LXXI Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Seniorów

XXVI Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Młodych Jeźdźców

LVIII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Juniorów

Puchar Polski Dzieci grupa I 

Osadkowski Ladies Cup 

 

Jakubowice 8 - 11 sierpnia 2016 

 

Organizator : KJ Osadkowski Jakubowice 

Komitet Honorowy : Beata i Władysław Osadkowscy 

Dyrektor Zawodów : Marcin Klupś 

Dyrektor Sportowy Zawodów : Agnieszka Olszewska

Sędzia Główny - Dariusz Orzoł 

Gospodarz Toru : Arkadiusz Weckwert,  asystent Roman Sobkowiak

Delegat PZJ : Rudolf Mrugała 

Delegat Wet : Ryszard M. Grundwald 

Lek Wet : Michał Kaczorowski 

Kowal : Marcin Biały 

Biuro Zawodów : Karolina Studenna

Szef stajni : Arkadiusz Suczyński 

Koordynacja Ceremonii Otwarcia : Monika Morsztyn 

 

Mistrzostwa Polski Jakubowice 8-11 sierpnia 2016 WYNIKI

 

 

Podium MP Seniorów 2016 

Złoto - Kamil Grzelczyk / Wibaro / BKJ Bogusławice 
Srebro - Michał Kaźmierczak / Que Pasa 5 / KJ Leśna Wola
Brąz- Michał Ziębicki / Heartbreaker / KJK Szary Michałowice

 

WYNIKI pobierz

 

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Seniorów
Jakubowice, 08.09-11.09.2016

WYNIKI KOŃCOWE
 

145 - CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 (08-09-2016)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf. Nagroda
1 WIBARO Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 66,10 0 0,00  
2 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 66,18 0 0,04  
3 QUALIDAM Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 66,42 0 0,16  
4 QUASI DE KERGANE Wojcianiec Wojciech bpk 66,86 0 0,38  
5 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 69,15 0    
6 ABIGEJ Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 71,33 4 2,62  
7 QUITE DONALDSON Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 71,90 0 2,90  
8 QUE PASA 5 Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 72,29 0 3,10  
9 SURRIMO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 73,31 0 3,61  
10 URBANE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 74,72 4 4,31  
11 QUELF D'OR Kostrzewa Klara KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 75,39 0 4,65  
12 CASSIO MELLONI Wojcianiec Wojciech bpk 75,44 4    
13 HEARTBREAKER 5 Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 76,55 4 5,23  
14 OSADKOWSKI VAN HALEN Morsztyn Piotr KJ Osadkowski 77,26 0 5,58  
15 CELANA Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 77,49 8    
16 COLTRANE Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 78,64 4 6,27  
17 A QUITE Dahlke Wojciech Budzyński KS Kłos 79,42 4 6,66  
18 WOODY Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 79,63 8    
19 STUNTMAN 10 Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 80,26 4 7,08  
20 BAGAZZA M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 81,36 4    
21 CHABENTO Piwowarczyk Bałuk Sandra Stadnina Koni Ciekocinko 82,18 0 8,04  
22 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 82,37 4 8,14  
23 CARTOGRAN'S KISS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 83,77 4 8,84  
24 CHASSOT Klein Tomasz JKS Przybyszewo 84,78 8 9,34  
25 CASINO L Bętkowski Marcin Agro-Handel Śrem 85,16 16 9,53  
26 DENVER Z Kierznowski Hubert SKJ KIETLÓW 86,95 16 10,43  
27 CABALTICA Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 88,18 12    
28 CORRADO X Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 89,29 20    
29 DJEMBE VAN HET SCHAARBROEK Okła Krzysztof Kielecki KJ 89,41 16 11,66  
30 CAVARELLI Chrzanowski Jan KJ Ślęża 89,67 8 11,79  
31 CHACITOL Okła Krzysztof Kielecki KJ 93,43 16    
32 DILONA Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 94,86 12 14,38  
33 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 95,28 12 14,59  
34 ESCALONA Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 96,18 24    
35 BILLY BOY W Z Lemański Michał St. Agro-Aves Gajewniki 98,64 4 16,27  
36 SAGA Chrzanowski Jan KJ Ślęża 109,18 20    
37 CAROLUS Kuśmierkowska Kamila MKS Dąb SJ Dębno 111,98 8 22,94  
38 AVOCADO L Bętkowski Marcin Agro-Handel Śrem 129,70 12    
  CAESAR-A Lemański Michał St. Agro-Aves Gajewniki ELI      
  VIGOR Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn REZ      
  DJARVI B Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo REZ      
  GRAND ROBIN Klein Tomasz JKS Przybyszewo REZ      
  JURANDA Morsztyn Piotr KJ Osadkowski REZ      


 

150 - CS - 150, II półfinał Seniorów zwykły art.238.2.1 (09-09-2016)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf. Nagroda
1 WIBARO Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 0,00 1 0 74,16 0 0,00  
2 ABIGEJ Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 2,62 6 0 75,49 0 2,62  
3 QUELF D'OR Kostrzewa Klara KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 4,65 11 0 76,45 0 4,65  
4 CASSIO MELLONI Wojcianiec Wojciech bpk 0,38 4 0 77,43 0 0,38  
5 QUE PASA 5 Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 3,10 8 0 78,66 0 3,10  
6 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 8,14 22 0 83,35 0 8,14  
7 HEARTBREAKER 5 Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 5,23 13 0 83,60 0 5,23  
8 CELANA Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4,31 10 4 75,98 4 8,31  
9 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0,04 2 4 77,79 4 4,04  
10 A QUITE Dahlke Wojciech Budzyński KS Kłos 6,66 17 4 77,95 4 10,66  
11 DJARVI B Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 6,27 16 4 78,65 4 10,27  
12 CHABENTO Piwowarczyk Bałuk Sandra Stadnina Koni Ciekocinko 8,04 21 4 80,16 4 12,04  
13 CARTOGRAN'S KISS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 8,84 23 4 81,77 4 12,84  
14 WOODY Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 3,10 8 8 75,62      
15 AVOCADO L Bętkowski Marcin Agro-Handel Śrem 9,53 25 8 78,70 8 17,53  
16 QUITE DONALDSON Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 2,90 7 8 78,91 8 10,90  
17 CHASSOT Klein Tomasz JKS Przybyszewo 9,34 24 8 79,53 8 17,34  
18 BAGAZZA M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 2,90 7 8 80,61      
19 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0,04 2 12 75,19      
20 DJEMBE VAN HET SCHAARBROEK Okła Krzysztof Kielecki KJ 11,66 29 12 76,03 12 23,66  
21 DILONA Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 14,38 32 12 76,84 12 26,38  
22 SURRIMO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 3,61 9 12 77,89 12 15,61  
23 CHACITOL Okła Krzysztof Kielecki KJ 11,66 29 12 79,59      
24 CORRADO X Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 2,62 6 12 79,70      
25 COLTRANE Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 6,27 16 12 81,68      
26 STUNTMAN 10 Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 7,08 19 13 85,47 13 20,08  
27 CAVARELLI Chrzanowski Jan KJ Ślęża 11,79 30 16 80,59 16 27,79  
28 DENVER Z Kierznowski Hubert SKJ KIETLÓW 10,43 26 16 80,89 16 26,43  
29 OSADKOWSKI VAN HALEN Morsztyn Piotr KJ Osadkowski 5,58 14 16 96,96 16 21,58  
30 CAESAR-A Lemański Michał St. Agro-Aves Gajewniki 16,27 35 17 84,94 17 33,27  
31 GRAND ROBIN Klein Tomasz JKS Przybyszewo 9,34 24 18 90,98      
32 SAGA Chrzanowski Jan KJ Ślęża 11,79 30 20 79,92      
33 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 14,59 33 21 84,44 21 35,59  
  CAROLUS Kuśmierkowska Kamila MKS Dąb SJ Dębno 22,94 37 ELI   31 53,94  
  URBANE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4,31 10 REZ        
  ESCALONA Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 7,08 19 REZ        
  CABALTICA Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 8,84 23 REZ        
  CASINO L Bętkowski Marcin Agro-Handel Śrem 9,53 25 REZ        


 

155 - CS1 - 155, Finał MP Seniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 (11-09-2016)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót Wynik Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I NAW Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 WIBARO Grzelczyk Kamil Bogusławicki KJ 0,00 0 0,00 0 75,09 0,00 8 48,55 8,00     20000 PLN
2 QUE PASA 5 Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 3,10 0 3,10 0 76,91 3,10 5 52,55 8,10     15000 PLN
3 HEARTBREAKER 5 Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 5,23 0 5,23 4 80,91 9,23 1 54,15 10,23     11000 PLN
4 ABIGEJ Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 2,62 0 2,62 4 74,41 6,62 12 47,08 18,62     7000 PLN
5 URBANE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4,31 4 8,31 4 74,93 12,31 8 48,99 20,31     4000 PLN
6 QUASI DE KERGANE Wojcianiec Wojciech bpk 0,38 0 0,38 4 74,57 4,38 16 49,41 20,38     3000 PLN
7 QUELF D'OR Kostrzewa Klara KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 4,65 0 4,65 12 75,12 16,65 8 47,92 24,65     2000 PLN
8 QUITE DONALDSON Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 2,90 8 10,90 8 82,06 18,90 8 50,72 26,90     1500 PLN
9 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 8,14 0 8,14 15 96,43 23,14 15 62,81 38,14     1000 PLN
10 SURRIMO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 3,61 12 15,61 8 77,96 23,61 25 53,21 48,61     500 PLN
11 CARTOGRAN'S KISS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 8,84 4 12,84 12 82,93 24,84            
12 AVOCADO L Bętkowski Marcin Agro-Handel Śrem 9,53 8 17,53 8 80,09 25,53            
13 STUNTMAN 10 Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 7,08 13 20,08 8 73,46 28,08            
14 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0,04 4 4,04 25 88,03 29,04            
15 A QUITE Dahlke Wojciech Budzyński KS Kłos 6,66 4 10,66 22 90,96 32,66            
16 CAESAR-A Lemański Michał St. Agro-Aves Gajewniki 16,27 17 33,27 9 87,47 42,27            
17 CAVARELLI Chrzanowski Jan KJ Ślęża 11,79 16 27,79 24 77,60 51,79            
18 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 14,59 21 35,59 33 87,38 68,59            
  COLTRANE Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 6,27 4 10,27 WYC                
  CHABENTO Piwowarczyk Bałuk Sandra Stadnina Koni Ciekocinko 8,04 4 12,04 REZ                
  CHASSOT Klein Tomasz JKS Przybyszewo 9,34 8 17,34 ELI                
  OSADKOWSKI VAN HALEN Morsztyn Piotr KJ Osadkowski 5,58 16 21,58 WYC                
  CHACITOL Okła Krzysztof Kielecki KJ 11,66 12 23,66 WYC                
  DILONA Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 14,38 12 26,38 WYC                
  DENVER Z Kierznowski Hubert SKJ KIETLÓW 10,43 16 26,43 WYC                
  CAROLUS Kuśmierkowska Kamila MKS Dąb SJ Dębno 22,94 31 53,94 WYC                
  QUALIDAM Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0,16 WYC                    

 

   

 

Podium Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców 2016

Złoto - Andrzej Opłatek / El Camp / HEAA Turek t- rener Krzysztof Ludwiczak 
Srebro - Joanna Marciniak / Chelsea Blue / KJ Metpol Grodziec - trener Krzysztof Gozdek 
Brąz - Zuzanna Gowin / Captain / KJ Metpol Grodziec - trener Adam Nowak 

 

WYNIKI pobierz 

 

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Młodych Jeźdzców
Jakubowice, 08.09-11.09.2016

WYNIKI KOŃCOWE
 

140 - CC - 140, I półfinał Młodych Jeźdźców szybkości art.263 (08-09-2016)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf. Nagroda
1 LIGHT MY FIRE 7 Opłatek Andrzej (MJ.1997) KJ HEAA 73,31 0 0,00  
2 CHELSEA-BLUE Marciniak Joanna (MJ.1997) KJ Metpol Grodziec 76,87 4 1,78  
3 SEAQUEST Słodczyk Dominik (MJ.1995) KJ Zbrosławice 77,89 4 2,29  
4 CAPTAIN Gowin Zuzanna (MJ.1995) KJ Metpol Grodziec 80,38 4 3,54  
5 NASHVILLE 65 Jasiński Tomasz (MJ.1995) KSJ Zagozd 83,45 8 5,07  
6 CARTIER Grochowina Izabela (MJ.1997) UKS KJK STARY MŁYN WILCZKOWICE 89,45 12 8,07  
7 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Cecuga Agnieszka (MJ.1997) KJ Metpol Grodziec 95,62 0 11,16  


 

140 - CC - 140, II półfinał Młodych Jeźdźców, zwykły art.238.2.1 (09-09-2016)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf. Nagroda
1 EL CAMP Opłatek Andrzej (MJ.1997) KJ HEAA 0,00 1 0 76,36 0 0,00  
2 CARTIER Grochowina Izabela (MJ.1997) UKS KJK STARY MŁYN WILCZKOWICE 8,07 6 0 76,83 0 8,07  
3 CHELSEA-BLUE Marciniak Joanna (MJ.1997) KJ Metpol Grodziec 1,78 2 0 79,23 0 1,78  
4 NASHVILLE 65 Jasiński Tomasz (MJ.1995) KSJ Zagozd 5,07 5 0 79,46 0 5,07  
5 CAPTAIN Gowin Zuzanna (MJ.1995) KJ Metpol Grodziec 3,54 4 0 80,24 0 3,54  
6 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Cecuga Agnieszka (MJ.1997) KJ Metpol Grodziec 11,16 7 1 84,41 1 12,16  
7 SEAQUEST Słodczyk Dominik (MJ.1995) KJ Zbrosławice 2,29 3 8 83,28 8 10,29  


