W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Andalucia Sunshine Tour II 13-18/02/2024

 

Andalucia Sunshine Tour Vejer de la Frontera 13-18/02/2024

 

Reprezentacja Polski : Marek Lewicki, Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Stanisław Opielewicz

 

WYNIKI TURNIEJU    ARCHIWUM VIDEO

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w II tygodniu turnieju :  

18/02   CSI4 LR 155 - 5m. Adam  Grzegorzewski  ISSEM

18/02   CSI4 LR 150 - 15m. Andrzej Opłatek  ZERO K

18/02   CSI4 135cm -  5m. Marek Lewicki COME  

18/02   CSI4 120cm - 2m. Maksymilian Wechta WIMSTER

17/02   CSI4 140cm - 3m. Andrzej Opłatek CASCALOU 3

17/02   CSI4 135cm - 7m. Marek Lewicki COME

17/02   CSI4 120cm - 3m. Maksymilian Wechta WIMSTER

16/02   CSI4 LR 150 - 16m. Maksymilian Wechta  CHEPETTANO

16/02   CSI4 LR 145 - 9m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL

16/02   CSI4 130cm - 6m. Marek Lewicki COME

16/02   CSI4 120cm - 10m. Maksymilian Wechta WIMSTER

16/02   CSI1 110cm - 2m. Stanisław Opielewicz FARFAN M

15/02   CSI4 145cm - 4m. Marek Lewicki LA PEZI


Cassandra Orschel druga w Championat von Neumünster 17/02/2024

Cassandra Orschel & DACARA E

Cassandra Orschel na kl. DACARA E zajęła drugie miejsce w konkursie rankingowym LR 150cm - Championat von Neumünster w dn.17/02/24 

WYNIKI TURNIEJU         


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET II 12-18/02/2024

Krzysztof Retka & Avicii V/H Kuizelhof Z  

 

Reprezentacja Polski : Krzysztof Retka,  Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska, Bartosz Adamus 

 

WYNIKI ZAWODÓW       ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

15/02  CSIYH 5yr - 3m. Krzysztof Retka AVICII V/H KUIZELHOF Z  

14/02  CSIYH 5yr - 3m. Krzysztof Retka AVICII V/H KUIZELHOF Z

13/02  CSIYH 5yr - 1m. Krzysztof Retka AVICII V/H KUIZELHOF Z


HZO Łąck 09-11/02/2024

 

 


Julia Jaglarz najlepsza w Grand Prix Michałowic 11/02/24

Julia Jaglarz fof. Przemysław Antosz Photography

 

Podium Grand Prix KJK Szary Michałowice 11/02/24

 

1m. Julia Jaglarz  GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Vanto Jumping Team 0/0  31,58s 

2m. Michał Ziębicki  FIRST LADY KJK Szary Michałowice 0/0  34,91s 

3m. Maciej Handzlik  LANDREAU KJK Szary Michałowice 0/0  39,82s 

 

WYNIKI GRAND PRIX   

 


HZO DiM Leszno 09-11/02/2024

 

 


HZO Łąck 09-11/02/24

 

 


Andalucia Sunshine Tour I 08-11/02/2024

Maksymilian Wechta & Chepettano - Middle Tour Grand Prix LR 150 

 

Andalucia Sunshine Tour Vejer de la Frontera 06-11/02/2024

Reprezentacja Polski : Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Stanisław Opielewicz

WYNIKI TURNIEJU    ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :  

11/02  CSI4 MT Grand Prix LR 150 - 4m. Maksymilian Wechta  CHEPETTANO

11/02  CSI4 Small Grand Prix LR 145 - 3m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL

11/02  CSI4 120cm - 2m. Maksymilian Wechta WIMSTER

11/02  CSI1 110cm - 2m. Stanisław Opielewicz FARFAN M

10/02  CSI4 140cm - 3m. Andrzej Opłatek  CASCALOU 3

10/02  CSI1 110cm - 10m. Stanisław Opielewicz FARFAN M

08/02  CSI4 150cm - 25m. Andrzej Opłatek ZERO K

08/02   CSI4 135cm - 5m. Andrzej Opłatek CASCALOU 3

08/02  CSI4 130cm - 6m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA

07/02  CSIYH 6 yr 5m. Maksymilian Wechta CORDIAN

06/02  CSIYH 6yr  8m. Adam Grzegorzewski ENIGMA Z


DANUBE CHAMPIONS TOUR INDOOR II Samorin 08-11/02/2024

 

Grzegorz Nowak & KASKADA fot. equifo.cz 

 

Reprezentacja Polski Michał Kaźmierczak, Dawid Kubiak, Krzysztof Ludwiczak, Malwina Urbańska, Daria Pietrzak, Alicja Kosmol, Łukasz Koza, Małgorzata Koszucka, Amelia Zięba, Kaja Gawda, Magdalena Kałuża, Maja Kliś, Natalia Kluska, Jarosław Koziarowski, Barbara Krywult, Michał Kubiak, Nikola Miłoszewska, Kacper Mróz, Kacper Niewiadomski, Grzegorz Nowak, Magdalena Piksa, Julia Ptaszyńska, Klaudia Rajtar-Wojciechowska, Alicja Surówka, Mikołaj Szurman, Agnieszka Szynkolewska.

WYNIKI TURNIEJU    ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

Niedziela 11/02/24

Grand Prix LR 145 - 5m. Michał Kaźmierczak  KALAHARI ROCK

Finał CSI2 135cm - 4m. Kacper Niewiadomski   LIROCCA BLUE OSPA

Finał CSI1 130cm - 2m. Magdalena Kałuża  COLANI 70

 

Sobota 10/02/24

CSI2 130cm - 1m. Mikołaj  Szurman HITCH

Finał CSI2 125cm -  4m. Alicja Surówka CANTUCCINI

Finał CSIYH 6/7 yr  1m. Grzegorz Nowak KASKADA

Finał CSI1 140cm  - 4m. Michał Kaźmierczak  KING OF ROCK

CSI1 125cm - 3m. Dawid Kubiak HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z

 

Piątek 09/02/2024

CSI2 LR 145 cm - 8m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA

CSI2 120cm - 4m. Alicja Surówka  CANTUCCINI

CSI1 135cm - 1m. Mikołaj Szurman MISS CARETINO MNM

CSIYH 6/7 yr - 1m. Grzegorz Nowak KASKADA

CSI1 125cm - 4m. Dawid Kubiak HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z

 

Czwartek 08/02/24

CSI2 140cm - 6m. Malwina Urbańska KALOMA-N  

CSI2 130cm - 3m. Małgorzata Koszucka WHOOPY BOY

CSI2 120cm - 3m. Łukasz Koza EREBUS

CSI1 135cm - 6m. Jarosław Koziarowski LAXTON

CSIYH 6/7 yr - 1m. Kacper Mróz DALILA VAN HET KEIZERSHOF Z


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2024 08-11/02/204

Krzysztof Retka & Avicii V/H Kuizelhof Z fot. 1clicphoto.com 

 

Reprezentacja Polski : Krzysztof Retka,  Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

 

WYNIKI ZAWODÓW       ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

11/02  CSI1 140cm - 5m. Laura Kłapińska  ZIRADO

10/02  CSI1 110cm - 7m. Julia Pawłowska  KATSUMI B

08/02  CSIYH 5yr - 2m. Krzysztof Retka AVICII V/H KUIZELHOF Z


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24