Ladies Cup 2017
Podium Ladies Cup 2017
1 - Małgorzata Koszucka CHARLENE / KJ Wechta Rosnówko
2 - Julia Cieślar POETIN / KJK Szary Michałowice
3 - Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE / KS Cortina Kaczenice
Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody konkursy dodatkowe Ladies Cup
Jakubowice, 14.09-17.09.2017
WYNIKI KOŃCOWE
130 - C - I półfinał Ladies Cup, szybkości art.263 (14-09-2017) | |||||||
I półf. | I półf. | Punkty po | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Czas | Błędy | I półf. | Nagroda |
1 | QUINTUS 93 | Koszucka Małgorzata | KJ Wechta Rosnówko | 60,48 | 0 | 0,00 | |
2 | FREYA | Zagdańska Julia (J.2001) | KJ Stajnia Modelewscy | 61,11 | 0 | 0,32 | |
3 | POETIN | Cieślar Julia | St. KS KJK Szary Michałowice | 62,34 | 4 | 0,93 | |
3 | SKARBIEC | Olszewska Agnieszka | KJ Osadkowski Jakubowice | 62,34 | 0 | 0,93 | |
5 | CALERO Z | Kozanecka Aleksandra | KJ Szumawa Bobrowiec | 63,46 | 0 | 1,49 | |
6 | CORBIERE | Dahlke Agata | Budzyński KS Kłos | 63,53 | 0 | 1,53 | |
7 | CASQUELL | Ojczenasz Angelika | Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy | 63,70 | 0 | 1,61 | |
8 | KARDO VAN'T STEENPUTJE | Luty Dominika | SK Kruszyńscy | 65,03 | 4 | 2,28 | |
9 | CARUNO 3 | Ciarczyńska Alicja (MJ.1997) | KJ Aromer Józefin | 67,51 | 4 | 3,52 | |
10 | VELCO SITTE | Rybarczyk Paulina | Stadnina Koni Ciekocinko | 67,80 | 0 | 3,66 | |
11 | FULL PLEASURE | Bawłowicz Katarzyna | KS Cortina Kaczenice | 67,88 | 4 | 3,70 | |
12 | FORT | Szuber Beata | KJ Bachmat Pruszowice | 68,01 | 0 | 3,77 | |
13 | DIGISPORT CALLISTA | Osieka Hanna (MJ.1998) | bpk | 71,20 | 4 | 5,36 | |
13 | UNIQUE | Szuber Beata | KJ Bachmat Pruszowice | 71,20 | 4 | ||
15 | OSADKOWSKI DARPOL | Olszewska Agnieszka | KJ Osadkowski Jakubowice | 71,31 | 4 | ||
16 | CHALLENGER DU TOULTIA Z | Biedka Gabriela | bpk | 71,51 | 0 | 5,52 | |
17 | FRAPANT | Kowala Małgorzata | KJ Agro-Handel Śrem | 72,81 | 4 | 6,17 | |
18 | CRAZY RAY | Luty Dominika | SK Kruszyńscy | 73,41 | 8 | ||
19 | ROYAL CASSIN | Rybarczyk Paulina | Stadnina Koni Ciekocinko | 73,98 | 4 | ||
20 | WONTENDRA | Krzeczowska Małgorzata | St. KS KJK Szary Michałowice | 74,43 | 8 | 6,98 | |
21 | DO IT | Baczyńska - Nowak Marta | Tuszyński KJ Garbówek | 74,53 | 0 | 7,03 | |
22 | CON CHIRA | Krzeczowska Małgorzata | St. KS KJK Szary Michałowice | 74,75 | 4 | ||
23 | LIBERATTO P | Wylęga Marta | KJ Jumping Team Brynica | 83,46 | 8 | 11,49 | |
24 | ILONUS | Matuszewska Monika (MJ.1996) | KJ Partynice Wrocław | 92,36 | 20 | 15,94 | |
VANDAMME | Dahlke Agata | Budzyński KS Kłos | REZ | ||||
CHARLENE | Koszucka Małgorzata | KJ Wechta Rosnówko | WYC |
135 - C1 - II półfinał Ladies Cup, zwykły art.238.2.1 (15-09-2017) | ||||||||||
I półf. | I półf. | II półf. | II półf. | II półf. | Punkty po | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Miejsce | Punkty | Czas | Wynik | II półf. | Nagroda |
1 | FULL PLEASURE | Bawłowicz Katarzyna | KS Cortina Kaczenice | 3,70 | 11 | 0 | 82,54 | 0 | 3,70 | |
2 | CHARLENE | Koszucka Małgorzata | KJ Wechta Rosnówko | 0,00 | 1 | 0 | 82,82 | 0 | 0,00 | |
3 | CHALLENGER DU TOULTIA Z | Biedka Gabriela | bpk | 5,52 | 16 | 0 | 85,47 | 0 | 5,52 | |
4 | OSADKOWSKI DARPOL | Olszewska Agnieszka | KJ Osadkowski Jakubowice | 0,93 | 3 | 0 | 85,57 | 0 | 0,93 | |
5 | DO IT | Baczyńska - Nowak Marta | Tuszyński KJ Garbówek | 7,03 | 21 | 1 | 91,48 | 1 | 8,03 | |
6 | POETIN | Cieślar Julia | St. KS KJK Szary Michałowice | 0,93 | 3 | 4 | 81,48 | 4 | 4,93 | |
7 | QUINTUS 93 | Koszucka Małgorzata | KJ Wechta Rosnówko | 0,00 | 1 | 4 | 81,70 | |||
8 | FORT | Szuber Beata | KJ Bachmat Pruszowice | 3,77 | 12 | 4 | 82,67 | 4 | 7,77 | |
9 | CASQUELL | Ojczenasz Angelika | Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy | 1,61 | 7 | 4 | 83,32 | 4 | 5,61 | |
10 | VELCO SITTE | Rybarczyk Paulina | Stadnina Koni Ciekocinko | 3,66 | 10 | 4 | 83,36 | 4 | 7,66 | |
11 | ROYAL CASSIN | Rybarczyk Paulina | Stadnina Koni Ciekocinko | 3,66 | 10 | 4 | 87,19 | |||
12 | FRAPANT | Kowala Małgorzata | KJ Agro-Handel Śrem | 6,17 | 17 | 4 | 88,87 | 4 | 10,17 | |
13 | KARDO VAN'T STEENPUTJE | Luty Dominika | SK Kruszyńscy | 2,28 | 8 | 8 | 78,35 | 8 | 10,28 | |
14 | CARUNO 3 | Ciarczyńska Alicja (MJ.1997) | KJ Aromer Józefin | 3,52 | 9 | 8 | 81,11 | 8 | 11,52 | |
15 | CON CHIRA | Krzeczowska Małgorzata | St. KS KJK Szary Michałowice | 6,98 | 20 | 8 | 85,43 | 8 | 14,98 | |
16 | WONTENDRA | Krzeczowska Małgorzata | St. KS KJK Szary Michałowice | 6,98 | 20 | 8 | 85,94 | |||
17 | CORBIERE | Dahlke Agata | Budzyński KS Kłos | 1,53 | 6 | 8 | 86,12 | 8 | 9,53 | |
18 | DIGISPORT CALLISTA | Osieka Hanna (MJ.1998) | bpk | 5,36 | 13 | 8 | 89,54 | 8 | 13,36 | |
19 | CALERO Z | Kozanecka Aleksandra | KJ Szumawa Bobrowiec | 1,49 | 5 | 8 | 102,54 | 8 | 9,49 | |
20 | FREYA | Zagdańska Julia (J.2001) | KJ Stajnia Modelewscy | 0,32 | 2 | 12 | 77,10 | 12 | 12,32 | |
21 | VANDAMME | Dahlke Agata | Budzyński KS Kłos | 1,53 | 6 | 13 | 93,76 | |||
22 | LIBERATTO P | Wylęga Marta | KJ Jumping Team Brynica | 11,49 | 23 | 15 | 115,99 | 15 | 26,49 | |
23 | ILONUS | Matuszewska Monika (MJ.1996) | KJ Partynice Wrocław | 15,94 | 24 | 21 | 109,14 | 21 | 36,94 | |
UNIQUE | Szuber Beata | KJ Bachmat Pruszowice | 3,77 | 12 | REZ | |||||
CRAZY RAY | Luty Dominika | SK Kruszyńscy | 2,28 | 8 | REZ | |||||
SKARBIEC | Olszewska Agnieszka | KJ Osadkowski Jakubowice | 0,93 | 3 | WYC |
