150 - CS - II półfinał Seniorów, zwykły art.238.2.1 (03-08-2018)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf. Nagroda
1 CHACCLANA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0,00 1 0 73,06 0 0,00  
2 ZAZOU SZUMAWA Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 1,80 7 0 73,72 0 1,80  
3 WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 5,76 19 0 74,02 0 5,76  
4 STAKORADO Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 1,74 6 0 74,05 0 1,74  
5 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 1,23 4 4 71,89 4 5,23  
6 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0,80 2 4 73,43 4 4,80  
7 CISALL FS Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 1,74 6 4 74,61      
8 ASTERIX Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów 8,35 25 5 83,99 5 13,35  
9 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0,80 2 8 71,10      
10 JERICO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0,00 1 8 73,03      
11 ABIGEJ Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko 4,47 16 8 73,06 8 12,47  
12 DJARVI B Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 2,73 9 8 74,30 8 10,73  
13 CEDRICK 11 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 2,70 8 8 74,91 8 10,70  
14 HEARTBREAKER 5 Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 4,64 17 8 77,20 8 12,64  
15 CAPTAIN Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 4,00 15 12 70,78 12 16,00  
16 ETO'O Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 1,17 3 12 71,24 12 13,17  
17 QUINLEEN Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 2,70 8 12 72,68      
18 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 8,23 24 12 75,40 12 20,23  
19 ILATINA Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 7,44 23 12 76,65 12 19,44  
20 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 3,48 12 12 78,93 12 15,48  
21 DUKE Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 7,16 22 20 76,49 20 27,16  
22 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 12,09 28 20 98,05 20 32,09  
  WIBARO Grzelczyk Kamil Bpk 22,09 REZ ELI   30    
  DIRTY HARRY Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 5,59 18 ELI   30 35,59  
  ZIMOWA DAMA Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 3,52 13 ELI   30 33,52  
  FABERGE H & S Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 7,44 23 REZ        
  FIRST LADY Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 4,64 17 REZ        
  FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 3,52 13 REZ        
  NINTO CHICO Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 1,17 3 REZ        
  CHACITOL Okła Krzysztof Kielecki KJ 6,92 21 REZ   30 36,92  
  CASSIO MELLONI Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 1,23 4 REZ        

 

 

145 - CC1 - I półfinał Seniorów, szybkości art.263 (02-08-2018)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf. Nagroda
1 CHACCLANA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 60,71 0 0,00  
2 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 62,30 0 0,80  
3 ETO'O Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 63,04 0 1,17  
4 CASSIO MELLONI Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 63,16 0 1,23  
5 JERICO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 63,30 0    
6 STAKORADO Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 64,18 0 1,74  
7 ZAZOU SZUMAWA Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 64,31 0 1,80  
8 CEDRICK 11 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 66,11 4 2,70  
9 CATLIN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 66,16 0 2,73  
10 QUINLEEN Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 66,48 4    
11 CISALL FS Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 66,88 4    
12 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 67,66 4 3,48  
13 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 67,74 0 3,52  
14 NINTO CHICO Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 68,60 4    
15 CAPTAIN Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 68,70 4 4,00  
16 ABIGEJ Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko 69,65 4 4,47  
17 HEARTBREAKER 5 Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 69,99 4 4,64  
18 DIRTY HARRY Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 71,89 4 5,59  
19 WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 72,23 8 5,76  
20 OKARINO Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 73,77 12    
21 CHACITOL Okła Krzysztof Kielecki KJ 74,55 4 6,92  
22 DUKE Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 75,02 8 7,16  
23 FABERGE H & S Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 75,59 8 7,44  
24 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 77,17 8 8,23  
25 ASTERIX Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów 77,41 0 8,35  
26 ILATINA Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 79,82 12    
27 FIRST LADY Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 81,47 8    
28 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 84,89 12 12,09  
29 QUASI DE KERGANE Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko 87,30 20    
  KEMBALL Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew ELI   22,09  
  WIBARO Grzelczyk Kamil Bpk REZ   22,09  

 

WYNIKI / LISTY 

PROPOZYCJE 

XXVIII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Młodych Jeźdźców 2018 

Podium MP MJ 2018 złoto - Michalina Szmytka, srebro - Weronika Minkiewicz, brąz - Monika Grundkowska 

 



145/150 - CC1/CS - Finał Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców, dwunawrotowy art.273.3.2 (04-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy     Nagroda
1 COMET 235 Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 0,00 0 0,00 9 84,07 9,00 0 55,48 9,00     6350 PLN
2 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika (MJ.1997) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 3,45 0 3,45 8 77,30 11,45 4 59,84 15,45     4750 PLN
3 DHAHA Grundkowska Monika (MJ.1998) RC Riding Center Sosnowice 5,09 8 13,09 4 81,94 17,09 0 58,89 17,09     2300 PLN
4 BEBETO Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 3,54 0 3,54 8 81,60 11,54 8 55,54 19,54     1400 PLN
5 CASANOVA 468 Lehmann Dalia (J.2001) Brak 3,57 0 3,57 16 81,09 19,57 8 59,95 27,57     1200 PLN
6 NIRMETTE Rynkiewicz Martyna (MJ.1999) LKJ w Gałkowie 6,74 8 14,74 16 81,90 30,74 8 58,83 38,74     900 PLN
7 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 16,74 4 20,74 14 89,25 34,74 17 62,17 51,74     650 PLN
8 FIRST ONE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 6,61 14 20,61 26 88,40 46,61 REZ         450 PLN

 


 

140 - CC - II półfinał Młodych Jeźdźców, zwykły art.238.2.1 (03-08-2018)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf.  
1 COMET 235 Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 0,00 1 0 73,14 0 0,00  
2 BEBETO Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 3,54 3 0 76,20 0 3,54  
3 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika (MJ.1997) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 3,45 2 0 78,07 0 3,45  
4 CASANOVA 468 Lehmann Dalia (J.2001) Brak 3,57 4 0 78,74 0 3,57  
5 SILVER STAR Lehmann Dalia (J.2001) Brak 3,57 4 4 73,23      
6 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 16,74 ELI 4 77,02 4 20,74  
7 NIRMETTE Rynkiewicz Martyna (MJ.1999) LKJ w Gałkowie 6,74 8 8 74,64 8 14,74  
8 DHAHA Grundkowska Monika (MJ.1998) RC Riding Center Sosnowice 5,09 5 8 79,53 8 13,09  
9 FIRST ONE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 6,61 6 14 88,75 14 20,61  
  CAMPARI Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 3,54 3 ELI        
  STARCORNET Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 6,61 6 REZ        
  CERENSKY Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 0,00 1 REZ        

 

 


 

140 - CC - I półfinał Młodych Jeźdźców, szybkości, art.263 (02-08-2018)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf.  
1 COMET 235 Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 72,31 0 0,00  
2 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika (MJ.1997) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 79,20 8 3,45  
3 BEBETO Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 79,39 8 3,54  
4 CASANOVA 468 Lehmann Dalia (J.2001) Brak 79,45 0 3,57  
5 DHAHA Grundkowska Monika (MJ.1998) RC Riding Center Sosnowice 82,49 4 5,09  
6 FIRST ONE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 85,53 4 6,61  
7 SILVER STAR Lehmann Dalia (J.2001) Brak 85,54 12    
8 NIRMETTE Rynkiewicz Martyna (MJ.1999) LKJ w Gałkowie 85,78 12 6,74  
9 CERENSKY Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 94,14 12    
  CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław ELI   16,74  
  CAMPARI Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem ELI      
  STARCORNET Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo REZ    