 

145/150 - CC1/CS - 145/150, Finał MP Młodych Jeźdźców, dwunawrotowy art.273.3.2 (10-09-2016)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót Wynik Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I NAW Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 EL CAMP Opłatek Andrzej (MJ.1997) KJ HEAA 0,00 0 0,00 4 72,49 4,00 4 47,53 8,00      
2 CHELSEA-BLUE Marciniak Joanna (MJ.1997) KJ Metpol Grodziec 1,78 0 1,78 0 72,98 1,78 12 47,95 13,78      
3 CAPTAIN Gowin Zuzanna (MJ.1995) KJ Metpol Grodziec 3,54 0 3,54 4 77,10 7,54 8 50,03 15,54      
4 NASHVILLE 65 Jasiński Tomasz (MJ.1995) KSJ Zagozd 5,07 0 5,07 16 77,34 21,07 0 51,67 21,07      
5 CARTIER Grochowina Izabela (MJ.1997) UKS KJK STARY MŁYN WILCZKOWICE 8,07 0 8,07 12 73,27 20,07 4 51,57 24,07      
6 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Cecuga Agnieszka (MJ.1997) KJ Metpol Grodziec 11,16 1 12,16 8 75,99 20,16 4 50,14 24,16      
7 SEAQUEST Słodczyk Dominik (MJ.1995) KJ Zbrosławice 2,29 8 10,29 16 74,41 26,29 12 50,85 38,29      


 

- CC1/CS - Klasyfikacja Finałowa - Młodzi Jeźdźcy (10-09-2016)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót Wynik Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I NAW Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 EL CAMP Opłatek Andrzej (MJ.1997) KJ HEAA 0 0 0,00 4 72,49 4,00 4 47,53 8,00     9000 PLN
2 CHELSEA-BLUE Marciniak Joanna (MJ.1997) KJ Metpol Grodziec 1,78 0 1,78 0 72,98 1,78 12 47,95 13,78     7000 PLN
3 CAPTAIN Gowin Zuzanna (MJ.1995) KJ Metpol Grodziec 3,54 0 3,54 4 77,10 7,54 8 50,03 15,54     5000 PLN
4 NASHVILLE 65 Jasiński Tomasz (MJ.1995) KSJ Zagozd 5,07 0 5,07 16 77,34 21,07 0 51,67 21,07     3000 PLN
5 CARTIER Grochowina Izabela (MJ.1997) UKS KJK STARY MŁYN WILCZKOWICE 8,07 0 8,07 12 73,27 20,07 4 51,57 24,07     1800 PLN
6 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Cecuga Agnieszka (MJ.1997) KJ Metpol Grodziec 11,16 1 12,16 8 75,99 20,16 4 50,14 24,16     1500 PLN
7 SEAQUEST Słodczyk Dominik (MJ.1995) KJ Zbrosławice 2,29 8 10,29 16 74,41 26,29 12 50,85 38,29     1100 PLN



 

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com

 

  

Podium Mistrzostw Polski Juniorów 2016 

Złoto Martin Rozynek /  Catoki / KJ Profil Piła  trener Przemysław Rozynek 
Srebro - Adam Grzegorzewski / Zazou Szumawa / KJ Agro Aves Gajewniki  trener Stanisław Marchwicki 
Brąz -Monika Grundkowska / Dhaha / WLKS Krakus Swoszowice trener Tomasz Włodarski

 

WYNIKI pobierz 

 

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Juniorów
Jakubowice, 08.09-11.09.2016

WYNIKI KOŃCOWE



135 - C1 - 135, I półfinał Juniorów, szybkości art.263 (09-09-2016)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf. Nagroda
1 BARTINO Pawlicka Dajana (J.1998) KJ Agro-Handel Śrem 69,61 4 0,00  
2 CATOKI Rozynek Martin (J.1998) KJ Profil Piła 70,53 4 0,46  
3 DONJUAN H Lewicki Filip (JM.2001) KJ Czahary Pogorzelica 71,66 0 1,03  
4 NARCOTIN Bembenik Olimpia (J.1998) KJ Przybyszewo 72,15 0 1,27  
5 OKARINO Grzegorzewski Adam (J.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 72,69 8 1,54  
6 CODETIA VDL Lewicki Filip (JM.2001) KJ Czahary Pogorzelica 72,94 8    
7 AARON 340 Piątkowski Stanisław (J.1999) KJ Strzała Krubiczew 73,52 0 1,96  
8 ZAZOU SZUMAWA Grzegorzewski Adam (J.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 73,96 0    
9 DHAHA Grundkowska Monika (J.1998) WLKS Krakus Kraków 73,99 0 2,19  
10 SIROKO Korbalewska Kaja (J.1999) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 74,29 4 2,34  
11 WINNING MOOD Jaglarz Julia (J.1999) Vanto Jumping Team 75,31 8 2,85  
12 CHIMEQUYL Bolko Aleksandra (JM.2001) SK Ciekocinko 75,43 0 2,91  
13 COMET 235 Szmytka Michalina (J.1998) Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki 75,71 0 3,05  
14 PASCAVELLO J Matuszewska Magdalena (J.1999) OSK Michalscy 76,28 4 3,34  
15 CON SUERTE Czura Hanna (J.1998) BPK 78,22 0 4,31  
16 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (J.1999) OSK Michalscy 79,02 4    
17 FIORUCCI Grundkowska Monika (J.1998) WLKS Krakus Kraków 79,99 4    
18 CONTENDRO LADY Zagała Helena (J.2000) SKJ Beckersport Raszyn 80,14 12 5,27  
19 DIRTY HARRY Michalska Julia (J.1998) bpk 80,61 4 5,50  
20 EMAR Seroka Anna (J.1998) Largo SA 80,73 8 5,56  
21 CZUDYNO DE REM Z Korbalewska Kaja (J.1999) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 81,41 8    
22 ARONIA Głowacka Wiktoria (JM.2001) Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 83,11 8 6,75  
23 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (J.1998) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 83,76 8 7,08  
24 CABALLO Szychulska Karolina (J.1998) JK SR Michelin Włocławek 84,50 8 7,45  
25 ELWICA DN Bado Gabriela (JM.2001) bpk 85,11 12 7,75  
26 COSTELLO Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 86,88 8 8,64  
27 WALKOVER Modelewski Patryk (J.1999) KJ Stajnia Modelewscy 87,17 20 8,78  
28 TOULOUSE SAINT AMOUR Bado Gabriela (JM.2001) bpk 88,12 12    
29 UITMUNTEND K Sawicka Marta (J.1999) SKJ Kietlów 88,14 4 9,27  
30 EXTRA DOLLARS Seroka Anna (J.1998) Largo SA 89,88 8    
31 HARRY Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 90,65 8 10,52  
32 CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) TKJ Garbówek 91,82 16 11,11  
33 ASESOR Szychulska Karolina (J.1998) JK SR Michelin Włocławek 93,19 16    
34 LORGAN S Rozynek Martin (J.1998) KJ Profil Piła 93,31 4    
35 COUNTESS OF HIGHFIELDS Zagała Helena (J.2000) SKJ Beckersport Raszyn 93,81 8    
36 ORINOKO W Kuśnierczak Julia (JM.2001) JUKS Mieczewo 94,00 12 12,20  
37 NIRMETTE Rynkiewicz Martyna (J.1999) LKJ w Gałkowie 95,17 8 12,78  
38 DIANITA-H Janekovic Marie (J.2000) Stowarzyszenie KS Chojnów 95,20 12 12,80  
39 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (J.1998) KJ Trachy Sośnicowice 95,23 20 12,81  
40 AL AWAR Balcer Monika (J.1998) SKJ Bajardo Augustówek 95,38 8 12,89  
41 BALTAZAR DU ROUET Żołądkiewicz Maciej (J.1998) KJ Bonin 95,99 12 13,19  
42 WUNSCHTRAUM 88 Jaglarz Julia (J.1999) Vanto Jumping Team 97,86 4    
43 ERICSSON Szmytka Michalina (J.1998) Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki 101,40 8    
44 LILI MARLENE Klinge Julia (J.1998) KJ Podkowa Gruszczyn 103,08 20 16,74  
45 COCO CHANEL K Kuśnierczak Julia (JM.2001) JUKS Mieczewo 110,90 4    
46 EVENING BREEZE Ostrowska Julia (J.1998) Polski Polo Klub 115,09 4 22,74  
  ASER Bogalecka Julia (J.1998) Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne ELI   32,74  
  CLEAN Przeździęg Julia (J.2000) ZKJ Przylep-Lotnisko ELI   32,74  
  NELA Rynkiewicz Martyna (J.1999) LKJ w Gałkowie ELI      
  VERSACE H Osieka Hanna (J.1998) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo ELI      
  KONSTELACJA Kowalak Martyna (J.1998) LKS Cwał Poznań ELI   32,74  
  JAMAYKA Górczyńska Klaudia (J.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. ELI   32,74  
  CLEARVILLE Szustkowska Oliwia (J.1999) bpk ELI   32,74  
  WIOLA 19 Szustkowska Oliwia (J.1999) bpk ELI      
  MAKADI Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice ELI      
  DRAGON Bolko Aleksandra (JM.2001) SK Ciekocinko REZ      
  BEBETO Pawlicka Dajana (J.1998) KJ Agro-Handel Śrem WYC      


135 - C1 - 135, II półfinał Juniorów, zwykły art.238.2.1 (10-09-2016)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf. Nagroda
1 COSTELLO Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 8,64 26 0 80,73 0 8,64  
2 ZAZOU SZUMAWA Grzegorzewski Adam (J.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 1,54 5 0 82,54 0 1,54  
3 CABALLO Szychulska Karolina (J.1998) JK SR Michelin Włocławek 7,45 24 0 82,80 0 7,45  
4 OKARINO Grzegorzewski Adam (J.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 1,54 5 4 76,17      
5 LILI MARLENE Klinge Julia (J.1998) KJ Podkowa Gruszczyn 16,74 44 4 79,03 4 20,74  
6 NIRMETTE Rynkiewicz Martyna (J.1999) LKJ w Gałkowie 12,78 37 4 79,35 4 16,78  
7 CATOKI Rozynek Martin (J.1998) KJ Profil Piła 0,46 2 4 82,10 4 4,46  
8 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (J.1998) KJ Trachy Sośnicowice 12,81 39 4 82,29 4 16,81  
9 FIORUCCI Grundkowska Monika (J.1998) WLKS Krakus Kraków 2,19 9 4 83,38 4 6,19  
10 BALTAZAR DU ROUET Żołądkiewicz Maciej (J.1998) KJ Bonin 13,19 41 7 97,43 7 20,19  
11 SIROKO Korbalewska Kaja (J.1999) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 2,34 10 8 75,31 8 10,34  
12 BARTINO Pawlicka Dajana (J.1998) KJ Agro-Handel Śrem 0,00 1 8 78,71 8 8,00  
13 CON SUERTE Czura Hanna (J.1998) BPK 4,31 15 8 78,77 8 12,31  
14 BEBETO Pawlicka Dajana (J.1998) KJ Agro-Handel Śrem 0,00 1 8 79,18      
15 CODETIA VDL Lewicki Filip (JM.2001) KJ Czahary Pogorzelica 1,03 3 8 79,90 8 9,03  
16 DRAGON Bolko Aleksandra (JM.2001) SK Ciekocinko 2,91 12 8 80,65 8 10,91  
17 LORGAN S Rozynek Martin (J.1998) KJ Profil Piła 0,46 2 8 80,68      
18 NARCOTIN Bembenik Olimpia (J.1998) KJ Przybyszewo 1,27 4 8 81,23 8 9,27  
19 COMET 235 Szmytka Michalina (J.1998) Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki 3,05 13 8 81,52 8 11,05  
20 CHIMEQUYL Bolko Aleksandra (JM.2001) SK Ciekocinko 2,91 12 8 81,77      
21 DIRTY HARRY Michalska Julia (J.1998) bpk 5,50 19 8 82,67 8 13,50  
22 DONJUAN H Lewicki Filip (JM.2001) KJ Czahary Pogorzelica 1,03 3 8 82,96      
23 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (J.1999) OSK Michalscy 3,34 14 8 84,87 8 11,34  
24 UITMUNTEND K Sawicka Marta (J.1999) SKJ Kietlów 9,27 29 9 86,06 9 18,27  
25 WINNING MOOD Jaglarz Julia (J.1999) Vanto Jumping Team 2,85 11 12 77,24 12 14,85  
26 PASCAVELLO J Matuszewska Magdalena (J.1999) OSK Michalscy 3,34 14 12 82,99      
27 EXTRA DOLLARS Seroka Anna (J.1998) Largo SA 5,56 20 12 85,24 12 17,56  
28 WALKOVER Modelewski Patryk (J.1999) KJ Stajnia Modelewscy 8,78 27 16 77,85 16 24,78  
29 ORINOKO W Kuśnierczak Julia (JM.2001) JUKS Mieczewo 12,20 36 16 77,99 16 28,20  
30 CONTENDRO LADY Zagała Helena (J.2000) SKJ Beckersport Raszyn 5,27 18 16 78,06 16 21,27  
31 CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) TKJ Garbówek 11,11 32 16 78,99 16 27,11  
32 ELWICA DN Bado Gabriela (JM.2001) bpk 7,75 25 16 81,96 16 23,75  
33 TOULOUSE SAINT AMOUR Bado Gabriela (JM.2001) bpk 7,75 25 16 83,06      
34 DIANITA-H Janekovic Marie (J.2000) Stowarzyszenie KS Chojnów 12,80 38 17 87,16 17 29,80  
35 ARONIA Głowacka Wiktoria (JM.2001) Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 6,75 22 19 94,64 19 25,75  
36 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (J.1998) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 7,08 23 20 75,91 20 27,08  
37 CZUDYNO DE REM Z Korbalewska Kaja (J.1999) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 2,34 10 20 79,58      
38 WUNSCHTRAUM 88 Jaglarz Julia (J.1999) Vanto Jumping Team 2,85 11 26 92,81      
39 COCO CHANEL K Kuśnierczak Julia (JM.2001) JUKS Mieczewo 12,20 36 26 93,87      
40 KONSTELACJA Kowalak Martyna (J.1998) LKS Cwał Poznań 32,74 ELI 41 89,98 41 73,74  
  CLEARVILLE Szustkowska Oliwia (J.1999) bpk 32,74 ELI ELI   51    
  JAMAYKA Górczyńska Klaudia (J.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 32,74 ELI ELI   51    
  COUNTESS OF HIGHFIELDS Zagała Helena (J.2000) SKJ Beckersport Raszyn 5,27 18 ELI        
  AL AWAR Balcer Monika (J.1998) SKJ Bajardo Augustówek 12,89 40 ELI   51 63,89  
  ERICSSON Szmytka Michalina (J.1998) Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki 3,05 13 ELI        
  VERSACE H Osieka Hanna (J.1998) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 7,08 23 ELI        
  ASER Bogalecka Julia (J.1998) Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne 32,74 ELI ELI   51    
  AARON 340 Piątkowski Stanisław (J.1999) KJ Strzała Krubiczew 1,96 7 ELI   51 52,96  
  MAKADI Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 8,64 26 ELI        
  EVENING BREEZE Ostrowska Julia (J.1998) Polski Polo Klub 22,74 46 ELI   51 73,74  
  WIOLA 19 Szustkowska Oliwia (J.1999) bpk 32,74 ELI ELI        
  DHAHA Grundkowska Monika (J.1998) WLKS Krakus Kraków 2,19 9 REZ        
  HARRY Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 10,52 31 ELI   51 61,52  


