W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI Opglabbek 22-26/11/2023

 

Oliwia Ostrowska fot. Pegasus Foto

 

WYNIKI ZAWODÓW

Reprezentacja Polski - Przemysław Konopacki, Michał Tyszko, Joanna Rosicka - Tyszko,  Antoni Strzałkowski, Natalia Urbańska, Natalia Czernik, Kaja Gawda, Magdalena Kałuża, Jagoda Niewiadomska, Kacper Niewiadomski, Adrianna Ostrowska, Oliwia Ostrowska, Magdalena Piksa, Klaudia Rajtar - Wojciechowska,  Tola Świerczyńska, Justyna Wacławek, Maja Żuradzka


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

​26/11  CSI2 140 - 1m. Przemysław Konopacki  EXPRESSION'QUILL

26/11  Grand Prix CSI1 - 10m. Magdalena Piksa  LADY LAVSCA FORTUNA

25/11   CSIYH 7/8  1m. Oliwia Ostrowska LENTOLINA-S

25/11   CSIYH 5/6  4m. Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF

24/11   CSI2 130   5m. Antoni Strzałkowski  JAMINKA P

24/11   CSIYH 5/6 yh  2m.  Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF

23/11 - CSI2 130  6m. Antoni Strzałkowski  JAMINKA P

23/11 - CSIYH 7/8 yo   3m. Oliwia Ostrowska LENTOLINA-S

22/11 - CSIYH 5/6 yh  2m. Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF

22/11 - CSI1 115   2m. Kaja Garda IRTYSZ


Mateusz Tyszko najlepszy w 1* Grand Prix w Lier 19/11/23

Mateusz Tyszko fot. Pegasus foto 

Mateusz Tyszko na wyhodowanej w SK Nad Wigrami klaczy LACRIMA wygrał 1* konkurs Grand Prix w Lier w Belgii. Podczas turnieju jeden z konkursów rundy CSIYH wygrała także Adrianna Ostrowska na og. STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF a Antoni Strzałkowski na koniu CLAPTON był piąty w konkursie rankingowym LR 145 .  W zawodach Polskę reprezentowali również Michał Tyszko,  Joanna Rosicka - Tyszko,, Magdalena Piksa, Magdalena Kałuża, Klaudia Rajter - Wojciechowska,  Tola Świerczyńska i Maja Żuradzka. 

WYNIKI TURNIEJU                ARCHUWUM VIDEO 


Leszno - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego 17-19/11/2023

fot. Paula Bartkowiak 

Podium Memoriału Jacka Wierzchowieckiego 19/11/23

 

 

1m. Ewelina Szczepanik  PARDON MOI VRS  KJ Vertus Łódź   0/0 43,84s 

2m. Nikola Idkowiak  CALESSA  KS Idmar Krajkowo  0/0 49.85s 

3m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K  KS Adamus Equestrian 4 pkt 

 

WYNIKI MEMORIAŁU


HZO DiM KJK Szary Michałowice 17-19/11/23

 

 


HZO DiM Salio 17-19/11/23

 

 


Cavaliada Future Warszawa 18-19/11/2023

Anna Korus i Ignacy Luboński fot.  Elissa Photography

 

 

 

 

RANKING CAVALIADA FUTURE TOUR    1m. Ignacy Luboński MINI i Anna Korus MIDI

18/11/23  SZTAFETA

Cavaliada Warszawa CSI3-W CSIAm 16-19/11/2023

 

 fot. Elissa Photography

PROGRAM / WYNIKI    

 

 

 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 2023/23  - 4m. Jarosław Skrzyczyński  

RANKING CAVALIADA OPEN TOUR GOLD 2023/24 - 1m. Julia Koszuta 

RANKING CAVALIADA OPEN TOUR SILVER 2023/24 - 1m. Zofia Trela 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

NIedziela 19/11/2023

CSI3-W Grand Prix LR 150  - 8m. Michał Kaźmierczak  NOTIS

Finał CSIAm 125 - 1m. Julia Koszuta  HELLUM H&H

Finał CSIAm 115  - 1m. Łukasz Bogusz SAINT VINCENT

Sobota 18/11/2023

CSI3-W LR 145 - 1m. Jarosław Skrzyczyński  KOMBOY

SIX BAR - 2m. Julia Błaszczak ILORD

Last Chance - 3m. Sławomir Szlachta  JUST RIDING EXODUS BS

Piątek 17/11/2023

​CSI3-W LR 145 - 2m. Jarosław Skrzyczyński  KOMBOY   VIDEO

Speed & Music - 1m. Anna Stasiak CON CORDIA  VIDEO

CSI3-W 140 - 3m. Dawid Kubiak SZULER

CSIAm 125 - 1m. Julia Koszuta  HELLUM H&H

CSIAm 110 - 1m. Zofia Trela CALOTTA

Czwartek 16/11/2023

CSI3-W 140 - 1m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

CSI3-W 135 - 2m. Antonina Kucharska CHICHA MINT

CSIAm 120 - 1m. Kamil Kowalski  CELINE

CSI1m 110 - 1m. Zofia Trela CALOTTA


Radosław Zalewski najlepszy w Michałowicach 12/11/23

Radosław Zalewski fot. Przemysław Antosz

 

Podium konkursu GRAND PRIX KJK SZARY Michałowice  12/11/23

 
1m. Radosław Zalewski  ERQUY PEGUIGNON  Sentio Equestrian  0/0  43,80s 
2m. Anna Siwicka  VERDE Z  JKS Karolina 0/0  49,33s 
3m. Damian Ostręga  VALENCIA VOLO  KS Jumping Team Wiercany 0/rez
 

HZO DiM Leszno 10-12/11/23

 

 


HZO DiM Łąck 10-12/11/23

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24