 

 

 

LX Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Juniorów 2018 

Podium MP Juniorów 2018;  złoto - Aleksandra Kierznowska, srebro - Mikołaj Barański, brąz - Wiktoria Bedyńska 

 

 

140/140 - CC/CC - Finał Mistrzostw Polski Juniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 (05-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy     Nagroda
1 DIOR V. Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 1,53 0 1,53 0 80,89 1,53 0 49,63 1,53     5000 PLN
2 CEREMBER ME M Barański Mikołaj (JM.2003) JKS DiM 1,86 0 1,86 4 79,72 5,86 0 52,08 5,86     3500 PLN
3 CLARENCE S Bedyńska Wiktoria (J.2001) Bez przynależności klubowej 0,00 0 0,00 4 78,25 4,00 4 47,17 8,00     2000 PLN
4 FADINA PP Najdzionek Szymon (J.2000) WLKS Krakus 2,97 5 7,97 4 71,85 11,97 0 46,58 11,97     1150 PLN
5 CORRADO X Lewicki Filip (J.2001) KJ Czahary Pogorzelica 5,70 0 5,70 4 79,96 9,70 4 53,64 13,70     950 PLN
6 CASTELLO BRANCO Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin / SJ Piker 10,19 0 10,19 4 80,16 14,19 0 53,12 14,19     750 PLN
7 IRONIA Januszewska Zuzanna (J.2000) KS Small Cherry Trzebnica 3,23 4 7,23 4 76,85 11,23 4 53,23 15,23     600 PLN
8 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 6,47 0 6,47 12 76,51 18,47 0 51,85 18,47     450 PLN
9 BUTTERFLY Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko 4,39 0 4,39 8 78,43 12,39 8 51,39 20,39     350 PLN
10 DURANO W Parkitny Maximilian (JM.2003) Karkonoski KJ 2,95 0 2,95 8 78,62 10,95 12 51,50 22,95     250 PLN
11 EFRON Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4,32 8 12,32 9 86,01 21,32 4 50,87 25,32      
12 TOKAJER 8 Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 0,63 0 0,63 8 79,95 8,63 ELI          
13 ZALVO Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 5,31 4 9,31 8 75,69 17,31 ELI          
14 CHICHARITO BLUE Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 2,95 4 6,95 16 74,63 22,95            
15 DOLORES M Dmyszewicz Jasmina (J.2000) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 10,75 4 14,75 12 79,77 26,75            
16 CARETANA Pisarska Zuzanna (J.2000) KJ Partynice Wrocław 5,20 8 13,20 14 89,28 27,20            
17 CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 6,71 1 7,71 22 89,26 29,71            
18 RISOTTO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 3,61 35 38,61 18 88,30 56,61            
19 NEVER MIND 22 Porzuckowiak Karolina (J.2000) bpk 11,81 25 36,81 29 84,63 65,81            
  CORIWAY Chmielowska Emilia (JM.2003) KS Small Cherry Trzebnica 4,03 4 8,03 ELI                
  GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) JKS Elcon Szczecin 9,87 1 10,87 ELI                
  LADYKRACHER 8 Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 11,00 0 11,00 ELI                
  BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 7,72 4 11,72 ELI                
  ELOMAH Brattli Vivian (J.2002) St. KS KJK Szary Michałowice 2,71 12 14,71 ELI                
  WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) WLKS Krakus Swoszowice 4,75 8 12,75 DYS                

 


 

135 - C1 - II półfinał Juniorów, zwykły art.238.2.1 (04-08-2018)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf.  
1 DIOR V. Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 1,53 3 0 76,92 0 1,53  
2 CEREMBER ME M Barański Mikołaj (JM.2003) JKS DiM 1,86 4 0 78,04 0 1,86  
3 LACOSTE142 Bedyńska Wiktoria (J.2001) Bez przynależności klubowej 0,00 1 0 78,11 0 0,00  
4 LADYKRACHER 8 Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 11,00 31 0 78,64 0 11,00  
5 CASTELLO BRANCO Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin / SJ Piker 10,19 28 0 81,01 0 10,19  
6 TOKAJER 8 Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 0,63 2 0 81,18 0 0,63  
7 BUTTERFLY Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko 4,39 14 0 81,58 0 4,39  
8 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 6,47 21 0 81,80 0 6,47  
9 CORRADO X Lewicki Filip (J.2001) KJ Czahary Pogorzelica 5,70 19 0 82,36 0 5,70  
10 DURANO W Parkitny Maximilian (JM.2003) Karkonoski KJ 2,95 7 0 82,61 0 2,95  
11 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) JKS Elcon Szczecin 9,87 27 1 85,18 1 10,87  
12 CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 6,71 23 1 86,63 1 7,71  
13 DOLORES M Dmyszewicz Jasmina (J.2000) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 10,75 29 4 75,41 4 14,75  
14 CORIWAY Chmielowska Emilia (JM.2003) KS Small Cherry Trzebnica 4,03 12 4 76,99 4 8,03  
15 GILEA Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 0,63 2 4 77,33      
16 RUDBEKIA Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin / SJ Piker 10,19 28 4 77,34      
17 CHICHARITO BLUE Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 2,95 6 4 77,76 4 6,95  
18 ZALVO Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 5,31 18 4 79,70 4 9,31  
19 IRONIA Januszewska Zuzanna (J.2000) KS Small Cherry Trzebnica 3,23 9 4 81,60 4 7,23  
20 BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 7,72 24 4 82,06 4 11,72  
21 FADINA PP Najdzionek Szymon (J.2000) WLKS Krakus 2,97 8 5 86,28 5 7,97  
22 AUGUST Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4,32 13 8 75,69 8 12,32  
23 AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 1,53 3 8 76,63      
24 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 5,31 18 8 77,93      
25 COMPASS Babiak Filip (J.2001) JKS Elcon Szczecin 9,87 27 8 81,52      
26 CARETANA Pisarska Zuzanna (J.2000) KJ Partynice Wrocław 5,20 17 8 83,57 8 13,20  
27 WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) WLKS Krakus Swoszowice 4,75 16 8 98,98 8 12,75  
28 NOBILIS Parkitny Maximilian (JM.2003) Karkonoski KJ 2,95 7 10 90,07      
29 ELWICA DN Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 2,95 6 11 95,96      
30 ELOMAH Brattli Vivian (J.2002) St. KS KJK Szary Michałowice 2,71 5 12 76,53 12 14,71  
31 DRAGON Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko 4,39 14 13 101,73      
32 EFRON Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4,32 13 16 82,72      
33 NEVER MIND 22 Porzuckowiak Karolina (J.2000) bpk 11,81 34 25 85,48 25 36,81  
  CATHRINA F Kubiak Jakub (J.2000) KJ SO Łąck 4,63 15 DYS   35 39,63  
  CHECKPOINT CHARLY 6 Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 9,64 26 ELI   35 44,64  
  MAROS 6 Lewicki Filip (J.2001) KJ Czahary Pogorzelica 5,70 19 ELI        
  CENTOO Kiewrel Agnieszka (J.2002) WLKS Krakus 21,81 ELI ELI   35    
  CORVALL Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 9,64 26 ELI        
  QUILIBET Kubiak Jakub (J.2000) KJ SO Łąck 4,63 15 ELI        
  RISOTTO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 3,61 11 ELI   35 38,61  
  LA DAME BLANCHE L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 6,47 21 REZ        

 

 

 

135 - C1 - I półfinał Juniorów, szybkości art.239 (03-08-2018)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf.  
1 CLARENCE S Bedyńska Wiktoria (J.2001) Bez przynależności klubowej 66,22 0 0,00  
2 GILEA Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 67,48 4 0,63  
3 AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 69,28 0 1,53  
4 CEREMBER ME M Barański Mikołaj (JM.2003) JKS DiM 69,94 0 1,86  
5 ELOMAH Brattli Vivian (J.2002) St. KS KJK Szary Michałowice 71,64 0 2,71  
6 ELWICA DN Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 72,11 4 2,95  
7 DURANO W Parkitny Maximilian (JM.2003) Karkonoski KJ 72,12 0 2,95  
8 FADINA PP Najdzionek Szymon (J.2000) WLKS Krakus 72,15 0 2,97  
9 IRONIA Januszewska Zuzanna (J.2000) KS Small Cherry Trzebnica 72,68 8 3,23  
10 LACOSTE142 Bedyńska Wiktoria (J.2001) Bez przynależności klubowej 73,23 0    
11 RISOTTO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 73,44 8 3,61  
12 CORIWAY Chmielowska Emilia (JM.2003) KS Small Cherry Trzebnica 74,28 4 4,03  
13 EFRON Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem 74,85 0 4,32  
14 DRAGON Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko 74,99 4 4,39  
15 CATHRINA F Kubiak Jakub (J.2000) KJ SO Łąck 75,47 4 4,63  
16 WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) WLKS Krakus Swoszowice 75,72 0 4,75  
17 CARETANA Pisarska Zuzanna (J.2000) KJ Partynice Wrocław 76,61 0 5,20  
18 ZALVO Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 76,84 4 5,31  
19 CORRADO X Lewicki Filip (J.2001) KJ Czahary Pogorzelica 77,61 0 5,70  
20 BUTTERFLY Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko 78,95 4    
21 LA DAME BLANCHE L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 79,16 8 6,47  
22 QUILIBET Kubiak Jakub (J.2000) KJ SO Łąck 79,23 8    
23 CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 79,63 4 6,71  
24 BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 81,66 12 7,72  
25 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 85,47 4    
26 CHECKPOINT CHARLY 6 Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 85,49 8 9,64  
27 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) JKS Elcon Szczecin 85,96 8 9,87  
28 CASTELLO BRANCO Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin / SJ Piker 86,60 12 10,19  
29 DOLORES M Dmyszewicz Jasmina (J.2000) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 87,71 8 10,75  
30 RUDBEKIA Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin / SJ Piker 87,99 16    
31 LADYKRACHER 8 Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 88,21 4 11,00  
32 AUGUST Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem 88,32 12    
33 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 89,11 8    
34 NEVER MIND 22 Porzuckowiak Karolina (J.2000) bpk 89,84 16 11,81  
35 KILPATRICK ROYAL Barański Mikołaj (JM.2003) JKS DiM 91,69 0    
36 MAROS 6 Lewicki Filip (J.2001) KJ Czahary Pogorzelica 93,84 0    
  NOBILIS Parkitny Maximilian (JM.2003) Karkonoski KJ ELI      
  COMPASS Babiak Filip (J.2001) JKS Elcon Szczecin ELI      
  CENTOO Kiewrel Agnieszka (J.2002) WLKS Krakus ELI   21,81  
  CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team REZ      
  TOKAJER 8 Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding REZ      
  CHICHARITO BLUE Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ REZ      
  CORVALL Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno DYS      

 

I Mistrzostwa Polski Dzieci grupa I  2018 

Podium MP Dzieci 2018; złoto - Maja Marchwicka, srebro - Julia Jabłońska, brąz - Pola Wawrzyniak 

 

 

125/130 - N1/C - Finał Mistrzostw Polski Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2 (05-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 0 0,00 0 75,93 0,00 0 53,64 0,00 0 51,16  
2 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 0 0,00 0 78,11 0,00 0 54,64 0,00 12 58,95  
3 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 0 4 4,00 0 82,52 4,00 0 53,06 4,00 0 43,24  
4 ESCALONA Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 0 0,00 4 74,96 4,00 0 51,54 4,00 4 43,05  
5 EXIT REMO Stefańska Natalia (JM.2004) JKS DIM Warszawa 0 0 0,00 4 76,83 4,00 0 53,44 4,00 4 44,14  
6 NILUS Stasiak Anna (JM.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 1 0 1,00 4 78,68 5,00 0 57,81 5,00      
7 NERON Korek Dorota (JM.2004) KJ Zbrosławice 0 8 8,00 0 80,78 8,00 0 55,83 8,00      
7 COME ON DONE Z Kurleto Kornelia (JM.2004) WLKS Krakus 4 4 8,00 0 75,99 8,00 0 53,30 8,00      
7 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 0 4 4,00 4 83,93 8,00 0 54,69 8,00      
7 CARDHU Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 4 4,00 0 76,88 4,00 4 58,65 8,00      
7 SILVER V Ostapczuk Martyna (JM.2004) KJ Ostoja Chraboły 0 0 0,00 4 75,15 4,00 4 52,35 8,00      
12 CARTIER Kłapińska Laura (JM.2005) KS Small Cherry 1 0 1,00 0 81,44 1,00 8 57,54 9,00      
13 LUNA Kurosz Julia (JM.2004) St. KS Chojnów 8 4 12,00 0 80,99 12,00            
13 CODETIA VDL Barańska Laura (JM.2004) JKS DiM 0 4 4,00 8 97,61 12,00            
13 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 4 4,00 8 75,69 12,00            
16 LAMBI Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 14 4 18,00 1 86,05 19,00            
17 BAILANDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 4 8 12,00 12 81,24 24,00            
17 VIVE LE ROI Sobocka Aleksandra (JM.2004) KJ Agro Handel 8 4 12,00 12 96,94 24,00            
19 SZAMBELAN Tybulczuk Tamara (JM.2004) ŁKJ 5 8 13,00 25 119,99 38,00            
20 C-LANCASTER Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador Dziuplina 24 32 56,00 16 74,33 72,00            

 

 

 

 