140 - CC - 140, Finał MP Juniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 (11-09-2016)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót Wynik Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I NAW Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 CATOKI Rozynek Martin (J.1998) KJ Profil Piła 0,46 4 4,46 0 84,92 4,46 0 54,97 4,46     8000 PLN
2 ZAZOU SZUMAWA Grzegorzewski Adam (J.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 1,54 0 1,54 4 84,08 5,54 0 59,04 5,54     6000 PLN
3 DHAHA Grundkowska Monika (J.1998) WLKS Krakus Kraków 2,19 4 6,19 5 88,35 11,19 0 58,45 11,19     4000 PLN
4 BEBETO Pawlicka Dajana (J.1998) KJ Agro-Handel Śrem 0,00 8 8,00 4 84,55 12,00 0 58,71 12,00     2400 PLN
5 COMET 235 Szmytka Michalina (J.1998) Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki 3,05 8 11,05 4 82,15 15,05 0 59,12 15,05     1500 PLN
6 CABALLO Szychulska Karolina (J.1998) JK SR Michelin Włocławek 7,45 0 7,45 4 83,05 11,45 4 58,74 15,45     1000 PLN
7 DONJUAN H Lewicki Filip (JM.2001) KJ Czahary Pogorzelica 1,03 8 9,03 4 87,13 13,03 4 60,61 17,03     750 PLN
8 UITMUNTEND K Sawicka Marta (J.1999) SKJ Kietlów 9,27 9 18,27 0 85,80 18,27 0 61,57 18,27     650 PLN
9 DIRTY HARRY Michalska Julia (J.1998) bpk 5,50 8 13,50 5 88,11 18,50 4 61,33 22,50     400 PLN
10 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (J.1999) OSK Michalscy 3,34 8 11,34 4 84,65 15,34 8 60,01 23,34     300 PLN
11 NIRMETTE Rynkiewicz Martyna (J.1999) LKJ w Gałkowie 12,78 4 16,78 0 80,58 16,78 8 56,68 24,78      
12 NARCOTIN Bembenik Olimpia (J.1998) KJ Przybyszewo 1,27 8 9,27 12 83,74 21,27 4 62,44 25,27      
13 SIROKO Korbalewska Kaja (J.1999) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 2,34 8 10,34 12 82,00 22,34 8 55,86 30,34      
14 EXTRA DOLLARS Seroka Anna (J.1998) Largo SA 5,56 12 17,56 4 84,30 21,56 12 57,71 33,56      
15 COSTELLO Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 8,64 0 8,64 16 102,97 24,64 14 71,14 38,64      
16 CON SUERTE Czura Hanna (J.1998) BPK 4,31 8 12,31 8 85,28 20,31 20 96,23 40,31      
17 LILI MARLENE Klinge Julia (J.1998) KJ Podkowa Gruszczyn 16,74 4 20,74 4 79,73 24,74            
18 WINNING MOOD Jaglarz Julia (J.1999) Vanto Jumping Team 2,85 12 14,85 14 92,56 28,85            
19 TOULOUSE SAINT AMOUR Bado Gabriela (JM.2001) bpk 7,75 16 23,75 8 87,31 31,75            
20 BALTAZAR DU ROUET Żołądkiewicz Maciej (J.1998) KJ Bonin 13,19 7 20,19 12 86,71 32,19            
21 WALKOVER Modelewski Patryk (J.1999) KJ Stajnia Modelewscy 8,78 16 24,78 8 81,63 32,78            
22 CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) TKJ Garbówek 11,11 16 27,11 8 81,51 35,11            
23 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (J.1998) KJ Trachy Sośnicowice 12,81 4 16,81 24 85,00 40,81            
24 CONTENDRO LADY Zagała Helena (J.2000) SKJ Beckersport Raszyn 5,27 16 21,27 20 78,60 41,27            
25 DIANITA-H Janekovic Marie (J.2000) Stowarzyszenie KS Chojnów 12,80 17 29,80 12 87,71 41,80            
26 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (J.1998) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 7,08 20 27,08 20 82,76 47,08            
27 HARRY Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 10,52 51 61,52 16 81,97 77,52            
28 KONSTELACJA Kowalak Martyna (J.1998) LKS Cwał Poznań 32,74 41 73,74 28 81,51 101,74            
  DRAGON Bolko Aleksandra (JM.2001) SK Ciekocinko 2,91 8 10,91 ELI                
  ARONIA Głowacka Wiktoria (JM.2001) Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 6,75 19 25,75 ELI                
  ORINOKO W Kuśnierczak Julia (JM.2001) JUKS Mieczewo 12,20 16 28,20 ELI                
  AARON 340 Piątkowski Stanisław (J.1999) KJ Strzała Krubiczew 1,96 51 52,96 WYC                
  AL AWAR Balcer Monika (J.1998) SKJ Bajardo Augustówek 12,89 51 63,89 DYS                
  EVENING BREEZE Ostrowska Julia (J.1998) Polski Polo Klub 22,74 51 73,74 WYC                
  CLEARVILLE Szustkowska Oliwia (J.1999) bpk 32,74 ELI                    
  JAMAYKA Górczyńska Klaudia (J.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 32,74 ELI                    
  ASER Bogalecka Julia (J.1998) Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne 32,74 ELI                    
  CLEAN Przeździęg Julia (J.2000) ZKJ Przylep-Lotnisko 32,74 WYC                    



HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com

 

 

 

  

 

Podium Puchar Polski Dzieci  I 2016

Złoto Aleksandra Kierznowska  Dior V / KJ Kietlów - trener Hubert Kierznowski

Srebro -  Maria Baehr  /  La Strada L / KJ Agro Hande Śrem l - trener Arkadiusz Fimmel 

Brąz - Juliana Suska / Gilea / KS Chojnów - trener Grzegorz Kubiak

 

WYNIKI pobierz 

 

Puchar Polski Dzieci grupa I
Jakubowice, 08.09-11.09.2016

WYNIKI KOŃCOWE
 

120 - N - 120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1 (09-09-2016)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas I półf. Nagroda
1 WERBEL Szewczyk Maja (JM.2002) KJ Avanti Opole 0 82,82 0  
2 DIOR V. Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ KIETLÓW 0 82,93 0  
3 TROK-K Kiewrel Agnieszka (JM.2002) WLKS KRAKUS SWOSZOWICE 0 83,49 0  
4 CANTURO I Wilczewska Weronika (JM.2002) JKS Narew Różan 0 84,68 0  
5 GILEA Suska Juliana (JM.2003) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 87,40 0  
6 LA DAME BLANCHE L Baehr Maria (JM.2002) KJ Agro-Handel Śrem 0 87,76 0  
7 SOPRAN 10 Parkitny Maksymilian (JM.2003) Karkonoski KJ 0 88,05 0  
8 CANALETTO II Sawicka Natalia (JM.2002) KJ Kietlów 0 88,06 0  
9 VALENCIA Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ KIETLÓW 4 73,32    
10 SALMINA W Wilczewska Weronika (JM.2002) JKS Narew Różan 4 79,29    
11 KURTYNIA HAVBEK Makowska Martyna (JM.2002) Largo S.A. Warszawa 4 83,79 4  
12 PREZYDENT II W Niewiadomski Kacper (JM.2002) WKJ Lublin 4 83,96 4  
13 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 87,77 4  
14 LA STRADA L Baehr Maria (JM.2002) KJ Agro-Handel Śrem 4 92,21    
15 LITTLE MAN 007 Parkitny Maksymilian (JM.2003) Karkonoski KJ 5 95,80    
16 APERITIF Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 5 96,53    
17 HUBERTUS Stasiak Anna (JM.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 6 99,26 6  
18 GRANDEZA Skrobacz Olga (JM.2003) WLKS Krakus 8 81,23 8  
19 QUANTICO Szlufik Aniela (JM.2002) Tuszyński KJ Garbówek 8 92,64 8  
20 CASTELLO BRANCO Wieczorek Pauline (JM.2002) LKS Dragon Nowielice 9 94,04 9  
21 CLAAS Brattli Vivian (JM.2002) KJK Szary Michałowice 10 97,40 10  
22 ALOUBETTE Suska Juliana (JM.2003) Stowarzyszenie KS Chojnów 10 115,86    
23 NIKIDAM DU CHATEAU Czekaj Przemysław (JM.2002) KJ Okoły 12 88,29 12  
  LIMBO Rogalska Weronika (JM.2003) Largo S.A. ELI   22  
  ROCCO Czekaj Przemysław (JM.2002) KJ Okoły ELI      
  NEWADA Kiewrel Agnieszka (JM.2002) WLKS KRAKUS SWOSZOWICE REZ      


 

120 - N - 120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1 (10-09-2016)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf. Nagroda
1 WERBEL Szewczyk Maja (JM.2002) KJ Avanti Opole 0 1 0 71,37 0 0,00  
2 LA STRADA L Baehr Maria (JM.2002) KJ Agro-Handel Śrem 0 6 0 75,55 0 0,00  
3 TROK-K Kiewrel Agnieszka (JM.2002) WLKS KRAKUS SWOSZOWICE 0 3 0 75,81 0 0,00  
4 QUANTICO Szlufik Aniela (JM.2002) Tuszyński KJ Garbówek 8 19 0 76,11 0 8,00  
5 VALENCIA Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ KIETLÓW 0 2 0 78,60 0 0,00  
6 GILEA Suska Juliana (JM.2003) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 5 0 78,73 0 0,00  
7 SOPRAN 10 Parkitny Maksymilian (JM.2003) Karkonoski KJ 0 7 0 79,14 0 0,00  
8 PREZYDENT II W Niewiadomski Kacper (JM.2002) WKJ Lublin 4 12 0 80,52 0 4,00  
9 APERITIF Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 13 0 80,56 0 4,00  
10 LIMBO Rogalska Weronika (JM.2003) Largo S.A. 22 ELI 0 80,73 0 22,00  
11 CLAAS Brattli Vivian (JM.2002) KJK Szary Michałowice 10 21 0 80,94 0 10,00  
12 CANTURO I Wilczewska Weronika (JM.2002) JKS Narew Różan 0 4 0 81,42 0 0,00  
13 HUBERTUS Stasiak Anna (JM.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 6 17 0 83,01 0 6,00  
14 KURTYNIA HAVBEK Makowska Martyna (JM.2002) Largo S.A. Warszawa 4 11 4 75,29 4 8,00  
15 ALOUBETTE Suska Juliana (JM.2003) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 5 4 77,19      
16 LA DAME BLANCHE L Baehr Maria (JM.2002) KJ Agro-Handel Śrem 0 6 4 82,76      
17 CASTELLO BRANCO Wieczorek Pauline (JM.2002) LKS Dragon Nowielice 9 20 6 93,66 6 15,00  
18 CANALETTO II Sawicka Natalia (JM.2002) KJ Kietlów 0 8 7 94,12 7 7,00  
19 LITTLE MAN 007 Parkitny Maksymilian (JM.2003) Karkonoski KJ 0 7 7 95,19      
20 NIKIDAM DU CHATEAU Czekaj Przemysław (JM.2002) KJ Okoły 12 23 8 82,22 8 20,00  
21 SALMINA W Wilczewska Weronika (JM.2002) JKS Narew Różan 0 4 12 78,58      
  TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 13 REZ        
  DIOR V. Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ KIETLÓW 0 2 REZ        


 

125/125 - N1/N1 - 125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2 (11-09-2016)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót Wynik Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I NAW Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 DIOR V. Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ KIETLÓW 0 0 0,00 0 78,38 0,00 0 50,06 0,00 0 31,99  
2 LA STRADA L Baehr Maria (JM.2002) KJ Agro-Handel Śrem 0 0 0,00 0 77,86 0,00 0 51,15 0,00 0 32,65  
3 GILEA Suska Juliana (JM.2003) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 0 0,00 0 72,51 0,00 0 50,17 0,00 8 29,66  
4 SOPRAN 10 Parkitny Maksymilian (JM.2003) Karkonoski KJ 0 0 0,00 0 78,48 0,00 0 50,77 0,00 8 35,22  
5 TROK-K Kiewrel Agnieszka (JM.2002) WLKS KRAKUS SWOSZOWICE 0 0 0,00 4 72,78 4,00 0 50,63 4,00      
6 PREZYDENT II W Niewiadomski Kacper (JM.2002) WKJ Lublin 4 0 4,00 0 76,14 4,00 0 51,20 4,00      
7 CLAAS Brattli Vivian (JM.2002) KJK Szary Michałowice 10 0 10,00 0 75,80 10,00 0 50,27 10,00      
8 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 0 4,00 8 74,54 12,00 4 48,77 16,00      
9 QUANTICO Szlufik Aniela (JM.2002) Tuszyński KJ Garbówek 8 0 8,00 4 74,22 12,00 4 48,82 16,00      
10 CANTURO I Wilczewska Weronika (JM.2002) JKS Narew Różan 0 0 0,00 9 85,50 9,00 ELI          
11 CANALETTO II Sawicka Natalia (JM.2002) KJ Kietlów 0 7 7,00 12 82,02 19,00            
12 HUBERTUS Stasiak Anna (JM.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 6 0 6,00 16 75,45 22,00            
13 NIKIDAM DU CHATEAU Czekaj Przemysław (JM.2002) KJ Okoły 12 8 20,00 8 75,14 28,00            
14 LIMBO Rogalska Weronika (JM.2003) Largo S.A. 22 0 22,00 17 84,07 39,00            
  WERBEL Szewczyk Maja (JM.2002) KJ Avanti Opole 0 0 0,00 ELI                
  KURTYNIA HAVBEK Makowska Martyna (JM.2002) Largo S.A. Warszawa 4 4 8,00 ELI                
  CASTELLO BRANCO Wieczorek Pauline (JM.2002) LKS Dragon Nowielice 9 6 15,00 ELI                
  GRANDEZA Skrobacz Olga (JM.2003) WLKS Krakus 8 18 26,00                  



 

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com

 

 

 

Podium Osadkowski Ladies Cup  2016

1m Małgorzata Koszucka / Alvaro / KJ Wechta Rosnówko 

2m Aleksandra Dąbkowska / Tokajer / AZS Politechnika Warszawska 

3m Aleksandra Kozanecka / Calero Z / Szumawa Bobrowiec 

 

WYNIKI pobierz 

 

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody konkursy dodatkowe Ladies Cup
Jakubowice, 08.09-11.09.2016

WYNIKI KOŃCOWE
 

130 - C - 130, I półfinał Ladies Cup, szybkości art.263 (08-09-2016)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf. Nagroda
1 CHARYZMA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 59,76 0 0,00  
2 ALVARO 121 Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko 61,49 0 0,87  
3 POETIN Cieślar Julia KJK Elizar 63,11 0 1,68  
4 CALERO Z Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 63,17 0 1,71  
5 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 63,58 0 1,91  
6 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 63,83 0    
7 TIRAMISU Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 64,94 4 2,59  
8 CARETINO KAMA Kuśmierkowska Kamila MKS Dąb SJ Dębno 65,53 0 2,89  
9 NUMBER ONE 28 Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko 65,55 4    
10 PABLO I Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 65,60 0 2,92  
11 TOKAJER 8 Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej 66,43 0 3,34  
12 QUEEN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski sp.z o.o 66,46 0 3,35  
13 WINA Kostrzewa Klara KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 66,50 0 3,37  
14 ANTINA Koziarowska Natalia WLKS Krakus 68,39 4 4,32  
15 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 68,94 0    
16 ESPRIT Matysiak Izabela KJ Jeziorki-Osieczna 69,73 4 4,99  
17 ULIVAN Dahlke Agata Budzyński KS Kłos 69,87 0 5,06  
18 TAROLA D Skrzypiec Agata (JM.2001) KJK Elizar 71,84 4 6,04  
19 VIPER W Z Słowińska Marika Stadnina Koni Ciekocinko 73,91 8 7,08  
20 PIEROT Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce 75,56 8 7,90  
21 NAKITA Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica 76,82 8 8,53  
22 WINNIE THE POOH R Krzanowska Adrianna Soymax Horse Team 80,37 4 10,31  
23 ARCHIMEDES Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy 83,13 4 11,69  
24 CAPRINI 3 Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ 83,15 4 11,70  
25 SANTIAGO Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti 83,63 0 11,94  
26 OSADKOWSKI BORODIN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski sp.z o.o 85,62 0    
  COCAINE BLUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti ELI      
  LANDLIEBE JO WE Skrzypiec Agata (JM.2001) KJK Elizar ELI      
  DON JOUAN HBC Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin ELI      


 

135 - C1 - 135, II półfinał Ladies Cup, zwykły art.238.2.1 (09-09-2016)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf. Nagroda
1 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 1,71 4 0 74,26 0 1,71  
2 SANTIAGO Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti 11,94 25 0 74,36 0 11,94  
3 CARETINO KAMA Kuśmierkowska Kamila MKS Dąb SJ Dębno 2,89 8 0 76,89 0 2,89  
4 PABLO I Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 2,92 10 0 77,20 0 2,92  
5 PIEROT Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce 7,90 20 0 78,19 0 7,90  
6 ANTINA Koziarowska Natalia WLKS Krakus 4,32 14 0 79,19 0 4,32  
7 TIRAMISU Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 2,59 7 0 79,21 0 2,59  
8 WINNIE THE POOH R Krzanowska Adrianna Soymax Horse Team 10,31 22 0 79,91 0 10,31  
9 TOKAJER 8 Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej 3,34 11 0 80,55 0 3,34  
10 NUMBER ONE 28 Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko 0,87 2 0 81,99 0 0,87  
11 CAPRINI 3 Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ 11,70 24 0 83,47 0 11,70  
12 VIPER W Z Słowińska Marika Stadnina Koni Ciekocinko 7,08 19 4 75,56 4 11,08  
13 CHARYZMA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0,00 1 4 77,20 4 4,00  
14 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 1,91 5 4 77,45 4 5,91  
15 ARCHIMEDES Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy 11,69 23 4 78,13 4 15,69  
16 OSADKOWSKI BORODIN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski sp.z o.o 3,35 12 4 84,08 4 7,35  
17 ULIVAN Dahlke Agata Budzyński KS Kłos 5,06 17 8 72,55 8 13,06  
18 NAKITA Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica 8,53 21 8 75,43 8 16,53  
19 COCAINE BLUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti 11,94 25 8 80,08      
20 ESPRIT Matysiak Izabela KJ Jeziorki-Osieczna 4,99 16 12 77,19 12 16,99  
21 TAROLA D Skrzypiec Agata (JM.2001) KJK Elizar 6,04 18 12 77,47 12 18,04  
22 WINA Kostrzewa Klara KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 3,37 13 12 78,05 12 15,37  
23 LANDLIEBE JO WE Skrzypiec Agata (JM.2001) KJK Elizar 6,04 18 25 86,26      
  QUEEN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski sp.z o.o 3,35 12 ELI        
  DON JOUAN HBC Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0,00 1 ELI        
  POETIN Cieślar Julia KJK Elizar 1,68 3 ELI   22 23,68  
  ALVARO 121 Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko 0,87 2 REZ        
  WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 2,59 7 REZ        


