MP / PPD Warka - 2 - 4 lipca 2015 - WYNIKI

 

SOBOTA - 4 lipca 2015 - FINAŁY

 

MP SENIORÓW 2015 

 Złoto 

Jarosław Skrzyczyński / Crazy Quick / 0 pkt

KJ Agro Handel Śrem 

Srebro 

Łukasz Koza / Chito Blue / 8,85 pkt

KJ Trachy Gliwice 

Brąz 

Maksymilian Wechta / London 32 / 9,19

KJ Wechta Rosnówko 

 

 

 

 

MP MJ 2015

Złoto 

Krzysztof Okła / Djambe Van Het S / 4,99 pkt

KKJ Kielce

Srebro 

Weronika Wilska / M Carano / 10,44 pkt

SKJ Sopot 

Brąz 

Andrzej Opłatek  / El Camp / 16 pkt

KJ Heaa Turek 

 

 

 

MP JUNIORÓW 2015

Złoto 

Joanna Marciniak / Chelsea Blue / 1,11 pkt

KJ Metpol Grodziec

Srebro 

Agnieszka Cecuga / Flay Away / 8,26 pkt

KJ Metpol Grodziec

Brąz 

Adam Grzegorzewski / Casablanca / 10,94 %

Agro Aves Gajewniki

 

 

 

Puchar Polski Dzieci gr I

Złoto 

Wiktoria Głowacka / KJ Zbyszko / 0 pkt

Srebro 

Julia Kuśnierczak / Orinoko W 

JUKS Mieczewo

Brąz 

Aleksandra Bolko / Dragon 

SH Jaszkowo

 

 

 

 


PIĄTEK - 3 lipca 2015 - II Półfinał 

 

 II pófinał MP SENIORZY - wyniki 

 1 m Piotr Morsztyn - Osadkowski Van Halen 

 KJ Osadkowski Jakubowice 

 

KLASYFIKACJA po II półfinałach - wyniki 

lider - Jarosław Skrzyczyński 0 pkt 

KJ Agro Handel Śrem 

 

 

 

 

 

 

 II półfinał MP MJ - wyniki 

 1m. Krzysztof Okła Um Diabo 

KKJ Kielce 

 

 

KLASYFIKACJA po II półfinałach MP MJ - wyniki

lider Andrzej Opłatek 0 pkt

KJ Heaa Turek

 

 

 

 

 

 

 

II Półfinał MP Juniorów - wyniki 

1 m Agnieszka Cecuga Flay Away 

KJ Metpol Grodziec

 

 

KLASYFIKACJA po II pólfinałach - wyniki

lider Dajana Pawlicka 0 pkt

KJ Agro Handel Śrem

 

 

 

 

 

 

 

 

II Półfinał PP Dzieci - wyniki 

1m. Julia Kuśnierczak Orinoko W

JUKS Mieczewo

 

 

KLASYFIKACJA po II półfinałach PP Dzieci 

 

 

 

 

 


CZWARTEK - 2 lipca 2015 - I półfinały

 

 

PÓŁFINAŁ SENIORZY - wyniki        

 

Klasyfikacja SENIORZY po I półfinale 

 

 

 

 

 

Jarosław Skrzyczyński i Inferno 

 

 

 


 

 

I PÓŁFINAŁ MJ - wyniki

 

Klasyfikacja MJ po I półfinale

 

 

 

Andrzej Opłatek i Poli Loli L

 

 

 


 

 

I PÓŁFINAŁ  JUNIORZY - wyniki 

 

Klasfikacja po I półfinale 

 

 

 

Dajana Pawlicka 

 

 

 


 

I PÓŁFINAŁ PP Dzieci - wyniki 

 

Klasyfikacja po I półfinale 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 320
3. Bedyńska Wiktoria  213
4. Bado Gabriela  207
5. Babiak Filip 198
6. Milczarek Nina  181
7. Błaszczak Julia 178
8. Kawa Aleksandra 155
9. Jaglarz Julia  150
10. Kałdonek Martyna  139

 31/08/20

1. Kierznowska Aleksandra 917
2. Suska Juliana  529
3. Lewandowski Aleksander 471
4. Skrobacz Olga 208
5. Stefańska Natalia  136
6. Barańska Laura  129
7. Baehr Maria  126
8. Wawrzyniak Pola  113
9. Dobkowska Milena  75
9 Pietrzak Emilia  75

31/08/20

1 Zawadzka Eliza 745
2  Pietrzak Daria  400
3. Kapel Julia  340
4. Pymek Zuzanna 310
5. Konarska Marta  250
5Gramza Amelia 250
7. Biegalska Iga  245
8. Sijka Olivia  120
9. Dubieniecka Martyna   185
10.   Lasocka W. Pilem Perka A 160

 08/07/20

1.  Kłodowska Aleksandra 54
2.  Kamińska Lena   40
2.  Słoniec Paulina 32
4. Cwalina Wiktoria  30
4. Wierucka Maria  30
6. Stróżyńska Zuzanna  24
7. Kulesza Lila  22
8. Mroczek Jakub  20
 Wożniak Stanisław   20
8 Grobelny Martyna  20

12/08/20

  Skotarczak Nel 142
2.  Wierucka Zofia 108
2.  Cwalina Wiktoria  108
4.  Nagla Maja   71
5.  Kierznowski Radosław   64
6.  Ciszek Zofia  56
6.  Sałapatek Maja  56
8.  Kliś Maja  49
9   Pliem Perka Martyna  45
10.  Słoniec Paulina  29

12/08/20

1.  Skotarczak Nel 342
2.  Babczyńska Małgorzata  159
3.  Nawrocka Roksana 116
4.  Przybyła Natalia  107
5.  Jurasz Kornelia 99
5   Lewkowicz Amelia 99
7.  Pliem  Perka Martyna  91
8.   Falkiewicz Lena  81
9.  Biel Zofia  81
9 . Cwalina Wiktoria  81

12/08/20

1.  Panarowicz Nikola  229    
2.  Kierznowska Jagoda  120
3.  Sondej Zofia  100
4.  Szeszuła Zuzanna 95
5.  Ludwicka Karina  69 
5   Grabowska Jagna  67
7.  Bar Karolina  49
8   Kuczkowiak Hanna  46
9.  Pliem Perka Martyna    44
10. Aniołek Hubert 37

12/08/20

1.  Zubczyńska Amelia  320
2.  Derda Agata 180
3.  Jackowiak Marcelina 130
4.  Ambroziak Nadia 125
4.  Sówka Nell  120
6.  Poleszak Dagmara 115
7.  Naumiuk Roksana  55
8. Otlewska Amelia  50
8.  Tuliszkiewicz Olga 50
10. Knopkiewicz Natalia  30

12/08/20

1.  Ganowska Julia  340
2.  Arkuszewska Daria  155
3.  Kowalonek Lena  140
4.  Lehmann Nadia  130
4.  Maćkowska Agata  130
6.  Jackowiak Marcelina  115
7.  Kierznowska Jagoda 110
8. Kamińska Agata 95
8. Górnicka Kornelia  95 
10. Parkur Antonina 90

12/08/20

1.  Pietrzak Emilia  85
2.  Sydow Natalia  80
2.  Bytner Wiktoria  55 
4   Kozłowska Maria   35
5   Kozakiewicz Paulina  25
6.  Otlewska Amelia 15
7.  Kaczmarek Mikołaj  10
7.  Przybysz Klaudia  10
9.      
10       

12/08/20