125 - N1 - II półfinał Dzieci I, zwykły art.238.2.1 (04-08-2018)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf.  
1 SILVER V Ostapczuk Martyna (JM.2004) KJ Ostoja Chraboły 0 3 0 65,52 0 0,00  
2 NILUS Stasiak Anna (JM.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 1 13 0 71,13 0 1,00  
3 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 7 0 71,33 0 0,00  
4 PAPILLON 142 Stefańska Natalia (JM.2004) JKS DIM Warszawa 0 6 0 72,21 0 0,00  
5 ESCALONA Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 4 0 72,66 0 0,00  
6 TALOUSIMONICA K Z Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 8 0 73,55 0 0,00  
7 EXIT REMO Stefańska Natalia (JM.2004) JKS DIM Warszawa 0 6 0 73,78      
8 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 8 0 74,29      
9 SANTIAGO Kłapińska Laura (JM.2005) KS Small Cherry 1 14 0 74,63 0 1,00  
10 KOSOW CANNMOR Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 0 2 4 68,88 4 4,00  
11 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 9 4 69,94 4 4,00  
12 ROSA BELLA Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 7 4 70,13      
13 COME ON DONE Z Kurleto Kornelia (JM.2004) WLKS Krakus 4 15 4 70,84 4 8,00  
14 CODETIA VDL Barańska Laura (JM.2004) JKS DiM 0 11 4 70,85 4 4,00  
15 LUNA Kurosz Julia (JM.2004) St. KS Chojnów 8 25 4 72,02 4 12,00  
16 CARDHU Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 1 4 73,87 4 4,00  
17 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 0 2 4 74,02      
18 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 0 12 4 75,17 4 4,00  
19 LAMBI Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 14 27 4 76,45 4 18,00  
20 VIVE LE ROI Sobocka Aleksandra (JM.2004) KJ Agro Handel 8 21 4 76,54 4 12,00  
21 CHRISTIANO I L Sobocka Aleksandra (JM.2004) KJ Agro Handel 8 21 4 77,97      
22 TIBERIUS IMPERIAL Stasiak Anna (JM.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 1 13 4 79,28      
23 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 4 17 8 67,18 8 12,00  
24 NERON Korek Dorota (JM.2004) KJ Zbrosławice 0 5 8 70,33 8 8,00  
25 SZAMBELAN Tybulczuk Tamara (JM.2004) ŁKJ 5 19 8 74,36 8 13,00  
26 CARPEDIEM Ostapczuk Martyna (JM.2004) KJ Ostoja Chraboły 0 3 8 75,57      
27 QUITANA Tybulczuk Tamara (JM.2004) ŁKJ 5 19 13 99,87      
28 GARLAND Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 9 16 73,28      
29 BAILANDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 4 17 16 81,66      
30 CASSAWA Korek Dorota (JM.2004) KJ Zbrosławice 0 5 22 87,95      
31 C-LANCASTER Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador Dziuplina 24 ELI 32 67,58 32 56,00  
  CARLO R Wcisło Magdalena (JM.2004) BPK (MAZ) 24 ELI ELI   42    

 

 

 

 

120 - N - I półfinał Dzieci I, zwykły art.238.2.1 (03-08-2018)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas I półf.  
1 CARDHU Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 65,19 0  
2 KOSOW CANNMOR Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 0 72,67 0  
3 SILVER V Ostapczuk Martyna (JM.2004) KJ Ostoja Chraboły 0 73,50 0  
4 ESCALONA Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 73,83 0  
5 NERON Korek Dorota (JM.2004) KJ Zbrosławice 0 75,21 0  
6 EXIT REMO Stefańska Natalia (JM.2004) JKS DIM Warszawa 0 75,27 0  
7 ROSA BELLA Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 75,78 0  
8 TALOUSIMONICA K Z Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 76,27 0  
9 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 76,37 0  
10 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 76,96    
11 CODETIA VDL Barańska Laura (JM.2004) JKS DiM 0 79,95 0  
12 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 0 80,95 0  
13 TIBERIUS IMPERIAL Stasiak Anna (JM.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 1 83,24 1  
14 SANTIAGO Kłapińska Laura (JM.2005) KS Small Cherry 1 84,21 1  
15 COME ON DONE Z Kurleto Kornelia (JM.2004) WLKS Krakus 4 76,06 4  
16 CARTIER Kłapińska Laura (JM.2005) KS Small Cherry 4 77,60    
17 BAILANDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 4 80,23 4  
18 NILUS Stasiak Anna (JM.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 5 83,33    
19 SZAMBELAN Tybulczuk Tamara (JM.2004) ŁKJ 5 84,66 5  
20 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 8 76,66    
21 CHRISTIANO I L Sobocka Aleksandra (JM.2004) KJ Agro Handel 8 78,15 8  
22 CARPEDIEM Ostapczuk Martyna (JM.2004) KJ Ostoja Chraboły 8 79,18    
23 GARLAND Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 8 80,21    
24 VIVE LE ROI Sobocka Aleksandra (JM.2004) KJ Agro Handel 8 80,45    
25 LUNA Kurosz Julia (JM.2004) St. KS Chojnów 8 96,84 8  
26 CASSAWA Korek Dorota (JM.2004) KJ Zbrosławice 12 77,78    
27 LAMBI Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 14 87,29 14  
  CARLO R Wcisło Magdalena (JM.2004) BPK (MAZ) ELI   24  
  C-LANCASTER Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador Dziuplina ELI   24  
  QUITANA Tybulczuk Tamara (JM.2004) ŁKJ ELI      
  VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki ELI      
  CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin REZ      
  PAPILLON 142 Stefańska Natalia (JM.2004) JKS DIM Warszawa REZ      

 

III Ladies Cup 2018 

Podium Ladies Cup 2018; 1 miejsce - Aleksandra Kozanecka, 2 miejsce - Julia Jaglarz, 3 miejsce - Samanta Forlini 

 

 



140/140 - CC - Finał Ladies Cup, dwunawrotowy art.273.3.2 (04-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 0,40 0 0,40 0 83,35 0,40 0 54,10 0,40      
2 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0,93 0 0,93 0 78,62 0,93 0 52,26 0,93      
3 KONTENDRO Forlini Samanta (MJ.1999) Fundacja KJ Zbyszko 2,23 0 2,23 0 81,31 2,23 0 51,27 2,23      
4 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 2,51 0 2,51 0 82,85 2,51 0 55,07 2,51      
5 PIEROT Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 4,58 0 4,58 0 87,44 4,58 0 55,07 4,58      
6 ELBERO H Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 3,81 0 3,81 0 84,18 3,81 4 54,68 7,81      
7 GIRL RV Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce 9,79 0 9,79 0 86,26 9,79 0 56,86 9,79      
8 DISCOVER-S Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ 6,36 0 6,36 0 82,75 6,36 4 52,87 10,36      
9 OSADKOWSKI DARPOL Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 5,50 0 5,50 1 89,28 6,50 5 57,22 11,50      
10 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ 4,30 0 4,30 4 87,12 8,30 4 55,89 12,30      
11 STAKKATOL 7 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 4,37 0 4,37 4 85,06 8,37 4 54,36 12,37      
12 QUITOKI Lehmann Dalia (J.2001) Brak 6,78 0 6,78 0 82,84 6,78 6 63,82 12,78      
13 CAIERO Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 0,79 4 4,79 0 81,96 4,79 8 50,67 12,79      
13 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 8,79 0 8,79 4 82,64 12,79 0 53,35 12,79      
15 EAZY BOY Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 7,14 0 7,14 1 89,79 8,14 5 57,50 13,14      
16 CABALTICA Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 3,16 0 3,16 4 82,70 7,16 8 55,69 15,16      
17 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 4,55 4 8,55 4 86,15 12,55 4 51,84 16,55      
18 KENTUCKY'S PICOBELLO Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4,89 0 4,89 4 82,70 8,89 8 54,78 16,89      
19 CALIPSO DU MESNIL Mieszczak Julia KJ KIETLÓW 5,46 0 5,46 9 90,06 14,46 8 54,51 22,46      
20 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 1,93 9 10,93 4 86,32 14,93 REZ          
21 ORBITAL Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn 12,48 0 12,48 4 85,44 16,48            
22 HEKTORAS Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów 9,05 4 13,05 4 82,51 17,05            
23 ARCHIMEDES Luty Dominika SK Kruszyńscy 0,00 0 0,00 18 93,15 18,00            
24 POETIN Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 1,06 0 1,06 17 90,51 18,06            
25 FENNA Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko 8,74 1 9,74 12 85,42 21,74            
26 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 7,50 4 11,50 12 80,75 23,50            
27 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 7,99 8 15,99 8 83,98 23,99            
28 CHACCO PERFECT S Mszyca Marta (MJ.1997) JKS Hanna 9,32 9 18,32 10 95,46 28,32            
29 CONTENDRO WORLD Badaszko Justyna SKJ Sopot 6,19 8 14,19 16 87,74 30,19            
30 LIBERATTO P Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 13,77 5 18,77 12 84,06 30,77            
31 NEMIROFF Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 9,42 0 9,42 24 85,54 33,42            
32 ULYSSE DE GRANDERIE Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 31,67 4 35,67 21 107,00 56,67            
33 ARPEGGIO Gietka Agata (MJ.1997) KJ Młyńska Struga 6,26 35 41,26 22 108,06 63,26            
  WONTENDRA Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice 3,94 0 3,94 ELI                
  JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Palmowska Natalia Lotar Biskupiec 5,56 5 10,56 ELI                
  COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 11,56 4 15,56 ELI                
  ARCADIUS 6 Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 16,62 9 25,62 ELI                
  CHARDONNAY SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec 16,44 35 51,44 ELI                
  CALVADOS Liszewska Natalia (MJ.1998) JKS u Robsonów 6,59 0 6,59 REZ                

 

 


 

135 - C1 - II półfinał Ladies Cup, zwykły art.238.2.1 (03-08-2018)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf.  
1 DISCOVER-S Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ 6,36 25 0 70,68 0 6,36  
2 WHOOPY BOY Koziarowska Natalia WLKS Krakus 4,37 14 0 70,78 0 4,37  
3 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0,93 4 0 71,88 0 0,93  
4 KONTENDRO Forlini Samanta (MJ.1999) Fundacja KJ Zbyszko 2,23 7 0 72,01 0 2,23  
5 POETIN Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 1,06 5 0 73,16 0 1,06  
6 KENTUCKY'S PICOBELLO Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4,89 17 0 73,43 0 4,89  
7 ORBITAL Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn 12,48 42 0 73,69 0 12,48  
8 STIGMATICA Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 3,16 9 0 74,33 0 3,16  
9 NEMIROFF Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 9,42 38 0 74,40 0 9,42  
10 QUITOKI Lehmann Dalia (J.2001) Brak 6,78 28 0 74,64 0 6,78  
11 WONTENDRA Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice 3,94 11 0 74,97 0 3,94  
12 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ 4,30 13 0 75,12 0 4,30  
13 CALERO Z Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 0,40 2 0 75,31 0 0,40  
14 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 2,51 8 0 75,35 0 2,51  
15 CALVADOS Liszewska Natalia (MJ.1998) JKS u Robsonów 6,59 26 0 75,64 0 6,59  
16 COURTNEY 11 Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 8,79 35 0 75,69 0 8,79  
17 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 3,81 10 0 75,92 0 3,81  
18 PIEROT Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 4,58 16 0 75,97 0 4,58  
19 GIRL RV Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce 9,79 39 0 76,03 0 9,79  
20 CALIPSO DU MESNIL Mieszczak Julia KJ KIETLÓW 5,46 19 0 76,81 0 5,46  
21 ARCHIMEDES Luty Dominika SK Kruszyńscy 0,00 1 0 77,65 0 0,00  
22 ROXY Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 1,06 5 0 77,81      
23 OSADKOWSKI DARPOL Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 5,50 20 0 78,23 0 5,50  
24 EAZY BOY Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 7,14 29 0 78,76 0 7,14  
25 FENNA Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko 8,74 34 1 80,81 1 9,74  
26 HEKTORAS Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów 9,05 36 4 69,36 4 13,05  
27 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 4,55 15 4 71,57 4 8,55  
28 ULYSSE DE GRANDERIE Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 31,67 49 4 72,87 4 35,67  
29 CAIERO Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 0,79 3 4 73,22 4 4,79  
30 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 7,50 31 4 73,66 4 11,50  
31 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika SK Kruszyńscy 0,00 1 4 74,90      
32 EDESSO Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 7,14 29 4 77,18      
33 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 11,56 41 4 78,73 4 15,56  
34 LIBERATTO P Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 13,77 43 5 79,18 5 18,77  
35 JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Palmowska Natalia Lotar Biskupiec 5,56 21 5 80,18 5 10,56  
36 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 7,99 33 8 72,40 8 15,99  
37 CONTENDRO WORLD Badaszko Justyna SKJ Sopot 6,19 23 8 74,45 8 14,19  
38 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 1,93 6 9 79,81 9 10,93  
39 ARCADIUS 6 Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 16,62 46 9 80,52 9 25,62  
40 CHACCO PERFECT S Mszyca Marta (MJ.1997) JKS Hanna 9,32 37 9 81,19 9 18,32  
41 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 2,51 8 17 82,57      
42 LITTLE CARTIER Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz 17,12 47 25 112,55 25 42,12  
  LANCOME Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz 17,12 47 ELI        
  OSADKOWSKI SATINO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 5,50 20 ELI        
  CHARDONNAY SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec 16,44 44 ELI   35 51,44  
  ARPEGGIO Gietka Agata (MJ.1997) KJ Młyńska Struga 6,26 24 ELI   35 41,26  
  STAKKATOL 7 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 4,37 14 REZ        
  CABALTICA Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 3,16 9 REZ        
  ULILEN Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 1,93 6 REZ        


 

 

 

130 - C - I półfinał Ladies Cup, szybkości art.263 (02-08-2018)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf.  
1 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika SK Kruszyńscy 64,81 0 0,00  
2 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 65,61 0 0,40  
3 CAIERO Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 66,39 0 0,79  
4 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 66,67 0 0,93  
5 POETIN Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 66,93 0 1,06  
6 ULILEN Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 68,67 4 1,93  
7 KONTENDRO Forlini Samanta (MJ.1999) Fundacja KJ Zbyszko 69,27 0 2,23  
8 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 69,82 0 2,51  
9 STIGMATICA Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 71,12 4 3,16  
10 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 72,43 0 3,81  
11 WONTENDRA Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice 72,68 0 3,94  
12 ELBERO H Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 72,85 0    
13 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ 73,40 0 4,30  
14 STAKKATOL 7 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 73,55 4 4,37  
15 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 73,90 4 4,55  
16 PIEROT Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 73,96 4 4,58  
17 KENTUCKY'S PICOBELLO Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 74,59 0 4,89  
18 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 75,66 4    
19 CALIPSO DU MESNIL Mieszczak Julia KJ KIETLÓW 75,72 4 5,46  
20 OSADKOWSKI DARPOL Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 75,80 0 5,50  
21 JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Palmowska Natalia Lotar Biskupiec 75,92 4 5,56  
22 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 75,97 12    
23 CONTENDRO WORLD Badaszko Justyna SKJ Sopot 77,18 8 6,19  
24 ARPEGGIO Gietka Agata (MJ.1997) KJ Młyńska Struga 77,33 4 6,26  
25 DISCOVER-S Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ 77,52 8 6,36  
26 CALVADOS Liszewska Natalia (MJ.1998) JKS u Robsonów 77,99 4 6,59  
27 WHOOPY BOY Koziarowska Natalia WLKS Krakus 78,26 8    
28 QUITOKI Lehmann Dalia (J.2001) Brak 78,37 4 6,78  
29 EAZY BOY Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 79,08 4 7,14  
30 OSADKOWSKI SATINO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 79,25 0    
31 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 79,80 8 7,50  
32 CABALTICA Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 80,41 4    
33 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 80,79 12 7,99  
34 FENNA Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko 82,28 8 8,74  
35 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 82,39 12 8,79  
36 HEKTORAS Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów 82,90 8 9,05  
37 CHACCO PERFECT S Mszyca Marta (MJ.1997) JKS Hanna 83,45 4 9,32  
38 NEMIROFF Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 83,65 8 9,42  
39 GIRL RV Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce 84,38 8 9,79  
40 CALERO Z Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 84,55 4    
41 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 87,93 8 11,56  
42 ORBITAL Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn 89,77 4 12,48  
43 LIBERATTO P Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 92,35 4 13,77  
44 CHARDONNAY SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec 97,69 20 16,44  
45 ROXY Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 97,79 8    
46 ARCADIUS 6 Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 98,05 0 16,62  
47 LANCOME Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz 99,04 0 17,12  
48 URODA Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 109,75 36    
49 ULYSSE DE GRANDERIE Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 128,14 12 31,67  
  LITTLE CARTIER Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz ELI      
  COCA SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec ELI      
  EDESSO Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg ELI      
  COURTNEY 11 Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice REZ      

Mistrzostwa Polski,  Ladie's Cup 2018 Jakubowice

2-5 sierpnia 2018 

 

WYNIKI / LISTY 

PROPOZYCJE 

PROGRAM ZAWODÓW

MISTRZOSTWA POLSKI 

SENIORÓW, MŁODYCH JEŹDŹCÓW, JUNIORÓW, DZIECI I, LADIES’ CUP

02-05.08.2018


Czwartek, 02.08.18 

13:30

I półfinał Ladies’ Cup  | klasa C, 130 cm

1m. Dominika Luty 

16.00

I półfinał Młodych Jeźdźców  | klasa CC, 140 cm

1m. Michalina Szmytka 

17.30

I Półfinał Seniorów

1m. Jarosław Skrzyczyński 

 

   

Piątek, 03.08.2018

 

 

 

08:30

I półfinał Dzieci I | klasa N, 120 cm

1m. Iga Biegalska 

10:30

II półfinał Ladies’ Cup |  klasa C1, 135 cm

PO II PÓŁFINAŁACH LADIES CUP 

1m. Urszula Kalicińska  

13:10

I półfinał Juniorów | klasa C1, 135 cm

1m. Wiktoria Bedyńska 

~ 15:30

II półfinał Młodych Jeźdźców  |  klasa CC, 140 cm

1m. Michalina Szmytka 

~ 17:00

II półfinał Seniorów |  klasa CS, 150 cm

1m. Jarosław Skrzyczyński 

Sobota, 04.08.2018

09:00

II półfinał Dzieci I |  klasa N, 120 cm

PO II PÓŁFINAŁACH MP DZIECI 

1m. Martyna Ostapczuk 

11:30

II półfinał Juniorów  | klasa C1, 135 cm

PO DWÓCH PÓŁFINAŁACH MP JUNIORÓW

1m. Aleksandra Kierznowska 

13:30

Finał Ladies’ Cup | klasa CC, 140/140 cm

1m. Aleksandra Kozanecka 

17.15

Finał MP Młodych Jeźdźców | klasa CC1/CS, 145/150 

1m. Michalina Szmytka 

Niedziela, 05.08.2018

09:30

Finał MP Dzieci I | klasa N/N1, 125/13) cm

Klasyfikacja Finałowa Dzieci

1m. Maja Marchwicka 

12:30

Finał MP Juniorów | klasa CC/CC, 140/140 cm

Klasyfikacja Finałowa Juniorzy 

1m. Aleksandra Kierznowska 

15:30

Finał MP Seniorów | klasa CS1/CS1, 155/155 cm

Klasyfikacja Finałowa Seniorzy 

1m. Jarosław Skrzyczyński 

 

Jarosław Skrzyczyński - II nawrót Finału 

 

LISTA ZAWODNIKÓW

MISTRZOSTWA POLSKI 

SENIORÓW, MŁODYCH JEŹDŹCÓW, JUNIORÓW, DZIECI I, LADIES’ CUP

02-05.08.2018

 

Zawodnik

Klub

Koń

Kategoria

 

 

 

 

Czernik Natalia

KJ Wechta Rosnówko

QUASI DE KERGANE

Seniorzy

Czernik Natalia

KJ Wechta Rosnówko

ABIGEJ

Seniorzy

Fimmel Arkadiusz

KJ Agro-Handel Śrem

ZIMOWA DAMA

Seniorzy

Fimmel Arkadiusz

KJ Agro-Handel Śrem

FRAPANT

Seniorzy

Gowin Zuzanna

KJ Metpol Grodziec

CAPTAIN

Seniorzy

Grzegorzewski Adam

St. Agro-Aves Gajewniki

OKARINO

Seniorzy

Grzegorzewski Adam

St. Agro-Aves Gajewniki

ZAZOU SZUMAWA

Seniorzy

Grzelczyk Kamil

Bpk

WIBARO

Seniorzy

Hestkowski Robert

JKS u Robsonów

HIPOIDAS

Seniorzy

Kalinowski Cezary

KJ Strzała Krubiczew

KEMBALL

Seniorzy

Kamińska Magda

KJ Avanti Opole

QUE SERANDO

Seniorzy

Kaźmierczak Michał

KJ Leśna Wola

STAKORADO

Seniorzy

Kaźmierczak Michał

KJ Leśna Wola

CISALL FS

Seniorzy

Kiecoń Mściwoj

KJ Agro-Handel Śrem

CEDRICK 11

Seniorzy

Kiecoń Mściwoj

KJ Agro-Handel Śrem

QUINLEEN

Seniorzy

 

     

Okła Krzysztof

Kielecki KJ

CHACITOL

Seniorzy

Retka Krzysztof

St. Warszawski KJ

NINTO CHICO

Seniorzy

Retka Krzysztof

St. Warszawski KJ

ETO'O

Seniorzy

Skrzyczyński Jarosław

KJ Agro-Handel Śrem

JERICO

Seniorzy

Skrzyczyński Jarosław

KJ Agro-Handel Śrem

CHACCLANA

Seniorzy

Szary-Ziębicka Anna

St. KS KJK Szary Michałowice

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL

Seniorzy

Tomaszewska Paulina

JKS u Robsonów

ASTERIX

Seniorzy

Tomaszewski Beniamin

KJ Leśna Podkowa Damaszka

DUKE

Seniorzy

Troszczyński Łukasz

KS Nad Wigrami Mikołajewo

CATLIN

Seniorzy

Troszczyński Łukasz

KS Nad Wigrami Mikołajewo

DJARVI B

Seniorzy

Tyszko Mateusz

Tuszyński KJ Garbówek

DIRTY HARRY

Seniorzy

Wasilewski Łukasz

KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo

WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE

Seniorzy

Wechta Maksymilian

KJ Wechta Rosnówko

QUINCHELLA

Seniorzy

Wechta Maksymilian

KJ Wechta Rosnówko

LONDON 32

Seniorzy

Wojcianiec Wojciech

KJ Melloni Horses

CASSIO MELLONI

Seniorzy

Wojcianiec Wojciech

KJ Melloni Horses

CHINTABLUE

Seniorzy

 

     

Zalewski  Radosław

Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw

ILATINA

Seniorzy

Zalewski  Radosław

Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw

FABERGE 

Seniorzy

Ziębicki Michał

St. KS KJK Szary Michałowice

HEARTBREAKER 5

Seniorzy

Ziębicki Michał

St. KS KJK Szary Michałowice

FIRST LADY

Seniorzy

Grundkowska Monika

RC Riding Center Sosnowice

DHAHA

MJ

Klein Olaf

JKS Przybyszewo

STARCORNET

MJ

Klein Olaf

JKS Przybyszewo

FIRST ONE

MJ

Lehmann Dalia

Bpk

SILVER STAR

MJ

Lehmann Dalia

Bpk

CASSANOVA 468

MJ

Matuszewska Magdalena

KJ Partynice Wrocław

CAMPINO 467

MJ

Minkiewicz Weronika

KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego

JOGA

MJ

Minkiewicz Weronika

KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego

CHOCOLATE BLUE

MJ

Pawlicka Dajana

KJ Agro-Handel Śrem

CAMPARI

MJ

Pawlicka Dajana

KJ Agro-Handel Śrem

BEBETO

MJ

Rynkiewicz Martyna

LKJ w Gałkowie

NIRMETTE

MJ

Szmytka Michalina

Tuszyński KJ Garbówek

CERENSKY

MJ

Szmytka Michalina

Tuszyński KJ Garbówek

COMET 235

MJ

Babiak Filip

JKS Elcon Szczecin

GUSTIQUE

Juniorzy

Babiak Filip

JKS Elcon Szczecin

COMPASS

Juniorzy

Bado Gabriela

Kielecki KJ

CHICHARITO BLUE 

Juniorzy

Bado Gabriela

Kielecki KJ

ELWICA DN

Juniorzy

Baehr Maria

KJ Agro-Handel Śrem

LA STRADA L

Juniorzy

Baehr Maria

KJ Agro-Handel Śrem

LA DAME BLANCHE L

Juniorzy

Barański Mikołaj

JKS DiM

KILPATRICK ROYAL

Juniorzy

Barański Mikołaj

JKS DiM

CEREMBER ME M

Juniorzy

Bedyńska Wiktoria

Bez przynależności klubowej

LACOSTE142

Juniorzy

Bedyńska Wiktoria

Bez przynależności klubowej

CLARENCE S

Juniorzy

Bolko Aleksandra

SK Ciekocinko

BUTTERFLY

Juniorzy

Bolko Aleksandra

SK Ciekocinko

DRAGON

Juniorzy

Brattli Vivian

St. KS KJK Szary Michałowice

ELOMAH

Juniorzy

Chmielowska Emilia

KS Small Cherry Trzebnica

CORIWAY

Juniorzy

Dmyszewicz Jasmina

KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.

DOLORES M

Juniorzy

Dobkowska Milena

St. Warszawski KJ

ZALVO

Juniorzy

Dobkowska Milena

St. Warszawski KJ

LA PAZ

Juniorzy

Januszewska  Zuzanna

KS Small Cherry Trzebnica

IRONIA

Juniorzy

Jarocka Zuzanna

KJ Trachy Sośnicowice

CONNER

Juniorzy

Kałdonek Martyna

KJ Trachy Sośnicowice

CARTOGRAN'S KISS

Juniorzy

Kawa Aleksandra

WLKS Krakus Swoszowice

WIENA

Juniorzy

Kierznowska Aleksandra

KJ Kietlów

DIOR V.

Juniorzy

Kierznowska Aleksandra

KJ Kietlów

AMERIQUE LANDAIS

Juniorzy

Kiewrel Agnieszka

WLKS Krakus

CENTOO

Juniorzy

Kubiak Jakub

KJ SO Łąck

QUILIBET

Juniorzy

Leszek-Karwańska Wiktoria

SKJ Hawajka Majdan

LADYKRACHER 8

Juniorzy

Lewicki Filip

KJ Czahary Pogorzelica

MAROS 6

Juniorzy

Lewicki Filip

KJ Czahary Pogorzelica

CORRADO X

Juniorzy

Malepszy Matylda

KJ Agro-Handel Śrem

EFRON

Juniorzy

Malepszy Matylda

KJ Agro-Handel Śrem

AUGUST

Juniorzy

Milczarek Nina

KJ Infernal Team

RISOTTO

Juniorzy

Milczarek Nina

KJ Infernal Team

CYANDRA

Juniorzy

Najdzionek Szymon

WLKS Krakus

FADINA PP

Juniorzy

Niewiadomski Kacper

WKJ Lublin / SJ Piker

RUDBEKIA

Juniorzy

Niewiadomski Kacper

WKJ Lublin / SJ Piker

CASTELLO BRANCO

Juniorzy

Parkitny Maximilian

Karkonoski KJ

NOBILIS

Juniorzy

Parkitny Maximilian

Karkonoski KJ

DURANO W

Juniorzy

Pisarska Zuzanna

KJ Partynice Wrocław

CARETANA

Juniorzy

Porzuckowiak Karolina

bpk

NEVER MIND 22

Juniorzy

Skrzypiec Agata

St. KS KJK Szary Michałowice

BERLINA

Juniorzy

 

     

Suska Juliana

KS Euro Holding

GILEA

Juniorzy

Suska Juliana

KS Euro Holding

TOKAJER 8

Juniorzy

Von Werner Sophie

KJ Aldragho Piaseczno

CHECKPOINT CHARLY 6

Juniorzy

Von Werner Sophie

KJ Aldragho Piaseczno

CORVALL

Juniorzy

 

     

Barańska Laura

JKS DiM

CODETIA VDL

Dzieci I

Biegalska Iga

Sopocki Klub Jeździecki

CARDHU

Dzieci I

 

     

Jabłońska Julia

JUKS Mieczewo

TALOUSIMONICA K Z

Dzieci I

Jabłońska Julia

JUKS Mieczewo

CONN RUBINA

Dzieci I

Jannasz Wiktoria

SKJ Poczernin

CLICQUOT

Dzieci I

Jannasz Wiktoria

SKJ Poczernin

NILUS

Dzieci I

 

     

Kłapińska Laura

KS Small Cherry

SANTIAGO

Dzieci I

Kłapińska Laura

KS Small Cherry

CARTIER

Dzieci I

Korek Dorota

KJ Zbrosławice

CASSAWA

Dzieci I

Korek Dorota

KJ Zbrosławice

NERON

Dzieci I

Kozioł Klara

Tuszyński KJ Garbówek

SCYTIA

Dzieci I

Kozioł Klara

Tuszyński KJ Garbówek

ROCKY

Dzieci I

Kucharska Zuzanna

St. Rodan Club Skrzynki

VULKANA 6

Dzieci I

Kucharska Zuzanna

St. Rodan Club Skrzynki

BAILANDO

Dzieci I

Kurleto Kornelia

WLKS Krakus

COME ON DONE Z

Dzieci I

Kurosz Julia

St. KS Chojnów

LUNA

Dzieci I

 

     

Marchwicka Maja

KJ Zbyszko Wiączyń Dolny

SZAFIR "M"

Dzieci I

Marchwicka Maja

KJ Zbyszko Wiączyń Dolny

ROSA BELLA

Dzieci I

Ostapczuk Martyna

KJ Ostoja Chraboły

SILVER V

Dzieci I

Ostapczuk Martyna

KJ Ostoja Chraboły

CARPEDIEM

Dzieci I

Osuch Aleksandra

KJ Podkowa Gruszczyn

LAMBI

Dzieci I

Sobocka Aleksandra

KJ Agro Handel Śrem 

VIVE LE ROI

Dzieci I

Sobocka Aleksandra

KJ Agro Handel Śrem

CHRISTIANO I L

Dzieci I

Stasiak Anna

KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.

NILUS

Dzieci I

Stefańska Natalia

JKS DIM Warszawa

PAPILLON 142

Dzieci I

Stefańska Natalia

JKS DIM Warszawa

EXIT REMO

Dzieci I

Tybulczuk  Tamara

ŁKJ

SZAMBELAN

Dzieci I

Tybulczuk  Tamara

ŁKJ

QUITANA

Dzieci I

Wawrzyniak Pola

KJ Infernal Team

DIMPLE

Dzieci I

Wcisło Magdalena

BPK (MAZ)

CARLO R

Dzieci I

Zawadka Joanna

KJ Picador Dziuplina

C-LANCASTER

Dzieci I

 

     

Zawadzka Eliza

KJ Golden Dream Łódź

ESCALONA

Dzieci I

 

     

Badaszko Justyna

SKJ Sopot

CONTENDRO WORLD

Ladies

Bawłowicz Katarzyna

KS Cortina Kaczenice

FULL PLEASURE

Ladies

Bawłowicz Katarzyna

KS Cortina Kaczenice

COURTNEY 11

Ladies

Cieślar Julia

St. KS KJK Szary Michałowice

ROXY

Ladies

Cieślar Julia

St. KS KJK Szary Michałowice

POETIN

Ladies

Czernik Natalia

KJ Wechta Rosnówko

FENNA

Ladies

Dahlke Agata

KJ Sokół Damasławek

VANDAMME

Ladies

Dahlke Agata

KJ Sokół Damasławek

EULVE

Ladies

Dobkowska Milena

St. Warszawski KJ

ULYSSE DE GRANDERIE

Ladies

Dyżewska Ewa Aleksandra

Cysterny Szumlakowski Brzeg

EDESSO

Ladies

Dyżewska Ewa Aleksandra

Cysterny Szumlakowski Brzeg

EAZY BOY

Ladies

Forlini Samanta

Fundacja KJ Zbyszko

KONTENDRO

Ladies

Gietka Agata

KJ Młyńska Struga

ARPEGGIO

Ladies

Jaglarz Julia

Vanto Jumping Team

WINNING MOOD

Ladies

Kalicińska Urszula

St. Warszawski KJ

DISCOVER-S

Ladies

Kamińska Magda

KJ Avanti Opole

WODKA-POLKA

Ladies

Kamińska Magda

KJ Avanti Opole

BRANDY

Ladies

Kierznowska Aleksandra

KJ Kietlów

DARINOSA C

Ladies

Koza Paulina

KJ Trachy Sośnicowice

BIJOU BE

Ladies

Koza Paulina

KJ Trachy Sośnicowice

STIGMATICA

Ladies

Kozakiewicz Paulina

Karkonoski KJ

COCO ALBORADA Z

Ladies

Koziarowska Natalia

WLKS Krakus

STAKKATOL 7

Ladies

Koziarowska Natalia

WLKS Krakus

LAUSSANNE 65

Ladies

Krasnowska Magdalena

Tuszyński KJ Garbówek

NEMIROFF

Ladies

Krzeczowska Małgorzata

St. KS KJK Szary Michałowice

WONTENDRA

Ladies

Laskowska Katarzyna

KJ Korona Wałcz

LITTLE CARTIER

Ladies

Laskowska Katarzyna

KJ Korona Wałcz

LANCOME

Ladies

Lehmann Dalia

BPK

QUITOKI

Ladies

Liszewska Natalia

JKS u Robsonów

SUPREME

Ladies

Liszewska Natalia

JKS u Robsonów

CALVADOS

Ladies

Luty Dominika

SK Kruszyńscy

KARDO VAN'T STEENPUTJE

Ladies

Luty Dominika

SK Kruszyńscy

ARCHIMEDES

Ladies

Mieszczak Julia

KJ KIETLÓW

CALIPSO DU MESNIL

Ladies

Mszyca Marta

JKS Hanna

CHACCO PERFECT S

Ladies

Mudry Aleksandra

WTK Hermanów

CALANTINO

Ladies

Olszewska Agnieszka

KJ Osadkowski Jakubowice

OSADKOWSKI SATINO

Ladies

Olszewska Agnieszka

KJ Osadkowski Jakubowice

OSADKOWSKI DARPOL

Ladies

Ostrowska Adrianna

St. J Napoleńska Zagroda

ENDLESS LOVE

Ladies

Ostrowska Adrianna

St. J Napoleńska Zagroda

ELBERO H

Ladies

Palmowska Natalia

Lotar Biskupiec

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD

Ladies

Pawlicka Dajana

KJ Agro-Handel Śrem

CARMEN P

Ladies

 

     

Pomiankowska Joanna

KS Stangret Kielce

GIRL RV

Ladies

 

     

Rosicka-Tyszko Joanna

Tuszyński KJ Garbówek

KENTUCKY'S PICOBELLO

Ladies

Siarkiewicz Klaudia

Stowarzyszenie Warszawski KJ

PEARL 80

Ladies

Suska Juliana

KS Euro Holding

PIEROT

Ladies

Szuber Beata

KJ Bachmat Pruszowice

URODA

Ladies

Szuber Beata

KJ Bachmat Pruszowice

FORT

Ladies

Szumińska Beata

KJ Szumawa Bobrowiec

COCA SZUMAWA

Ladies

Szumińska Beata

KJ Szumawa Bobrowiec

CHARDONNAY SZUMAWA

Ladies

Szuń  Katarzyna

Sokół Damaslawek

ARCADIUS 6

Ladies

Szuń  Katarzyna

Sokół Damasławek

CORA LYNGRIIS

Ladies

Woźniak Izabela

UKJ Neksico Kędzierzyn

ORBITAL

Ladies

Wylęga Marta

KJ Jumping Team Brynica

LIBERATTO P

Ladies

 

Powiązane linki 

MP 2017  Jakubowice

MP 2016  Jakubowice 

MP 2015   Warka 

MP 2014  Warka 

MP 2013  Drzonków 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18