 

140 - CC - 140, Finał Ladies Cup, dwunawrotowy art.273.3.2 (10-09-2016)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót Wynik Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I NAW Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 ALVARO 121 Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko 0,87 0 0,87 0 84,76 0,87 0 49,80 0,87      
2 TOKAJER 8 Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej 3,34 0 3,34 0 84,81 3,34 0 49,49 3,34      
3 CALERO Z Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 1,71 0 1,71 4 83,65 5,71 0 50,23 5,71      
4 VIPER W Z Słowińska Marika Stadnina Koni Ciekocinko 7,08 4 11,08 0 83,85 11,08 0 49,74 11,08      
5 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 1,91 4 5,91 0 83,48 5,91 8 49,27 13,91      
6 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 2,59 0 2,59 8 82,33 10,59 4 49,05 14,59      
7 COCAINE BLUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti 11,94 0 11,94 0 89,95 11,94 4 53,34 15,94      
8 CHARYZMA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0,00 4 4,00 8 84,82 12,00 8 48,51 20,00      
9 PABLO I Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 2,92 0 2,92 8 82,50 10,92 13 56,07 23,92      
10 ANTINA Koziarowska Natalia WLKS Krakus 4,32 0 4,32 8 82,94 12,32 12 50,14 24,32      
11 CAPRINI 3 Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ 11,70 0 11,70 4 88,22 15,70 ELI          
12 OSADKOWSKI BORODIN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski sp.z o.o 3,35 4 7,35 10 96,03 17,35            
13 PIEROT Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce 7,90 0 7,90 12 89,90 19,90            
14 ULIVAN Dahlke Agata Budzyński KS Kłos 5,06 8 13,06 8 87,98 21,06            
15 ARCHIMEDES Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy 11,69 4 15,69 6 95,95 21,69            
16 CARETINO KAMA Kuśmierkowska Kamila MKS Dąb SJ Dębno 2,89 0 2,89 20 85,32 22,89            
17 NAKITA Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica 8,53 8 16,53 8 86,42 24,53            
18 ESPRIT Matysiak Izabela KJ Jeziorki-Osieczna 4,99 12 16,99 12 81,29 28,99            
19 TAROLA D Skrzypiec Agata (JM.2001) KJK Elizar 6,04 12 18,04 12 79,74 30,04            
20 POETIN Cieślar Julia KJK Elizar 1,68 22 23,68 20 76,98 43,68            
  WINNIE THE POOH R Krzanowska Adrianna Soymax Horse Team 10,31 0 10,31 ELI                
  WINA Kostrzewa Klara KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 3,37 12 15,37 WYC                



 

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com

 

FINAŁY 11 września 2016 

 

 

GALERIA sobota 10 września 2016

 

 

 

 

 

GALERIA  piątek 09 września 2016 

 

 

 

GALERIA czwartek 09 września 2016 

 

 

 

 

 

GALERIA  czwartek 8 września 2016 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   570
2. Maruszak Lena 444
3 Barański Mikołaj  423
4. Sydow Natalia 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Wypchło Aleksandra  209
8. Handzlik Maciej  209
8. Tybulczuk  Tamara  209
10. Lewandowski Aleksander  195

31/05/24

1. Biegalska Iga 489
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 298
4. Macieszczak Ewa      264
5. Sówka Nell    199
6. Skrzyczyński Patryk 174
7. Padalak Maria l 164
8. Zawadzka Eliza  146
9. Kucharska Antonina  145
10. Nawrocka Roksana  141

31/05/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1590
3. Kulesza Lila  1495
4. Goszczyński Adaml  1460
5. Gola Helena    1340
6. Pis Hanna    940
7  Chojowska Iga   900
8. Soforek Marcel  870
9. Malesa Alicja  755
10. Kuczerawy Zuzanna  570

30/04/24

1.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
2.  Sabok Gabriela  164
3.  Modzelewska Hanna   126
4.  Głoskowski Franciszek  110
5.  Sławińska Aleksandra   104
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Cytarska Hanna  72
8.  Leśniewska Emilia  70
9   Tomczak Oliwia  62
10. Filkiewicz Hanna  54

30/04/24

1  Broniarczyk Henryk   206
2. Marszałek Amelia  171
3. Goszczyński Tomasz 162
4. Wnuczko Sara   157
5. Luboński Ignacy  144
6. Głoskowska Maja   142
7  Cytarska Hanna  104
8. Seroczyński Kacper  98
9  Lubońska Helena  96
10. Pellowska B. Czujko A.   88

30/04/24

1.  Reimann Zofia  342
2.  Leboda Oliwia  291
2.  Dziedzińska Konstancja  226
4.  Głoskowska Maja  204
5.  Pycha Antonina 188
6   Przybylska Łucja  165
7.  Szmyt Maria   162
8.  Pinocy Wiktoria  148
9.  Pluta Aleksander  141
9.  Mordzelewski Jan,   141

30/04/24

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   190
2. Jach Michalina  190
4.  Molenda Lena   154
5.  Haniszewski Bruno    134
6.  Kurcweil Julia  117
7.  Wiśniewski Marcel   111
8.  Binkowska Wera  82
9.  Sawa Blanka  81
10. Kałaska Zofia         79

30/04/24

1.  Hart Dyke Zofia   475
2.  Kamińska Zofia  430
3.  Cwalina Wiktoria   360
4.  Czerepińska Maria  355
5.  Biel Zofia  350
6.  Patecka Olga  225
7.  Szostawicka Karolina  220
8.  Szulczyńska  Pola  175
9.  Sławińska Zuzanna   140
10. Ferjan Vi. Stobińska C.  95

30/04/24

1.  Korus Anna    475
2.  Koperska Pacyńska M.  301
3.  Moczkowska Carla   266
4.  Kwiatkowska Julia  257
5.  Ferjan Victoria  250
6.  Nowak Liwia    185
7.  Rachubik Julia  170
8.  Biszkowicka  Kinga          158
9.  Pundzis Marta  156
10. Kmietowicz Lilla .  146

30/04/24