140 - CC - Finał Ladies Cup, dwunawrotowy art.273.3.2 (16-09-2017) | |||||||||||||||
I | II | Suma | I Nawrót | I Nawrót | Suma | II Nawrót | II Nawrót | Rozgrywka | Rozgrywka | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Płf. | Płf. | Pkt. | Pkt. | Czas | I Nawrót | Pkt. | Czas | Wynik końcowy | Pkt. | Czas | Nagroda |
1 | CHARLENE | Koszucka Małgorzata | KJ Wechta Rosnówko | 0,00 | 0 | 0,00 | 4 | 83,56 | 4,00 | 0 | 55,35 | 4,00 | |||
2 | POETIN | Cieślar Julia | St. KS KJK Szary Michałowice | 0,93 | 4 | 4,93 | 0 | 83,46 | 4,93 | 0 | 52,60 | 4,93 | |||
3 | FULL PLEASURE | Bawłowicz Katarzyna | KS Cortina Kaczenice | 3,70 | 0 | 3,70 | 8 | 84,51 | 11,70 | 0 | 55,54 | 11,70 | |||
4 | SKARBIEC | Olszewska Agnieszka | KJ Osadkowski Jakubowice | 0,93 | 0 | 0,93 | 4 | 82,70 | 4,93 | 8 | 55,49 | 12,93 | |||
5 | CALERO Z | Kozanecka Aleksandra | KJ Szumawa Bobrowiec | 1,49 | 8 | 9,49 | 4 | 87,30 | 13,49 | 0 | 55,60 | 13,49 | |||
6 | ROYAL CASSIN | Rybarczyk Paulina | Stadnina Koni Ciekocinko | 3,66 | 4 | 7,66 | 8 | 89,80 | 15,66 | 0 | 58,55 | 15,66 | |||
7 | CORBIERE | Dahlke Agata | Budzyński KS Kłos | 1,53 | 8 | 9,53 | 4 | 83,95 | 13,53 | 4 | 57,88 | 17,53 | |||
8 | CASQUELL | Ojczenasz Angelika | Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy | 1,61 | 4 | 5,61 | 10 | 97,42 | 15,61 | 4 | 53,77 | 19,61 | |||
9 | CHALLENGER DU TOULTIA Z | Biedka Gabriela | bpk | 5,52 | 0 | 5,52 | 12 | 83,20 | 17,52 | 4 | 53,53 | 21,52 | |||
10 | KARDO VAN'T STEENPUTJE | Luty Dominika | SK Kruszyńscy | 2,28 | 8 | 10,28 | 8 | 83,03 | 18,28 | 12 | 91 | 30,28 | |||
11 | FRAPANT | Kowala Małgorzata | KJ Agro-Handel Śrem | 6,17 | 4 | 10,17 | 9 | 90,33 | 19,17 | ||||||
12 | FORT | Szuber Beata | KJ Bachmat Pruszowice | 3,77 | 4 | 7,77 | 12 | 81,84 | 19,77 | ||||||
13 | DO IT | Baczyńska - Nowak Marta | Tuszyński KJ Garbówek | 7,03 | 1 | 8,03 | 16 | 103,01 | 24,03 | ||||||
14 | FREYA | Zagdańska Julia (J.2001) | KJ Stajnia Modelewscy | 0,32 | 12 | 12,32 | 16 | 79,52 | 28,32 | ||||||
15 | CARUNO 3 | Ciarczyńska Alicja (MJ.1997) | KJ Aromer Józefin | 3,52 | 8 | 11,52 | 19 | 100,20 | 30,52 | ||||||
16 | WONTENDRA | Krzeczowska Małgorzata | St. KS KJK Szary Michałowice | 6,98 | 8 | 14,98 | 16 | 86,75 | 30,98 | ||||||
17 | LIBERATTO P | Wylęga Marta | KJ Jumping Team Brynica | 11,49 | 15 | 26,49 | 12 | 102,66 | 38,49 | ||||||
DIGISPORT CALLISTA | Osieka Hanna (MJ.1998) | bpk | 5,36 | 8 | 13,36 | ELI | |||||||||
ILONUS | Matuszewska Monika (MJ.1996) | KJ Partynice Wrocław | 15,94 | 21 | 36,94 | ELI |
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (KJ Osadkowski Sp. z o.o., H2-042014-2)
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |