Mistrzostwa Polski Seniorów 14-17 września 2017 Jakubowice 

Podium Mistrzostwa Polski Seniorów 2017 

złoto - Jarosław SkrzyczyńskiCHACCLANA  / KJ Agro Handel Śrem 

srebro - Krzysztof LudwiczakSTALANDO 2  / KJ HEAA Turek 

brąz - Michał KaźmierczakSTAKORADO / KJ Leśna Wola 

 

 

Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców - 1m. Andrzej Opłatek / KJ Heaa Turek 

 

Mistrzostwa Polski Juniorów - 1m. Filip Lewicki / KJ Chahary Pogorzelica

 

Puchar Polski Dzieci gr I - 1m. Maja Marchwicka / KJ Zbyszko 

 

Ladies Cup - 1m. Małgorzata Koszucka / KJ Wechta Rosnówko  

 

 

 

WYNIKI pobierz

WYNIKI 

link do galerii 

 

 

 

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Seniorów
Jakubowice, 14.09-17.09.2017

WYNIKI KOŃCOWE
 

145 - CC1 - I półfinał Seniorów szybkości art.263 (14-09-2017)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf. Nagroda
1 CHACCLANA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 66,29 4 0,00  
2 CARMELLO DE PAEP Z Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 67,87 0 0,79  
3 NORDWIND Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 68,09 0 0,90  
4 DENVER Z Kierznowski Hubert KJ Kietlów 68,34 0 1,03  
5 SILVER SHINE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 68,81 4    
6 VIGOR Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 68,91 0 1,31  
7 STAKORADO Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 69,35 0 1,53  
8 CHACCO AMICOR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 71,38 4 2,55  
9 CARTOGRAN`S KISS Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 73,23 0 3,47  
10 CHACITOL Okła Krzysztof Kielecki KJ 74,00 0 3,86  
11 HEARTBREAKER 5 Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 74,34 4 4,03  
12 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 74,45 4 4,08  
13 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 75,10 4 4,41  
14 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 75,42 4 4,57  
15 HELIA VAN DE HEIHOEK Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 75,51 4    
16 FARMER Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 75,78 8    
17 SURRIMO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 76,21 4 4,96  
18 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 78,32 8 6,02  
19 ZIMOWA DAMA Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 78,77 8 6,24  
20 NACCORD MELLONI Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 79,70 16    
21 ABIGEJ Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 81,14 8 7,43  
22 DISTHEEN Lemański Michał Salio 82,69 8 8,20  
23 CHASSOT Klein Tomasz JKS Przybyszewo 85,20 8 9,46  
24 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 89,59 8 11,65  
25 DILONA Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 90,96 20 12,34  
26 HIPPICA BERGAMO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 91,78 16    
27 CHACCO NANN Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 99,50 8    
28 CAVARELLI Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 101,07 16 17,39  
29 SAGA Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 102,96 16    
  WIBARO Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg ELI   27,39  
  HALIFAX VAN DE HEFFINCK Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn ELI      
  CHICHARITO BLUE Okła Krzysztof Kielecki KJ REZ      
  HELIOS VAN DE NOORDHEUVEL Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice REZ      
  BAGAZZA M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk REZ      
  CHITO BLUE Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice REZ      
  STALANDO 2 Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA REZ      
  CELTIA II Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko WYC      


 

150 - CS - II półfinał Seniorów zwykły art.238.2.1 (15-09-2017)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf. Nagroda
1 CHACCLANA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0,00 1 0 74,22 0 0,00  
2 STAKORADO Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 1,53 7 0 76,26 0 1,53  
3 STALANDO 2 Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 0,90 3 0 76,48 0 0,90  
4 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 4,41 13 0 77,81 0 4,41  
5 SILVER SHINE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0,00 1 0 78,04      
6 HEARTBREAKER 5 Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 4,03 11 0 78,85 0 4,03  
7 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4,57 14 4 75,16 4 8,57  
8 DILONA Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 12,34 25 4 76,22 4 16,34  
9 BAGAZZA M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0,79 2 4 76,98 4 4,79  
10 CHACITOL Okła Krzysztof Kielecki KJ 3,86 10 4 77,34 4 7,86  
11 CELTIA II Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4,57 14 4 77,80      
12 CARTOGRAN`S KISS Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 3,47 9 4 78,19 4 7,47  
13 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 11,65 24 4 80,78 4 15,65  
14 FARMER Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 2,55 8 8 73,29 8 10,55  
15 ABIGEJ Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 7,43 21 8 75,33 8 15,43  
16 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4,08 12 8 75,53 8 12,08  
17 CAVARELLI Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 17,39 28 8 76,69 8 25,39  
18 HALIFAX VAN DE HEFFINCK Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 1,31 6 8 77,28 8 9,31  
19 ZIMOWA DAMA Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 6,24 19 8 78,74 8 14,24  
20 HELIOS VAN DE NOORDHEUVEL Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 4,03 11 8 80,59      
21 DENVER Z Kierznowski Hubert KJ Kietlów 1,03 4 12 73,83 12 13,03  
22 SURRIMO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4,96 17 16 77,04 16 20,96  
23 CHASSOT Klein Tomasz JKS Przybyszewo 9,46 23 16 81,30 16 25,46  
24 HIPPICA BERGAMO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4,96 17 17 84,39      
25 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 6,02 18 20 74,66 20 26,02  
  CHACCO NANN Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 7,43 21 REZ        
  CHITO BLUE Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 3,47 9 REZ        
  DISTHEEN Lemański Michał Salio 8,20 22 REZ   30 38,20  
  NACCORD MELLONI Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 4,41 13 REZ        
  CHACCO AMICOR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 2,55 8 REZ        
  VIGOR Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 1,31 6 REZ        
  CARMELLO DE PAEP Z Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0,79 2 REZ        
  SAGA Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 17,39 28 WYC        
  CHICHARITO BLUE Okła Krzysztof Kielecki KJ 3,86 10 WYC        
  HELIA VAN DE HEIHOEK Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 1,53 7 WYC        
  NORDWIND Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 0,90 3 WYC        


 

155 - CS1 - Finał Mistrzostw Polski Seniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 (17-09-2017)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 CHACCLANA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0,00 0 0,00 0 81,80 0,00 0 49,74 0,00     18500 PLN
2 STALANDO 2 Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 0,90 0 0,90 4 81,99 4,90 0 50,93 4,90     14000 PLN
3 STAKORADO Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 1,53 0 1,53 4 82,41 5,53 0 47,98 5,53     10000 PLN
4 NACCORD MELLONI Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 4,41 0 4,41 4 82,74 8,41 0 49,61 8,41     5500 PLN
5 HEARTBREAKER 5 Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 4,03 0 4,03 5 87,07 9,03 4 51,82 13,03     3500 PLN
6 BAGAZZA M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0,79 4 4,79 12 86,00 16,79 0 49,48 16,79     2500 PLN
7 CHACITOL Okła Krzysztof Kielecki KJ 3,86 4 7,86 9 87,24 16,86 4 51,14 20,86     1300 PLN
8 ZIMOWA DAMA Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 6,24 8 14,24 8 86,38 22,24 1 53,04 23,24     800 PLN
9 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4,57 4 8,57 4 84,93 12,57 12 50,02 24,57     500 PLN
10 CARTOGRAN`S KISS Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 3,47 4 7,47 17 87,79 24,47 13 53,31 37,47     400 PLN
11 DENVER Z Kierznowski Hubert KJ Kietlów 1,03 12 13,03 12 80,86 25,03            
12 ABIGEJ Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 7,43 8 15,43 12 83,98 27,43            
13 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4,08 8 12,08 19 97,38 31,08            
14 SURRIMO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4,96 16 20,96 21 88,84 41,96            
15 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 11,65 4 15,65 30 93,44 45,65            
16 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 6,02 20 26,02 20 84,31 46,02            
17 DILONA Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 12,34 4 16,34 34 91,92 50,34            
  CAVARELLI Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 17,39 8 25,39 ELI                
  HALIFAX VAN DE HEFFINCK Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 1,31 8 9,31 REZ                
  FARMER Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 2,55 8 10,55 WYC                
  CHASSOT Klein Tomasz JKS Przybyszewo 9,46 16 25,46 WYC                
  DISTHEEN Lemański Michał Salio 8,20 30 38,20 WYC                



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (KJ Osadkowski Sp. z o.o., H2-042014-2)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23