MP / PPD Warka - 2 - 4 lipca 2015 - WYNIKI
SOBOTA - 4 lipca 2015 - FINAŁY
Złoto
Jarosław Skrzyczyński / Crazy Quick / 0 pkt
KJ Agro Handel Śrem
Srebro
Łukasz Koza / Chito Blue / 8,85 pkt
KJ Trachy Gliwice
Brąz
Maksymilian Wechta / London 32 / 9,19
KJ Wechta Rosnówko
Złoto
Krzysztof Okła / Djambe Van Het S / 4,99 pkt
KKJ Kielce
Srebro
Weronika Wilska / M Carano / 10,44 pkt
SKJ Sopot
Brąz
Andrzej Opłatek / El Camp / 16 pkt
KJ Heaa Turek
Złoto
Joanna Marciniak / Chelsea Blue / 1,11 pkt
KJ Metpol Grodziec
Srebro
Agnieszka Cecuga / Flay Away / 8,26 pkt
KJ Metpol Grodziec
Brąz
Adam Grzegorzewski / Casablanca / 10,94 %
Agro Aves Gajewniki
Złoto
Wiktoria Głowacka / KJ Zbyszko / 0 pkt
Srebro
Julia Kuśnierczak / Orinoko W
JUKS Mieczewo
Brąz
Aleksandra Bolko / Dragon
SH Jaszkowo
PIĄTEK - 3 lipca 2015 - II Półfinał
II pófinał MP SENIORZY - wyniki
1 m Piotr Morsztyn - Osadkowski Van Halen
KJ Osadkowski Jakubowice
KLASYFIKACJA po II półfinałach - wyniki
lider - Jarosław Skrzyczyński 0 pkt
KJ Agro Handel Śrem
1m. Krzysztof Okła Um Diabo
KKJ Kielce
KLASYFIKACJA po II półfinałach MP MJ - wyniki
lider Andrzej Opłatek 0 pkt
KJ Heaa Turek
II Półfinał MP Juniorów - wyniki
1 m Agnieszka Cecuga Flay Away
KJ Metpol Grodziec
KLASYFIKACJA po II pólfinałach - wyniki
lider Dajana Pawlicka 0 pkt
KJ Agro Handel Śrem
II Półfinał PP Dzieci - wyniki
1m. Julia Kuśnierczak Orinoko W
JUKS Mieczewo
KLASYFIKACJA po II półfinałach PP Dzieci
CZWARTEK - 2 lipca 2015 - I półfinały
Klasyfikacja SENIORZY po I półfinale
Jarosław Skrzyczyński i Inferno
Klasyfikacja MJ po I półfinale
Andrzej Opłatek i Poli Loli L
Dajana Pawlicka
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |